תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    פעם ראשונה שאני פותח פוטושופ שלא בשביל לשנות או לחתוך תמונות, ולא קראתי ולו מדריך אחד.

נכתב במקור על ידי PassiveAgressive
    אנשים, אני אגיד את זה פעם נוספת למרות שאמרתי את זה כבר לפחות מליון פעמים:
    אל תנסו לעשות חתימות לבד אם אתם לא מבינים בפוטושופ.
    אני לא מנסה להעליב , אבל מה לעשות, זו תוכנה מאוד מאוד מאוד מסובכת.
    אתה לא יכול לצפות לעשות חתימה טובה מאפס אם אתה לא מבין בפוטושופ!.
    תקראו מדריכים, תעשו מליון חתימות ממדריכים, ואז תתחילו אולי לחשוב על לעשות חתימות לבד... בהצלחה רבה גבר!
    So shove it up yer arse.

הצטרף בתאריך
    03.06.2007
    מה אתה מנסה להוכיח? אתה חושב שזה חתימה מעולה וכרגע פחות או יותר עשית לו "PWN"?
    אז יש לי חדשות בשבילך, לא. אל תעלב אבל זו לא חתימה טובה, זה אפילו לא חתימה. הורדת מברשות, התחלת להבריש, והחלפת צבעים פה ושם. אהה כן גם הורדת פונט יפה מDA FONT שינית לו צבע דרופ שאדוו ואווטר גלוו. איפה המסגרת? אולי הייתה עושה אחת אם הייתה קורא מדריך.. אהה כן, אולי כם הייתה שם איזה, אממ.. תמונה?[!]
    אז לא, לא עשית פה כלום, חוץ מאולי להשפיל את עצמך.
    ואין מה לעשות, הוא צודק. אני לא התקדמתי לשום מקום עד שהתחלתי לקרוא מדריכים.

FACE IT

מי שרוצה הזמנה ל- Lockerz שילח לי את האימייל שלו

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    כמו שcha0s אמר אין פה הרבה מלבד מברשות. תנסה לשחק אבל הצבע ואולי גם לשחק עם הפילטרים. אגב, אתה משתמש ב layers? אם לא אז תנסה זה יכול לעזור לך בייחוד אם אתה משתמש במברשות

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    13.11.2007
    נכתב במקור על ידי w00ty
    פעם ראשונה שאני פותח פוטושופ שלא בשביל לשנות או לחתוך תמונות, ולא קראתי ולו מדריך אחד.

So shove it up yer arse.

לפני שאתה נותן לאנשים לדחוף כל מני דברים למקמות שונים, אולי כדאי שתקרא כמה מדריכיים מ pixel2life.com...
    וגם אם הייתה עושה את החתימה הכי מדהימה שראיתי בחיים שלי בפעם הראשונה שפתחת פוטושופ, מה זה נותן לך לצטט אותי? תשאל כל מי שמבין דבר או שניים בפוטושופ והוא יגיד לך שאני צודק... זה לא איזה משהו שהמצאתי כדי להציק לאנשים...

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    ואו אתה אידיוט...

דרך נפלאה להציג את עצמך ד"א

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    רק לפרוטוקול, לא צריך אפילו לקרוא הרבה מדריכים ולהכין מיליון חתימות לפני שמכינים אחת לבד...
    מספיק להסתכל על חתימות של אחרים ות"ב שנותנים להם, וככה לומדים. אני הסתכלתי על חתימות של אנשים בפורום הזה ובפורומים אחרים במשך חודש חודשיים לפני שניסיתי להכין אחת בעצמי. ומי שמתעניין, הנה היא:

העיקר זה לא להשקיע חמש דקות בחתימה ורק לזרוק דברים. העיקר זה לדעת מה אתה מתכנן ומה אתה רוצה, ואז לעשות את זה. ואם אתה לא יודע נגיד איך לשלב בין דמויות, אתה מסתכל על שילובים שאחרים עשו בחתימות שלהם ולומד. אחרי שאתה "מסיים" אתה לוקח את הזמן ומסתכל על מה שעשית, מעביר על עצמך ביקורת. אם יצא לך משהו נוראי, לא נורא, רק אל תתחיל לתרץ את זה בזה שזאת הפעם הראשונה שלך. פשוט היית צריך להשקיע יותר מחמש ~ עשר דקות. ותאמינו לי, מי שמשקיע מינימום חצי שעה על חתימה ויודע לאן הוא רוצה להגיע איתה, מצליח. גם אם היא הראשונה שלו.

אה, ואחרי החפירה שלי, לחתימה:
    אני לא בטוח לאן תכננת להגיע, אבל לעתיד נסה למצוא נושא מרכזי לחתימה שלך ולהתמקד בו. תוסיף מסגרות, קרדיט, ואל תעשה Outer Glow על הניקים שאתה כותב (לפחות לא אחד בצבעים בהירים...). ואם יצא לך ניק מפוקסל קצת כמו זה שעשית, תטשטש אותו ממש מעט. משהו כמו 0.1~0.3 ב Gaussian Blur או סתם טשטוש מהפילטרים.
    פילטרים לטשטוש:
    Filter - > Blur -> Gaussian Blur/Blur more

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    אנחנו מדברים על זה שהוא צץ משום מקום והתחיל להתנשא להוציא דברים של אנשים פה מהקשרם

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    נכתב במקור על ידי Potato
    אני לא בטוח לאן תכננת להגיע, אבל לעתיד נסה למצוא נושא מרכזי לחתימה שלך ולהתמקד בו. תוסיף מסגרות, קרדיט, ואל תעשה Outer Glow על הניקים שאתה כותב (לפחות לא אחד בצבעים בהירים...). ואם יצא לך ניק מפוקסל קצת כמו זה שעשית, תטשטש אותו ממש מעט. משהו כמו 0.1~0.3 ב Gaussian Blur או סתם טשטוש מהפילטרים.
    פילטרים לטשטוש:
    Filter - > Blur -> Gaussian Blur/Blur more
    הפיקסול היה מכוון, הייתי צריך 3 פילטרים כדי להגיע אליו.
    אין לי מושג למה אתה מתכוון בקרדיט.
    ולמה לא Outer Glow?

נכתב במקור על ידי cha0s
    איפה המסגרת? אולי הייתה עושה אחת אם הייתה קורא מדריך.. אהה כן, אולי כם הייתה שם איזה, אממ.. תמונה?
    מסגרת ותמונה זה חובה בחתימה? ממתי בדיוק?

נכתב במקור על ידי Ravid
    ואו אתה אידיוט...

דרך נפלאה להציג את עצמך ד"א
    תודה (בלי טיפת צינית)
    (באמת)

הצטרף בתאריך
    03.06.2007
    מסגרת- חובה? לא. יפה? כן. בלי מסגרת יפה? לא.
    תמונה- חובה, לא, אתה צודק, אבל מה בדיוק אתה מנסה להראות בחתימה הזאת? אין לה שום פואנטה.. ואין לה שום... לא יודע איך להסביר את זה בעברית, אין לך FOCAL.

וכל הטענות האלה, חובה לא חובה, לא סוטרות את העובדה שזה עבודה של 10 דקות גג בלי השקעה ושזה לא יפה.

מי שרוצה הזמנה ל- Lockerz שילח לי את האימייל שלו

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    קרדיט זה השם שלך בכתב קטן בפינה של החתימה שידעו מי היוצר...
    בלי Outer Glow לניקים כי זאת דרך שילוב והדגשה מאוד.. נובית, ודי מכוערת. אני לא אומר שלא צריך להשתמש בזה בכלל, אבל לדעת לשחק בערכים שלו שישתלב מתי שאתה צריך אותו, ולא סתם להדליק אותו ולהגיד: "הנה! הדגשתי!"

אתה צודק, תמונה זה לא חובה. מה שאומר שהיצירה שלך היא יותר לוגו, ולא חתימה
    מסגרת גם לא חובה, אבל עדיף, זה ממסגר את הדברים ונותן להם שילוב ככה שהמעבר מהגוון הכחלחל של הפורום ללבן הפשוט לא חזק ויוצר ניגוד. אם אתה מתעקש, אל תעשה מסגרת, אבל תהפוך את הלבן לשקוף ושמור על פורמט PNG כדי שהוא ישאר שקוף בפורום.

הצטרף בתאריך
    30.11.2007
    עיר
    טבריה
    בתכלס לא חשוב כל מה שאמרתם כאן..
    אבל זה לא מציק את מה שהוא אמר/עשה..
    בנאדם תקרא מדריכים אל תנסה סתם..
    אפשר גם אבל זאת דרך ארוכה אם כבר יש מי שמסביר לך תלמד ממנו...
    בנוגע לחתימה..
    זוועהX:
    פשוט אל תתנשא במשהו שלא יוצא לך טוב
    בהצלחה בהמשך..

הרשמה