תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    20.09.2007
    עיר
    עין-גדי (קיבוץ)
    אני מנסה להיות שה"ם בקבוצה שלי עכשיו אבל אני תקוע בבעיה... סיימתי להכין את כל המבוך מהעלילה הראשונים ועד מציאת אוצר בסוף שעליו שומר הבוס הגדול! אבל אני תקוע בבעיה קטנה, איך אני יוצר את הבוס הגדול למבוך??? כל התיאור כבר מוכן אבל אני נמצא בבעיה אחרת... איך אני מתאים לו ציוד, כשרונות, התקפות ותכונות?

תודה.

קרדיט לזאוס השני על החתימה הקטלנית!!!
    וכמו שאתם רואים, אני הDread Lord הכי חזק בעולם!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2007
    אחי,זה פשוט כמו להכין שחקן חזק, אוליי איזה אלף אפל שהוא אשף.
    נכתב במקור על ידי tde3000
    זה כאילו
    "חבר'ה בואו נעלה את מעמד האישה!"
    "אבל רגע, נשים הן מין נחות!"
    כסוף חחחח

קרדיט לbattle-horn
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2007
    עיר
    עין-גדי (קיבוץ)
    ואיך אני בוחר תכונות גזע??? רשום במגדיר מפלצות?

עוד שיטות בבקשה עם למישהו יש, ותודה אחי על התגובה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    במגד"מ
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    עיר
    חיפה
    כל התשובות במגד"מ (מגדיר המפלצות). או שאתה לוקח את אחד היצורים כגזע ומוסיף לו רמות במקצוע כלשהו (רשום בסוף הספר איך עושים את זה), או שאתה יכול לחסוך לעצמך עבודה ופשוט לקחת איזושהי מפלצת מוכנה משם. כמובן, אתה יכול פשוט ליצור דמות כמו שהשחקנים יוצרים את הדמויות שלהם ולשים אותה בתור הבוס במבוך.

אם החבורה שלך מאוזנת, אז דרגת האתגר של בוס צריכה להיות משהו כמו 3-4 רמות מעל לרמה של הדמויות (אם הדמויות ברמה ממש נמוכה, אז זה יורד לדרגה-שתיים מעליהן, אם הן בדרגות ממש גבוהות - למשל, אפיות, - זה יכול בקלות להגיע גם ל-5-10 דרגות מעליהם. אבל אלה רק כללי אצבע).

Anyone who proposes to do good must not expect people to roll stones out of his way, but must accept his lot calmly, even if they roll a few stones upon it
    (Albert Schweitzer)

חס"א, למשחק תפקידים בריא יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.06.2007
    עיר
    חולון
    רק לטובתך, אני מקווה שאתה יודע לאלתר טוב.
    כי אם בנית את הכל על בסיס ש "...הם בטח לא ילכו לשם..." ההרפתקאה דיי אבודה.
    יכולת אילתור זה מצרך חובה לשה"ם במו"ד ובלעדיה לא כדאי לנסות(אבל כדאי לתרגל אותה).

בכל מקרה אתה תמיד יכול לשים את הטאראסק בתור בוסLOL אפילו שזאת המפלצת הכי פחות מגניבה שיש בעולם המו"ד והיה הכי מגניב אם תעשה איזה מכשף משנה צורה שבא בהתחלה בתור קרפדה, ואז מטיל עליהם טילי קסם ומעיר שלדים רצחניים.

עוד הערה, לפי מה שהבנתי ממך ההרפתקאה שלך לוקה בתסמונת ה.........מאנצ'קיניות.
    עכשיו, אתה צריך לשאות את עצמך אם זה הסטיל של הקבוצה שלך..
    YourFatMama

ושאמא שלכם תמיד תהיה שמנה!
    (/__\)
    ( O.o)
    ( > <)
    זהו ארנב.
    אנא העתיקו את ארנב אל חתימותייכם על מנת לעזור לו לכבוש את העולם!!!
    ---------------------------------------------
    (\__/)
    (^.^)
    (>.<)
    (___)
    (O)(O)
    זהו ארנב פסיכי
    העתיקו אותו לחתימתכם
    ולא הוא יבוא בלילה ויאכל לכם את
    כל הממתקים
    גם את העוגיות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    עיר
    חיפה
    אמאשךהשמנה, ההרפתקאה שלו היא בדיוק מה שמו"ד בנוי לעשות. למה מיד להניח שזה לא הסגנון של הקבוצה שלו? אם הוא היה רוצה להריץ משחק אימה עמוק ואפל, גם היית שואל אם הוא בטוח שזה הסגנון של הקבוצה שלו? כי אם כן, השאלה מאבדת את המשמעות שלה.

Anyone who proposes to do good must not expect people to roll stones out of his way, but must accept his lot calmly, even if they roll a few stones upon it
    (Albert Schweitzer)

חס"א, למשחק תפקידים בריא יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.06.2007
    עיר
    חולון
    נכתב במקור על ידי ODDin
    אמאשךהשמנה, ההרפתקאה שלו היא בדיוק מה שמו"ד בנוי לעשות. למה מיד להניח שזה לא הסגנון של הקבוצה שלו? אם הוא היה רוצה להריץ משחק אימה עמוק ואפל, גם היית שואל אם הוא בטוח שזה הסגנון של הקבוצה שלו? כי אם כן, השאלה מאבדת את המשמעות שלה.
    אני לא שללתי את הסטייל של הקבוצה.
    בכל מקרה הייתי שואל את זה, כי אולי הוא תכנן הרפתקאה שהיה לו כיף לעבור ובדרך קצת איבד את מה שהקבוצה אוהבת..
    או שבכלל זה מה שהם אוהבים, אז שהיה להם בהצלחה.
    YourFatMama

ושאמא שלכם תמיד תהיה שמנה!
    (/__\)
    ( O.o)
    ( > <)
    זהו ארנב.
    אנא העתיקו את ארנב אל חתימותייכם על מנת לעזור לו לכבוש את העולם!!!
    ---------------------------------------------
    (\__/)
    (^.^)
    (>.<)
    (___)
    (O)(O)
    זהו ארנב פסיכי
    העתיקו אותו לחתימתכם
    ולא הוא יבוא בלילה ויאכל לכם את
    כל הממתקים
    גם את העוגיות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2007
    אפילו שענו לך על השאלה (שזה משהו שאפילו שחקן מתחיל יודע ) אני ממליץ לך לעשות ליץ אחד
    נכתב במקור על ידי tde3000
    זה כאילו
    "חבר'ה בואו נעלה את מעמד האישה!"
    "אבל רגע, נשים הן מין נחות!"
    כסוף חחחח

קרדיט לbattle-horn
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    נכתב במקור על ידי ODDin
    כל התשובות במגד"מ (מגדיר המפלצות). או שאתה לוקח את אחד היצורים כגזע ומוסיף לו רמות במקצוע כלשהו (רשום בסוף הספר איך עושים את זה), או שאתה יכול לחסוך לעצמך עבודה ופשוט לקחת איזושהי מפלצת מוכנה משם. כמובן, אתה יכול פשוט ליצור דמות כמו שהשחקנים יוצרים את הדמויות שלהם ולשים אותה בתור הבוס במבוך.

אם החבורה שלך מאוזנת, אז דרגת האתגר של בוס צריכה להיות משהו כמו 3-4 רמות מעל לרמה של הדמויות (אם הדמויות ברמה ממש נמוכה, אז זה יורד לדרגה-שתיים מעליהן, אם הן בדרגות ממש גבוהות - למשל, אפיות, - זה יכול בקלות להגיע גם ל-5-10 דרגות מעליהם. אבל אלה רק כללי אצבע).
    תלוי,גם צריך לקחת בחשבון את זה שנלחמים בעוד מפלצות עד שמגיעים לבוס -ככה שמשאבי הקבוצה מדלדלים. אתה יכול להכין נקודת ריפוי לפני הבוס ,ככה שהבוס יכול להיות חזק (2-3 רמות מעל הקבוצה) כי הקבוצה תגיע עם משאבים מלאים. אם הם צריכים להגיע לבוס בלי שום נקודות ריפוי שכאלה הייתי ממליץ על בוס בדירוג 1-2 גבוהה יותר מרמת הקבוצה.
    ריצ'ארד חביב הקהל- פרקים ראשון, שני , שלישי
    שתף ב-Google+

הרשמה