תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    02.02.2008
    איזה גרסא הכי עדיפה חוץ מ- elite

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    גרסא בצבע זהב עם יהלומים ושני פונפונים בצד..מה זו השאלה הזו?

כרגע ELITE היא הגרסא הכי יקרה והכי לא משתלמת (לפחות לדעתי)
    וכמו שBOZEMAN אמר..:מה תעשה עם 120 ג'יגה שאתה יכול להשתמש איתם רק לטריילרים ולדמואים?

אתה לא תמלא חצי..ויש שם גם כבל HDMI שלא ממש שימושי ולא יעזור לך בגרוש..
    הגרסא הכי משתלמת והכי נמכרת היא גרסת ה-PREMIUM שכוללת כל מה שיש ב-ELITE חוץ מהכבל הזה..והכבל הזה לא עושה קסמים אז אני ממליץ לך יותר על ה-PREMIUM..

אני ממליץ לך על PREMIUM.

הצטרף בתאריך
    02.02.2008
    נכתב במקור על ידי Mr.Kabab
    גרסא בצבע זהב עם יהלומים ושני פונפונים בצד..מה זו השאלה הזו?

כרגע ELITE היא הגרסא הכי יקרה והכי לא משתלמת (לפחות לדעתי)
    וכמו שBOZEMAN אמר..:מה תעשה עם 120 ג'יגה שאתה יכול להשתמש איתם רק לטריילרים ולדמואים?

אתה לא תמלא חצי..ויש שם גם כבל HDMI שלא ממש שימושי ולא יעזור לך בגרוש..
    הגרסא הכי משתלמת והכי נמכרת היא גרסת ה-PREMIUM שכוללת כל מה שיש ב-ELITE חוץ מהכבל הזה..והכבל הזה לא עושה קסמים אז אני ממליץ לך יותר על ה-PREMIUM..

אני ממליץ לך על PREMIUM.
    תודה..

והשאלה הזו בגלל שאני קונה את הפרימיום ולא ידעתי אם יש משהו יותר טוב ממנה חוץ מהאלית שגם הוא לא ממש יותר טוב ממה שאתם אומרים..

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    גם אני חשבתי כמוך..עוד מעט גם אני יקנה XBOX360
    גפ אני חשבתי על ה-ELITE
    אבל אמרו לי שלא משתלם..אז אני קונה את ה-PREMIUM שממש לא שונה מהעילית..

בצלחה בקנייה ומזל טוב.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אכן כן, מכיוון שאין צורך ממשי בדיסק הקשיח הגדול, וכבל הHDMI יעזור בעיקר למי שיש טלווזיות FULL HD וגדולות, אין טעם להשקיע עוד 70$ בגירסה הזאת. תוסיף לזה שקשה לזהות שהיא הגירסה החדשה והבטוחה, וקיבלת מסקנה לקנות את הפרימיום עם הHDMI.

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה
    תמיד תוכל בעתיד לשדרג את הכונן הקשיח לנפח גדול יותר
    כמו בגרסת העלית.

יותר חשוב שתבדוק שאתה מקבל גירסא חדשה ולא ראשונית של ה-360 פרמיום
    שהיא טובה יותר וללא בעיית התחממות.

מנהל פורום Xbox וקהילת הפייסבוק XBOX Israel Community
    https://www.facebook.com/groups/482469815215301/

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    השאלה היא מאיפה אתה קונה?
    אם מהארץ אז אתה בטוח לא תוסיף הרבה כסף בשביל ה elite לי עלה בארץ את גרסת ההלו לימיטד לא רחוק מהelite.

הצטרף בתאריך
    02.02.2008
    נכתב במקור על ידי mor blad
    השאלה היא מאיפה אתה קונה?
    אם מהארץ אז אתה בטוח לא תוסיף הרבה כסף בשביל ה elite לי עלה בארץ את גרסת ההלו לימיטד לא רחוק מהelite.
    דוד שלי עובד עם הספק שמביא לארץ אז אני משיג premium עם שתי שלטים ועוד משהו (אסור לפרסם בפורום המבין יבין חח) ועוד כמה משחקים ב 2200 ש"ח

מחיר שווה אה?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    מחיר סביר ביותר עבור קונסלה כזאת בארץ

הצטרף בתאריך
    02.02.2008
    נכתב במקור על ידי bozeman
    מחיר סביר ביותר עבור קונסלה כזאת בארץ
    אז כמה חבילה כזאת הייתה אמורה לעלות?

וכמה רק הקונסולה עולה?

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    הקונסולה בשיטוה האמריקאית שלדעתי יותר משתלמת...עולה בשקלים רק 1200 ש''ח..הרבה יותר זול כמו שאתה מבין..וזה המחיר של הפאימיום..של ה-ELITE המחיר באמריקה מגיע ל-1500 ש''ח..

הצטרף בתאריך
    02.02.2008
    הקונסולה בשיטוה האמריקאית שלדעתי יותר משתלמת...עולה בשקלים רק 1200 ש''ח..הרבה יותר זול כמו שאתה מבין..וזה המחיר של הפאימיום..של ה-ELITE המחיר באמריקה מגיע ל-1500 ש''ח..
    והחבילה שאני קונה עם השלטים ושתי השלטים והעוד משהו שאסור לדבר עליו ועוד איזה 3 משחקים אמורה לעלות ברץ וכמה רק הקונסולה עולה בארץ?

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    תראה לא משנה איך נהפוך את זה אתה הרווחת..לרוב הקונסולה בארץ מגיעה למחיר של 3000 ש''ח..למרות שיש חנויות בודדות שמוכרות אותו במחיר של 2200 ש''ח..

תראה את ה"דבר" אני ממליץ לבטל כי בסוף אני יכול להבטיח לך שאתה תסבול מבאן מהלייב..אבל זו החלטה שלך..בקשר למשחקים יצאת בהפסד קל של כ-200 ש''ח מאמריקה..אבל זה תלוי במשחקים..בכל מקרה הכל מעולה רק תעשה לעצמך טובה ותבטל את ה"דבר"..זה רק לבטחונך..אני יודע מה הכוונות שלך של לעשות עם הדבר הזה שלך אבל הבוקס הרבה יותר חכם מזה והוא מתעדכן אז מתישהו תתפס..אלא אם כן את לא דואג.

הצטרף בתאריך
    02.02.2008
    תראה לא משנה איך נהפוך את זה אתה הרווחת..לרוב הקונסולה בארץ מגיעה למחיר של 3000 ש''ח..למרות שיש חנויות בודדות שמוכרות אותו במחיר של 2200 ש''ח..

תראה את ה"דבר" אני ממליץ לבטל כי בסוף אני יכול להבטיח לך שאתה תסבול מבאן מהלייב..אבל זו החלטה שלך..בקשר למשחקים יצאת בהפסד קל של כ-200 ש''ח מאמריקה..אבל זה תלוי במשחקים..בכל מקרה הכל מעולה רק תעשה לעצמך טובה ותבטל את ה"דבר"..זה רק לבטחונך..אני יודע מה הכוונות שלך של לעשות עם הדבר הזה שלך אבל הבוקס הרבה יותר חכם מזה והוא מתעדכן אז מתישהו תתפס..אלא אם כן את לא דואג.
    מי אמר שאני הולך להשתמש בשביל זה למשחקים צרובים?
    יש לזה עוד שימושים כמו לשים משחקים ntcs (נראה לי ככה קורים לזה) ואני לא ישקר אני אולי ישים משחקים צרובים אבל לא משהו מיוחד. אולי סתם משחקים שלא שווה לקנות

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אני לא בא פה להתווכח איתך..כל המשחקים הגדולים הם MULTIZONE שזה תומך בשני שיטות השידור..אז צ'יפ זה לא משהו שיציל אותך..לדעתי משחקים שלא שווה לקנות אז לא קונים.

ולמייקרוסופט לא אכפת מה אתה מכניס לשם..זה יכול להיות המשחק הכי מגעיל..אבל העובדה שזה צרוב..

הבוקס רק משתכלל ואני מאמין שהם יגלו משתמשי XBOX 360 שיש להם צ'יפ והם לא משתמשים בו למטרות לא חוקיות..אני במקומך הייתי מצטייד למקרה הכי גרוע ומקווה לטוב ביותר..שזה אומר בל סיכונים..כי בינינו,אם זה לא שווה לקנות..אז זה גם לא כיף כי בגלל זה לא קונים.תחשוב על זה..

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    טוב, אתם מתחילים להדרדר ב"דברים שלא מדברים עליהם פה". ראו הוזהרתם!

הצטרף בתאריך
    02.02.2008
    אני לא בא פה להתווכח איתך..כל המשחקים הגדולים הם MULTIZONE שזה תומך בשני שיטות השידור..אז צ'יפ זה לא משהו שיציל אותך..לדעתי משחקים שלא שווה לקנות אז לא קונים.

ולמייקרוסופט לא אכפת מה אתה מכניס לשם..זה יכול להיות המשחק הכי מגעיל..אבל העובדה שזה צרוב..

הבוקס רק משתכלל ואני מאמין שהם יגלו משתמשי XBOX 360 שיש להם צ'יפ והם לא משתמשים בו למטרות לא חוקיות..אני במקומך הייתי מצטייד למקרה הכי גרוע ומקווה לטוב ביותר..שזה אומר בל סיכונים..כי בינינו,אם זה לא שווה לקנות..אז זה גם לא כיף כי בגלל זה לא קונים.תחשוב על זה..
    אתה יודע מה אני יקנה משחקים אבל לא מכמויות. לא כל אחד עשיר כמוך שיכול כל שבוע לקנות עוד משחק!

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    הבנתי את ההזהרה..אני רק יגיד את זה ככה..מי שלא יכול לקנות משחקים,שלא יקנה.
    זהו הוויכוח הסתיים,החלטה שלך.

הצטרף בתאריך
    02.02.2008
    הבנתי את ההזהרה..אני רק יגיד את זה ככה..מי שלא יכול לקנות משחקים,שלא יקנה.

זהו הוויכוח הסתיים,החלטה שלך.
    אני יכול לקנות אבל משהו כמו כל חודש..

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי ofek33
    אני יכול לקנות אבל משהו כמו כל חודש..
    אני אפילו לא מדבר על משחקים חדשים. יש המון משחקים יד שניה שעולים 20-40$.

הרשמה