תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    Burnout Paradise

כללי:
    כפי שכולנו מכירים את סדרת "Burnout" רובנו יודעים שמודבר במשחק מרוצים עוצר נשימה בעל משימות מטורפות, מירוצים נגד הזמן ועד...
    חברת EA חשבה לעלות את המשחק רמה אחת מעל. זה אומר גרפיקה מדיהמה, יותר מציאותי, יותר מטורף, בעל מכוניות חדישות, שיפורים ובעיקר הרבה הרבה יותר כיף!.
    למרות שהתמונה לא מראה הרבה על המשחק וניראה משחק ידידותי במיוחד אז איך אומרים? אל תסתכל על הקנקן אלה על מה שיש בתוכו.
    המשחק המטורף והקטלני המעביר על השחקנים חווית משחק מהנה ביותר הוא יותר מהתמונה הפשוטה הזו!.
    למרות המשחק המשחק הדומה בסגנונו - Need For Speed הוא לא מגיע לרמה של Burnout נכון שרובנו מאוכזבים קצת מ Need For Speed Pro Street שעזב את מרוצי הרחוב שכולנו אהבנו בטח חשבתם שזהו אין יותר מרוצי רחוב מהנים אז זהו שטיעתם.

גיימפלי:
    תמיד רציתם להיות בזמן תאונה (לא להיפגע או לפגוע חס וחלילה) רציתם לדעת איך מרגישים באותו רגע איך זה ניראה ואיזה נזק אתה יכול לגרום? במשחק עצמו תוכלו לעשות תאונת בלי בעיה ותקוע התרסקות מדהימה וכמובן שבסופו של דבר תתצרכו לשלם על פיצויים. לכל השובבים שבנינו ממולץ מאוד המשחק כי אני אישית נהנתי לעשות תאונות ומרוצים.
    המשחק בנוי על מרוצים "מלוכלכים" מה הכוונה מלוכלכים?, זה אומר שתוכלו להעיף את החבריכם לתחרות לתכלו מה שניקרא "לדפוק" את המכוניות שמאוחריך בכך שתחסום אותם או לתקוע פנייה פיתאומית ולבלבל את כולם.
    כל התחסיסים האלה רק יעזרו לך לנצח אבל אל תחשבו שהשחקנים האחרים ישבו בשקט להפך הם רק מנסים לגרום לך להפסיד! אז כמובן שלא תתנו להם.
    במשחק עצמו ישנם מכוניות שסתם נוסעות בכביש כפי שאנחנו מכירים במשחקים הקודמים בסידרה, אפשר להגיד שהם האוייבים הכי נוראיים שלכם הם אולי תמימים אבל הם רק מפריעים לכם לעבור אז כדי כמה שפחות להיתקע בהם.
    בתחילת המשחק תמצאו את עצמכם באיזה "עגלה" אבל העלגה הזאת עם הזמן תגרום לכם לנצח וכמובן שתוכלו לקנות אחת אחרת [מומלץ כמובן].
    כמובן שהתחרויות ממש לא מסודרות, זה כל העניין - בשביל למצוא את התחלת התחרות תתצרכו להקשיב לדיבורי השדרן ברדיו אשר נימצא באוטו שלכם, למרות שהידבורים של השדרן ממש ארוכים ומעצבנים [אני כבר עברתי קצת מהם וממש התעצבנתי] אבל מה לעשות צריך להקשיב ולמצוא את מקום של התחרות.

גרפיקה:
    הגרפיקה הוו הגרפיקה אין מילים EA השיקה מאוד בתחום האיכות והגרפיקה.
    בזמן תאונה תוכלו לראות בבירור את החלקים עפים, איך הפח של המכונית מתעקם לאט לאט, את הגילגולים שהמכונית עושה ובעיקר פגמים שנשארו לכם.
    גם במשחק עצמו כפי שאנחנו יודעים שאנחנו נוסעים מהר מאוד יש את אפקט המהירות שרואים את הרקע קצת מטושטש את כל המכוניות והחפצי הרחוב עוברים מול עינייכם במהירות רבה.

תמונות:

(התלהבתם מזה? זה עוד כלום חכו שתיראו את הדבר האמיתי!)

סירטונים:

אתר הבית:
    http://www.burnout.ea.com/home.asp?lang=us

ציונים:
    עלילה-------> 7.0
    גרפיקה------>9.0
    רעיון מרכזי--->7.9
    גיימפלי------>8.6
    חווית משחק-->8.4

ציון:
    8.5

המשחק ממולץ בחום! אני אישית בפסח קונה את המשחק.

דרך אגב. אני חזרתי לקצת זמן עד שאקבל את המכשיר שלי! אז אני רוצה תגובות

ל v-play

PSN ID: XyuviX

הצטרף בתאריך
    28.10.2007
    יפה יפה אחי
    באמת משחק משובח!
    מעניין אותי אבל כיצד הכנת סיקור כל כך מפורט אם אין לך אפילו את המשחק ;)

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    בעקרון אתה צודק.. תמיד יש את הדמו אתה יודע אצל חברים יש את הדבר האמיתי כמובן מה לעשות שאני דלוק על איזה משחק אני מוציא עליו את כל הפרטים האפשריים חחח..

הצטרף בתאריך
    23.01.2008
    עיר
    תל אביב
    כל הכבוד אחי!
    יופי של סיקור ממש ממש ממש מושקע!
    דודה שלי מביאה לי אותו מתאילנד עוד שבועיים ולפי הסיקור נראה שבאמת כדאי שהיא תביא לי אותו!!!

תאמינו או לא מצאתי את זאתי בגוגל

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    אין עלילה במשחק חח
    יש לי את המשחק מומלץ מאוד לכל חובבי המרוצים!

רק שתדעו שהרדיו זה החלק החלש מאוד במשחק
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    אני מאוד שמח בשבילך! אני מקווה שתהנה ממנו!.

ולפי מה שהבנתי למשחק עצמו יש עלילה קטנה ובגלל זה הציון שלו לא משהו.
    והרדיו דווקא שומעים אותו הרבה הוא נותן לך טיפים והבעיה שרובנו לא יודעים איך להעביר את הטיפים ואת הדיבורים שלו.

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    הציון שלו לא משהו ?

הוא קיבל באחד האתרים המחמירים ציון 9 אם לא ידעת .

כל עוד השדרן לא מדבר באמצע המרוץ , ועד כמה שאני זוכר הוא לא ,

אז ככה שזה לא מה שיהרוג , לפחות אותי .

תמיד עדיף להכין סקירות אחרי שמשחקים במשחק המלא , ולא אחרי דמו .

כי בלי להעליב הייתי יכול להכין דבר דומה . בעצם הסקירה הזאת לא חידשה כלום .

וסידרת burnout מעולם לא הייתה מציאותית . הם לא שמים דגש על המציאות שבמרוץ ,

אלה על הכיף שבו .

מקווה שלא נעלבת , אבל צפיתי למשהו הרבה יותר מפורט ומעמיק על כל המשחק .
    שואף לאי -שלמות .

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    תיראה אני ידעתי שמתישהו תבוא תגובה כזו ואני ממש לא נעלב כי אני בסך הכל פירסמתי את זה שיתנו לי ביקורת גם אם היא רעה.
    אבל זהו לפי מה שקראתי באתרים באנגלית אתרים מושקעים נציג EA אמר שהוא מתאר מצב מציאותי של תאונה או מקרה דומה. אבל תתפלא התאונות והכל ניראות מציאותיות וגם יפות למדי.
    אולי אתה צודק אני שיחקתי רק בדמו אבל הדמו נועד בשביל שאשכרה "ננסה" את המשחק הדמו אמור להיות חלק קטן מהמשחק אבל חלק מאוד חשוב שנידע אם שווה לקנות אותו.
    אכן כתבתי שבעיקר EA רצו להדגיש את הכיף שבמרוצים או בשובבות אם לא קראתה את כל הסיקור.
    אבל רק שתידע בהרבה אתרים שבהם ביקרתי לדעת עוד על המשחק אמרו פחות או יותר כמוני.
    לא אמרתי שהשדרן מדבר באמצע המרוץ פשוט אמרתי שהוא מדבר הרבה וזה דיי מעצבן וסך הכל הם רוצים להסביר לנו על המשחק ולתת לנו כמה טיפים.
    אז אני מקווה שנינו הבנו אחד את השני.
    וסך הכל אני רק רוצה שיתנו לי ביקורות שאני אדע איפה טעיתי איפה לתקן ואיפה עשיתי טוב.

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    אני שמח שאתה יודע לקבל ביקורות .

אבל המשפט "ידעתי שתבוא תגובה כזו" קצת סותר את זה .

לא אמרתי שהתאונות לא נראות טוב , להיפך בקטע הזה אין ספק .

תאונות שנראות טוב תוכל למצוא בעוד משחקים כמו motorstorm .

שאמרתי "מציאותיות" התכוונתי לתמונת המשחק בכללי ולא למצב התאונות שבו .

נכון הדמו נועד שנטעם מין המשחק , אבל אני חושב שהוא לא כלי כדי לתת עליו ביקורת .

אני בטוח שתשחק במשחק המלא תוכל לתת באמת ביקורת נחמדה , ולא סקירה מקדימה .

שיהיה בהצלחה .
    שואף לאי -שלמות .

הצטרף בתאריך
    19.10.2007
    איך אתה יכול לסקר משחק שלא שחקתה בוא?
    אתה צוחק?? זה לא סיקור.. זה תירגום והיחוד של כתבות...
    עדין זה נחמד... אבל זה לא סיקור ואין לך סכות לדבר על משחק שאתה לא שחקתה בוא..

הצטרף בתאריך
    06.03.2007
    אחלה סיקורר אחיי ...
    אבל באסה כי אני רציתי לעשות אותו ל V-Play
    כי אני הזמנתי תסוני שלי והוא מגיע עם המשחק הזה יום רביעי אז הייתי יכול לתת גם חוויה אישית =]
    בברכה, סתיו !
    מנהל קהילות TrackMania
    בעלים VgamesToolBar
    עורך ראשי מגזין Gamers-Magazine לשעבר IsraGame

סרגל הכלים של ויגימס - Vgames ToolBar
    http://www.vgames.co.il/article/3070.html
    i Built it

TrackMania Player

קהילת TM - המרוץ להצלחה מתחיל כאן !

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    המשחק מציאותי רק בתאונות וגם שם יש לפעמים דברים מטורפים שלא קשורים למציאות,
    המשחק הכי לא ריאלסטי בכל הקטע של הנהיגה
    פנייה חדה במהירות של 250 קמ"ש זה בכלל לא מציאותי .
    השירים ברדיו כ"כ גרועים (רובם)
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    יש לי את המשחק ל360.
    הדבר היחיד שלא מציאותי שם זה הנזק שננגרם בתאונות.
    כל מה שקשור לנהיגה עצמה מאוד מציאותי ודווקא לא ניתן לבצע שם פניות חדות במהירות גבוהה או החלקות לא מציאותיות בסגנון Ridge Racer.

אם למישהו פה יש את גירסת הPS3 שלו אז מסקרן לדעת אותי אם החוברת שלו עלובה כמו זו של ה360 (איזה 8-10 עמודים באיכות נמוכה כשרובם בשחור לבן)

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי ori360
    איך אתה יכול לסקר משחק שלא שחקתה בוא?
    אתה צוחק?? זה לא סיקור.. זה תירגום והיחוד של כתבות...
    עדין זה נחמד... אבל זה לא סיקור ואין לך סכות לדבר על משחק שאתה לא שחקתה בוא..
    אחי הייתי מת שזה תירגום הרגתה אותי מה חשבתה שאין לי מה לעשות?! ורק שתדע שהשקעתי בזה המון זמן ומחשבה אז אתה לא יכול להגיד לי שהסיקור הזה הוא תירגום.
    קודם כל תעבוד על שגיאות הכתיב שלך ואז יהיה לך זכות לדבר איתי על תרגום.
    דבר שני אני שיחקתי בדמו בשבילי זה מספיק הדמו נועד שנטעם מהמשחק ותתפלא רוב האנשים אומרים שזה אחלה של סיקור.

וזה שהזמין את הסוני גם אם הייתה מקבל אותו היה צריך להכין את הסיקור עד ה15 אז אתה לא תספיק...

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    עיר
    רמת השרון
    אחלה של סיקור... אבל חסרים הרבה דברים.
    אני חושב שהייתה צריך לעשות סיקור ע"פ המשחק המלא אבל לא הדמו, אבל זה כזה נורא.
    חסר את הדעה האישית שלך עליו, על הדמו כל אחד יכול לתת את זה.
    אבל באמת כל הכבוד על ההשקעה ואני מקווה שיגיע לך המשחק תוכל להוסיף לנו יותר!

הרשמה