תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    23.01.2008
    אני מבקש לקרוא היטב,אלה החוקים הכי חשובים של הרולפלאי!
    הם יראו לכם שטותים בהתחלה אבל על דברים כאלה מביאים הרחקות בשרתים ברמה גבוהה קודמים בהם שחקתי,לכן בבקשה,תלמדו זאת טוב טוב ותראו שרולפלאי יכול ליהות הרבה יותר מורכב ממה שאתם חושבים,אך גם לא מאוד קשה ללמידה,אימונים=ידע וניסיון!

ההיגיון הפשוט של הרולפלאי.

1.אם אנשים לא הציגו את עצמם בפני הדמות שלך,אתה לא יודע את שמם.
    אלה אם פגשת את אחד החברים שלהם או העובדים שלהם שאמרו לך את שמם.
    אם אתם רוצים להוכיח אחרת,לכו לעיר רנדומאלית ותגידו לי את השם של כל האנשים שם.

2.אתם לא יכולים להחליט מי עובד איפה רק בגלל שאתם עומדים קרוב מאוד אליו ואתם רואים את המדים שלו,מלבד שוטרים שדי קל לזהות מפני שהם לובשים מדים ותגים,לא תדעו אם מישהו הוא hitman/mafia Member,Newsreporter או כל דבר אחר,גם אם אתם רואים שאין לו סקין שמקבלים בעבודה מסוימת,זה לא אומר שאתם יכולים לנצל את זה,כי זה Metagaming וNONRP טהור,אלה אם כן הם, או מישהו שמכיר אותם אמר לך. (ואני אומר מעכשיו התירוץ של "זה אמר לי ככה וככה" לא יחזיק מעמד)
    עכשיו כחו בחשבון,איש רנדומאלי כמו דוקטור,בוודאי לא ידע על ארגון פשע,אל תשחקו את אלוהים ברולפלאי ותתחילו לדעת הכל בלי שמישהו יגיד לכם או שאיזה אידיוט יגיד לכם בלי לדעת.

3.אל תהיו חברים בארגון מסוים אלה אם כן יש לכם סיבה ספציפית שאתם עושים זאת.
    אם מישהו שודד מישהו,השוטרים יטפלו בזה,אל תתערבו בזה אלה אם כן אתם ממונים לשמור על אותו אזור,או שאתם בשותפות עם השודד.
    כששוטרים במרדף אחרי פושע,אל תרוץ עם השוטרים כמו אידיוט מושלם,אתם שמים את עצמכם בסיכון גבוהה ואין שום הבטחה שלא תורו או שתמותו ע"י טעות מהשוטרים או מהפושע.

4.יש Shift key שאתם מחזיקים על מנת ללכת ישר (אצלי זה בShift השמאלי) זה יכול ליהות בכל כפתור אחר,אני בטוח שאתם יודעים טוב מאוד באיזה ,לאף אחד אין סיבולת ועמידות בלתי נגמרת,תרוצו כמה שבא לכם בעיר אבל בבקשה,כשאתם בתוך בניין,תלכו כמו בני אדם.
    אם יותר מדי אנשים רצים זה יוצר בלאגן ובלבלול אדיר באזורים קטנים.

5.אל תעשו PowerGame,זה אומר כשאתם בסיטואציה עם דמות אחרת,תרשו להם למעשה לקחת חלק בRolePlay,אל תגידו "me knocks you out with a lead pipe"/.
    אתם לא תדעו אם הדמות שלהם תתעלף במכה הזאת,כל מה שאתם יודעים זה שיכול ליהות לדמות השניה סוג של ריפלקס,ריפלקס שמספיק בשביל להתחמק מהמכה שלכם.
    מה שמחייב אתכם להגיד דברים כמו :
    "/me takes a swing at your head with a lead pipe"
    זה מאפשר להם להגיב בRolePlay ולנסות להתחמק או להחזיר מכה (כמובן בפקודת הפעולה Me/ ולא בריצה במקום למקום).
    אם השחקן השני הוא רולפלאייר טוב הוא ידע מספיק טוב אם הדמות שלו מסוגלת להתחמק או לא,אל תדאגו לגבי זה.

6.אתם יכולים לבחור בין ליהות אזרח נורמאלי,ועדיין לעשות "חיים",לא כל הדמויות שלכם צריכות ליהות 'פושעים או אנשי צבא שיכולים ל"כסח" כל אחד במכה.
    אתם עדיין תוכלו להקלע למצבים חברתיים עזים אם הדמות שלכם מתחברת לפושעים בלי לדעת על זה אפילו,רולפלאי טוב בוודאי יסתיים ככה.
    אם אתם בארוחה,אתם יכולים לדבר אל אנשים,אל תתבישו,אם הדמות שלכם חזקה ורצינית מספיק לאסוף בעלי ברית על מנת לגבור על האויבים שלכם,עדיין יכולים ליהות לכם סיפורים מוחבאים בסיפור הרקע של הדמות שלכם,רק אל תעשו את כל הדמויות שלכם "גיבורי על עם עצבי ברזל" עם אפשרות להרוס קירות להתחמק מכדורים או לירות מרובים עם 100 אחוז דייקנות.

7.תשחקו רולפלאי בצורה הוגנת,אם מישהו ירה מאקדח,רוצו ממנו,אל תאיימו או תכוונו עליו אקדח אלה אם כן אתם שוטרים,אפילו שוטרים עדיין יהיו מפחדים מחברי כנופיה בארגון טרור חמושים בAK47's ועושים מהומה בעיר,בחנות או בכל מקום אחר,אל תיהיו סופרמן או הארנב הביוני.
    לפי ההיגיון,המוצא הטוב ביותר הוא לעקוב אחרי ההוראות של הפושע,אחרת,תהיו מוכנים להרצח ,אל תתלוננו על DM אחר כך,כי זה ממש לא.
    כולם מפחדים,כשתראו רוצח סדרתי בפעולה,המצב הבריאותי והנפשי של הדמות שלכם ישר ידרדר והתגובה הראשונה שלכם בוודאי לא תהיה עימות עם הפושע,אנשים חמושים משמעו מפחידים,תזכרו זאת.
    אתם תכנסו לפאניקה,יתכן שהדמות שלכם תזיע או תפתח תגובות או תופעות לוואי,אתם בסופו של דבר תכנעו ותבכו בהתחננות על חייכים בפני הטררויסט,הרוצח או השודד.

8.אתם חייבים לדעת איך לאיית,אנשים שמדברים כמו "hi dudes, wuzzup" או בעברית
    "מה'מצב גגגגגגווווריםםםםםם" תקבלו כבוד מועט ברולפלאי,בקהילה,ובשרת עצמו.
    תדברו איך שבא לכם כל עוד זה תחת הצ'אט OOC,אך עדיין שמרו על זה נקי ומסודר,כמובן קיצורי מילים כמו LOL,ROFL,LMAO תחת OOC בלבד.
    כנ"ל לגבי סמיילים,OOC בלבד.
    כל עוד אתם משחקים בIC,שמרו על ההיגיוניות והרולפלאי ,כך שיהיה היגיון במעשים שלכם.

עד כאן .
    אלו החוקים "המורכבים" שעליהם דברתי,רואים שאחרי שקראתם את זה ,זה לא כזה קשה?!
    אז למה אתם מחכים,תתאמנו .
    אימונים שווים ידע,אף אחד לא נולד עם הידע של הרולפלאי.
    D: חזרתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.10.2007
    עיר
    נתניה
    אין אין עלייך תמשיך עם ההשקעות !!
    הגעתי עד ל6. ונכבה לי המחשב :X

קיצור תודה רבה נשמה אתה מלמד ומשפר את כולם מיום ליום
    אבל אני באמת מקווה שישחקו כמו במדריכים שכתבתה אחרת
    הקריאה הייתה לשווא . אבל תמשיך ככה אחי כול הכבוד !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.09.2007
    וואו אחלה מדריך

איזה השקעה

קרדיט לאמיר

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.01.2008
    המדריכים שאני כותב אני כותב אותם מהלב.
    וזה אף פעם לא לשווא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.07.2007
    כה קארתי ו מכיר את החוקים...
    משקיען..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.11.2007
    עיר
    עכו
    חחחחחחחחח הארנב הביוני
    היה איזה פרק שגילי מתעצבנת מארתור והארנב הביוני אז הי עושה:
    "כשייש בעיה קוראים לארנב הבבוני, הארנב הבבוני, הארנב הבבוני"
    xD
    טום קלנסי תעשה לי ילד!!!!

RatedAlexzander

私の雄鳥の上にすべてあなた
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.10.2007
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי tbhkthusg
    חחחחחחחחח הארנב הביוני

היה איזה פרק שגילי מתעצבנת מארתור והארנב הביוני אז הי עושה:
    "כשייש בעיה קוראים לארנב הבבוני, הארנב הבבוני, הארנב הבבוני"
    xD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    עיר
    באר שבע
    מוכר וידוע
    אני מאוד מקווה שהשוטרים עם אקדח "DEAGLE" לא יחשבו שהם סופר מן חסין כדורים נגד פושע עם AK-47...
    לפי מה שהבנתי ב SAMP 3.0 הולכת להיות אפשרות לבטל רק נשק אחד מאלו שיש Duel
    זה יפתח המון אפשרויות כמו להוריד את הDeagle כי יריה אחת חצי חיים יורדים?
    פףף
    Silas 'Cash' West

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    פששש קראתי הכול מקווה שאני יעשה את זה
    כול-הכבוד על השקעה ,ממתין בקוצר רווח למדריך הבא שלך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.10.2007
    עיר
    hadera
    חלק ידעתי , חלק למדתי
    9/11/2010 ERP Level 1 Adminstrator
    ERP Tester

Arnold Fisher
    Adam Hawkins

המדריכים שלי
    --
    [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.02.2008
    עיר
    אשדוד
    נכתב במקור על ידי NaJeS
    מוכר וידוע
    אני מאוד מקווה שהשוטרים עם אקדח "DEAGLE" לא יחשבו שהם סופר מן חסין כדורים נגד פושע עם AK-47...
    לפי מה שהבנתי ב SAMP 3.0 הולכת להיות אפשרות לבטל רק נשק אחד מאלו שיש Duel
    זה יפתח המון אפשרויות כמו להוריד את הDeagle כי יריה אחת חצי חיים יורדים?
    פףף
    מה רע בזה ששתי יריות הורגות אותך? זה כמו בחיים האמיתיים, ככה זה אמור להיות.
    עדיף לעשות את כל הנשקים ככה (בRP כמובן, לא בDM), זה נותן אפקט הרתעה הרבה יותר גדול לנשק, לא יהיו אנשים שיחשבו לבצע פשע ואז כשהשוטרים (או מאפיה אחרת) יורים עליהם הם יוכלו לברוח, כי מקסימום יפגעו בהם 3-4 פעמים, זה לא נורא. זה ממש לא RP, וכדורים עם עוצמה ממש חזקה יקטינו דברים בסגנון הזה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    עיר
    באר שבע
    נכון , הבעיה שהDeagle נותן גם השפעה הפוכה , שתי יריות ואני הורג אז יללא בוא נצא נגד מישהו עם מיני גן למה לא?
    ובחיים האמיתיים יריה לרגל , ליד לא הורגת.
    ועם מישהו יודע RP אז למה שהוא לא ירתע מנשק בכללי? גם עם זה סכין...
    Silas 'Cash' West

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.01.2008
    עיר
    חולון
    אחי אחלה השקעה אחי יפה מאוד קראתי !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.02.2008
    עיר
    אשדוד
    נכתב במקור על ידי NaJeS
    נכון , הבעיה שהDeagle נותן גם השפעה הפוכה , שתי יריות ואני הורג אז יללא בוא נצא נגד מישהו עם מיני גן למה לא?
    ובחיים האמיתיים יריה לרגל , ליד לא הורגת.
    ועם מישהו יודע RP אז למה שהוא לא ירתע מנשק בכללי? גם עם זה סכין...
    אנשים לא ייצאו נגד מיני גאן עם דיגל, כי חוץ מעוצמה יש גם קצב אש וטווח, אז לא יהיה להם סיכוי בכל מקרה.
    לגבי הידיים רגליים, אמנם זה לא הורג אבל גם עם כדור ברגל בנאדם לא יכול להמשיך לרוץ ספרינט כאילו לא קרה כלום, הוא צריך ליפול ואמבולנס אמור לטפל בו. אם מישהו לא עושה /crack לבד כשיורים בו פעם אחת, אז בפעם השניה צריך להכריח אותו - ע"י גרימת מוות. (אין שום דרך אחרת, כי GTA לא יכול לזהות כמה פעמים ירו בבנאדם)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.01.2008
    אני מסכים על אלכס,פשוט צריך שחקני RolePlay שלא יתחילו לרוץ כמו מטורפים בסביבובים אחרי שירו להם ברגל לפני שניה,וגם לפושעים/הרוצחים או כל מה שזה לא יהיה,לא צריך לירות 5 פעמים במטרה לפצוע או להזהיר,כי זה מוגזם,5 יריות זה למטרת הרג.
    שתף ב-Google+

הרשמה