תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    תקשיבו לי יש שני משתמשים אחד מהם בלי חודשים והשני שאני משתמש עם 10 חודשים

הקיצור אני מציע למי שעוד לא קנה את המשחק באיזה 300+ שקל שאני יביא לו משתמש שהיה שלו

רק לשים בו חודשים יחסוך הרבה כסף ומאמץ

לפניות שלחו לי הודעה או משהו

הצטרף בתאריך
    05.02.2008
    עיר
    קציר
    אבל למה זה יחסוך? רוב הכסף הולך על החודשים... והמשחק עולה רק מאתיים. ואם אתה מוכר ב-300 והם שמים חודשים אז אתה טועה, כי זה יצא יותר יקר. מצד שני, איזה דמויות יש לך במשתמש הזה? כי אם יש לך שם רמות 70 אז בתור מתחילים אני חושב שיהיה להם מאוד קשה להסתגל לרמה 70 (בלי ניסיון קודם במשחק), ואז עדיף להם להתחיל מרמה 1 כדי להכיר את המשחק טוב יותר. ואז הרמות 70 קצת מיותרות עד שהם מגיעים לרמה גבוהה...

אל תתנפלו עליי אם אני טועה, רק תגידו <_<

הצטרף בתאריך
    22.05.2007
    עיר
    גדרה
    אחי הייתי שמח לעזור לך, יש לי ניסיון של בערך שנה במשחק, אבל כרגע נגמר לי הplayingtime.
    תוסיף אותי בMSN אם אתה מעוניין:
    [email protected]

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    תגידו אתם בסדר?...

מישהו עיףף לא הבנתה אותי וגם זה למעלה לא

יש לי משתמש שאין בו חודשים שאני לא משחק בו אז אני מציע למישהו שרוצה לקנות את המשחק אז אני יחסוך לו לקנות את המשחק ויביא לו משתמש ויקנה רק חודשים

אתה בסדר?...

הצטרף בתאריך
    07.08.2007
    נכתב במקור על ידי Natito
    תגידו אתם בסדר?...

מישהו עיףף לא הבנתה אותי וגם זה למעלה לא

יש לי משתמש שאין בו חודשים שאני לא משחק בו אז אני מציע למישהו שרוצה לקנות את המשחק אז אני יחסוך לו לקנות את המשחק ויביא לו משתמש ויקנה רק חודשים

אתה בסדר?...
    אתה לא יודע לכתוב בעברית, אז למה שמישהו יבין אותך?

הצטרף בתאריך
    05.02.2008
    עיר
    קציר
    נכתב במקור על ידי Rains
    אתה לא יודע לכתוב בעברית, אז למה שמישהו יבין אותך?
    אני הבנתי מצויין את מה שהוא אמר. זה נראה לי לא הגיוני. אתה הולך להביא משתמש למישהו... אוקיי, איך המשחק יהיה מותקן אצלו? צריך לקנות אותו כדי להתקין אותו, אלא אם כן אתה רוצה להביא לו גם את הדיסקים של המשחק. בכל מקרה אני חושב שזה רעיון גרוע כי גם ככה אם הוא יקנה את המשחק הוא יקבל 40 יום חינם (חודש + Train Account). אז זה יצא יותר חסכוני...

או שבמשתמש הזה יש כמה רמות גבוהות שיחסכו עליית רמות? וזה בדיוק מה שאמרתי, שחקנים מתחילים שקונים את המשחק לא יוכלו לשחק ברמות גבוהות בלי לפחות לעשות 20-30 רמות נמוכות.

אני לא בא אלייך בטענות, וזה באמת נחמד מצידך לתרום משתמש (בלי טיפת ציניות, באמת) אבל אני חושב שזה פשוט רעיון לא טוב.

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    עייפיש, לא צריך דיסקים, אפשר להוריד את המשחק מבליז', זה מה שכל מי שעושה את הנסיון של ה10 יום עושה. וגם את BC אפשר להוריד משם.
    אז סה"כ זה משתלם.

הרשמה