תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    דחוף!!!!!!!!

קיבלתי אקסבוקס חדש..
    כשאני מדליק אותו הוא עושה שני רעשים כאלה לפני שהטבעת הירוקה מופיעה..
    כאלה קחחעקק קחחעקק
    כאילו המאוורר לא מתחיל או משהו..
    אני בלחץ!
    בבקשה תשובה!

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי bmmatan
    דחוף!!!!!!!!

קיבלתי אקסבוקס חדש..
    כשאני מדליק אותו הוא עושה שני רעשים כאלה לפני שהטבעת הירוקה מופיעה..
    כאלה קחחעקק קחחעקק
    כאילו המאוורר לא מתחיל או משהו..
    אני בלחץ!
    בבקשה תשובה!
    אם הרעשים עוברים אחרי כמה שניות אז זה לא נורא.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נהייתי חרש...

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    חחח...
    שלומו,באמת לא צריך לכתוב כל כך גדול...

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    חחח סבבה (-:

הם עוברים אחרי כמה שניות..
    עוד שאלה:
    הוא יוצר ב4 לאוקטובר (10) 2007.
    יש לו 65 ננו?
    (אין לי את האריזה או הספק)

הצטרף בתאריך
    11.10.2007
    עיר
    הוד השרון
    אם יש לו כניסת HDMI אז הוא מהדגם החדש(אם יש לך פרימיום)!

אם יש סנייפר,הנצחון מעבר לפינה.

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    יש לי ארקייד..
    הוא עם HDMI
    והוא יוצר בתאריך ה4 לאוקטובר 2007...
    למישהו יש תשובות?

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    יש לי ארקייד..
    הוא עם HDMI
    והוא יוצר בתאריך ה4 לאוקטובר 2007...
    למישהו יש תשובות?
    אתה יכול לישון בשקט.

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    הוא 65NM?

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    הוא 65NM?
    כן

הצטרף בתאריך
    12.05.2007
    עיר
    פתח תקווה
    מישהו יכול להסביר לי חד משמעית מזה 65NM? גם העלית שלי אמרו שהוא 65NM וממש לא הבנתי מזה..

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי FixGaming
    מישהו יכול להסביר לי חד משמעית מזה 65NM? גם העלית שלי אמרו שהוא 65NM וממש לא הבנתי מזה..
    אוי... אני מניח שבתור מהנדס אלקטרוניקה שעובד עם מוליכים למחצה אני הכי מתאים לענות על זה.
    כל מעגל משולב (צ'יפ, http://en.wikipedia.org/wiki/Integrated_circuit) מורכב מרכיבים בסיסיים שנקראים טרנזיסטורים, בצ'יפים מודרניים מסובכים יש מאות מליונים של טרנזיסטורים (למשל במעבדים של אינטל וAMD ועוד יותר בכרטיסי המסך של NVIDIA וATI).
    טרנזיסטורים משמשים כמתגים, כמו המתג של החשמל שמדליק ומכבה את האור בחדר שלך או ברז של מים שאפשר לפתוח ולסגור רק שהם נורא נורא נורא נורא נורא נורא נורא נורא נורא קטנים.
    חברות אלקטרוניקה מנסות כל הזמן להקטין את הטרנזיסטורים בשביל שהם יתפסו פחות מקום וככה אפשר יהיה לשים יותר כאלה על צ'יפ ובנוסף, ככל שהם יותר קטנים אז הם צורכים פחות חשמל ופולטים פחות חום (שזה מה שאתה רוצה אצלך בXBOX).
    לטרנזיסטור יכולות להיות צורות שונות ומשונות אבל על מנת לתאר גודל של טרנזיסטור, משתמשים במדד של רוחב תעלה (אני לא רוצה להכנס ממש לאיך טרנזיסטור עובד, יש בו חלק קטן שנקרא תעלה ואותו מודדים) כשהמספרים האלה של 90NM ו65NM מתייחסים לרוחב התעלה של הטרנזיסטורים בצ'יפים המרכזיים של הXBOX.
    מבחינת סדר גודל, 65NM, או בעברית 65 ננו-מטר, זה אומר לקחת חוט באורך מטר אחד, לחלק אותו למיליארד חלקים ולקחת 65 חלקים כאלה... זה פיצפון מאוד.

הצטרף בתאריך
    19.12.2007
    חחח ...עומר נראה לי סיבכת אותו עוד יותר.

במילים פשוטות הגרסה הזאת צורכת פחות חשמל ויוצרת פחות חום

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי רועי 123
    חחח ...עומר נראה לי סיבכת אותו עוד יותר.
    אה, שקיף. אני עושה את זה בעיקר בשביל חנן

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    תודה רבה על העזרה, אני מניח שהוא רצה אתה ההסבר למה זה יותר בטוח לו (פחות חום...) אבל אין ספק שיותר השכלה זה גם חשוב...

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    תמיד לשירותכם

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי omerkot
    אוי... אני מניח שבתור מהנדס אלקטרוניקה שעובד עם מוליכים למחצה אני הכי מתאים לענות על זה.
    כל מעגל משולב (צ'יפ, http://en.wikipedia.org/wiki/Integrated_circuit) מורכב מרכיבים בסיסיים שנקראים טרנזיסטורים, בצ'יפים מודרניים מסובכים יש מאות מליונים של טרנזיסטורים (למשל במעבדים של אינטל וAMD ועוד יותר בכרטיסי המסך של NVIDIA וATI).
    טרנזיסטורים משמשים כמתגים, כמו המתג של החשמל שמדליק ומכבה את האור בחדר שלך או ברז של מים שאפשר לפתוח ולסגור רק שהם נורא נורא נורא נורא נורא נורא נורא נורא נורא קטנים.
    חברות אלקטרוניקה מנסות כל הזמן להקטין את הטרנזיסטורים בשביל שהם יתפסו פחות מקום וככה אפשר יהיה לשים יותר כאלה על צ'יפ ובנוסף, ככל שהם יותר קטנים אז הם צורכים פחות חשמל ופולטים פחות חום (שזה מה שאתה רוצה אצלך בXBOX).
    לטרנזיסטור יכולות להיות צורות שונות ומשונות אבל על מנת לתאר גודל של טרנזיסטור, משתמשים במדד של רוחב תעלה (אני לא רוצה להכנס ממש לאיך טרנזיסטור עובד, יש בו חלק קטן שנקרא תעלה ואותו מודדים) כשהמספרים האלה של 90NM ו65NM מתייחסים לרוחב התעלה של הטרנזיסטורים בצ'יפים המרכזיים של הXBOX.
    מבחינת סדר גודל, 65NM, או בעברית 65 ננו-מטר, זה אומר לקחת חוט באורך מטר אחד, לחלק אותו למיליארד חלקים ולקחת 65 חלקים כאלה... זה פיצפון מאוד.
    אני שולח לך השבוע את האקסבוקס לתיקון . יש לי חשק להשאיר את האקסבוקס המקולקל ולראות אם בסוף התואר עוד שלוש שנים אני אצליח לתקן אותו לבד .

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Death_119
    אני שולח לך השבוע את האקסבוקס לתיקון . יש לי חשק להשאיר את האקסבוקס המקולקל ולראות אם בסוף התואר עוד שלוש שנים אני אצליח לתקן אותו לבד .
    גם לי יש 360 מתה אחת בבית.
    מה אתה אומר דודי, נשלח יחד למיקרוסופט?

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי Death_119
    המקסימום שאני יכול לעשות זה להפוך אותו לואזה יפה בשביל חמציצים כי בתכלס אין לי רכיבים מתאימים להחלפה וגם אם היו לי, המעבדים של הבוקס מולחמים ללוח האם ואין לי דרך טובה להסיר הלחמה של מאות רגליים ואח"כ להלחים אותן שוב.
    אם יעוף לך איזה נגד או קבל מלוח האם או שחלילה תזדקק לעבודות הלחמה, בקנה מידה קטן, אחרות אז אני אשמח לעזור (אתה לא תהיה הראשון בפורום).
    תארים אקדמיים לא באמת מלמדים אותך לעשות דברים אלא רק תיאוריה (הקטע עם הטרנזיסטורים והתעלות זה למשל תיאוריה שלמדתי בתואר). עניינים פרקטיים כבר תלויים בעבודה שתמצא ומה שילמדו אותך שם.

אגב, מה אתה לומד ואיפה?

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי omerkot
    המקסימום שאני יכול לעשות זה להפוך אותו לואזה יפה בשביל חמציצים כי בתכלס אין לי רכיבים מתאימים להחלפה וגם אם היו לי, המעבדים של הבוקס מולחמים ללוח האם ואין לי דרך טובה להסיר הלחמה של מאות רגליים ואח"כ להלחים אותן שוב.
    אם יעוף לך איזה נגד או קבל מלוח האם או שחלילה תזדקק לעבודות הלחמה, בקנה מידה קטן, אחרות אז אני אשמח לעזור (אתה לא תהיה הראשון בפורום).
    תארים אקדמיים לא באמת מלמדים אותך לעשות דברים אלא רק תיאוריה (הקטע עם הטרנזיסטורים והתעלות זה למשל תיאוריה שלמדתי בתואר). עניינים פרקטיים כבר תלויים בעבודה שתמצא ומה שילמדו אותך שם.

אגב, מה אתה לומד ואיפה?
    הנדסת מחשבים בבר אילן, שנה א'. בעצם מגמה של הנדסת חשמל שהחליטו בבר אילן להפריד אותה לחלוטין מחשמל.

נדב, לא מכרתה אותה עדיין? למה לא שלכתה אותה לפחות לתיקון עד היום? עזוב שקניתה חדשה.

הרשמה