תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    10.02.2008
    שם: Yatsu Konsan
    מקום לידה : טוקיו , יפן
    מקום מגורים נוכחי : ארה"ב, Los Santos , חלק מהארגון עוד קיים בטוקיו
    לאומיות : מבנה פנים אסייאתי , יפני
    דת : לא מאמין באף אחד חוץ מהבוס הגדול Kenji Yamanashi ואחי הקטןKonsan Fonokashi .
    גובה: 1.81
    משקל : 80 קילוגרם
    צבע שיער : שחור
    צבע עיניים : חום
    עיסוקים : Kanchi Shukan - (Business Manager)
    שפות : יפנית - שפת אם , סינית מעולה , ואנגלית מצויינת .
    רקע בריאותי : אין
    קעקועים : קעקוע בעורף ביפנית המסמל אחוות אחים ( קועקע זה יש רק לי ולאחי Fonokashi Kosnas ).
    חינוך :קיבלתי חינוך מהבוס הגדול שאני מחשיב אותו לאבי, הוא לימד אותי שאם אכבד יכבדו אותי .
    א.ידע הכול על מרוצי מכונית ועל מכוניות בכלל.
    ב.מומחה באומנויות לחימה.
    מצב כספי : לא חסר לי כסף.
    תאור חיצוני ואופי הדמות :
    בן אדם בגובה ממוצע , בן אדם מאוד מכובד ולא יעבור בשקט כלפי חוסר כבוד כלפיו , קעקוע בעורף ביפנית המסמל אחוות אחים.
    שם: Konsan Fonokashi
    מקום לידה : טוקיו , יפן
    מקום מגורים נוכחי : ארה"ב, Los Santos , חלק מהארגון עוד קיים בטוקיו
    לאומיות : מבנה פנים אסייאתי , יפני
    דת : לא מאמין באף אחד חוץ מהבוס הגדול Kenji Yamanashi ואחי הגדולYatsu Konsan.
    גובה: 1.78
    משקל : 79 קילוגרם
    צבע שיער : שחור
    צבע עיניים : חום
    עיסוקים : Kyouko Shidousha – (Security Leader)
    שפות : יפנית - שפת אם , סינית מעולה , ואנגלית מצויינת .
    רקע בריאותי : אין
    קעקועים : קעקוע בעורף ביפנית המסמל אחוות אחים ( קועקע זה יש רק לי ולאחי Yatsu Konsan ).
    חינוך :קיבלתי חינוך מהבוס הגדול שאני מחשיב אותו לאבי, הוא לימד אותי שאם אכבד יכבדו אותי .
    א.ידע הכול על אופנועים .
    ב.מומחה במלחמה אסטרטגית ויודע איכן להציב שומרים
    מצב כספי : עשיר מאוד.
    תאור חיצוני ואופי הדמות :
    בן אדם בגובה ממוצע , בן אדם מאוד מכובד ולא יעבור בשקט כלפי חוסר כבוד כלפיו , קעקוע בעורף ביפנית המסמל אחוות אחים.
    היסטוריית האחים konsan""
    Yatsu Konsan Ling Konsan Fonokashi Konsan בניו של Takashi Konsan ו של Kamura Konsan
    , Yatsu נולד ב 6 לינואר 1984 וFonokashi ב 31 למרץ 1981ואחותינו Ling נולדה ב 29 לנובמבר 1994, אבינו Takashi היה שותפו של הבוס הגדול Kenji Yamanashi, ואמנו הייתה בעלת המסעדה יפנית בשם Kinjisu , זו הייתה המסעדה הכי טובה בעיר כולם ידעו זאת , אחרי שלוש שנים אימנו נכנסה להריון (אז היא ילדה את Ling) כולם שמחו אבל לאימי היה מבט של עצב על עיניה. כשאימי הייתה בבית החולים אמרו לנו שאם היא תלד היא תמות , זו הייתה מכה למשפחתנו כעבור שבוע אימי ילדה את Ling ומתה.

אבינו מת בגיל 78 מזקנה אני ואחי Fonokashi לקחנו את זה קשה מאוד אבי הסתיר את אחותנו משום שפחד לביטחונה, לפני שאבי מת הוא מסר את אחותנו Ling לאימוץ כי ידע שהוא הולך למות, אף אחד לא יודע על זה חוץ ממני ומאחי Fonokashi .
    כשאבי מת שותפו Kenji Yamanashi לקח אותנו תחת חסותו וגידל אותנו כמו אבא, הוא חינך אותנו כראוי ולימד אותנו שאם נכבד יכבדו אותנו, כעבור 12 שנים אני ואחי נכנסו לעסק של Kenji הוא מינה אותי ( Yatsu Konsan ) ל Kanchi Shukan - (Business Manager) ואת אחי Fonokashi לKyouko Shidousha – (Security Leader) .

הפעם הראשונה בה ארגתי משהו זו הייתה הפעם בה חבר יאקוזה איים על אחי Fonokashi אז הייתי בן 21, הוא לא היה כל כך בעולם התחתון , לאותו בחור קראו Kinshi Buzuke הוא רצה להתגרות בי בכך שיהרוג את אחי , יום למחרת הוא כבר לא היה קיים , לקחנו אותו וסיממנו אותו , הכנסנו פיסת בד מוצפת בדלק לתוך המכל של הדלק והדלקנו , כמובן שKinshi הושאר בתוך הרכב , עכשיו שאני חושב על זה , חבל על הרכב זה היה ZR-350 רכב מאוד יקר. זו הייתה הפעם הראשונה שבה הפכתי רשמית לבן אדם שאסור להתעסק איתו .
    הפעם הראשונה של אחי שהוא הרג מישהו זו הייתה הפעם כאשר חבר ילדות שלו התגרה בוא כאשר קילל את אימו ( Fonokashi היה קשור מאוד לאמו) בלי לחשוב פעמים הוא הוציא סכין ודקר אותו בלב.

היום אנחנו מכובדים מאוד , כולם יודעים שאסור להתעסק עם האחים Konsan" " אנחנו מאוד ידועים באכזריות שלנו כלפי אלו שאין להם כבוד , ושמי שהתעסק יישא בתוצאות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.09.2007
    עומרי בהצלחה אחי..
    אה.. ורשמת אחלה סיפור יאאלה שחק אותה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    עיר
    באר שבע
    אללה עומרי D:
    אני הדמות האבאית שלו
    אחלה סיפור
    אני יודע שאתה תצליח בשרת החדש
    Silas 'Cash' West

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.10.2007
    עיר
    נתניה
    אחלה סיפור ........

נהנתי מאוד לקרוא קצת מעציב אותי האימוץ בידיעה שהאבא הולך למות
    כול הכבוד בכול מקרה על הסיפור סיפור יפה לדעתי =]

עריכה: ראיתי שאתה חדש. ברוך הבא לקהילה =]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.07.2007
    ברוך הבא סיפור יפה מאוד.. :]
    אתה מוזמן לשים אותו פה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2008
    עיר
    אשדוד
    אללה עמרי יפה אחי ו אני זה fonokashi דרך הגב!!!
    Kraig_Walker
    Boss
    Da' Crippers

Moto : The God Is Play With Us.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.01.2008
    ברוך הבא לקהילת VGames RolePlay,אהבתי את הסיפור דמות .
    טל תמשיך להביא את החברים שלך
    (ה"פ אותי בבקשה )
    D: חזרתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.02.2008
    תודה !!!
    שתף ב-Google+

הרשמה