תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    תוצאות מהירות(לא לפי הסדר):

אביס ניצח את ג'ודס מסיאס בקרב Barbed Wire Massacre 2

איי ג'יי סטיילס וטומקו שמרו על האליפות שלהם נגד הארמסטרונגים.

ג'יי לית'ל והמוטור סיטי משין גאנס ניצחו את Team 3D ואת ג'וני דיווין, לית'ל הצמיד את דיווין והפך לאלוף ה X Division, החבורה של ה X Division נשארת.

סקוט סטיינר ניצח את פיטי וויליאמס בקרב מזוודה נגד מזוודה

מיס ברוקס ניצחה את פייטון בנקס

אוסום קונג ניצחה את ODB.

ג'יימס סטורם הפסיד לאריק יאנג בקרב על אליפות השתייה(ריינו חזר ומאחורי גבו של השופט הביא ספיר קטלני לסטורם, יאנג ניצל זאת והצמיד אותו)

בוקר טי ורוברט רוד נגמר ללא הכרעה כששניהם יצאו מהזירה ולא שבו לספירה של 10, שניהם נספרו ספירת חוץ.

קורט אנגל ניצח את כריסטיאן קייג' לאחר שהשופט היה מעולף, AJ סטיילס ניסה להתערב, סמואה ג'ו לא הרשה לו והתחיל ברואול עם סטיילס, טומקו נכנס וניסה להראות לנו שהוא עדיין שונא את אנגל, אבל במקום הוא עשה את מהלך הסיום שלו על קייג'(ככל הנראה היל טרן), אנגל העיר את השופט, אנגל הצמיד את קייג' ונשאר אלוף העולם במשקל כבד.

שאלות לדיון:
    1. מרוצים מהקרבות?
    2. מרוצים מהתוצאות?
    3. איך יגיב סמואה ג'ו לעניין?
    4. איך יגיבו Team 3D להפסד שלהם?
    5. מה ריינו יגיד באימפקט הקרוב על חזרתו?
    6. מה דעתכם על הדיון?

דיון מהנה!
    מנהל פורום WWE והיאבקות

HHH I got two words for ya
    Thanks man

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    אני קודם אגיב כללי ואז אענה על השאלות, תודה רבה לך על התוצאות

זה שאביס ניצח די היה ברור לי, אני רוצה לראות את הקרב הזה, הוא ניצח אחרי בלאק הול סלאם שזה מהלך שבה מן החבלים אז איך הוא ביצע אותו? אבל הוא עשה או על תיל אז מגניב.
    כשאתה פודה את המזוודה שלך עם אבא שלך בן 60 ומשהו אל תצפה ליותר מדי, הסיכוי היחיד שאיי ג'יי וטומקו היו מעבדים זה אם הם היו רבים ביניהם.
    זה קצת מבאס שדווקא ליט'ל חזר, בקיצור הם הגנו על האליפות, אני מקווה שהמרפק של ליט'ל היה אחראי הכנת הארדקור או על שולחן כיסא או מסולם או כול דבר שהוא סיום מכובדת לקרב הארדקור, ציינת שדויז'ת הX נשמרת בגלל הניצחון אבל שכחת שיש תנאי 3D, הם לא יכולים לחזור להתאבק בTNA עד שיורידו 275 פאונד (כול אחד אולי), אני מהמנר שהם יזרקו את דוואיין ויגידו שהם הורידו 275 פאונד.
    סקוט סטיינר כבר לא מה שהיה, הוא די זקן וגוש סטרואידים, לאן הם יקדמו אותו? הוא ממילא לא ינצל את מזוודת הX ואני לא רוצה לראות אותו אלוף משקל כבד, בעוד שפיטי יחסית צעיר ויש לו לאן להתקדם בTNA, אני מקווה שפיטי יזכה במזוודות ויזכה באליפות, לפחות הX כי היא מגיעה לו.
    קרבות נשים לא מעניין אותי, למי שרוצה לדעת טרייסי ניצחה אחרי משהו סקולגוריל וקונג אחרי קונג בומב.
    איזה סטיפולציה קב סטורם? לא משנה, הם מחדשים את הפיוד שלו עם ריינו אז סבבה, נראה לאן זה יתפתח, אני שמח שריינו חזר, אבל זה לא ספיר, זה גור, מהלך של ריינו שמאוד דומה לספיר אבל הוא לא לוקח את היריב איתו אלה רק מתנגש בו.
    בוקר טי מנוצל באופן זוועתי בTNA, נשמע כמו קרב מסריח.
    היל טרן? טומקו כבר היל... והפייס טרן שלו לא ממש הושלם אז הוא היל עדיין, חבל, רציתי אותו ואת קייג' בפיוד נגד אנגל וסטיילס, היה יכול להיות נחמד, עכשיו קייג' בודד, נקווה שיצא מזה משהו.

השאלות:
    1. לא ראיתי, אבל תוצאות נשמעות בסדר רובן.
    2. עיין בערך "1."
    3. פיוד עם איי ג'יי, אולי הוא ישתף פעולה עם קייג' נגד אייג'יי אנגל וטומקו, למה בכלל לאיי ג'יי אין פיוד שהיה אפשר לאחד את זה שלוש על שלוש?
    4. יפילו הכול על דוואין.
    5. סבבה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.08.2007
    עיר
    ירושלים
    אירוע ענקקקקק.
    מיקי הוא עשה את הסלאם על שולחן !!!!!!!!!
    וגם ODB וקונג נתנו אחלה קרב .
    AJ וטומקו נתנו אחלה קרב .
    המאין איבנט נשמע אחלה D:
    ה3 על 3 מאוס .

די בסדר .
    ותודה על התוצאות .
    קרדיט ענק לדימה על החתימה .
    ד''ש לדימה ארז והיאבקות.
    RKO RULEZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.01.2008
    איפה אתם רואים את זה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    אני רואה את זה מטורנטים, רציתי בהתחלה את הגרסה של ה NSV(ה 350 MB) אבל זה איכות מעפנה אז הלכתי על השיחרור הרגיל, אבל חבר'ה ה BWM 2(הקרב בין אביס לג'ודס מסיאס) היה מעולה, המון דם, לפעמים היו רגעים שאמרתי איי, הם נמעכו כמו עגבניה על חוטי התיל הללו.
    מזל שיש טורנטים, אין לי עצבים למה ששמים בארץ, גם מאחרים בחודש וגם לא נותנים את הכל(מתייחס כרגע ל WWE), הכי טוב זה טורנטים.
    למשל, היום בבוקר קמתי ישר לחצתי על הורדה של ECW, כל הכבוד ל MDE אני סוגד לו!
    מנהל פורום WWE והיאבקות

HHH I got two words for ya
    Thanks man

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.10.2007
    האירוע היה די ברמה נמוכה לפחות לפי מה שאני התרגלתי לראות מTNA.
    הקרב של אנגל היה די צפוי כמו גם הסיום זה היה די ברור בשבילי שזה בסדר מה שיקרה.
    הקרב של Team 3D נגד גיי ליטל והמאשין גאנז היה קרב מצוין במיוחד הקטע שגיי ליטל כיסח את כולם כדי לנצח בקרב ממש אהבתי.
    כול שאר הקרבות לא היו יותר מדי מעניינים אבל זה ישתנה בקרוב שLAX יתחרו על אליפות הזוגות, סמואה גו' על אליפות TNA, וגם אני משאר שהקרבות על תואר חגורת הX יחזרו ואמורים להוסיף עניין לסיכום יש עוד מה לצפות אני משאר שכבר באירוע הבא יהיה אירוע ברמה הרבה יותר טובה!
    שתף ב-Google+

הרשמה