תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 28
    הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    משחק הרפתקה חדש הוכרז היום ל-Wii/DS/PC. קוראים אותו "התחלה חדשה" והוא בסגנון ההרפתקה הקלאסי המוכר והאהוב.

הנה הפרטים:
    A New Beginning is a cinematic, interactive eco-thriller. In the classic adventure game an impending global climate cataclysm threatens the world, in a story ripped from today’s headlines, dealing with the defining issue of our time. At locations all around the globe, players will have to try and stem the tide– with the whole world hanging in the balance.

In A New Beginning, players take control of two protagonists and explore the detailed, hand-painted backgrounds. The more than 30 characters are rendered in a realistic 2D style and are painstakingly animated by hand in feature film quality. Many challenging puzzles and adventurous situations have to be overcome to prevent the impending climate chaos. The ambitious adventure game project is in development for PC, Nintendo DS and Nintendo Wii.

!yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    לא הז'אנר שלי, אבל הוא בהחלט נראה מעניין מאוד. נחכה לראות איך הוא בתנועה...

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    אני מת על הז'אנר, אבל האמת היא שעפ"י התמונות הוא נראה MEH...
    מקווה לראות טריילר בקרוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    מאחר והגרפיקה מצויירת ביד יש למישהו מושג אם הוא יהיה ברזולוציה נורמאלית לPC?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    מה המשמעות של גרפיקה מצוירת ביד, מלבד העובדה שהיא מצוירת ביד? יתרונות/חסרונות?

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי רונן
    מה המשמעות של גרפיקה מצוירת ביד, מלבד העובדה שהיא מצוירת ביד? יתרונות/חסרונות?

רונן.
    מבחינת יתרונות פשוט מדובר במשהו שמצוייר ביד ולכן זה יהיה יפה כמו שהאומן מסוגל לעשות את זה יפה בניגוד לתלת מימד שהרבה תלוי בכוח ודברים טכניים כמו מערכת תאורה, חדות טקסטורות וכו'.

אבל חוץ מהעובדה הזאת יש גם הרבה חסרונות:
    - מציירים את המשחק ברזולוציה מסויימת והוא ישאר בה (או מתחתיה) אך לא יוכל לעלות גבוה יותר. לכן משחק שצוייר ב480P לא יוכל להיות ב720P למשל אלה אם היוצרים יעבדו כמו כושים לצייר אותו מחדש ב720P.
    - החלל מוגבל, הרי הדמות שלך זזה על משטח דו מימדי.
    - אי אפשר לסובב מצלמה, היא חייבת להשאר במקום קבוע (אלה אם ציירו את המקום מכמה זויות כמו במשחק RE הישנים למשל.

בשביל קווסט דו מימד זה מצויין, השאלה היחידה (שלי) היא האם ציירו את זה ב720P כדי שאנשי הPC יהנו מגרפיקה חדה.
    שתף ב-Google+

ע"ע מה שקרה למונקי איילנד שלוש כשהרזולוציה גדלה.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    באר יעקב
    אני מוכן להרוג בשביל משחק טוב בז'אנר הזה, אם זה משחק של 7.5 אני קונה.
    למכירה לדיאס: Kirby Canvas Curse, Yoshi's Island, Sonic Rush.
    למכירה ל-360: דד רייזינג, פרפקט דארק.
    למכירה לווי: ספק כוח מקורי אמריקאי מקורי ושנאי מתח 120 וולט.

אייסיקיו 145548792 טלפון 0504478720

Wii Number 3755-4409-3335-5398
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    היום? גרסאת המחשב לפחות הוכרזה בשנה שעברה. אחד המשחקים המצופים שלי, הסגנון נהדר וגם הנושא.
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    נראה נחמד אבל נאלץ לחכות בשביל לדעת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    האם אנו רואים קמבק לקווסטים הטובים של פעם? קודם סם ומקס ועכשיו זה, איזה יופי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני בהחלט מקווה. זה ז'אנר שנפטר טרם זמנו, ואני מאוד אשמח לראות עוד קווסטים ישנים וטובים.

כרגע ה-DS היא הקונסולה הכי טובה, ואני אשמח שגם ה-Wii תעשה את זה כמו שצריך.
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    הWii החייתה את הז'אנר של Point & Click (למשל בZack & Wiki) ואני מאוד אשמח לראות עוד משחקים באותו סגנון. משחקי RPG תמיד מאוד אהבתי אבל אני לא הבנתי איזה סגנון משחק זה. מדובר במשחק בסגנון The Neverhood ו"בתככי הרייטינג"?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    האמת שזאת באמת הזדמנות טובה לקווסטים לחזור.
    להוציא משחק לPC ואז לעשות פורט לDS ול-WII.

אני בטוח שמשחק יוכל למכור מספיק על שלושת הפלטפורמות כדי לעשות רווח יפה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    כן. אני מסכים עם מה שנאמר כאן מעלי.

אני אשמח לעדנה מחודשת של משחקי הרפתקה. משהו עם פאזלים וסיפור, נורא מתגעגע.

גבריאל נייט פורפבור!
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    אממ, משחקים כאלה יוצאים ומיוצרים כרגיל למחשב, שום דבר לא השתנה חוץ שעכשיו יש כאלה שמקבלים פורט לווי\דס כגון runaway,טונגסקה ואגת'ה כריסטי.

בסך הכל, משחקי הרפתקאות היו מעוז לקז'ואלים שנים לפני שמישהו טבע את המונח הזה בתעשיית המשחקים, התפרשות של משחקים כאלה ל-קונסולה של הקז'ואלים היא דבר טבעי ובכלל, משחקי הרפתקאות ושוק הקזו'אל נראים לי כ1+1 מתבקש, כאשר החברות הראשונות שיעשו את החיבור הזה וישווקו את זה כמו שצריך, ימצאו רווחים נאים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    קאזז, לא נראה לי שמישהו חושב שמשחקי הרפתקאות מגיעים ל-Wii ול-DS בגלל שהם לקז'ואל (וזה גם משהו שמפתיע אותי בכלל לשמוע), לדעתי זה ברור לכולנו שזה מכיוון שהקונסולות האלה באות עם ממשק מתאים למשחקים האלה.

משחקי הרפתקאות מזמן ירדו ברמתם ובכוחם בתעשיה.
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    ברור שהממשק הוא מוטיבציה גדולה לעשות משחקים כאלה לקונסולה אבל גם מבחינת קהל יעד והרחבתו יש פוטנציאל לא קטן.

אולי משחקי ההרפתקאות לא תופסים את הכותרות כמו בעבר (ומסיבות ברורות) עדיין הז'אנר מספק מספר נאה של משחקים כל שנה ובמיוחד 2008 מסתמנת כשנה איכותית מאוד עם משחקים שבראשם עומדים השמות הגדולים של הז'אנר ביחד עם פרוייקטים של חברות חדשות, כמו זה שכתבת עליו (וגם המשחק השני שהם עושים).

אני גם לא חושב שמשחקי הרפתקאות על הווי יוסיפו לכוחו של הז'אנר, זה פשוט יזכיר לתעשייה עצמה שהז'אנר הזה עדיין בעניינים ואפשר לקחת אותו להרבה כיוונים וכמו שאמרתי החיבור של הז'אנר עם השוק הקז'ואלי נראה לי טבעי מאוד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני מקווה לראות משחקי הרפתקה מחברות יפניות. בסגנון הזה. כאילו, אומנות יפנית בשילוב משחק הרפתקה טוב נשמע לי נהדר.
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    תחפש מידע על Once Upon A Time In Japan: Earth, משחק הרפתקאות שמתרחש ביפן הפידואלית. הוא נראה נהדר.
    שתף ב-Google+

הרשמה