תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    22.08.2007
    פים – החתול הגדול ביותר של גברת מאי

פים הוא חתול גדול – מאוד גדול. הוא גדול מספיק כדי שאנשים יתהו אם הוא באמת חתול ולא אריה-בונזאי. הוא לא שמן, בנוסף לזה – הוא פשוט הזכר הכי גדול שאי פעם ראיתם.
    ויש עוד דברים שהוא "מאוד" בהם – הוא מאוד רגוע והוא מאוד-מאוד כתום. הוא מאוד חכם והוא גם מאוד-מאוד אוהב את גברת מאי, אבל שתי התכונות האלו לא יוצאות דופן במיוחד.

כלומר, הן כן יוצאות דופן לחתולים – רוב החתולים הם חיות טיפשות שמסתירות זאת בעזרת התנשאותם, ובאותה המידה, רוב החתולים לא אוהבים בני אדם. הם אוהבים כשבני אדם מאכילים אותם ומלטפים אותם, אבל זו לא סיבה לאהוב את בני האדם. רוב החתולים, מה לעשות, אוהבים רק את עצמם.
    אבל התכונות האלו לא יוצאות דופן לחתולים של גברת מאי. כל החתולים של גברת מאי מאוד חכמים, וכל החתולים של גברת מאי מאוד אוהבים את גברת מאי, אבל פים – יותר מכולם, והוא גם מאוד אוהב את הבנים והבנות של גברת מאי – ואת זה שאר החתולים לא עושים. אין פלא שפים הוא הזכר הבולט ביותר בביתה של גברת מאי.

יש עוד דברים בביתה של גברת מאי – יש את הבנים של גברת מאי, ויש את הבנות של גברת מאי, ויש את המרתף של גברת מאי, אליו אסור לבנים, לבנות ולחתולים לרדת.
    אבל יותר מהכל, בבית של גברת מאי יש חתולים, ויותר מכל החתולים, בבית של גברת מאי יש את פים. אמנם מדי פעם גברת מאי אוספת לביתה חתול נוסף, חלקם גדולים וחכמים יותר מהשאר, אבל עדיין הוא נשאר החתול הכי בולט בבית.

ופה קבור הכלב, אם תסלחו לי על הביטוי. פים מאוד חכם, והוא שם לב למשהו תמוה. בכל פעם שגברת מאי מביאה הביתה חתול חדש, הוא לא זוכר שום דבר מהלילה שלפני-כן. אף אחד מהחתולים לא זוכר שום דבר מהלילה שלפני-כן, אבל רק פים חושב שזה מוזר. בנוסף, בכל פעם שגברת מאי מביאה חתול הביתה היא צריכה לנקות כתמים מוזרים מכל רחבי הדירה, במיוחד מהמסדרון שסביב הירידה למרתף. ובנוסף, תמיד ביום שלאחר מכן אנשים בבגדים כחולים מסתובבים בכל הרחוב, במכוניות כחולות עם אורות מלמעלה.

פים לא היה שם לב לכל זה ולא מחבר את הפרטים אם האנשים המוזרים האלו לא היו באים לבית של גברת מאי, נכנסים פנימה ומדברים איתה (אחת מהן גם ליטפה אותו). אבל כשזה קרה, הוא שם לב – במיוחד כי באותו היום גברת מאי הביאה הביתה חתולה מאוד גדולה ומאוד חכמה, ומאוד כתומה. הוא יודע שהוא הולך לאהוב את החתולה הזו.
    הוא גם שם לב לכך שגברת מאי רבה ביום לפני-כן עם הבת שלה, דינה. פים לא ראה את דינה מאז.
    כמו כל הבנים והבנות של גברת מאי, גם דינה הייתה ג'ינג'ית. פים יודע את זה, כי יש הרבה תמונות של כל הבנים והבנות של גברת מאי בבית.
    עכשיו כשהוא חושב על זה, הוא רואה את התמונות ורואה בהן בן אחד של גברת מאי שהוא מעולם לא ראה בבית – והבן הזה גדול יותר מכל הבנים האחרים, וגם ג'ינג'י יותר.
    פים מאוד אוהב את גברת מאי.
    פים לא יודע מה לעשות.
    ????? ??????? ????? ???????
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2007
    מזה השטויות האלה?
    אי אפשר להבין פה שום דבר חוץ מששטניסטים בבגדים כחולים באים לבית...
    וזה שהיא מביאה חתול?
    אחי, אני ממליץ לך להמשיך שיראו מה קרה...
    נכתב במקור על ידי tde3000
    זה כאילו
    "חבר'ה בואו נעלה את מעמד האישה!"
    "אבל רגע, נשים הן מין נחות!"
    כסוף חחחח

קרדיט לbattle-horn
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    ההודעה שלך ממש פוגעת (ואני מדבר מהצד של הצופה), היית רוצה שיגידו על מה שכתבת שהוא שטויות?!

בקשר לסיפור, אהבתי, למרות שנראה לי שלא יזיק להוסיף עוד קצת זה יכול להיות נחמד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2007
    נכתב במקור על ידי adidasv111
    ההודעה שלך ממש פוגעת (ואני מדבר מהצד של הצופה), היית רוצה שיגידו על מה שכתבת שהוא שטויות?!

בקשר לסיפור, אהבתי, למרות שנראה לי שלא יזיק להוסיף עוד קצת זה יכול להיות נחמד.
    אחי, איפה אתה חי?
    אני נתתי ביקורת לא באתי לפה כמו ילד פרחים ואמרתי: יפה מאוד, אבל תמשיך את זה וזה יהיה כבוד להיפים!!!!

אני באתי ואמרתי ב י ק ו ר ת אמיתית ולא באתי לפה לחלק מחמאות אם לא צריך
    זה כאילו
    כסוף חחחח

קרדיט לbattle-horn
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    תראה "אחי", אני לא מבין הרבה בביקורות בונות. אבל להתחיל ביקורת בשורה "מזה השטויות האלה?" מראה על זלזול בכותב ולא על נסיון לעזור לו (וזה גם לא מראה אותך באור כל כך ורוד...).

אני אישית אהבתי את הסיפור. אני אפילו יכול לראות ברוחי איך מוציאים מזה משחק סוריאליסטי נחמד.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    מגניב ביותר, אני בהחלט רואה איך זה מסתדר איכשהו במשחק תפקידים של חקירה, אך אני לא רואה איזה.
    זה יכול להיות UA או קול אוף קת'ולהו, למה אתה תכננת את זה?
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.08.2007
    למשחק של חתולים, כמובן. כל הדמויות ישחקו את החתולים של גברת מאי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי וולבי
    אחי, איפה אתה חי?
    אני נתתי ביקורת לא באתי לפה כמו ילד פרחים ואמרתי: יפה מאוד, אבל תמשיך את זה וזה יהיה כבוד להיפים!!!!

אני באתי ואמרתי ב י ק ו ר ת אמיתית ולא באתי לפה לחלק מחמאות אם לא צריך
    עשה טובה לך ולפורום, תפסיק להשתחצן. ב י ק ו ר ת אמיתית זה לא אומר להגיד "זה היה חרא. לא הבנתי את זה." אם לא הבנת את זה, זה בעיה שלך, תנסה לחשוב קצת מעבר לקטע של 'אוקי, יש דמות, יש לה אבא ואמא והיא רוצה להציל את החבר הכי טוב שלה'.

בקשר לדמות: מאוד אהבתי, רעיון מאוד מקורי. אני גם מבין עכשיו את מה שהערת לנו בקשר לכך שהדמויות הקודמות היו רק סיפורים ולא דמויות. הבעיה היחידה שהיתה לי היא החזרות: הן דורשות קצת עריכה, להזיז את חלקן ממקום למקום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2007
    נכתב במקור על ידי orr
    עשה טובה לך ולפורום, תפסיק להשתחצן. ב י ק ו ר ת אמיתית זה לא אומר להגיד "זה היה חרא. לא הבנתי את זה." אם לא הבנת את זה, זה בעיה שלך, תנסה לחשוב קצת מעבר לקטע של 'אוקי, יש דמות, יש לה אבא ואמא והיא רוצה להציל את החבר הכי טוב שלה'.
    בנאדם!
    בסך הכול נתתי תגובה!! שיואו... מה קרה??? מה הייתי אומר?
    יופי?טופי?טרופלס?
    זאת היתה דעתי...
    זאת מדינה שהדיבור בה חופשי, אין מה לעשות...
    ואני לא נגד הכותב אני גם לא נגד הדמות, פשוט לא אהבתי את ה"סיפור" טוב לך?
    זה כאילו
    כסוף חחחח

קרדיט לbattle-horn
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי וולבי
    בנאדם!
    בסך הכול נתתי תגובה!! שיואו... מה קרה??? מה הייתי אומר?
    יופי?טופי?טרופלס?
    זאת היתה דעתי...
    זאת מדינה שהדיבור בה חופשי, אין מה לעשות...
    ואני לא נגד הכותב אני גם לא נגד הדמות, פשוט לא אהבתי את ה"סיפור" טוב לך?
    תגיד לי, אין בך אפילו טיפת בושה לפרסם דבר כזה אחרי התגובה שלך? עשה לי טובה, קצת טקט. מה היית יכול לאמר? דבר ראשון כלום, להבליג ולחשוב לעצמך 'וואו, איזו דמות מטומטמת קראתי היום'. דבר שני? מה דעתך על "לא כל כך הבנתי את הרעיון, לדעתי זה לא מספיק ברור." חופש דיבור? יש. דעה? יש. קצת התחשבות? גם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    עיר
    חיפה
    וולבי, חופש דעה ללא ספק יש, וללא ספק יש עוד חופש אחד נפלא במדינה שלנו בו השתמשת במלואו - החופש להציג את עצמך כאידיוט מושלם. ברכותיי.

וברמה היותר עניינית, שחר, הסיפור ממש ממש מגניב ויכול לצאת מזה משחק גאוני. אני דווקא לא חושב שהחזרות מפריעות, כי הן עוזרות להעביר את זה מנקודת המבט של "חתול", כי בסכך הכל, הוא מאוד חכם, אבל הוא לא לחלוטין עם אינטליגנציה של בן אדם מבוגר.
    ואגב, אם משהו לא מאה אחוז ברור בסיפור, אז זאת הרמה המדויקת של האינטליגנציה של החתולים. איך שאני מבין את זה, הם ברמה של בערך ילד בן 5-10. אני צודק?

Anyone who proposes to do good must not expect people to roll stones out of his way, but must accept his lot calmly, even if they roll a few stones upon it
    (Albert Schweitzer)

חס"א, למשחק תפקידים בריא יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.08.2007
    נכתב במקור על ידי ODDin
    וולבי, חופש דעה ללא ספק יש, וללא ספק יש עוד חופש אחד נפלא במדינה שלנו בו השתמשת במלואו - החופש להציג את עצמך כאידיוט מושלם. ברכותיי.

וברמה היותר עניינית, שחר, הסיפור ממש ממש מגניב ויכול לצאת מזה משחק גאוני. אני דווקא לא חושב שהחזרות מפריעות, כי הן עוזרות להעביר את זה מנקודת המבט של "חתול", כי בסכך הכל, הוא מאוד חכם, אבל הוא לא לחלוטין עם אינטליגנציה של בן אדם מבוגר.
    ואגב, אם משהו לא מאה אחוז ברור בסיפור, אז זאת הרמה המדויקת של האינטליגנציה של החתולים. איך שאני מבין את זה, הם ברמה של בערך ילד בן 5-10. אני צודק?
    תראה, אני לא יודע מה המחקרים המדעיים אומרים, אני יכול לדבר רק כמגדל חתולים. יש חתולים יותר ופחות אינטליגנטיים, אבל גם החכמים ביותר נוטים לנעול את עצמם בארונות, לקפוץ מהחלון אל מחוץ לבית בגשם שוטף ושאר טעויות חוזרות שכאלו. אנשים נוטים להסתכל על חתולים כחיות אינטליגנטיות מכלבים א. מפני שהכלב הממוצע מטומטם יותר מנעל (עם יחס ישיר בין גודל הכלב לגודל מוחו, כך נראה) וב. מפני שלחתולים יש התנהגות מאוד אצילית ומאוד שתלטנית. בני אדם, כחיות שבטיות, יודעים לזהות סמכות - ולחתולים יש הרבה סמכות. כאשר אדם מזה סמכות, הוא נוטה לייחס לזה תכונות נוספות, כמו שליטה, כשרון וחוכמה - וזה בהחלט לא תמיד נכון.

ובקשר לוולבי - ראבאק, אנשים, בואו נחתוך את זה פה. הבחור אמר את מה שהוא אמר, ולא מבין שאלו לא הנורמות פה. נגמר הסיפור, לא צריך לחזור על זה שוב ושוב - זה רק הופך את הדיון בפתיל הזה לבלתי ענייני.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    לא יודע מה איתך, אבל למשפחה שלי יש חתול הרבה לפני שנולדתי ולא העברתי חודש שלם בלי חתול במשך כל חיי (וזה יותר מחמש עשרה שנים). כל החתולים שלי היו חכמים ורק לעיתים רחוקות עושים טעויות. החתולה הראשונה שלי ידעה לפתוח דלתות לבד (כולל פלדלת).
    נכון, חתולים הם די שטלתנים, אבל זה בגלל שהם בעלי חיים יחידנים (או חיים בלהקה לא גדולה, לפחות אצל רוב החתולים) והם צריכים לשרוד לבד ולהיות עצמאיים.

את התגובה שלי על הסיפור כבר כתבתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נכתב במקור על ידי adidasv111
    לא יודע מה איתך, אבל למשפחה שלי יש חתול הרבה לפני שנולדתי ולא העברתי חודש שלם בלי חתול במשך כל חיי (וזה יותר מחמש עשרה שנים). כל החתולים שלי היו חכמים ורק לעיתים רחוקות עושים טעויות. החתולה הראשונה שלי ידעה לפתוח דלתות לבד (כולל פלדלת).
    נכון, חתולים הם די שטלתנים, אבל זה בגלל שהם בעלי חיים יחידנים (או חיים בלהקה לא גדולה, לפחות אצל רוב החתולים) והם צריכים לשרוד לבד ולהיות עצמאיים.

את התגובה שלי על הסיפור כבר כתבתי.
    חתולים שיודעים לפתוח חלונות ודלתות זזה לא משהו מיוחד, החתול של הדודים שלי ועוד מלא חתולים יודעים לעושת את זה, אבל העניין הוא שאלה לא חתולים רגילים, כי הם בעצם בני אדם, אז לדעתי צריך להיות להם אינטיליגנציה של ילד בן 7-8 או משהו כזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי ODDin

החזרות מצויינות, מה שאני אומר זה שכמה מהן פשוט לא במקום.

בקשר ליאנטילגנציה: אמרת שהם שכחו מה קרה להם, נכון? ואם הרעין של ההרפתקה זה לגלות מה קרה, לא הכי הגיוני שהם יקבלו את האינטילגנציה ככל שהזמן עובר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נכתב במקור על ידי orr
    החזרות מצויינות, מה שאני אומר זה שכמה מהן פשוט לא במקום.

בקשר ליאנטילגנציה: אמרת שהם שכחו מה קרה להם, נכון? ואם הרעין של ההרפתקה זה לגלות מה קרה, לא הכי הגיוני שהם יקבלו את האינטילגנציה ככל שהזמן עובר?
    דוקא נראה לי שדוקא ההתפתחויות בעלילה הם מה שיזכירו לחתולים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2007
    נכתב במקור על ידי ODDin

ואתה כזה גאון? לכל אחד יש חסרונות (אני מאמין שגם לך יש לא מעט)
    ויתרונות...
    אז תבין בדיוק כמו שאתה מקלל אותי אני יכול לקלל אותך...
    וכל אחד אחר. וזכותי לתת את דעתי בציבור וגם אני יכול לאמר לך שאתה טועה בקשר לחתולים, הם בדיוק אם לא פחות מכלבים הפתיחת דלתות זה תכונה שהם אימצו במשך דורות.
    והם רק רוצים אוכל וליטופים הם לרוב לא יתקפו לאדם שלא מפנק אותם והם יתאבו את מי שלא מפנק אותם... לרוב
    זה כאילו
    כסוף חחחח

קרדיט לbattle-horn
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי DarkDruid
    דוקא נראה לי שדוקא ההתפתחויות בעלילה הם מה שיזכירו לחתולים
    כן, זה מה שהתכוונתי P:
    אם המטרה של החתול להתחקות אחר מי שהוא היה פעם, לאט לאט יחזרו אליו הזכרונות, הרגשות, והמחשבות שהיו לו בעבר. ויחד איתם ההיגיון והחוכמה. גם יהיה ממש מגניב אם הם ישתנו לאט לאט לבני אדם: בהתחלה רק הפרווה מתחילה לנשור, אז הפנים מתחילות להשתנות, וככל שהם משיגים יותר מהזהות של עצמם ככה הם נעשים יותר אנושיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2008
    אהבתי את רעיון החתול השתלטן, והעלית נקודה חשובה בנוגע לחיות השבטיות. האמת שהכרתי חתולים עם אינטלגנציה אינסטנטיבית יותר טובה משל הרבה ילדים בגילאי 13-17. השאלה היא האם אתה רוצה שהדמויות יהיו אם אינטלגנציה של חתולים או אנשים רגילים בגוף חתול, ואם אתה רוצה שהם לא יהיו הכי מבריקים, דפוק אותם במחבת^^
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    עיר
    חיפה
    אה, אני הבנתי שהחתולים האלה הם הרבה יותר חכמים מחתולים רגילים (כי הם לא חתולים רגילים). אם אתה מתכוון שהם "מאוד חכמים", אבל בתחום ה"מאוד חכמים" של חתולים, זה סיפור שונה. זה גם יכול להיות בעיה לשחק אותם, כי קשה לשחק יצור עם אינטליגנציה של חיה. בן אדם טיפש זה דבר אחד, חיה זה דבר אחר. (זה לא הקטע כרגע, כמובן, כי אתה לא מציג הרפתקאה, אתה מציג דמות וסיפור, אבל בכל זאת.)

ובשביל הקונטרסט, החתולה שלי סתומה ברמות מדהימות.

Anyone who proposes to do good must not expect people to roll stones out of his way, but must accept his lot calmly, even if they roll a few stones upon it
    (Albert Schweitzer)

חס"א, למשחק תפקידים בריא יותר.
    שתף ב-Google+

הרשמה