תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    בראיון שנתן Don Mattrick , ראש חטיבת הבידור של מיקרוסופט למייג'ור נלסון, אמר כי "online multiplayer support" תהיה ייחודית ל-360.
    הציטוט:
    It’s an amazing piece of software and I’m really excited with its downloadable content and online multiplayer support. Again, that’s something that’s unique to 360. We think consumers are going to love that and it’s going to create, what I would describe again as the premium experience on our platform
    אם הכוונה היא כי באמת רק בגירסת ה-360 תהיה חווית מולטיפלייר, זאת מכה קשה לגירסת הPS3.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אני מתקשה להאמין שלגרסת הפס3 לא יהיה מולטיפלייר ולגרסת ה-360 כן יהיה, אבל אם זה אכן הסיפור אז זו חתיכת מכה לפס3. אבל אל תדאגו, כי לאסקין עוד מעט יבוא ויספר לכולנו שהוא לא צריך תוכן נוסף או מולטיפלייר בשביל GTA4, והמותג ימכור יותר לפס3 מאשר ל-360.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אין ספק שיש פה פצצה. השאלה בהאם באמת בזה מדובר, ואולי מדובר רק בחלק מחווית המולטיפלייר. בכל מקרה אפילו השמועות האלו לא עושות טוב לגירסת הPS3, גם אם הן לא נכונות. (שימו לב שזאת לא בדיוק שמועה. ככה הוא אמר, השאלה אם להכליל את המילה "ייחודית" גם על המולטי או רק על התוכן הנוסף)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    Unique =| Exclusive

אני לא מבין איך אתה קורא בוזי, אבל הוא כולה אומר שהחוויה תהיה ייחודית על ה-360, שהוא בטח מתכוון ל-DLC ולעובדה שהמולטיפלייר יהיה איכותי יותר בגלל הרשת הטובה יותר של מייקרוסופט.

שום פ33ה לא נפלה כאן. תודה. ויום טוב.
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    זה בדיוק העניין, שלא בטוח. העניין הזה נתון לפרשנות. וסביר להניח בהחלט שבבחירת המילים האלו וההכללה של המולטי עם התוכן הנוסף כן מצביעים על כיוון מסויים.
    אפילו אם הכוונה היא שיש תוכן נוסף רק ל360 ושהמולטיפלייר יהיה בעל מאפיינים יחודיים ל-360 שלא יהיו בPS3, זה לבדו כבר מספיק בשביל להוות מכה קשה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי bozeman
    זה בדיוק העניין, שלא בטוח. העניין הזה נתון לפרשנות. וסביר להניח בהחלט שבבחירת המילים האלו וההכללה של המולטי עם התוכן הנוסף כן מצביעים על כיוון מסויים.
    אפילו אם הכוונה היא שיש תוכן נוסף רק ל360 ושהמולטיפלייר יהיה בעל מאפיינים יחודיים ל-360 שלא יהיו בPS3, זה לבדו כבר מספיק בשביל להוות מכה קשה.
    כן. ממש מכה קשה. אאוץ'.
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    מה אתה בא להגיד כאן?

GTA IV הולך להיות משחק נמכר מאוד..ובעלי ה-PS3 כוססים ציפורניים ולא יכולים לחכות ליציאה שלו..ואתה תראה איך בעלי ה-PS3 יתאכזזבו שיגלו שחסר להם משהו שיש ב-360..הם יבינו שזה היה משתלם יותר לקנות בוקס מאשר PS3..

אתה יכול להגיד כל דבר..אבל עצם העובדה שבבוקס משקיעים הרבה יותר זו מכה קשה ב-PS3..

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.07.2007
    נכתב במקור על ידי ADi
    כן. ממש מכה קשה. אאוץ'.
    רק מהתגובה שלך כאן, ניתן להבין את גודל האכזבה שלך אם וכאשר...
    מקווה מאוד שהפירוש איננו מה שניתן לראות, ושכולם ייהנו מאותה חוויה.
    אבל אל תשתמש בציניות כלפי חנן רק כי אתה פאנבוי שלא מסוגל לשמוע חדשה כזו או אחרת.
    גיימר טאג שלי ללייב: oNOTDEADo
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    נכתב במקור על ידי notdead
    רק מהתגובה שלך כאן, ניתן להבין את גודל האכזבה שלך אם וכאשר...
    מקווה מאוד שהפירוש איננו מה שניתן לראות, ושכולם ייהנו מאותה חוויה.
    אבל אל תשתמש בציניות כלפי חנן רק כי אתה פאנבוי שלא מסוגל לשמוע חדשה כזו או אחרת.
    לדעתי אם אחרי ידיעות כאלה הוא מתאכזב אז אני ממליץ פשוט לא לקרוא אותם..כי אחר כך מתחילים עם קנאה וזעם וחבל שהוא יזיק לעצמו..ככה אני עשיתי בקשר לעולם החומרה..קניתי מחשב חדש (בקרוב גם בוקס,איך אני מחכה) ואז התנתקתי מעולם החומרה,חבל סתם לראות שיצא משהו חדש ואז להתחיל להתעצבן שלא עשיתם בחוכמה ועשיתם כך או אחרת.

ואם כבר אתה קורא את זה,אני ממליץ לך לשמור את הזעם והקנאה בפנים.כי אם מוציאים אותם קוראים דברים רעים..

אני לא בא ללמד אותך אלא רק לתת עצה,אז אין להגיב בזעם.

וגם אני מקווה ששני בעלי הקונסולות השונות יוכלו ליהנות באותה מידה..

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    האמת שאני עם עדי בנושא, התחביר של המשפט קצת מבלבל אבל הוא דבר על הDLC לדעתי.
    אני ממש בספק אם ב360 יהיה מולט ובPS3 לא יהיה, רוקסטאר כבר אמרו שהם רוצים שהגרסה שיוצאת לחנויות תהיה זהה בשתי הפלטפורמות למרות שהדחיה נוצרה בגלל קשיים לגרום למשחק לרוץ טוב על הPS3.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אפשר לנעול את הנושא, תודה ושלום.

Rockstar has denied suggestions that Grand Theft Auto IV will only feature multiplayer on Xbox 360.

"As we've said previously, both versions of the game will have an online multiplayer component," a Rockstar spokesperson told videogaming247.

It all stemmed from Xbox boss Don Mattrick claiming multiplayer was "unique" to his system in a podcast interview with Larry "Major Nelson" Hryb yesterday.

However, the Xbox 360 version will feature those exclusive downloadable episodes after launch.

Grand Theft Auto IV will be out on Xbox 360 and PS3 on 29th April.
    http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=92667
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אני פשוט חושב שUnique אומר "גם במשחק הזה יהיו אציבמנטס בגירסת הX360".
    אני מאד אתפלא אם לא יהיה אונליין בכל גירסה שהיא (ואני עדיין מתפלא על burnout paradise בגרסת הארקייד).
    Keep it clean
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    כן, מדובר באי הבנה, אפשר לסגור

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה