תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    23.12.2007
    עיר
    מעלה-אדומים
    לכל האנשים המכובדים שפה תיראו אני יודע שזה לא כ"כ יפה לעשות את זה ישירות אבל יש פה אי צדק לפי דעתי בקטגוריית ה- command and conquer יש שם מנהל ששמו הוא boomwolf ואם ת'ם שואלים אותי האיש יושן בעמידה!!!! הוא מגיב ככה פה ושם לדעתי כבר אני יותר מגיב ממנו ביום.... ואותו מנהל גם בקושי פותח אשכולות עם סיקורים מעניינים ודברים שבאמת כייף לשים עליהם ת'עיין אם ת'ם שואלים אותי באמיתיות אז קשה לי להיזכר באשכול מעניין שהוא פתח ובכלל אשכול שהוא פתח לאחרונה בקיצור מנהל זה הוא מגיב ופותח אשכולות כמו משתמש רגיל ופחות מכך...! לפי דעתי יש בפורום הזה אנשים אשר מבינים הרבה יותר במשחק הזה ויותר מתאימים להיות המנהלים בימקום מנהל זה...!! אז אם אפשר לבצע איזה החלפה או משו למה לפי המצב של עכשיו במשחק הקטגורייה הזו הולכת ליקרוס אז לדעתי צריך לעשות שינוי !!! (דרך אגב שדיברתי על מישהוא שמבין יותר ממש אבל ממש לא דיברתי על עצמי כי אני לא רוצה להיות מנהל פה למה אין לי זמן אבל אני חושב שיש אנשים שמתאים להם להחליף אותו בענק...!!!) אנא הציעו את דעתכם בנידון...!
    נ-נח-נחמ-נחמן-מאומן

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    היי,

הבנו שאתה מעוניין להמליץ על חברך (Cwamp) לניהול הפורום, אבל לצערי זו לא דרך התנהלות הדברים כאן. אם אינך מרוצה מהתנהלות אחד המנהלים בפורום, אתה מוזמן לפנות למנהל הקהילה הראשי ליאור (Hipno) וליידע אותו בדברים שנאמרו. כרגע אנחנו לא מתכוונים לשבץ אנשים חדשים במסגרת הניהולית.

תודה.

הצטרף בתאריך
    18.10.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי xeytoR
    היי,

הבנו שאתה מעוניין להמליץ על חברך (Cwamp) לניהול הפורום, אבל לצערי זו לא דרך התנהלות הדברים כאן. אם אינך מרוצה מהתנהלות אחד המנהלים בפורום, אתה מוזמן לפנות למנהל הקהילה הראשי ליאור (Hipno) וליידע אותו בדברים שנאמרו. כרגע אנחנו לא מתכוונים לשבץ אנשים חדשים במסגרת הניהולית.

תודה.
    זהלא קשור בכלל :/
    מה שמוזר זה..שאתם לא מוכנים לעזור לשפר את הקהילה..אתם גם לא מוכנים לנסות להוציא דברים שלא טובים בה..
    אולי אתם תכנסו לפורום ותבדקו קצת מ קורה
    אולי תגלו למה הקהילה באמת לא כזאת מצליחה..
    אם הפורום הזה היה קצת יותר טוב תאמינו לי שהיו באים אנשים מעוד קהילות אחרות..[שחלק אני הבאתי כבר]
    וכן המנהל הזה לא עושה כלום..חוץ משרשום לו ליד השם שהוא מנהל לא שמים לב שהוא מנהל בכלל
    ועוד יותר בקושי שים לב שהוא משהו מהקיהילה..Vgames נהיה קהילה של שכונה ועוד יותר אתם לא משקיעים בכלל ושכחתם את הקהילות היותר קטנות[ שאולי אם הייתם עושים משו הם לא היו כאלה קטנות]

הצטרף בתאריך
    23.12.2007
    עיר
    מעלה-אדומים
    נכתב במקור על ידי xeytoR
    היי,

תודה.

זה ממש אבל ממש לא קשוראבל גבר אם ת'רוצה להבין את זה ככה אז תביןם את זה ככה אני חושב ש - Cwamp יכול להיות אחלה של מנהל ואוללי גם יכול להציל ת'קהילה הזו...! ולהחיות אותה...!!!!!
    ואם ת'שואל אותי - boomwolf בכלל לא מתאים להיות מנהל לקהילה שצריכה כ"כ עזרה בישביל ליחיות ...! ולפי דעתי צריך להקדיש יותר לתחום הזה...!

הצטרף בתאריך
    24.10.2007
    עיר
    קריית שמונה
    "לא נורא לי זה לא מפריע, מה רע פה...זה סבבה לגמרי.
    קיצר לאף אחד לא אכפת אז תחסוך מאיתנו את הדעה שלך."
    ...fear knows no CR... - Rich Burlew
    Real Love is the rarest thing of all - Y.Z

אתם מתעצבנים כל פעם מחדש כשהמצנח לא נפתח?
    יש פתרון! הקשיבו לעצה החכמה של Dark Respect...
    "עשיתי שכשאני כותב 'נוב' בצ'אט המצנח נפתח" (הוכח כמועיל! נסו עכשיו!)

הצטרף בתאריך
    23.05.2007
    נכתב במקור על ידי BlackV
    "לא נורא לי זה לא מפריע, מה רע פה...זה סבבה לגמרי.
    קיצר לאף אחד לא אכפת אז תחסוך מאיתנו את הדעה שלך."
    על מה אתה מדבר ?...

ואני ארשה לעצמי להתייחס לROEE,
    שמע , אני לא מבין מה אתה כל כך רוצה להשיג, אבל גם על כל דבר שאני מעלה בפורום- אתה מערער עליו ומנסה לקבוע דבר אחר .
    אם אתה חושב שאתה יכול לתרום לקהילה, אתה או Cwamp, אתם מוזמנים לעשות את זה בשמחה (כמו שאני רואה שקוואמפ כבר החל לעשות , וגם דברתי איתו רבות , הוא העלה רעיונות ועזר להביא כמה חבר'ס מפורום אחר), וזה יוארך מאיתנו.
    אבל לבוא ולנסות לדרוך על מישהו אחר בטענה שיש מישהו יותר טוב, נראה לי שגם אם זה נכון - זו לא הדרך ...
    אני לא יודע מה הסיבות האישיות של בומוולף שהוא לא עד כדי כך פעיל, אבל גם אני נמצא בפורום וגם אני משתדל לתרום ולהשפיע. ושוב, לקוואמפ על כל מה שהוא עושה עד עכשיו, אני נהנה לקרוא דברים שהוא רושם .

אגב, למה שCwamp יוכל " להציל ת'קהילה הזו...! ולהחיות אותה...!!!!!" (כן, ציטוט ) , רק בתור מנהל ? , הוא יוכל לקבל כל תמיכה שלנו אם ירצה, זה לאוו דווקא יתבטא בשיבוצו כמנהל [כמו שהגיב Xytor], ...
    זהו , לא אטחן תשכל יותר מידי , אבל זו הייתה דעתי...

אתם מוזמנים להמשיך לתרום בכיף, יש עכשיו את הליגה שנפתחה, תתחיל לשחק (או להמשיך לקטר על כל שטות קטנה)...
    עוד מעד כשתצא ההרחבה+סיקורים על RA ,הפורום יהיה יותר פעיל ויבואו אנשים ,
    אז יהיה בסדר! ....

שבת שלום ,

הצטרף בתאריך
    18.10.2007
    עיר
    תל אביב
    תפסיקו לדבר עלי
    עזבו להוסיף מנהל חדש אבל למה שיהיה מנהל שלא עושה כלום :/
    אתה וHIPNO משקעים ועוזרים בגלל זה אתם לא הוזכרתם פה..
    ואיפלו שהוא סירב להקשה שלי לעלות לניהול [דיברתי איתו באימייל כבר] אני ממשיך לפרסם דברים ולהיות פעיל לא אמרתי שזה יפריעה לי..מה שכן מפםריעה לי זה שיש מנהל שלא עושה כלום אז לפחות עם זה תעשו משו
    ולא חייב להוציא אותו מנהיהול אולי פשוט לדבר איתו ולשאול אותו מה קורה ולמה זה ככה
    לבקש שיעשה משו בקהילה..
    [בקשר לליגה לפי דעתי היא לא תיקרה כי יש אנשים שנירשמו לליגה והם בכלל לא רואים אותם לפורום.. ו2 המנהלים נרשמו ולא רואים שום משחק מהם ופשוט אין שום התקדמות..תנסו לשנות משו כי בגלל דברים האלה המנהלים של הקהילה של VG כניראה לא אכפת להם מהקהילה של CNC]

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    היי,
    לפני כשבועיים דיברתי עם בוםוולף(כינויו באתר), והסברתי לו את מצבו ושהוא על סף איבוד גישות.
    כנראה שזה לא עזר...

התגובות שלו בהחלט כלל לא במקום ולא הולמות את אופן הדיבור וההתתיחסות שלי ושל עידן.
    אטפל בזה מיד מול xeytor.

אם צצות בעיות נוספות, אל תהססו:
    [email protected]

שלכם,
    ליאור.

הצטרף בתאריך
    18.10.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Hipno
    היי,
    לפני כשבועיים דיברתי עם בוםוולף(כינויו באתר), והסברתי לו את מצבו ושהוא על סף איבוד גישות.
    כנראה שזה לא עזר...

התגובות שלו בהחלט כלל לא במקום ולא הולמות את אופן הדיבור וההתתיחסות שלי ושל עידן.
    אטפל בזה מיד מול xeytor.

אם צצות בעיות נוספות, אל תהססו:
    [email protected]

שלכם,
    ליאור.
    סוף סוף מנהל רציני
    לפחות הוא עושה משו ומבין
    אתה צריך לנהל את כל וי גיימס
    הם אפילו לא חושבים להגיד משו בנושא :/

הצטרף בתאריך
    23.05.2007
    כנראה שלא ידעו על המצב עד שלא העלתם זאת ...

הרשמה