תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    16.11.2006
    לא, זה לא מדריך - זאת שאלה:
    האם יש דרך מהירה, כמו של הדרגות נורן, לעלות דרגות באזורה?
    חיפשתי בויקי יש שם מדריך לא הגיוני כל כך, שלא עובד משהו בכללי, והבנתי שרוב האנשים יוצאים מ"RATA SUM" לעשות פארמינג...אילו דרים מיסתוריות אתם מכירים?

http://www.youtube.com/Korodishi כנסו כסנו, ותגיבו!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    לא יודע. אני מניח שהצורה הרגילה: לצאת, להרוג מפלצות ולהשלים מבוכים וקווסטים. אם אפשר ב-HM, אפילו יותר טוב. ככה אפשר גם להשלים Vanquishing (יש לזה תואר, נכון?) ולהשיג עוד חלקים במפה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2007
    יש תואר של vanquieser אבל לא בEotN חוצמזה לעשות פארמינג בסביבות רטה סום בהארד מוד זה קשה רצח... יש wind rider's שאם אתה לא מוכן הורגים אותך בשנייה ויש את הקבוצות של הרפטורים שהם בעצם Assassian's ובהרד מוד הם חזקים יותר ובקבוצות ענק... אני מוצא את זה בלי אפשרי... הדבר הכי טוב לעשות זה את הדונג'נן של הגולומס (מקבלים עליו אסורה פוינטס נכון?) בHM ולחרוש עליו כי לדעתי גם הHm הוא קל... הבעיה זה להגיעה אליו למרות שזה תלוי בעבודה שלך... אם יש לך אססאססיין אז זה הדבר הכי קל שבעולם אבל אם יש לך רנג'ר (כמוני) אז זה קשה רצח...

קרדיט לאנוכי על החתימה הזו
    My name is Davidoz
    But you Can Call Me Dizzy
    Or DZ for short

מי יותר טוב הגותים שחיים ביער מאבן או צבי הנינג'ה?
    חחח

על LOCKERZ כבר שמעתם?
    אתר שמחלק לכם פרסים בחינם!
    אתם רק עונים על סקרים יומיים ומזמינים חברים!
    רוצים גם?
    שלחו לי ה.פ. או אימייל לכתובת [email protected]
    וכתבו בה את האימייל שלכם! תוך מספר שניות תקבלו הזמנה ותוכלו להתחיל לחסוך!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.11.2006
    נכתב במקור על ידי Davidoz
    יש תואר של vanquieser אבל לא בEotN חוצמזה לעשות פארמינג בסביבות רטה סום בהארד מוד זה קשה רצח... יש wind rider's שאם אתה לא מוכן הורגים אותך בשנייה ויש את הקבוצות של הרפטורים שהם בעצם Assassian's ובהרד מוד הם חזקים יותר ובקבוצות ענק... אני מוצא את זה בלי אפשרי... הדבר הכי טוב לעשות זה את הדונג'נן של הגולומס (מקבלים עליו אסורה פוינטס נכון?) בHM ולחרוש עליו כי לדעתי גם הHm הוא קל... הבעיה זה להגיעה אליו למרות שזה תלוי בעבודה שלך... אם יש לך אססאססיין אז זה הדבר הכי קל שבעולם אבל אם יש לך רנג'ר (כמוני) אז זה קשה רצח...
    אני כמעט בטוח שמקבלים שם נקודות דלדימור אבל יכול להיות שזה יהיה נקודות אזורה כי זאת המעבדה של אולה שם...שווה בדיקה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.06.2007
    יש תואר של vanquieser אבל לא בEotN חוצמזה לעשות פארמינג בסביבות רטה סום בהארד מוד זה קשה רצח... יש wind rider's שאם אתה לא מוכן הורגים אותך בשנייה ויש את הקבוצות של הרפטורים שהם בעצם Assassian's ובהרד מוד הם חזקים יותר ובקבוצות ענק... אני מוצא את זה בלי אפשרי...
    קודם כל- הVanquishing נכנס בתוך Legendary Master of the North, ככה שזה לא נכון שאין תואר של Vanquishing.

לגבי Riven Earth- פשוט תיקח 5-6 Ursans ו2-3 מונקים וזה ילך בקלי קלות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2007
    אין תואר של vanquieser בEotN כי התואר של master of the north זה תואר כללי לאספלורר ואנקוויסר לסיום דאנג'נים ושאר קווסטים!

קרדיט לאנוכי על החתימה הזו
    My name is Davidoz
    But you Can Call Me Dizzy
    Or DZ for short

מי יותר טוב הגותים שחיים ביער מאבן או צבי הנינג'ה?
    חחח

על LOCKERZ כבר שמעתם?
    אתר שמחלק לכם פרסים בחינם!
    אתם רק עונים על סקרים יומיים ומזמינים חברים!
    רוצים גם?
    שלחו לי ה.פ. או אימייל לכתובת [email protected]
    וכתבו בה את האימייל שלכם! תוך מספר שניות תקבלו הזמנה ותוכלו להתחיל לחסוך!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.06.2007
    אין תואר של vanquieser בEotN כי התואר של master of the north זה תואר כללי לאספלורר ואנקוויסר לסיום דאנג'נים ושאר קווסטים!
    אמרתי שVanquishing נכנס בתוך LMotN, ובגלל זה זה לא נכון שאין תואר של Vanquishing.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.11.2006
    אני חושב שמצאתי סוג של פיתרון
    אני יוצא מ-Volx Falls לכיוון האגם, הורג קופים, נחשים, לטאות, ועשבים שוטים עד שאני מגיע ל-250 הריגות ואז אני הולך להרוג את הבוסים, מצאתי רק שני בוסים אבל זה עדיין בסדר, בלי בונוסים ממש מיוחדים(לכל 25 הריגות) הפארמינג הזה עושה בערך 4K ב NM, זה מה שאני יכול לעשות כרגע כי אני פשוט לא מצליח למצוא קבוצה נורמלית של URSAN ומונקים בשביל לעות פארמינג נורמלי <>

שתף ב-Google+

הרשמה