תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    סאוטורו איווטה (מנכ"ל נינטנדו) ושיגארו מיאמוטו (יוצר מריו, דונקי קונג, זלדה ועוד) מדברים בחלק ראשון מראיון ארוך מאוד על WiiFit, הכותר הגדול של נינטנדו לארה"ב במאי.

הם מדברים על WiiSports2 (האם?!) ועל האפשרות ש-1080 הבא יתמוך בבאלנס בורד של WiiFit. כמו גם אפשרות שמשחקי WiiWare יתמכו במשטח החכם.

הנה הראיון כאן.

Iwata
    Today we’ll be talking about how Wii Fit was created. First, I’d like to interview Miyamoto-san, the man who first came up with the concept behind this project. Normally, I have you appear at the end of my interviews, but because I can’t very well proceed without asking you why you decided to make such an unusual product unlike any before it, you’ll be up to bat first this time around. Well then, let’s begin.

Miyamoto
    My pleasure.
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    תודה, אבל הקישור לא תקין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    הנה משהו שאני לא ידעתי שקיים, מסתבר שיש שתי פעילויות שאפשר לעשות גם שאתם צופים סתם בטלוויזיה ומקבלים הנחיות ישר מהרמקול של הווימוט.

Iwata
    Wii Fit itself is a completely new kind of software, but there are other new things within it as well. For example, it’s the first piece of software to have its own dedicated Wii Channel23.

Miyamoto
    Wii Fit has a certain convenience to it that normal scales can’t match, but because it requires you to turn on the TV and Wii console first, you can’t get on it and weigh yourself right away like with a normal scale. Even if we can’t do much about that, we decided that we’d have to avoid the time it takes to put the Disc into the Wii console and start it up. That’s why we designed it so that you can go directly into the software from a Wii Channel without the need to put in the Wii Fit Disc. You can look at graphs and do your daily measurements just by launching the Wii Channel. We’d decided this at a relatively early stage of the planning process.

Iwata
    I think it was quite a good idea that when you look at the Wii Channel, you’ll have, for example, Dad’s Mii appearing with the text "Weighed on day x" like a news ticker. It could inspire situations like your daughter telling you "Dad, you didn’t weigh yourself today, did you?!"

Miyamoto
    If you’re just weighing yourself, you can do it in 2 to 3 minutes, so I want people to do it every day without feeling it’s a chore. Also, the other new thing we’re trying is the mode with Jogging + and Step +, which you can play while watching TV24.

Iwata
    In this mode, you can play while watching normal TV shows without the need to see a game screen. It’s actually one of the plans that I’d been holding on to, so I felt like I’d been beaten to it. (laughs)

Miyamoto
    I’d wanted to use the idea for a while, and I knew there was no way I’d miss the opportunity this time around. For example, with Jogging +, the Wii Remote speaker will start beeping, and…

Iwata
    Tell you something like "You have 5 minutes left."

Miyamoto
    At the recent Nintendo Conference25, the presenter, Miho Nakai26 said to me, "You could even do it while watching a live marathon." I think it’d be quite interesting to run while watching something like the Tokyo-Hakone marathon relay race.

Iwata
    So, now you can finally play games without looking at the TV, and just by relying on the sounds coming from the Wii Remote. But if you slack off, the Wii console can tell!

Miyamoto
    If you don’t run properly, it’ll tell you to keep a steady rhythm. So if you then set the Channel back to the game screen, you’ll start to run properly, right? Once you’ve confirmed "All right, now I’m running properly" on the game screen, you can then return to the TV show you were watching.

Iwata
    It feels quite strange playing a video game holding a Wii Remote while the TV displays something else on-screen, doesn’t it?

Miyamoto
    Wii never sleeps. (laughs)
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נחמד מאוד, יש ב-Wii Fit כמה רעיונות ממש טובים ופרקטיים!

הייתה גם תכנית לשלב את המכשיר עם תוכנה ל-DS שבה היינו יכולים להזין את התפריט היומי שלנו. אני מניח שכך היינו יכולים לחשב קלוריות, ואז היינו מחברים זאת ל-Wii ובהתאם לאימון שביצענו היו מחושבים הקלוריות שאגרנו באותו יום. זה רעיון ממש טוב, אבל לבסוף לא יצא אל הפועל כי המשטח היה בפיתוח מאוד מתקדם, לכן היה מאוחר מדי.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    הם בטח יוציאו את זה בתור משהו נפרד ל-DS.
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    אני אוהב את העובדה שהם לא מתייחסים לWII FIT כמשחק. הם קוראים לו "תוכנה".
    באופן אישי, אני חושב שזו הדרך הכי הגיונית להסתכל על המוצר הזה. יש להדגיש שאין שום דבר רע בכך שלא מדובר במשחק. נינטנדו, בדור הנוכחי, משתדלת לצאת לשווקים חדשים ולא להתרכז רק בשוק המשחקים וזה לגמרי אחלה.

בשורה התחתונה, מדובר בתוכנה שמתיימרת לשמור על משקל או להוריד משקל, לפי הצורך. האם היא באמת עושה את זה? אין לי מושג ולא ממש אכפת לי כי אני בקושי אוכל בצבא, אז אני נשאר רזה ויפה. ווהו.

בכל מקרה, מדובר בדרך חדשה להעביר "שיעורי ספורט" בבית. עד היום זה היה קלטות וDVD (שלא הצריכו ציוד נוסף) והם מנסים משהו חדש.
    ביפן זה מצליח נהדר ובהחלט אפשרי שזה יצליח גם בארה"ב, שם יש אופנות מאוד מצליחות, כשזה מגיע לתוכניות הרזיה שונות. אופרה ניסתה את כולם, אני חושב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.09.2007
    אני רק מקווה שהBB לא ישיש רק לווי פיט...יש מלא משחקים(בעיקר מירוצים) שיכולים לישתמש בתמיה מלאה בBBאפילו VC...נכון יש ת WAVE משו לN64.אנשים לא סוחטים מספיק תמיץ של הווי(גראפיקה,אונליין,אביזרים,DVD-DL וכרטיס SD)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    בשורה התחתונה, מדובר בתוכנה שמתיימרת לשמור על משקל או להוריד משקל, לפי הצורך. האם היא באמת עושה את זה? אין לי מושג ולא ממש אכפת לי כי אני בקושי אוכל בצבא, אז אני נשאר רזה ויפה. ווהו.
    לא נכון, תקרא מה מיאמוטו בעצמו אומר פה:
    " I forgot to mention something important earlier: I don’t think Wii Fit’s purpose is to make you fit; what it’s actually aiming to do is make you aware of your body."

WIIFIT לא מתיימר אפילו להיות מכשיר שעוזר לשמור על כושר, אלא תוכנה שאמורה לגרום לך להיות ער לכושר ולגוף שלך... שלא תזניח אותו. אבל התוכנה עצמה לא אמורה לתקן את הליקויים הפיזיים, רק את המנטליות העצלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    chaotic, למה שלא יקראו לזה תוכנה? זה לא משחק. אף פעם לא היה.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי רונן
    chaotic, למה שלא יקראו לזה תוכנה? זה לא משחק. אף פעם לא היה.

רונן.
    זה בדיוק מה שאמרתי בהודעה שלי. לא ההייתי ברור בנוגע לזה?
    הסיבה שדיברתי על זה היא שהביקורות העיקריות נגד התוכנה היו ש"זה לא ממש משחק". פשוט רציתי להציג את העובדה שנינטנדו לא מתייחסת לזה כמשחק ואין בזה שום דבר רע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי Laskin
    לא נכון, תקרא מה מיאמוטו בעצמו אומר פה:
    " I forgot to mention something important earlier: I don’t think Wii Fit’s purpose is to make you fit; what it’s actually aiming to do is make you aware of your body."

WIIFIT לא מתיימר אפילו להיות מכשיר שעוזר לשמור על כושר, אלא תוכנה שאמורה לגרום לך להיות ער לכושר ולגוף שלך... שלא תזניח אותו. אבל התוכנה עצמה לא אמורה לתקן את הליקויים הפיזיים, רק את המנטליות העצלה.
    וואו, אם מיאמוטו בעצמו אמר את זה, אני חושב שזה די סוגר את הדיון שלנו על וויפיט והרזיה, לא?
    Keep it clean
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי gulmer
    וואו, אם מיאמוטו בעצמו אמר את זה, אני חושב שזה די סוגר את הדיון שלנו על וויפיט והרזיה, לא?
    תכלס!
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    תמונה מפחידה ברמות.
    לא, ברצינות עכשיו... זה הקפיץ לי את הלב.

עריכה:
    אולי כדאי שאני אתאמן קצת בוויפיט לסיבולת טובה יותר של הלב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    זה בדיוק מה שאמרתי בהודעה שלי. לא ההייתי ברור בנוגע לזה?
    נכון שזה מה שאמרת, אבל לא הבנת אותי. אתה ציינת את זה כאילו זה לא ברור מאליו, לכן שאלתי למה שלא יקראו לזה ככה.

נכתב במקור על ידי gulmer
    איך זה סוגר אם מיאמוטו בעצמו אמר "אני לא חושב ש...". הוא כהוגה הרעיון, היה לו כיוון מסוים שאליו שאף בעיקר (והנה הוא מוסיף: "מה שהווי-פיט מכוון לעשות..."), אך זה לא סותר שהיא גם מאפשרת שמירה על הכושר במידה מסוימת. אני חושב שגם מיאמוטו דייק כשאמר שהיא מאפשרת עירנות והקשבה לגוף, זו הייתה כוונתו המוצהרת.

יש רשמים של מזיעים על התכנה הזו, לכן אני מעדיף להמתין לרשמים של מביני דבר כדי לדעת. אני חושב שכבר היינו כאן.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    יש רשמים של מזיעים בשינה....
    אז ווי-סליפ גם יהיה נהדר לשמירה על משקל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    כן, גם אני הזעתי פעם במהלך שינה, זה היה לילה חם מאוד וישנתי תחת פוך.

נו, באמת, חבל על ההתחכמויות. בואו נמתין לרשמים של המבינים. אם תהיה הסכמה שזה לא יעיל, מי אני שאתווכח. אין לי אינטרס להגן על דעה בכל מחיר, בחיי.

רונן.
    שתף ב-Google+

הרשמה