תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    היום נלמד שני דברים שכולם מתלהבים מהם ומתים לעשות\לדעת, שניים אחרים מרשימים פחות אבל חשובים באותה מידה, שתי שיטות מהירות קטנות שני גראבים ושני סטאנטים חמודים ביותר וכמובן עם הסברים שלי ומדריכים של Fugitive.

מי שלא ראה תשיעור הקודם אני מציע ליראות כי הרבה מושגים פה קשורים לשיעור הקודם, כמו מילות מפתח ושמות של דברים. במדריך הזה יש הרבה סוגים של סטאנטים לכן יש מספר סרטונים.

קיצור, בואו נתחיל.

RAD's Method:

http://www.youtube.com/watch?v=y30A-Viupm8

שיטתו של ראד, ראד הוא אחד הסטאנטרים הטובים והוא
    גילה תשיטה שהיא על שמו בעצם, המדריך ביו טיוב הוא של DeathCobra עוד סטאנטר מצויין שנודע כסטאנטר שתמיד מנסה לדחוף את ההישגים בנוגע לגובה\מרחק, בקיצור זו שיטה של השגת מהירות עם אופנועים, היא מהירה יותר משיטת הטיפוף (לחיצה על הישענות קדימה מהר מהר) הקטע בשיטה הזאת שאי אפשר לעשות אותה בהרבה מאוד מקומות תכף תבינו למה. בקיצור נוסעים נוסעים הרימו גלגל עד ל90 מעלות (90 מעלות=זוית ישרה לגמרי עם הכביש) תשימו לב שהרבה ניצוצות יוצאות מאחורה כתוצאה מהחיכוך, אתם תינעלו על מצב של 90 מעלות האופנוע לא יירד בחזרה לכביש, כשאתם ב90 מעלות פשוט תתחילו לטופף כמו השיטה הרגילה לחיצות מהירות על חץ קדימה, האופנוע יתחיל לרעוד לא לידאוג זה בסדר, כשאתם מתקרבים לבאמפ או לפעלול שאתם רוצים לעשות תעזבו את הגאס עד שהאופנוע יחזור למצב רגיל, אתם תשימו לב (במיוחד בסינגל) שקיבלתם מהירות מטורפת בסינגל אתם תרגישו כמו במנהרת זמן מרוב המהירות. הסיבה שהשיטה לא פועלת בכל מקום היא שלפעמים אתם תיתקעו באמצע במדרכה או באיזה בליטה בכביש ואז אי אפשר לעשות תשיטה.

בשיטה אפשר גם להשתמש בתור שיטה לדפוק באמפים גבוהים, כמו שהוא מראה בסירטון עושים את השיטה באופן רגיל אבל אז לא מורידים את הגלגל קדימה (לא עוזבים את הגאס) אלה פשוט יורדים לזוית המתאימה לבאמפ.

הינה סטאנט עם השימוש בשיטה, כדי שתתירשמו למה היא טובה:

תשימו לב לאיזה מרחק הוא הגיע.

The Wheelie
    Method:

http://www.youtube.com/watch?v=7UN01elJmR4

שיטת הרמת הגלגל.
    השיטה בעצם עוזרת לצבור יותר מהירות עם אופניים, מה עושים? מרימים גלגל ל45 מעלות, מרימים את הגלגל ל45 מעלות וממשיכים לדווש, פשוט? בדיוק.

עם השיטה אפשר לצבור יותר מרחק או גובה כשעושים באמפ\רמפה *הרמת גלגל גבוה יותר עשויה להביא אפילו יותר מהירות אבל יש יותר סיכון של היתקעות ברצפה אם בטעות מרימים ל90 מעלות.

כדי להראות לכם מה אפשרי לעשות עם אופניים סרטון שכולו אופניים:

Krail ו-Corkscrew:

הסרטון:

Krail- קרייל זה בעצם סיבוב באוויר (או מספר קריילים כמה סיבובים) אני בטוח שכל אחד שעשה פה רמפה עם אופנוע פעם בחיים שלו עשה את זה, זה מוכר זה פשוט אבל עכשיו אתם יודעים איך קוראים לזה , הקיצור נוסעים נוסעים נוסעים עוד קצת מגיעים לבאמפ\רמפה\כל דבר שמביא גובה עושים את הסטאנט (רמפה\באמפ\כל דבר שמביא גובה) ופשוט לוחצים על אחד החצים (שמאלה ימינה) ומרימים גלגל, אתם תעשו את הדבר הכי קרוב ללופ בסאן אנדראס, סיבוב באוויר, הסטאנט נורא פשוט ולא שווה לעשות אותו ולהכניס לסרטון (סתם מעפן) אבל! אם אתם עושים איזשהו באמפ ואז דופקים קרייל זה מעלה תרמה של הסטאנט שלכם, אנשים יגדיו "בואנה! הוא גם עשה באמפ וגם דפק קרייל" "הוא גם עשה קרייל וגם גריינד (סלייד)", אפשר לשלב את הקרייל עם עוד סטאנט כדי להעלות תרמה של הסטאנט.

Corkscrew- משהו יותר מסובך מקרייל פשוט כי זה מצריך גובה, אותו דבר נוסעים עולים על רמפה\באמפ\כל דבר שמביא גובה ואז לוחצים ימינה או שמאלה והישענות קדימה! CJ יתחיל לעשות גלגול איטי באוויר, בגלל שהגלגול איטי צריך משהו שמביא יותר גובה, מה שמעלה תרמה של הסטאנט אפילו יותר מקרייל, כל מיני דברים שאפשר לעשות עם CorkScrew, אפשר לנסוע לרדת מאיזה מקום גבוה שמוביל לגריינד (סלייד) לעשות Corkscrew באוויר ואז לנחות על הגריינד. סטאנט מאוד מרשים.

Grab ו-Fall Grab:

הסרטון:

Grab- סטאנט שבעצם יכול להציל אותכם מסטאנט עבוד אני אסביר, זה בעצם תפיסה באנגלית, תפיסה של האופנוע\אופניים\מכונית\מטוס\סירה באמצע נסיעה\תנועה. הסיבה שאמרתי שזה סטאנט שיכול להציל אתכם מסטאנט עבוד היא שנגיד אתם עשיתם באמפ, נחתם על הגג אבל נפלתם מהאופנוע בטעות, עם הGrab אתם פשוט יכולים לעשות שזה כאילו חלק מההופעה, חלק מהסטאנט.

אוקיי נוסעים נוסעים משיגים גובה איכשהו, בסרטון Fugitive
    פשוט נוסע בגבהות סאן פיירו שמושלמות בשביל גראבים, הוא יורד מהעלייה מרים את הגלגל בזווית הנכונה כדי שכשהוא ייתקע בכביש הוא ייפול מהאופנוע בצורה טבעית (בGrab חייב ליפול מכלי הרכב ולא לצאת ממנו בצורה נישלטת), קיצור הוא נופל מהאופנוע ואז פשוט מישתגע על כפתור האנטר לוחץ עליו כמה שיותר מהר כדי שCJ ייתפוס תאופנוע באמצע תנועה יעלה עליו ויעשה סיחרורים כאלה באוויר.

Fall Grab- פשוט יותר מהגראב הרגיל כי אפשר לעשות את זה פשוט על ידי הזזת כלי הרכב מעבר לגבה\ביניין\כל מקום גבוה, פשוט דוחפים את כלי הרכב ואז כשהוא מתחיל לנוע לוחצים אנטר ותופסים אותו באמצע נפילה, בדרך עושים סיבובים מגניבים באוויר.

Grab To Fall Grab- בעצם שני גראבים ברצף, צריך פשוט למצוא מקום שמוביל למקום נמוך יותר שמוביל למקום נמוך עוד יותר, לדוגמא שני ביניינים צמודים כשאחד מהביניים גבוה יותר, בסרטון Fugitive
    נוסע יורד מהגג הראשון מרים גלגל לכיוון הגג השני כדי ליפול מהאופנוע נופל לוחץ אנטר ואז עד שהוא עושה את כל זה הוא יורד מהביניין השני ובכך גם עושה FallGrab.

Fall Car Grab:

Fall Car Grab- בעיקרון אפשר לעשות Fall Grab עם כימעט כל כלי רכב שיכול להידרדר, בין אם זה מטוס\מסוק או מכנוית כמו בסרטון, פשוט דוחפים את כלי הרכב מעבר לצוק\ביניין וכשהוא מתחיל לרדת לוחצים אנטר וניכנסים אליו.
    * יש לציין שאפשר גם לעשות גראב רגיל עם מכונית, כמו עם אופנוע רק בלי הקטע של הנפילה ממנו, אין לי סרטון שיש בו רק את הסטאנט הזה, אם אני אמצא אני אביא.

הקטע בגראבים הוא כמה שיותר סיחרורים והשתוללויות באוויר, דוגמא לגראב חייתי:

שני סרטונים שמלאים רק בגראבים:
    סרט של StuntKing, סטאנטר ישראלי טוב.

סרט גראבים של קהילת GTAS.

TheWallride:

הסרטון:

TheWallride, בעצם נסיעה על הקיר, אל תתחילו להשתגע וללכת לעשות Wallride בכל קיר וקיר שאתם רואים, בעצם WallRide אפשרי רק במקומות מסויימים עם קרטריונים שמסננים את 99% מהבינינים בסאן אנדראס, בעצם כדי לדפוק WallRide צריך עלייה מתונה שמובילה לכיוון קיר אנכי לגמרי, או ביניין מעוגל (בעל פניות כמו ב הראשון בסרטון).

Wallride בבינינים עגולים- פשוט נוסעים בזווית עם הקיר מרימים גלגל פונים לכיוון הקיר ונישענים קדימה כשאתם כבר על הקיר. כיוון שאין הרבה ביניינים עגולים או חצי עגולים בסאן אנדראס, הסטאנט הזה דיי נדיר. אחד הWallrideים המוכרים ביותר הוא הנסיעה על הסכר במדבר ליד Las Venturas, זה נחשב Wallride על בנינין\מבנה עגול.

WallRide במקומות עם עלייה מתונה שמובילה לקיר הוא סטאנט נדיר פחות, אוקיי נוסעים מתקרבים לכיוון העלייה המתונה מרימים גלגל לפני שעולים עליה פונים לכיוון הקיר ונישענים קדימה. זה ייאפשר לכם לעלות על המשהו (ביניין\שלט) שהWallRide מוביל אליו.

Packer 2 WallRide- עוד סטאנט נדיר.

המצרכים: Packer
    , ביניין מעוגל (בעל פניות), פשוט מאוד, מניחים את הפאקר בזווית הנכונה עם הקיר שאתם עולים עליו עולים על הפאקר פונים לכיוון הבינין ונישענים קדימה. הפאקר בעצם מאפשר עלייה מתונה לכיוון הקיר.

Taxi Wallclimbs:

קודם כל בואו נבדיל בין אופנוע למונית, הבדלנו והסקו מסקנות, איך רכב בעל ארבעה גלגלים יכול לנסוע על ביניין? פשוט מאוד RockStar עשו לסטאנטרים את העבודה עם באג חמוד מאוד.
    כשמסימים את משימת המוניות כל המוניות במשחק מקבלות את הHydraulics, אני כבר אומר שזה לא מה שמשפרים רכבים במוסך, הHydraulics הם כמו קפיצים וכשלוחצים H המונית קופצת באוויר.
    עם הHydraulics אפשר בעצם לעשות Wallrides וWallClimbs, שזה בעצם די אותו דבר.
    כמו שFugitive מראה בסירטון הוא נוסע לעבר קיר עם עלייה מתונה שמובילה אל הקיר, הוא עולה עם המונית על העלייה המתונה ואז כשהוא על הקיר הוא לוחץ על H הרבה פעמים, המונית בעצם משגרת את עצמה כל פעם באוויר וככה אפשר להשיג גובה ולטפס על קירות.
    הינה סרטון שתבינו יותר טוב:

הסירטון בעצם בVC אבל מה שNitzkit עושה בסרטון אפשרי גם בסאן אנדראס עם תוצאות קצת פחות מרשימות.
    Nitzkit הוא סטאנטר מהקרו ATS, אחד הצוותים הטובים ביותר, עם חברים כמו Kaneda ו-Darkness שאני בטוח שכולם מכירים.
    בקיצור ניטזקיט בסרטון מראה איך אפשר לעשות WallClimb בלי עלייה מתונה, אחת השיטות היא בעזרת רמפה כלשהי המובילה אל הקיר, עולים על הרמפה ואז כשמתקרבים אל הקיר לוחצים מלא H בזמן שאתם על הקיר, זה ייתן מלא גובה כמו שהוא מראה בסירטון.
    עוד שיטה היא הלהציב פאקר ליד הקיר ולעלות רק על החלק האחורי שלו כדי לקבל מצב של נסיעה על שני גלגלים, ניטזקיט בעצם נוסע לעבר הקיר כשהוא עם שתי גלגלים ואז לוחץ H מהר כדי לעלות למעלה.
    עוד שיטה היא הWiggle, השיטה בעצם קצת קשה כיוון שדרוש תיזמון, מה שצריך לעשות הוא לנסוע ואז לפנות ימינה (או שמאלה תלוי איפה הקיר) ואז שמאלה, זה גורם למונית לאבד קצת שיווי משקל ואז לוחצים H המונית מתרוממת מהאוויר לכיוון הקיר ואז לוחצים עוד פעם H כדי לקבל את הגובה.
    *יש לציין שבוייס סיטי הרבה יותר קל לעשות WallClimbs כיוון שהמונית קופצת יותר גבוה.

Taxi Hydraulic Flip:

Taxi Hydraulic Flip- הוא בעצם סטאנט חמוד וכיפי לעשות, כפי שהבנתם מהשם צריך Hydraulics ככה שצריך שמירה 100% של המשחק או לגמור את משימת המוניות.
    הסטאנט הזה אפשרי רק בסינגל (כמו הWallClimbs) מכיוון שבSAMP המוניות לא מקבלות Hydraulics,
    בקיצור, נוסעים נגד כיוון התנועה, מזהים את היעד (מכונית שנוסעת מהר למדי) שניה לפני הפגיעה לוחצים H המונית מתרוממת באוויר ואז פוגעת במכונית שנסעה ממול, בעצם נוצר אפקט של באמפ, ואתם עפים באוויר.
    *יש לציין שהגובה מוגבל פה, אל תצפו לנחות על בינינים גבוהים עם השיטה הזאת.

The Grind:

הסרטון:

The Grind- או בשמו העממי סלייד, רק מה? בסטאנטים לא קוראים לזה סלייד אלה גריינד, מהיום בשיעורים הבאים אני לא הולך לכתוב גריינד ואז בסוגריים סלייד, כי עכשיו אתם יודעים מזה.

אחד הסטאנטים שהכי מושכים את העין, הגריינד הוא בעצם פעלול בו אתם גולשים\מחליקים על חפץ צר גדר\חומה רצה. איך? נוסעים לכיוון הגדר (בסוג הגריינד שFugitive מראה בסרטון חייב שהגדר לא תהיה גבוהה יותר מהרמת הגלגל של האופנוע) מרימים גלגל פונים לכיוון הגדר ואז נישענים קדימה כשאתם בפגיעה עם הגדר, אתם תעלו על הגדר ומהמהירות שצברתם מקודם לא תעצרו עלייה אלה תחליקו עלייה.

*Freeway הארלי דיווידסון של סאן אנדראס אופנוע הבייקרים מתאים לגריינדים שמנים יותר כי יש השטח יותר גדול בין הגלגלים מה שאמפשר לעשות גריינד על חפצים עווים יותר.

אוקיי עכשיו סוג הגריינד שFugitive
    הראה עכשיו בסרטון הוא לא מרשים במיוחד, אני מציע לעשות את אחד מסוגי הגריינדים הבאים:

Bump 2 Grind-עשייה של באמפ ואז נחיתה על הגריינד.

Packer To Grind-מניחים פאקר מול גדר או חומה עולים על הפאקר ואז עושים ריינד על הגדר\חומה.

Ramp To Grind-עולים על רמפה ונוחתים על הגריינד.

Curb To Grind-הסטאנט הזה מופיע במדריך של Fugitive על הבאמפים שפירסמתי פעם קודמת, בעצם דופקים Curb Bump ואז נוחתים על גריינד.

Car Grind:

Car Grind-הוא בעצם גריינד עם מכונית, מה שFugitive מראה בסירטון הוא גריינד קל ולא מרשים, אך על זה עוד מעט, בקיצור מציבים פאקר מול גדר\חומה עולים על הפאקר ואז עולים על הגדר, כדי לא ליפול ממנה לוחצים שמאלה וימינה כמו שFugitive עושה בסרטון.
    כמו כל סוג של סטאנטים, גם את הCar Grind אפשר לשפר בעזרת רמפה או באמפ שעושים עם המכונית ואז נוחתים על הגריינד.
    סוג נפוץ של גריינדים עם מכונית הם הMonster Grinds, שבעצם המכונית האידיאלית לגריינדים כיוון שיש לה גלגלים ענקיים ובאמצע יש בדיוק את המרחק המתאים לגדר.

טוב חברה זהו בעצם סוף המדריך, אבל בונוס קטן, הסרט החדש ביותר של XSA, והסרט הכי אהוב עלי The Watched.

הסרט הוא באמת תענוג לכל מי שמעריך סטאנטים מקוריים וחדשנות, לא רק שהרבה מהסטאנטים שמה היו יכולים להכנס לסרט Concept אלה שהם מרשימים ועוצרי נשימה, המילה האחרונה בסטאנטים לפי דעתי.
    סרט שקידם הרבה, סטאנטים כמו הWallride האנכי של Labiloute, הגריינד הכפול של Sweet, הMonster Grind של Corevil והסטאנט האחרון, הטריפל WallClimb של Corevil שמשאיר כל אחד עם פה פעור.
    בעצם הסרט גם מציין את ההחלמה של XSA מהעזיבה של הרבה מהחברים בצוות, כמו Juan DeathCobra ו-Ostits, בסרט מופיעים שלושת החברים הכי חדשים בXSA שלפי דעתי מספקים תסחורה.
    הסרט גם מאוד מתאים למדריך של היום, כיוון שיש בו כימעט את כל סוגי הסטאנטים שדיברתי עליהם פה, וזה תמיד טוב לראות מישהו וללמוד ממנו.

מקווה שנהנתם, שלפחות ראיתם תסרטונים חח.
    המדריך נכתב על ידי Tayaroki ואין להעתיק אותו בלי קרדיט.

יום טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    עיר
    כרמיאל
    אהבתי@@!!

|ראשון|!!
    John Boro
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2007
    עיר
    קרית גת
    גדול !!!

בטוח יעזור פה לכמה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    ידוע , מת עליך
    תעשה מדריך סטאנטים #8 חח
    LeL

ראו את החתימה שלי מהתאריך
    14/2/09

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    עוד תגובות? =\
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2007
    עיר
    חולון
    יפה אחלה!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2007
    עיר
    חולון
    יאלה בשבילך כמו שאתה רוצה עוד תגובה חחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2007
    עיר
    חולון
    נכתב במקור על ידי דניאל סבג
    יאלה בשבילך כמו שאתה רוצה עוד תגובה חחח

עוד דאבל
    בא לכם להישאר בקשר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    עיר
    מודיעין
    יפה מאוד!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.01.2008
    יפה מאוד בוריס!
    נדב -
    GTA Community - ERP: Ryerson Knight
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.09.2007
    יפה מאוד !
    קרדיט ל- MindTrick על הלוגו הסוס הזה !
    ---WaR Clan Member---
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2007
    נימאס להגיד את זה לך...
    מלך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    למישהו יש איזשהי שאלה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2007
    וואי כמה דברים חדשים למדתעי מהמדריך הזה!!!!!
    זזתי לשרת לעשות את זה!!

This world is funny ....
    1. Best Rapper = White Guy
    2. Tallest basketball player = Asian Guy
    3. Best Golfer = Black Guy
    4. Girl with Highest Voice = Justin Bieber

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.03.2007
    יפה מאד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2007
    עיר
    קרית גת
    נכתב במקור על ידי FlyingDutchman
    למישהו יש איזשהי שאלה?
    כן לי המורה,

לא מצליח לי באמפ.. שמע אני עושה הכל נכון... מרים גלגל טיפה.. יש מהירות.. הכל טוב...

ל אמבין למה זה לא עובד... אולי בגלל גירסאת ריפ?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.01.2008
    יואו אחי אתה סוס בזהההההה

אני תופס מימך הכי טוב בשרת הסטנטיםם
    ]Sp]Myzio

Qw1[z]Zer
    LV :9

http://forum.vgames.co.il/showthread...=1#post1612484 תעזרו לי [=
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    נכתב במקור על ידי Chiko XD
    גדול !!!

בטוח יעזור פה לכמה
    אמממ עזרה לי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    צ'יקו שלח לי באייסיקיו תמונה של הבאמפ, אני אסתכל מה לא בסדר שם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.11.2007
    עיר
    עכו
    תודה
    טום קלנסי תעשה לי ילד!!!!

RatedAlexzander

私の雄鳥の上にすべてあなた
    שתף ב-Google+

הרשמה