תפריט ראשי

12311 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 358
    הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    THQ הכריזה היום על המשחק Deadly Creatures בלעדית ל-Wii.

זהו משחק פעולה-אימה שיגיע לקונסולה ב-2008, ומפותח על ידי Rainbow Studios. המשחק זורק את השחקן בעולם הרצחני של המדבר, שם הוא יכנס לגופו של עקרב משורין ועכביש טרנטולה, וינסה לשרוד את אויביו ביניהם חרקים הורגים אחרים ובני אדם.

הקונספט הזה נשמע הזוי לחלוטין, והנה דברי THQ שמכוונים את הכותר לשחקני ההארדקור של הקונסולה, ומבטיחים להעלות את הרף של חברות הצד השלישי ורמת הגרפיקה שהן מספקות על ה-Wii.

"Deadly Creatures is an amazingly innovative game concept, and exemplifies THQ's commitment to creating original new IP for the Nintendo Wii platform," said Randy Shoemaker, director of global brand management, THQ. "With Deadly Creatures, we are raising the bar for all 3rd party Wii titles, and focusing on deep, compelling gameplay for a largely untapped audience of Wii gamers."
    "Deadly Creatures is a creepy, cinematic thrill ride, where the distinction between predator and prey can shift around every corner," said Nick Wlodyka, executive producer and general manager, Rainbow Studios. "With brutal motion-controlled combat, a dark, compelling story and some of the best visuals to date on the Wii, we are excited to bring Deadly Creatures to a large core Wii audience that hungers for a new experience."
    עוד לא ממש הבנתי אם זה ממבט ראשון, אבל יש מצב.

עוד ב-vgames:
    נערך לאחרונה על ידי רונן יצחק; 12.02.2009 בשעה 23:04.
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    כפר סבא
    נשמע מעניין,אז הגרפיקה תהיה יותר טובה מSUPER MARIO GALAXY?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    לא ידוע עוד. לפי מה שהם אומרים, יש מצב.
    שיהיו תמונות נעדכן
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    מה זה חיקוי עלוב במיוחד של tourk או שאני מדמיין?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי wii men
    לא נראה לי.. םO
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    קודם כל טורוק הוא עלוב בימינו, אז לא יכול באמת להיות חיקוי עלוב לעליבות.

טורוק זה בכלל דינוזאורים בעולם טרופי, וכאן זה בשממה צחיחה של המדבר.

בטורוק אתה משחק דמו גנרית מארינס גלוח ראש, וכאן אתה משחק בתור עקרב או עכביש. לא ברור איך בדיוק, אבל נראה לי שזה ממבט ראשון. נשמע מאוד מעניין. THQ מתגלה כאחת התומכות הגדולות של ה-Wii, כשבראש עומד De Blob שגם הוא מקורי ופותח מרעיון של צוות עצמאי (היה לו דמו למחשב איפשהו).
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    כפר סבא
    נקווה שיהיה גם מולטיפלייר..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.09.2007
    נכתב במקור על ידי wii men
    לא זה לא...אלה אם כן אתה יכול לדקור תעקבישים בעיינים ולראות את הדם(?) שלהם משפריץ
    מקווה שהמשחק יהיה או בגוף ראשון או כמו גירס אוף וור(גוף שלישי עם שליטה של גוף ראשון)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    נכתב במקור על ידי ADi

בטורוק אתה משחק דמו גנרית מארינס גלוח ראש, וכאן אתה משחק בתור עקרב או עכביש. לא ברור איך בדיוק, אבל נראה לי שזה ממבט ראשון. נשמע מאוד מעניין. THQ מתגלה כאחת התומכות הגדולות של ה-Wii, כשבראש עומד De Blob שגם הוא מקורי ופותח מרעיון של צוות עצמאי (היה לו דמו למחשב איפשהו).
    אה חשבתי שאתה יכול להרוג עכבישים ואז ללבוש אותם ולהוריד אותם מתי שהוא רוצה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי ADi

היי, היי, היי! אולי אתה לא אוהב את המשחק, אבל אל תשקר! בטורוק אין שום מארינס גלוח ראש. זה מארינס עם מוהוק. אלוהים אדירים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    זה לא מוהוק, זה פשוט מודל גרוע.
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אוי, הכרזה ממש מפתיעה. בעבר הכרזות מהסוג הזה היו יוצאות לקונסולות האחרות, והנה משחק הארדקור באופיו, מבוסס על אימה ונשמע אלים, עם הבטחה לגרפיקה מצוינת, בא בהקשר לווי. טוב לשמוע הכרזות כאלה, והוא בהחלט נשמע הזוי ומעניין.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    הנה מתוך IGN:

At first glance, Deadly Creatures would appear to be a 3D fighter, but according to the title's lead designer, Jordan Itkowitz, who spoke to us for clarification, there's much more to the game than initially meets the eye. "The game offers a mix of combat and platforming-based exploration using the main characters' unique attacks and abilities," he said.
    Rainbow Studios is making full use of the Wii remote with the project. Explains Itkowitz: "One of the main reasons we wanted to do Deadly Creatures for the Wii was the un-missable opportunity to let players emulate these characters by acting out their attacks and abilities with the Wii controls. Every input option is being used -- it's a fluid mix of gestures, IR-pointer functions, and some more conventional controls."

How big is the scope of these battles? Pretty big. "If you get down to these creatures' perspectives, their lives -- and the lives of their prey, rivals and enemies -- are short and brutal," said Itkowitz. "We've all flipped to a nature channel and been fascinated by clips of insects locked in combat, but we wanted to elevate those clashes to the level of a monster movie. Think about the immense battles in King Kong or Jurassic Park - the scale may be smaller here, but the impact is the same."

Deadly Creatures will not feature an online mode, as Rainbow Studios wanted to focus on the local single-player adventure. But there is more to be revealed as the game draws closer to release. "There are plenty of unique elements to this game that we're excited to share in the coming months: a dark, sinister storyline, a fascinating sense of scale and discovery, vertigo-inducing camerawork, and more," said Itkowitz.

ויש גם טריילר.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני מניח שזה נראה בסדר, אבל הטריילר מפגר לטעמי. כאילו, מה בדיוק קורה במשחק לא הבנתי, והעריכה לא טובה. אני לא אופתע אם זה ייצא מעאפן.
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי ADi
    אני מניח שזה נראה בסדר, אבל הטריילר מפגר לטעמי. כאילו, מה בדיוק קורה במשחק לא הבנתי, והעריכה לא טובה. אני לא אופתע אם זה ייצא מעאפן.
    כמוני כמוך. מעבר לזה, המשחק הזה לא יותר יפה ממריו גלקסי. הם כבר התחילו בהצהרות חסרות פשר. בהתחלה הוא נשמע לי כמו משחק השרדות, אבל נראה שלא מדובר במשהו כל כך מקורי. בכל מקרה, סתם כי אני מרגיש נדיב, אם מתחשק לכם לשחק במשחק השרדות אכותי במיוחד, אז הנה קישור לאחד באמת (ב-א-מ-ת) טוב: Notrium
    באתר יש ביקורת, אז תוכלו לסמוך גם על התיאור שלכם ואז לדעת אם אתם בקטע שלו או לא. הוא מאוד ייחודי ומאוד מגוון. הבעיה העיקרית שלו היא עקומת הלמידה שלו (תלולה קצת יותר מצניחת הדולר). הוא לא מתאים לקז'ואלים (בכלל. הוא דורש הרבה מאוד תשומת לב לפרטים ולא מעט שעות של השקעה), אבל אין לי ספק שתעריכו אותו בשביל המקוריות הרבה שבו.
    בכל מקרה, תהנו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    אי אפשר לשפוט רק מטריילר אחד, שיצא נוכל לדעת, הרעיון נשמע מעניין ויחודי אבל זה יכול ללכת לכל לכאן או לכאן, נחייה ונראה. מה שבטוח זה לא נראה יותר טוב ממריו גלקסי, למרות שההצהרה הייתה רק על גרפיקה של משחקי צד ג' לכן זה לא השוואה נכונה. בכל מקרה נראה לאן יתפתח זה עדיין רק בתחילת דרכו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    כפר סבא
    העקרב נלחם כמו איזה מתאבק O_ם
    ועוד חשבתי שזה יהיה ריאליסטי..
    וגם ההצהרה על ה'גרפיקה הכי טובה על הWII' זה שקר ><
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    נכון לעכשיו, אני מסכים שהטריילר חלש. היו בו קטעים קצרצרים שרצו בזה אחר זה. קשה להתרשם ככה. כמובן, זה עדיין לא אומר כלום לגבי המשחק.

נכתב במקור על ידי chaotic
    כמוני כמוך. מעבר לזה, המשחק הזה לא יותר יפה ממריו גלקסי.
    ואת זה אתה אומר על סמך הטריילר, וגם לא ברור מאיזה שלב הפיתוח. גם מריו גלקסי בטריילרים לא נראה כפי שהוא היה באמת.

גם לי אין וודאות לגבי איכות המשחק, אבל אני מעדיף להמתין לפני שאני אמהר להתלונן או לברך. בינתיים, הרעיון רק נשמע מעניין.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי רונן
    נכון לעכשיו, אני מסכים שהטריילר חלש. היו בו קטעים קצרצרים שרצו בזה אחר זה. קשה להתרשם ככה. כמובן, זה עדיין לא אומר כלום לגבי המשחק.

ואת זה אתה אומר על סמך הטריילר, וגם לא ברור מאיזה שלב הפיתוח. גם מריו גלקסי בטריילרים לא נראה כפי שהוא היה באמת.

גם לי אין וודאות לגבי איכות המשחק, אבל אני מעדיף להמתין לפני שאני אמהר להתלונן או לברך. בינתיים, הרעיון רק נשמע מעניין.

רונן.
    מריו לא נראה מדהים לפני שהוא יצא? לא היה לי מושג. לי הוא נראה ממש ממש מדהים בסרטונים ששוחררו לפני שהוא יצא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    מריו עבר שידרוג לא קטן מאז E3 בו היה ניתן לשחק בדמו שלו לראשונה.

תלוי באיזה שלב הסתכלת על המשחק, אפשר בהחלט לומר שהוא היה פחות יפה.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הרשמה