תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 38
    הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    חבויה לה במצגת לאנליסטים של EA היא השקופית הבא אשר מראה את ממוצעי הציונים של המפיצות הגדולות

לא שזה לא היה כ"כ ברור, אבל עדיין נחמד לדעת.

גם כל הכבוד ליוביסופט, זה סוג של כישרון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אם לפני שנתיים היית אומר לי שיוביסופט תהיה אחרונה בכזו רשימה הייתי צוחק, אבל עכשיו...

בכל מקרה, כל הכבוד לנינטנדו, אין ספק שהם מוציאים הרבה משחקי איכות (ועוד כמה משחקי זבל). כשאני מסתכל על ארון המשחקים שלי אני רק עכשיו קולט שלמעשה מרבית המשחקים שלי פותחו על ידי נינטנדו או הופצו על ידה (אני לא מדבר רק על ה-Wii), זה מבחינתי הוכחה חותכת לרשימה הזו .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי F.P
    אם לפני שנתיים היית אומר לי שיוביסופט תהיה אחרונה בכזו רשימה הייתי צוחק, אבל עכשיו...

בכל מקרה, כל הכבוד לנינטנדו, אין ספק שהם מוציאים הרבה משחקי איכות (ועוד כמה משחקי זבל). כשאני מסתכל על ארון המשחקים שלי אני רק עכשיו קולט שלמעשה מרבית המשחקים שלי פותחו על ידי נינטנדו או הופצו על ידה (אני לא מדבר רק על ה-Wii), זה מבחינתי הוכחה חותכת לרשימה הזו .
    כל חברה מוציאה כמה משחקי זבל כשהיא מפיצה כמה עשרות בשנה.

ארון המשחקים שלך מכיל משחקים של ה-Wii?!?

הנה התמונה שוב:

אחלה מקום מכובד גם לסוני. אין ספק שהם השתפרו מאוד. מוזר שהם התעלמו מקאפקום.
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי ADi
    כל חברה מוציאה כמה משחקי זבל כשהיא מפיצה כמה עשרות בשנה.

ארון המשחקים שלך מכיל משחקים של ה-Wii?!?

ופיתאיי, אני לא רואה את התמונה.
    זה פיטי, והנה התמונה של סרבר אחר רק כי אני אוהב אותך

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    מה אתם יודעים, נינטנדו יכולה להוציא מלא משחקים כמו Cooking Mama וMario Party 8 (שקיבלו ציונים גרועים) ועדיין להיות מקום ראשון בזכות הכותרים המעולים כמו מריו גלקסי ומטרויד.
    EA לשמחתנו משתפרת... THQ זאת לא החברה שכל הזמן מוציאה משחקי shovelware? ויש להם ממוצע זהה לזה של מיקרוסופט?? ouch!
    טוב, UbiSoft כבר הוכיחו שאין להם סטנדרטים גבוהים... ותראו לאן זה הוביל אותם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    Cooking Mama זה לא של נינטנדו.

נינטנדו הוציאה כותרים מדהימים השנה ל-DS (הפיצה את OTO2, וכמובן זלדה PH), וגם ל-Wii היו לה כותרים מדהימים. וזה מאוד קשה לשמור על איכות שמפתחים עשרות כותרים (כמובן שיש את Jet Set שהוא די קקה).
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נתון נהדר. סוף סוף יש טבלה שמסכמת זאת בצורה טובה וחד משמעית.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    טוב נו, גם חסר הבית בפינת הרחוב שכל הזמן צורח שהגיע סוף העולם יהיה צודק בסופו של דבר.
    ברצינות, מדובר בגרף שמראה מה שידענו זה שנים רבות: נינטנדו טובה מאוד בלעשות משחקים טובים. חבל לי שהם משקיעים חלק גדול מהמרץ והמשאבים במשחקי קז'ואל שלא פונים אליי כלל, בתוכנות הרזיה ובספין-אופים לכל כותר אפשרי שלהם, אבל זה רק אני. בסופו של דבר הם פונים לקהל יותר גדול מרוב החברות וזו הסיבה שהם גם מרוויחים הרבה יותר כסף מרוב החברות.
    שמח לראות שם את מייקרוסופט. מדובר בחברה שרק בעשור האחרון נכנסה באופן רציני לתעשייה הזאת, אז יפה מאוד לראות שהיא מפנה את המשאבים שלה למשחקים איכותיים. אני מקווה לראות מהם שיפור.

עוד בדור הקודם סוני הייתה אחת החברות הכי מוצלחות בתעשייה ולמרות לא מעט פאשלות, הם לא שכחו איך עושים משחקים טובים (הם שכחו איך לשווק קונסולה, אבל לא איך ליצור משחקים).

עוד דבר שמשמח אותי בגרף הזה הוא הטור של EA. ממוצע הציונים שלהם ממשיך לעלות בכל שנה בזכות השקעות חכמות ושינוי פילוסופיית הפיתוח וההפצה שלהם. אני מאוד אוהב את השינוי הזה בEA ושמח שיש חברה עם כל כך הרבה כוח וגב כלכלי כל כך גדול שעושה ככל יכולתה בשביל ליצור משחקים טובים יותר ויותר.

לסיום, אני מאוד מאוכזב מהמצב של יובי. הגרף הזה הוא רק דרך אחת להראות את ההדרדרות שלה בשנים האחרונות וזה באמת חבל. יש להם ביד הרבה מאוד זכויות יוצרים מוצלחות, אבל הם לא עושים איתם הרבה דברים טובים. אני רוצה חזרה את ריימן.
    אני מניח שבשנה הקרובה המצב של יובי יהיה טוב יותר עם ספלינטר סל שחוזר בגדול ואולי כמה טעויות פחות על הWII.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    אם רק LAIR לא היה יוצא כזה מעפן, סוני היו מקום ראשון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Laskin
    נכון... ואם AC היה הרבה יותר טוב, אז יובי היו במצב יותר טוב. אבל לא מדובר בדוגמא טובה. בסך הכל AC מבוסס על רעיון מבריק ומבוצע בצורה לא מושלמת, בעוד שLAIR מבוסס על רעיון אדיוטי ומבוצע בצורה יותר גרועה משחשבו שאפשרי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    נכתב במקור על ידי Laskin
    Fanboy Alert! Fanboy Alert!

ובנימה אחרת גו נינטנדו. מתי הם יתחילו ליצור כמה כותרים לPC? ואני מתכוון לכותרים נורמלים לא כמו mario learning שהיא יצרה לפני מיליארד שנה, אולי בגלל הפשלה עם השאלת השם זלדה לקונסולה של פנסוניק דאז הם מתחרקים משאר הפלטפורמות כמו מאינפרנו.

יפה מאד שסוני במקום השני, משחקים טובים ידענו שהיא יודעת להשיק, אולי כדאי לה גם להפיץ לפלטפורמות שונות כמו הPC.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי shgadlic
    Fanboy Alert! Fanboy Alert!

ובנימה אחרת גו נינטנדו. מתי הם יתחילו ליצור כמה כותרים לPC? ואני מתכוון לכותרים נורמלים לא כמו mario learning שהיא יצרה לפני מיליארד שנה, אולי בגלל הפשלה עם השאלת השם זלדה לקונסולה של פנסוניק דאז הם מתחרקים משאר הפלטפורמות כמו מאינפרנו.

יפה מאד שסוני במקום השני, משחקים טובים ידענו שהיא יודעת להשיק, אולי כדאי לה גם להפיץ לפלטפורמות שונות כמו הPC.
    כן. ברור שנינטנדו וסוני יתחילו להפיץ משחקים על הPC. הפלטפורמה שלהלכה למעשה, שייכת למייקרוסופט - המתחרה שלהם. כדבריו של יאצי הגדול, זה יקרה קצת אחרי שנינטנדו תפתח עסק לפינוי שלג. בגהנום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    כן. ברור שנינטנדו וסוני יתחילו להפיץ משחקים על הPC. הפלטפורמה שלהלכה למעשה, שייכת למייקרוסופט - המתחרה שלהם. כדבריו של יאצי הגדול, זה יקרה קצת אחרי שנינטנדו תפתח עסק לפינוי שלג. בגהנום.
    PC זה לא פלטפורמה של מייקרוסופט. זה שמערכת ההפעלה של מייקרוספוט היא הכי פופלריות לא הופכת את הPC לשייכת למיקרוספוט. אל תשכח שיש מערכות הפעלה אחרות וגם את הMAC. עובדה שנינטנדו כבר עשו מהלך בעבר להביא את הדמויות שלהם לPC איך אתה מסביר את זה?
    בנוסף גם סוני מייצרים מחשבי PC אז מה הם מייצרים למייקרוספוט? זו תפיסה שהיא טעות.
    בנוסף לא נראה לי שמישהו מהמפיצים של משחקים לPC משלמים תמלוגים או שנדרשים להוסיף את החותם של מייקרוספוט במוצר שלהם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נינטנדו לא חושב שהיא מעולם יצרה משהו למחשב שמישהו לא עשה לו פורט לא חוקי או משהו כזה.

נינטנדו זה ל-Wii ולקונסולות שלה, וכך זה ישאר.
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    PC זה לא פלטפורמה של מייקרוסופט. זה שמערכת ההפעלה של מייקרוספוט היא הכי פופלריות לא הופכת את הPC לשייכת למיקרוספוט. אל תשכח שיש מערכות הפעלה אחרות וגם את הMAC. עובדה שנינטנדו כבר עשו מהלך בעבר להביא את הדמויות שלהם לPC איך אתה מסביר את זה?
    בנוסף גם סוני מייצרים מחשבי PC אז מה הם מייצרים למייקרוספוט? זו תפיסה שהיא טעות.
    בנוסף לא נראה לי שמישהו מהמפיצים של משחקים לPC משלמים תמלוגים או שנדרשים להוסיף את החותם של מייקרוספוט במוצר שלהם.
    צודק. כל משחקי Games for windows ודאי לא קשורים בכלל למייקרוסופט. בכל מקרה, לא חייבים להסתכל על זה ככה אם אתה לא רוצה. אפשר להסתכל על זה ככה: אין לחברה שום סיבה לקחת כותר בלעדי לקונסולה שלהם ולהוציא אותו למכשיר נוסף. מייקרוסופט עושים את זה מסיבה כלשהי (אני באמת תוהה למה). אני חושב שזה קשור לעובדה שהמשחקים שהם יוצרים ומפיצים עובדים רק על פלטפורמה מסוימת שבה יש להם שליטה, אבל קשה לאמר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    כפר סבא
    יוביסופט פעם הייתה חברה עם משחקים אדירים,אבל בשנה האחרונה היא באמת נהייתה חרא של חברה,עושה פורטים בשקל ומשחקים גרועים X:
    למרות שיש כמה טובים,מגיע להם להיות אחרונים.
    וכל הכבוד לנינטנדו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    צודק. כל משחקי Games for windows ודאי לא קשורים בכלל למייקרוסופט. בכל מקרה, לא חייבים להסתכל על זה ככה אם אתה לא רוצה. אפשר להסתכל על זה ככה: אין לחברה שום סיבה לקחת כותר בלעדי לקונסולה שלהם ולהוציא אותו למכשיר נוסף. מייקרוסופט עושים את זה מסיבה כלשהי (אני באמת תוהה למה). אני חושב שזה קשור לעובדה שהמשחקים שהם יוצרים ומפיצים עובדים רק על פלטפורמה מסוימת שבה יש להם שליטה, אבל קשה לאמר.
    Games for windows זה משהו של השנה ומשהו האחרונים. זה רק ניסיון של מייקרוספוט לדחוף את ויסטה שלהם. ראית את הלוגו הזה המשחקים לפני שבכלל היה ויסטה? פשוט לא. בכל מקרה לא כל המחשקים גם כיום מכילים את הלוגו הזה בכל מקרה. ובעבר נינטנדו אכן הוציאו לפלטפורמת הPC מחשקים (למידה אבל נו מילא) כך שאיך תסביר זאת?
    בכל מקרה גם סוני מייצר לפטופים וכן גם נייחים, זאת אומרת שהם בעד מייקרוספוט?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    Games for windows זה משהו של השנה ומשהו האחרונים. זה רק ניסיון של מייקרוספוט לדחוף את ויסטה שלהם. ראית את הלוגו הזה המשחקים לפני שבכלל היה ויסטה? פשוט לא. בכל מקרה לא כל המחשקים גם כיום מכילים את הלוגו הזה בכל מקרה. ובעבר נינטנדו אכן הוציאו לפלטפורמת הPC מחשקים (למידה אבל נו מילא) כך שאיך תסביר זאת?
    אתה יכול להפנות אותנו למשחקים האלה שנינטנדו עשתה ל-PC?
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    סוני מייצרת ומוכרת מחשבים. היא בשוק החומרה במחשבים. שוק שלא קשור למייקרוסופט. ביום שהם ירצו ליצור משחק לווינדוס, כבר יהיה קשר למייקרוסופט, כי הם ישתמשו בטכנולוגיות שהיא מקדמת ויוצרת (DX, לדוגמא או אפילו ויסטה). GFW לא קשור באופן הדוק לויסטה. למעשה, רוב המשחקים האלה פועלים גם על XP בצורה נהדרת. מדובר בסך הכל בניסיון של מייקרוסופט ליצור מערכת יותר אחידה של משחקים לPC. הPC, להזכירך נשלט על ידי מערכת ההפעלה של מייקרוסופט. כמו כן, זו דרך נהדרת להראות לכולם: "שוק הPC שייך לנו ולאף אחד אין זכות עליו חוץ מלנו. אם אתם רוצים להשתמש בטכנולוגיות מסוימות, תאלצו להציג את הלוגו של התוכנה שלנו על הקופסא שלכם".

סוני לא ירצו, גם אם זה היה רווחי בצורה כלשהי, לעשות משחק למערכת של מייקרוסופט. למה? כי הם מתחרים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    סוני לא ירצו, גם אם זה היה רווחי בצורה כלשהי, לעשות משחק למערכת של מייקרוסופט. למה? כי הם מתחרים.
    קאוטיק, תכיר את Sony Online Entertainment שכבר שנים עושה את EverQuest ועוד מוצרים למחשב.

http://www.next-gen.biz/index.php?op...1636&Itemid=49
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הרשמה