תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    קצת קצר ולא ממש לטעמי. אני מפרסם את הדמות הזאת כי נראה לי שעם קצת שיפורים כל אחד יכול להכניס אותה בקלות למשחק הנשגבים שלו.
    __________________________________________________ _____________
    האבן הקרה היתה נעימה למגע מתחת לעור ולקשקשים. הוא ליפף את עצמו סביבה, אוחז ומחבק בגופו הארוך והגדול, חושב על ארוחת הצהריים הבאה שלו. עכברים לא סיפקו אותו כבר שנים, ולא כלבים ואף לא החזירים הוורודים הגדולים שגידלו המקומיים, הוא היה צריך יותר. נחש כבר היה מלופף כולו מסביב לאבן הגדולה, קשקשיו הירוקים זוהרים ונוצצים באור השמש הזהוב. הוא ידע שהוא נראה נפלא, מלא הדרת כבוד ויראה. במשך שנים המקומיים טיפחו אותו. בתחילה היו אלה שאריות אקראיות שמצא, אך לאט לאט החלו להגיע הקורבנות, הטקסים, הפחד שחשו כלפיו... ונחש נעשה גדול וחזק יותר מכל חיה ביער, יותר מכל אדם. כוחות חדשים התעוררו בו, הוא הרגיש אותם זורמים בגלים ונתיבים על פני האוויר, והוא ידע איך לנווט אותם - כמו אינסטינקט, כמו שידע להקפיא את עצמו לפני הצייד ולתקוף ברגע הנכון. עורו נעשה קשה יותר מטופרם של הפנתרים השוחרים לטרף, עיניו קלטו הכל, ובראשו הוא יכל לשמוע את קולותיהם של בני האדם, ואף לשלוט בחלשים ובחסרי עמוד השידרה שבהם. הוא חש בלתי מנוצח, וכוחותיו וקסמיו המשיכו רק לגדול ולגדול עם סגידתם של בני האדם, וככל שביקש יותר כך נתנו לו.

נחש הוא אל בינוני בחלקה המערבי של הבריאה. הוא נוצר מהכאוס והצורך לסדר ביערות היותר מערביים, היכן שהפראא מתחיל לעוות את החיות ולעיתים קרובות גם את האנשים. מטרתו הייתה לשמור על הסדר והגבולות באיזור זה, אך עד מהרה הוא איבד את העקרונות הללו לטובת גדילה כמעט טפילית על תפילותיהם, קורבנותיהם, ואף ריגשותיהם של השבטים המקומיים, בעיקר רגשות של פחד ואימה, אותם הוא נועד למגר. נחש הוא יצור שחצן שאוהב להשוויץ בכוחותיו, ומכיוון שלא יצא אף פעם מביתו(במיוחד לאחר שבני אדם החלו להביא קורבנות למזבח שלו) הוא מודע רק באופן קלוש לכך שיש יצורים יותר חזקים ממנו. אורכו כארבעה מטרים, רוחבו כחמישה עשר סנטימטרים, וקשקשיו עשויים ברקת. שליטתו במהות היא בעלת פוטנציאל גדול, ורק משתפרת עם הזמן, ובשעות בהן הוא יושב ולא עושה דבר הוא לומד להשתמש בה בשביל להטיל קסמים ולחשים. עם השנים הוא נעשה פחות סבלני ומאופק, תכונה שמבדילה אותו משאר הנחשים, ולא יקח זמן רב לפני שתימאס עליו הישיבה הבטלה, והוא ייתפרץ. ורק הכוכבים יודעים כמה כוח הוא יצבור עד שזה יקרה.
    ????? ??????? ????? ???????
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נחמד מאוד, קצת קצר אבל מעביר את הרעיון, למרות שאני חושב שהיית יכול להוסיף עוד איזה משהו שייחד אותו.
    אני בקלות רואה איך זה הופך לNPC חביב ביותר
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2008
    איזה מגניב! אני פשוט כל כך עומד להשתמש ברעיון של אל חיה נסגד, תודה לך!
    הסיפור באמת יכל להשתמש בעוד קצת ייחוד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.08.2007
    זו דמות עם הרבה פוטנציאל, אבל אני חושב שכמעט ולא פיתחת אותה. לדעתי זה יותר הרעיון שמאחורי דמות מאשר דמות סופית.
    שתף ב-Google+

הרשמה