תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 27
    הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    טוב, כיוון שאני רואה שיש פה עיניין בסטאנטים, ויש פה קהילה גדולה יותר מבעבר, אני אפרסם את שיעורי הסטאנטים שפירסמתי לפני כמה חודשים בפירסום חוזר, אבל הפעם אני הרבה יותר מנוסה, הרבה יותר מבין ככה שיהיו פה דברים שלא נאמרו במדריכים שפירסמתי פעם, אם יותר פירוט וכו'
    בשיעור הזה אני אלמד על Bumps, הנושא הכי בסיסי בסטאנטים.
    במדריכים האלה אני אשתמש בסירטוני יו טיוב, הרוב הגדול של
    Fugitive ועוד כמה, ואסביר במילים שלי על הסטאנטים איך לעשות אותם וקצת הסברים כלליים על עולם הסטאנטים.
    כמו כל תחום, בסטאנטים תמיד יש פיתוחים, תמיד יש מציאות חדשות ותמיד יש סוגי סטאנטים חדשים, כמו שבקרוב תיראו בסרט החדש Concept 3, שהוא השלישי בסדרת Concept תחום הסטאנטים רק מתרחב, ולא מצתמצם כמו שהרבה סטאנטרים מתחילים חושבים. סדרת Concept היא סדרת סרטים שכל הסטאנטים בה לא ידועים\נימצאו\הומצאו בזמן האחרון, הסידרה לא מדברת על מציאות "ספוטים" חדשים כלומר סטאנטים שאפשר לעשות את אותו סטאנט במקומות שונים, אלה על סטאנטים חדשים, שנגיע לשיעור המתאים אני אראה את סידרת Concept, ותבינו על מה אני מדבר.

אבל עכשיו נתחיל מהבסיס.

קודם כל מילון מושגים קצר:

Bump
    -בליטה, כל חפץ שבולט מתוך האדמה, גדר, חומה, מעקה, מדרכה, מדרגה וכו'

Curb-שפת מדרכה, כל מדרכה שיש במשחק.

Packer– משאית בעלת רמפה מובנת עליה

Strut-תומכה, עמוד תומך שנימצא על הפאקר.

Bump
    - באמפ בתור פועל-להיתקע

קודם הקדמה קצרה, המדריך שעכשיו אני אביא הוא מדריך של Fugitive, אממ Fugitive הוא אחד הסטאנטרים הטובים, הוא בCrew שניקרא TMS אחד הצוותים הטובים בעולם, אני בטוח שכולם פה ראו לפחות סרט אחד שלהם.

קודם כל המדריך ביו טיוב, אני ממליץ לעצור כל פעם את המדריך ברגע שעברתם לסטאנט הבא כדי לקרוא את מה שאני מסביר.

טוב לבאמפ הראשון.

Small Bumps- באמפים קטנים (לא גבוהים) נימצאים בכל מקום, בין אם זה מדרגות, שיח, גדר, הם בכל מקום, כדי לדפוק באמפ בבאמפ קטן לא צריך להרים את הגלגל הרבה מעלות, הרמת גלגל של עד 45 מעלות מספיקה.
    באמפים קטנים שכולם מכירים למשל: הבאמפ בWang Cars, או הבאמפים שאפשר לעשות בחומה הקטנה שמפרידה בין הכבישים בLas Venturas.

High Bumps- כשמם כן הם, פשוט באמפים גבוהים יותר, כמו גדרות חומות וכו' כדי לדפוק באמפ בבאמפ גבוה צריך פשוט להרים את הגלגל לזוית גבוה יותר, מעל 45 מעלות, אחרי שנידפקתם בבאמפ אפשר ללחוץ הישענות קדימה (חץ קדימה) כדי להשיג יותר גובה, לא חייב אבל מומלץ.

עכשיו לדברים הפחות מובנים:

Curb Bump- באמפ על שפת מדרכה, עכשיו כיוון שהמדרכות נורא נמוכות זה בילתי אפשרי להרים גלגל ולהיתקע בהם, נגיד אי אפשר להרים תגלגל ל5 מעלות ולהיתקע במדרכה, מה שכן אפשר הוא להרים את הגלגל ל80 מעלות או יותר (או יותר אני מיתכוון עד 90 מעלות שאז האופנוע פשוט ניתקע על הכביש במצב של 90 מעלות) ככה בעצם אנחנו ניתקעים בבאמפ עם החלק האחורי של האופנוע וזה מעיף קצת למעלה, את הסטאנט הזה אפשר לבצע בכל מקום שיש מדרכה, אבל החוכמה היא לעשות משהו בנוסף לזה, הקורב באמפ בפני עצמו לא מרשים במיוחד (לא מעיף גבוה ולא מעיף רחוק) אבל מה הוא בהחלט יכול לשמש כקרש קפיצה לסטאנט אחר, כמו שFugitive מראה בסירטון הוא עושה Curb Bump ואז הוא נוחת על הגדר ועושה Grind (שזה בעצם סלייד).

Double Bump-באמפ כפול, שני באמפים ברצף, הסטאנט הזה בעצם מכיל שני באמפים ברצף, בדרך כלל הבאמפ הראשון יהיה Curb Bump שיוביל לבאמפ או באמפ גבוה, כמו שFugitive מראה בסירטון הוא קודם עושה Curb Bump על מנת להגיע לגדר הגבוה (הוא לא יכול פשוט לעשות באמפ על הגדר כיוון שהיא גבוהה יותר מהאופנוע שלו ב90 מעלות, כלומר הוא לא יכול להרים גלגל מספיק גבוה כדי לפגוע בגדר ככה שהיא תעיף אותו למעלה). נקודה חשובה היא שDouble bumps לא חייבים להיעשות על האדמה, אפשר להיתקע בגג של בינין בעזרת פאקר, ואז לעוף לגג של בינין אחר ולהיתקע בו ואז לקבל עוד יותר "זמן אוויר" יותר גובה בעצם.

Drop Bumps-הבאמפים האלה הם די מיוחדים, כיוון שהם מאפשרים להביא באמפים במקומות שניראים חסרי באמפים, כמו שFugitive מראה בסירטון הוא נוסע על חומה לעבר חומה אחרת כשהרגע הנכון מגיע הוא יורד מהחומה נופל קצת ואז בעצם דופק באמפ בחומה ממול, סוג הבאמפים הזה דורש קצת סבלנות ותיזמון כיוון שצריך לדעת בדיוק מתי לרדת מהחומה כדי להיות במצב הנכון להיתקע בחומה ממול ולקבת את הגובה.

Packer Sturt Bump- הפאקר הוא חברו הטוב ביותר של הסטאנטר, לא רק שהרכב מאפשר לעשות באמפים על גדרות גבוהות או על גגות של ביניים אלה שיש על הפאקר שתי תומכות, בעצם הStruts שתי הקורות האלה שבקידמת הפאקר מאפשרות לעשות באמפ אם ניתקעים בהן, מה שFugitive מסמן בלבן בסירטון אלה בעצם הStruts, הוא מביא את הפאקר למצב הרצוי, תופס מהירות עולה על הפאקר ואז ניתקע ודופק באמפ בStruts, כמובן שאת סוג הבאמפים הזה אפשר לעשות בכל מקום, ככה שלמי שיש בעיה עם מציאת סטאנטים, זה אחד מהפיתרונות הכי טובים שיש כיום לשיטת באמפים שניתן להזיז לאן שרוצים.

Packer Bumps-באמפ עם פאקר, את הבאמפ הזה אפשר לעשות במלא מלא מלא מקומות, הוא אחד הסטאנטים הכי שימושיים והכי נפוצים, הקיצור אנחנו צריכים פאקר ומקום כלשהו שגבוה מהפאקר בקצת זה יכול להיות גשר זה יכול להיות גדר גבוהה גג של בינין נמוך או כל דבר אחר שאפשר להיתקע בו, כמו שFugitive מראה בסירטון הוא פשוט מקרב את הפאקר לגג של הביניין ופשוט יוצר באמפ כדי שכשהוא יעלה על הפאקר הוא ייתקע בגג של הביניין וזה ייתן לו באמפ, אם החומה\גג\גדר חומה יותר מהפאקר שלכם אפשר פשוט להזיז את הפאקר אחורה במקום להצמיד אותו בכך שאנחנו מרחיקים תפאקר אפשר להשיג יותר גובה מהפאקר, עולים על הפאקר נוסעים על הרמפה שלו אז הרמפה ניגמרת ואנחנו מטפסים קצת בגובה, הטיפוס הזה של הכמה שניות יכול לתת לנו מספיק גובה כדי להיתקע במשהו שיותר גבוה מהפאקר. *טיפ חשוב, אם הפאקר גבוה או נמוך בממש קצת מהבאמפ שאתם צריכים לדפוק אפשר לירות בגלגלים הקידמיים בשביל להנמיך את הזווית של הפאקר או בגלגלים האחוריים כדי להעלות את הזווית של הפאקר כלפי מעלה ובכך בעצם הגבהתו*

Side Packer Bumps ו-Back Packer Bumps-בעצם פאקר באמפ אחורי או צדדי, לפעמים תירצו לעשות באמפים שהם נמוכים יותר מידיי בשביל הפאקר אבל גבוהים מידי בשביל לעשות עליהם באמפ רגיל, מה גם שאין מדרכה ליד אז אי אפשר אפילו איכשהו לדפוק דאבל באמפ אז מה עושים? משתמשים רק בחלק מהפאקר כמובן, פשוט מציבים את הפאקר בזווית שאנחנו צריכים לגובה שאנחנו צריכים כדי לעלות על הפאקר ולהשתמש רק בחלק ממנו, נגיד רק בחצי ממנו או בשליש כמו שFugitive מראה בסרטון, כמו בכל באמפ פשוט עולים על הפאקר מרימים גלגל וניתקעים בבאמפ.

טוב, בשיעור הבא שכניראה יהיה מחר אני אלמד על איך לעשות גריינדים (סליידים) ועוד כמה דברים, המדריך ניכתב על ידי Tayaroki, ואין להעתיק בלי קרדיט.

מקווה שלמדתם משהו, אם למישהו יש שאלה כלשהי, אם משהו לא מובן, תישאלו ואני אסביר.
    בקיצור תהנו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2007
    אחלה מדריך תודה

This world is funny ....
    1. Best Rapper = White Guy
    2. Tallest basketball player = Asian Guy
    3. Best Golfer = Black Guy
    4. Girl with Highest Voice = Justin Bieber

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    ^פעם הבאה שתרצה לעלות את מונה ההודעות שלך פשוט תגיד, זה שהגבת שניה ורבע אחרי שפירסמתי רק מעיד על אי התודה שלך.
    מי שלא קרא לפחות משפט אחד מוזמן לא להגיב, ומי שזה לא מעניין אותו עוד יותר, כי מונה ההודעות שלכם ממש לא מעניין אותי, ותגובה כמו "אחלה מדריך תודה" שניה אחרי שפירסמתי רק מעליבה אותי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2007
    ^פעם הבאה שתרצה לעלות את מונה ההודעות שלך פשוט תגיד, זה שהגבת שניה ורבע אחרי שפירסמתי רק מעיד על אי התודה שלך.
    מי שלא קרא לפחות משפט אחד מוזמן לא להגיב, ומי שזה לא מעניין אותו עוד יותר, כי מונה ההודעות שלכם ממש לא מעניין אותי, ותגובה כמו "אחלה מדריך תודה" שניה אחרי שפירסמתי רק מעליבה אותי.
    טוב פעם הבאה אני לא יגיב..

This world is funny ....
    1. Best Rapper = White Guy
    2. Tallest basketball player = Asian Guy
    3. Best Golfer = Black Guy
    4. Girl with Highest Voice = Justin Bieber

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    קראתי את זה בעבר 3 פעמים, רק שתדע שבזכות המדריכים שלך אני יודע לעשות סטאנטים , תודה
    LeL

ראו את החתימה שלי מהתאריך
    14/2/09

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    יש יש יש כמה דברים חדשים אני נכנס לשרת לבדוק ,תודה רבה על המדריך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    אחלה מדריך
    כל הכבוד
    ו - הכי חשוב
    תודה
    אני אותך

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    אין בעד מה, דרך אגב המטרה שלי פה היא לא לשמוע תגובות כמו תודה אחי, ו-MrKruzo אני מבין שאתה רגיל שמדריכים פה ניכתבים בדרך כלל כדי להראות השקעה, או לשמוע את התודה אחי הזה, אבל המטרה שלי היא פשוט לעזור לסטאנטרים, ואני לא מאשים אותך על זה שהגבת.
    דרך אגב אם יש למישהו שאלה על איך עושים משהו שקשור לסטאנטים, Fraps, עריכה, סוג מסוימם של סטאנט או סתם סטאנט שראיתם בסרט ולא ידעתם איך עשו אותו, תישאלו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    נכתב במקור על ידי FlyingDutchman
    אין בעד מה, דרך אגב המטרה שלי פה היא לא לשמוע תגובות כמו תודה אחי, ו-MrKruzo אני מבין שאתה רגיל שמדריכים פה ניכתבים בדרך כלל כדי להראות השקעה, או לשמוע את התודה אחי הזה, אבל המטרה שלי היא פשוט לעזור לסטאנטרים, ואני לא מאשים אותך על זה שהגבת.
    דרך אגב אם יש למישהו שאלה על איך עושים משהו שקשור לסטאנטים, Fraps, עריכה, סוג מסוימם של סטאנט או סתם סטאנט שראיתם בסרט ולא ידעתם איך עשו אותו, תישאלו.
    כן ראינו איך אתה מפרגן לסרטוני סטאנטים שלנו...
    ושוב תודה על המדריכים שלך! הם עזרו לי מאוד
    LeL

ראו את החתימה שלי מהתאריך
    14/2/09

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.12.2007
    יפה על העשקעה
    בברכה,עומר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    זה בוריס ?! Tarayoki ?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2008
    עיר
    לוד
    פשש אחי איזה השקעה , תמשיך כך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2007
    עיר
    גבעתיים
    המדריכים שלו כבר בלינקייה ואני תמיד קורא אותם ליפני סטאנט
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2007
    עיר
    הדרדסים
    תודה אחלה מדריך
    XworeN
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.01.2008
    מדריך מושקע,
    כל הכבוד.
    נדב -
    GTA Community - ERP: Ryerson Knight
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2007
    שככחתי מאיפה לקחתי תסטאנט של ה DUBLEBUMP זה היה מי פה
    כן אני יודע שאני צריך להמציא לבד אבל לא היה לי כוח וזה היה נראה מגניב אז ניסיתי יצא לי ליותר גובה ממנו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2007
    אחי אני יגיד לך את זה בשני מילים,
    אתה מ-ל-ך!
    תודה!
    תמשיך להשקיע ולעזור!
    לי אישית זה מאוד עזר!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2007
    תודה רבה לימדת אותי לפחות 3 דברים חדשים במדריך הארוך הזה שלך