תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 32
    הצטרף בתאריך
    01.02.2008
    עיר
    להלהלהה
    עדיף שהמנהלים יטפלו בזה farmentalic aKA QuiCkKSaNNd נתפס על צ'יטים למה הוא עוד משחק עם Lifestones הרי או שהוא לא יפגע או שהוא יתפס על צ'יטים גם בבסטד אז denis או שמעון או כל אחד שמה חבל שיהרס לכם המשחק בגללו תביאו לו סאב חבל אתם אחלה קבוצה וחבל שיהרס לכם המשחק בגלל אחד כמו דוראל.

הצטרף בתאריך
    20.09.2007
    כמה שאתה צודק

הצטרף בתאריך
    05.01.2008
    עיר
    Ashdod
    חח ואללהה

הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    הרגע הסתיים המשחק.
    ראינו את יכולות הפגיעה שלו בבאסטד.
    חבל באמת שהוא הרס את השם שלו.
    בכל מקרה בהצלחה בהמשך.

הצטרף בתאריך
    16.09.2007
    =\ OMFG הוא עדין משחק ?

הצטרף בתאריך
    16.02.2007
    עיר
    באר שבע
    אתם צודקים,אני יטפל בזה.
    תודה רבה על התמיכה

הצטרף בתאריך
    07.02.2008
    תנו לו להוכיח את עצמו מחדש

הצטרף בתאריך
    01.02.2008
    עיר
    להלהלהה
    נכתב במקור על ידי abm
    תנו לו להוכיח את עצמו מחדש
    לא אחי זה דוראל שלבנאדם הזה אין כבוד אחי אם זה היה מישהו אחר לא הייתי משתין לכיוון שלו בכלל הוא היה צוחק עליי בוונט שעות ושתבינו מה שאני מדבר איתכם אני הייתי איתו בכלאן ובאיזה 6060060606 upc וקראתי לו צ'יטר למרות שהוא איתי בטים וכאב לי ליראות קבוצה מצוינת כמו hw שהיו פעם מפסידים בגללו וdvlz הבנאדם היה קורא לנו NOOBZ וצוחק שעות על גבי שעות אני כמעט האמנתי לו פעם אחת שהוא לא צ'יטר עד שהוא קרא לי לשחק סתם בכלאבים והבחור לא פגע אין לו fps יש לו לאגים אחותו במחשב השני ועוד מיני תירוצים ואז פתאום הוא יצא. יום למחרת אני שואל אותו דוראל למה יצאתה אתמול אחי ? [אחרי שהוא היה עם 1-15 ] הוא אומר הייתי צריך להוריד תכלב..שאלתי איזה טל שאני מכיר הרבה זמן שהוא חבר שלו והוא אמר שאין לו אפילו אוגר וכל פעם שהייתי אומר לדוראל את זה הוא היה מתחמק או יוצא מהוונט הבנאדם היה מביא לך HS מקירות שזה היה מפחיד וקירות קירות לא תגיד דרך הבונקר נBSB בתריין הוא עולה על הרכבת יורה 4 כדורים עם דיגל על הקיר 3 HS כל פעם שהוא נשאר לבד הוא הורג את כולם פעם קראתי לחבר [גל scamox [ ועבדנו עליו שהוא זה fullcon הקיצר דוראל אומר שהוא משחק איזה 4 שנים וספיר fullcon משחק איזה 7 שנים ואני מכיר את ספיר מהתקופה של 3dv מתי שאליאור היה עוד עם widow.v2 הקיצר קראנו אחר כך לfullcon האמיתי אנחנו אומרים וואלה אתה מכיר איזהquicksand ואז דוראל התחיל לספר סיפורים שהוא היה עם ניק אחר הוא אמר שהוא זה אבי f3ry ליילד מעפן כזה לא נותנים עוד הזדמנות

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    דוראל טוב היה הDLL.

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    נכתב במקור על ידי surehDAk1ng
    לא אחי זה דוראל שלבנאדם הזה אין כבוד אחי אם זה היה מישהו אחר לא הייתי משתין לכיוון שלו בכלל הוא היה צוחק עליי בוונט שעות ושתבינו מה שאני מדבר איתכם אני הייתי איתו בכלאן ובאיזה 6060060606 upc וקראתי לו צ'יטר למרות שהוא איתי בטים וכאב לי ליראות קבוצה מצוינת כמו hw שהיו פעם מפסידים בגללו וdvlz הבנאדם היה קורא לנו NOOBZ וצוחק שעות על גבי שעות אני כמעט האמנתי לו פעם אחת שהוא לא צ'יטר עד שהוא קרא לי לשחק סתם בכלאבים והבחור לא פגע אין לו fps יש לו לאגים אחותו במחשב השני ועוד מיני תירוצים ואז פתאום הוא יצא. יום למחרת אני שואל אותו דוראל למה יצאתה אתמול אחי ? [אחרי שהוא היה עם 1-15 ] הוא אומר הייתי צריך להוריד תכלב..שאלתי איזה טל שאני מכיר הרבה זמן שהוא חבר שלו והוא אמר שאין לו אפילו אוגר וכל פעם שהייתי אומר לדוראל את זה הוא היה מתחמק או יוצא מהוונט הבנאדם היה מביא לך HS מקירות שזה היה מפחיד וקירות קירות לא תגיד דרך הבונקר נBSB בתריין הוא עולה על הרכבת יורה 4 כדורים עם דיגל על הקיר 3 HS כל פעם שהוא נשאר לבד הוא הורג את כולם פעם קראתי לחבר [גל scamox [ ועבדנו עליו שהוא זה fullcon הקיצר דוראל אומר שהוא משחק איזה 4 שנים וספיר fullcon משחק איזה 7 שנים ואני מכיר את ספיר מהתקופה של 3dv מתי שאליאור היה עוד עם widow.v2 הקיצר קראנו אחר כך לfullcon האמיתי אנחנו אומרים וואלה אתה מכיר איזהquicksand ואז דוראל התחיל לספר סיפורים שהוא היה עם ניק אחר הוא אמר שהוא זה אבי f3ry ליילד מעפן כזה לא נותנים עוד הזדמנות
    LOL אין לו כלב

הצטרף בתאריך
    01.02.2008
    עיר
    להלהלהה
    נכתב במקור על ידי falsity
    LOL אין לו כלב
    לא חשבתי אחרת כפרה :X

הצטרף בתאריך
    10.05.2007
    על כולם הוא צוחק הגמד הזה :\
    כמו שהוא יורד מההסעה הוא עובר ליידי אומר לי: "אני לא צ'יטר זין"
    מה שמפליל עוד יותר |:

קיצר, לך טייל עם הכלב |:
    mIRC connection

הצטרף בתאריך
    01.02.2008
    עיר
    להלהלהה
    נכתב במקור על ידי XSLAID
    על כולם הוא צוחק הגמד הזה :\
    כמו שהוא יורד מההסעה הוא עובר ליידי אומר לי: "אני לא צ'יטר זין"
    מה שמפליל עוד יותר |:

קיצר, לך טייל עם הכלב |:
    גם הכלב לא רוצה אותו תגיד אחי ראיתה תHLTV? לא ראיתי ומעניין ליראות מה היתתה התוצאה שלו אני מתלבט בין 1-50 0-15 או מינוס אחד 150? מהטיקיי

הצטרף בתאריך
    10.05.2007

גם הכלב לא רוצה אותו תגיד אחי ראיתה תHLTV? לא ראיתי ומעניין ליראות מה היתתה התוצאה שלו אני מתלבט בין 1-50 0-15 או מינוס אחד 150? מהטיקיי
    תן PM.
    mIRC connection

הצטרף בתאריך
    18.08.2007
    urehDAk1ng
    יא הומו מי אתה בכלל? את סתם פאבליקר לך ל es.gathers
    יש שם עכשיו גאטר כנס אחי

הצטרף בתאריך
    22.06.2007
    sureeeehhhh de d1nes aDv PmE

הצטרף בתאריך
    01.02.2008
    עיר
    להלהלהה
    נכתב במקור על ידי Denn1s
    urehDAk1ng
    יא הומו מי אתה בכלל? את סתם פאבליקר לך ל es.gathers
    יש שם עכשיו גאטר כנס אחי
    תשמע יחתיכת פוץ רוסי אתה פלצפן משהו אש ואתה חנון מעפן ולמה איזה גישות יש לך ימיסכן? טמבל תביא תכלאן הסוס שלך אני מביא מיקס סבבה? אני ישיג שרת עם CDO ככה שתדאגו לsub לדוראל אבל לא משנה אני מביא מיקס של חברים אני JRENGCE CONFUSE avik ואולי Interxing עם אתה גבר מחר שעה שלוש תן פיאם בפורום

הצטרף בתאריך
    20.05.2007
    תשמע יחתיכת פוץ רוסי אתה פלצפן משהו אש ואתה חנון מעפן ולמה איזה גישות יש לך ימיסכן? טמבל תביא תכלאן הסוס שלך אני מביא מיקס סבבה? אני ישיג שרת עם CDO ככה שתדאגו לsub לדוראל אבל לא משנה אני מביא מיקס של חברים אני JRENGCE CONFUSE avik ואולי Interxing עם אתה גבר מחר שעה שלוש תן פיאם בפורום
    חחחחח

תקשיב גבר

על תעשה רעש על דניס

כי חבל פה קטלות!!!

הצטרף בתאריך
    15.01.2008
    עיר
    חדרה
    לפי מה שהבנתי הוא טוב רק עם צ'יטים לא ? D:

הצטרף בתאריך
    01.02.2008
    עיר
    להלהלהה
    נכתב במקור על ידי liquezz
    לפי מה שהבנתי הוא טוב רק עם צ'יטים לא ? D:
    אני לא קורא לאפחד צ'יטר רק שלא תיקראו לירין צ'יטר רק מזה אני דואג yarinn awper sheli יכול להיות לכם 10 0 ירין יקח awp המשחק גמור

הרשמה