תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    אני רוצה להזמין מראש את SSBB(פורמט NTSC ) ובינתיים יש לי הרבה אפשריות עם מחיר די זהה.

1.ebay בקניה מידית ב46$ + 12$ משלוח ללא ביטוח
    2. ebay במכירה פומבית שלרוב נסגרת ב40-41$ עם משלוח של 23.4$ כולל ביטוח
    3.cduniverse ב49 + 8$ משלוח לא יודע בקשר לביטוח או מכס
    4. videogamesplus.ca 50$ + 7.5 דולר משלוח (דולר קנדי כרגע שווה דולר אמריקאי פלוס סנט
    אחד) ידוע שלרוב לא עובר במכס
    5. play-asia 60$ + משלוח 3.5 (לפי מה שהבנתי) שילחו לחפש לפי דעתי
    6. לשגע את ההורים שלי שיקנו לי ויביאו כשיבואו לבקר (הם רוצים הרי לראות את הנכדה ) מחיר לרוב 0 $ כי הם לרוב לא רוצים כסף בחזרה אם הם ירצו החזר זה יהיה בסביבות ה54$ . החיסרון אי אפשר לסמוך עליהם בדברים האלו , ויעשו לי את המוות עד שיסכימו ואם הם יגיעו זה יהיה הרבה אחרי היציאה. חוץ מזה גם חנויות בארה"ב יכולות להתרוקן. (GH3 /ROCKBAND לפי דעתי כדאי יותר לבקש מהם בגלל הגודל והפתור ממכס הגבוה בשדה התעופה)
    אופציות נוספות שהוצאו ע"י משתמשים
    - עדי DVDBOXOFFICE.com ב56$ כולל משלוח עם שירות לקוחות גרוע.

ממי כדאי להזמין מראש ? יש לכם ניסיון עם חנויות מסוימות? האם הולך להיות מחסור בעותקים? יש איזה חנות שפספסתי? האם חלק מהחנויות מאפשרות עקיבה של חבילות (דבר שבebay לא תמיד מקבלים) .

זה יכול להיות גם דיון על כל משחק פופולארי אחר בגלל זה נפרד מהדיון הרשמי . אני למשל לא אוהב מרוצי מכוניות אז אין סיכוי סביר שאני אקנה Mario cart .
    שתף ב-Google+

אני הזמנתי את שלי מCD יוניברס.
    אין לי ניסיון בהזמנה מראש אצלהם, אני מחזיק אצבעות.
    המחיר שהם מציעים מצויין - אפילו אם יהיה עיכוב של כמה ימים.

הרוב יוצא לך באותו איזור מיר - דולר לפה דולר לשם, אבל בגדול 58 דולר.
    נשאר לשאול על מי אתה הכי סומך.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני הזמנתי מ-DVDBOXOFFICE.com הם די חראות ביחסי לקוחות, אבל זה עולה 56 דולר קנדי, או 54 דולר אמריקאי, כולל משלוח.
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי ADi
    אני הזמנתי מ-DVDBOXOFFICE.com הם די חראות ביחסי לקוחות, אבל זה עולה 56 דולר קנדי, או 54 דולר אמריקאי, כולל משלוח.
    הדולר הקנדי כבר עבר את האמריקאי בסנט אחד אז זה באמת יוצא 56.06$ ולא 54 .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    אני לאחרונה חזרתי לקנדים (VGP) ובגדול. המחירים שלהם די זהים לאתרים האחרים (פלוס מינוס דולר שתיים), ואני סומך עליהם בכל הקשור לשירות ומהירות ב-100% (משחקים בדרך כלל מגיעים תוך פחות משבוע מהשליחה, עונים בנדיבות ומהירות לפניות לשירות לקוחות).

SSBB כבר בפרה-אורדר משם (ביחד עם Apollo Justice), ואני מקווה שהיום כבר תגיע משם החבילה עם Umbrella Chronicles (אני מקבל Wii Zapper השבוע, אז החלטתי ללכת על זה), No More Heroes ועוד חבילה אחת עם DMC4 לאקסבוקס. יאי! משחקים!
    החיים זה לא רק משחקים. בלוג זה לחלשים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    לגבי CD יוניברס, רק השבוע קיבלתי מהם 2 משחקים שהזמנתי. לקח להם להגיע שבוע וקצת. המשלוח היה בדואר אוויר רגיל (כמו הקנדים) סה"כ העלות הייתה 57 דולר, לגבי מכס המעטפה עברה במכס וראיתי חותמת פטור ממכס, למרות שעל המדבקה שלהם היה את המחיר האמיתי (בניגוד לקנדים שתמיד כותבים 20$).
    מצד שני צריך להזכיר שבפעם הקודמת שניסיתי להזמין מהם (COD4) היה כתוב שהוא במלאי וזמין מיידי, ולקח להם 5 ימים להגיד שבעצם הוא לא במלאי וצריך לחכות, אז ביטלתי את ההזמנה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    לי יש ניסיון רע לגבי פרי-אורדר מ-CDuniverse. כפי שכבר סיפרתי בת'רד אחר, עשיתי פרי-אורדר למריו גלקסי, הם שלחו לי אותו שבוע אחרי היציאה של המשחק, ולקח למשחק 3 שבועות להגיע אלי אחרי המשלוח. למרות שכמות הזמן שלוקח למשלוח להגיע אלי זה לא ממש באחריותם (אגב, נראה שהמשחק עבר דרך שוודיה לפי החותמות שהיו על המעטפה), בכל זאת מה שתיסכל אותי היה שהם שלחו את המוצר באיחור של שבוע אל מול מה שהם הבטיחו.

בכל מקרה, אני הזמנתי את SSBB מאיביי לפני יותר מחודש, וכרגע אני מחכה לראות מה יהיה (אגב, באופן רגיל הייתי מזמין מהקנדים, אבל אני רוצה לעשות כמה ניסויים לגבי איביי פה ). במקרים בהם אתה מזמין מאיביי ואתה לא סומך יותר מדי על הזמנים של המוכר תמיד אפשר להכנס לפידבק שלו ולבדוק כמה זמן לקח לאנשים שהזמינו מחו"ל להשאיר פידבק לגבי מוצר מסוים. זה כמובן לא מדד מדויק, אבל בהחלט ניתן לראות פה סוג של תבנית (לדוגמה כל המזמינים מחו"ל השאירו פידבק בהפרש של שבועיים+ מיום קניית המוצר), ואז ניתן לשער שגם המקרה יהיה ככה אצלך.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    הזמנתי מ VGP.CA . לפחות הפעם הם נתנו מחיר נורמאלי למשחק במקום 60$ בדרך כלל.
    שתף ב-Google+

כמה זה יצא בסה"כ בשקלים/דולרים אמיתיים?
    אוליי גם אני אמיר את ההזמנה שלי..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    214.71155139181496257115962167735

מספיק מדויק? עשיתי paste מהמחשבון לקחו לי 3.73 על $ קנדי
    שתף ב-Google+

בסידי יוניברס זה יוצא
    176.224,895 ש"ח.
    וכולל משלוח זה יוצא
    204.989694
    החישוב שלך היה כולל משלוחה?
    אני חושב עדיין שאנסה לחסוך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    של יעלה לי 180 כולל משלוח. אבל זה כי קיבלתי 5 דולר הנחה ליומולדת.
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי מאגנה הכוסון
    וכולל משלוח זה יוצא
    204.989694
    החישוב שלך היה כולל משלוחה?
    אני חושב עדיין שאנסה לחסוך.
    כן זה כולל משלוח כנראה ששילמתי 10 שקל יותר מדי. אז אני כנראה אוותר על משולש פיצה ביום שישי .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.01.2008
    אני גם קונה את המשחק אני כניראה קונה אותו מvideogamesplus הם גם יצאו לי הכי זולים וגם שמעתי שהם שולחים מהר ובטוח.
    שתף ב-Google+

הרשמה