תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 32
    הצטרף בתאריך
    28.12.2007
    עיר
    רמת-השרון
    שלום לכולם

אז כמו שכולם יודעים סוני אחת החברות החזקות בשוק בכל העולם, והם החליטו להיכנס חזק לעולם המשחקים...

הקונסולה הראשונה שהם הוציאו הייתה הPS1: מכשיר מדהים המתחבר לטלוויזיה שלא ראינו לפני, משחקים כייפים ומרתקים, משחק מהנה עם חברים, גרפיקה נחמדה ועוד...(המשפטים הם מהזמן ההוא)

הקונסולה השנייה שסוני הוציאו הייתה הPS2: אחרי ההצלחה הגדולה של הPS1 סוני המשיכו את סדרת הPS והוציאו קונסולה שנייה - משחקים חדשים ומעניינים עוד יותר, גרפיקה משופרת, כונן DVD חדש, אפשרות מצומצמת של משחקי אונליין, אביזרים חדשים ועוד...(המשפטים הם מהזמן ההוא)

הקונסולה השלישית שסוני הוציאו הייתה הPSP: אחרי ההצלחה המסחררת של קונסולות הטלוויזיה סוני הוציאו קונסולה בסגנון חדש, קונסולה ניידת הפותרת את בעיית השיעמום בטיולים וכו' - מכשיר קטן ונוח, גרפיקה מדהימה ומשופרת בהמון יחסית לPS2, משחקים חדשים, תקשורת bluetooth וwireless חדשות, אינטרנט חופשי, הורדת תכנים מהאינטרנט, וידאו/מוזיקה/תמונות, חיבור שני מכשירים בו זמנית ומשחק ביחד ועוד...

הקונסולה הרביעית שסוני הוציאו היא הPS3 שלנו: סוני חוזרת לקונסולות הטלוויזיה ומוציאה קונסולה אדירה, מפלצתית(וכל מה שרק אפשר להגיד)שבאמת לא ראינו מעולם - כונן קשיח בנפחים גדולים יחסית לאיחסון, כונן blu ray חדש המציג סרטים באיכות HD, משחקים אדירים מעולם אחר לגמרי, תקשורת בין חברים, גלישה חופשית באינטרנט, משחק ברזולוציה גבוהה ביותר HD, הורדת משחקים מלאים בתשלום/דמואים בחינם/קליפים וטריילרים מהPSN, שלטים אלחוטיים עם חיישני תנועה(תמיכה עד 7 בו זמנית), משחקי אונליין קלים להפעלה עם אנשים מכל העולם ב95% מהמשחקים ועוד...

אז יש לנו 4 קונסולות של סוני ביינתים, מה אתם אומרים על כל התהליך על איך שהם התחילו ולאן שהם הגיעו היום?

ואיזה קונסולות של סוני היו/יש לכם?

דיון מהנה, יואב

הצטרף בתאריך
    09.01.2008
    יאללה אחי איזה השקעה
    אני אומר שסוני זה החברה הכי מובילה בתחום הקונסולות!!!

^^^^^the king number 99^^^^^

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    יפה, קבל ח"ח.
    שחכת מהPSX והPSPOCKET, אבל ניחא.

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    סוני באמת טובים במשחקים.
    מה שאכזב בפס3 זה שהרשת שם לא מופעלת בצורה נוחה וקשה לשחק בה ואחרי שקנו לי את ה360 אז הבנתי איך זה באמת לשחק ברשת ולהכיר אנשים חדשים וזה החסרון בפס3...
    הגרפיקה באמת מהממת אבל גם ב360 זה הגיע איכשהוא לתוצאה שזה אותה גרפיקה בערך אבל מבחינתי הרשת בפס3 זה החיסרון היחידי...דרך אגב יש לי את כל הקונסולות של סוני ולא מזמן התחלתי להתעניין בעולם המשחקים של מייקרוסופט.

אחלה השקע!!!

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    אחלה יוזמה.

אני אומר שבתחום הזה (ובעוד כמה תחומים..) סוני מובילה, אני לא אומר שהמתחרות לא טובות, להפך הם מספקות תחרות קשה ואני מאמין שהודות לכך הביצועים הגבוהים, הרי אם סוני הייתה המפתחת היחידה, וזה לא משהו שאני צריך להסביר, אז היינו מקבלים דברים הרבה פחות מוצלחים, זה ידוע שהתחרות משפרת את "הביצועים" או בקיצור את התוצאה הסופית. אני הייתי בעל קונסולות של סוני (כמה קונסולות שכבר היו לי.. ) תמיד היא הייתה המפחתחת המועדפת עליי. רק באחרונה הייתי בדילמה והתלבטתי בין ה360 WII וPS3 שבהתחלה הייתי בטוח שאני ילך אליה אבל אז העירו את תשומת ליבי לכל הסיפור ובסוף המשכתי עם הפייבוריט שלי

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    נכתב במקור על ידי The Joker
    אחלה יוזמה.

אני אומר שבתחום הזה (ובעוד כמה תחומים..) סוני מובילה.
    אתם מודע לזה שהיא ממש מאחור ביחס למתחרות נכון?

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    עיר
    רמת השרון
    ואוו יואב, כל הכבוד על ההשקעה.

שוני היא אחת מהמובילות, אבל באמת יש לאן להישתפר.
    הקונסולה שהכי הצליחה היא הראשונה חח PS1.
    לפס3 כמה בעיות קטנות, אבל אני חושבה שהיא הטובה ביותר.

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    נכתב במקור על ידי Dezaster
    אתם מודע לזה שהיא ממש מאחור ביחס למתחרות נכון?
    למה? (פעם הבאה תכתוב ישר, הרי זה ברור שישאלו למה..)

ד"א, הודעה 3333!!! (נסחפתי, מצטער..)

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    אחלה של כתבה!! לי היה ps1 אבל נתתי אותו לדוד שלי ועכשיו יש לי psp ps2 ps3 וזאת חברה מדהימה ומשקיעה ולדעתי אין כמו סוני זה פשוט מדהים אני לא יודע איך הצלחתי לחיות בלי זה (טוב עד שהגעתי לגיל 6 ומאז אני חורש על כול קונסולות הסוני)

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    PS1, PS2- הצלחה ענקית ומהפכה בתחום.PSP, PS3- כישלון ענק.

הצטרף בתאריך
    09.01.2008
    Dezaster
    מבחינת המכירות כן אבל לפי דעתי זה רק בגלל המחיר ואתה תראה שבסוף שנת 2008 סוני תעבור את כולם!!!!

^^^^^the king number 99^^^^^

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    עיר
    רמת השרון
    נכתב במקור על ידי lidorit3
    PS1, PS2- הצלחה ענקית ומהפכה בתחום.PSP, PS3- כישלון ענק.
    כישלון PSP?! איפה אתה חי?

PS3 זה ממש לא כישלון, זה רק בגלל המחיר.
    וד"א איזה קונסולה יש לך שאתה מדבר?

הצטרף בתאריך
    25.09.2007
    PS1 ואני אומר שהיא קונסולה סבירה ביותר " נחמדה "
    ויש לי אותה חחחחחחח (:

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    נכתב במקור על ידי rl09
    Dezaster
    מבחינת המכירות כן אבל לפי דעתי זה רק בגלל המחיר ואתה תראה שבסוף שנת 2008 סוני תעבור את כולם!!!!
    לא התייחסתי בכלל למחיר אלא לכות משחקים העלובה שיש לה, ואל תגידו לי שהולכים לצאת מלא משחקים כי בינתיים כל המשחקים שאמורים לצאת או מתבטלים או מתאחרים.

הצטרף בתאריך
    23.01.2008
    עיר
    תל אביב
    יופי של השקעה!
    ממש יפה כל מה שעשית!

לדעתי סוני מצליחה לכל מה שקשור במשחקי וידאו... אין עוד חברה שהצליחה כ"כ כמוה לדעתי.. אולי נינטנדו אבל לא כמו סוני...
    אני אישית הכי נהנתי מסוני 1 שבעצם שתחיל את הכול ובד"כ הדבר הראשון הוא הכי מהנה לא???=]
    נכון, הסוני שלוש ושתיים הם הרבה יותר מתקדמים מסוני אחד אבל זה עדיין לא משנה.... על כל פנים סוני שולט והמשחק קראש באנדיקוט שליטה...

תאמינו או לא מצאתי את זאתי בגוגל

הצטרף בתאריך
    11.02.2008
    לי יש סוני 3

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    OMG, בבקשה תגידו PS/פליישטישן.
    סוני זו החברה, לא השם של המכשיר.
    בכ"מ בקשר לדיון, הPS1 של סוני היה הצלחה מדהימה וכל גם הPS2 ששלט 5-6 שנים ביד רמה על עולם הקומסולות ומשקחי הווידיאו.
    אח"כ באו הנפילות שלו, הPSP היה אכזבה והDS ניצח אותו בהכל חוץ מבגאפיקה והסתבר שגם הPS3 היה סוג של אכזבה עם סוני, שאיבדו הרבה בלעדיים (DMC4,GTA4 ועוד) ומשקחי הצד השלישי שיוצאים אלי לרב נראים יותר טוב על ה360.
    * תגובה זו לא אומרת שהPS3 לא טוב היא פשוט אובייקטיבית.

הצטרף בתאריך
    28.12.2007
    עיר
    רמת-השרון
    לדעתי Sony אחת החברות המובילות בעולם בתחום האלקטרוניקה, אם לא הכי מובילה!
    כמובן שגם Microsoft שולטת בתחום האלקטרוניקה, אבל בתחום המחשבים..

לדעתי במשחקי וידאו אין כמו Sony!

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    נכתב במקור על ידי Splicer
    OMG, בבקשה תגידו PS/פליישטישן.
    סוני זו החברה, לא השם של המכשיר.
    בכ"מ בקשר לדיון, הPS1 של סוני היה הצלחה מדהימה וכל גם הPS2 ששלט 5-6 שנים ביד רמה על עולם הקומסולות ומשקחי הווידיאו.
    אח"כ באו הנפילות שלו, הPSP היה אכזבה והDS ניצח אותו בהכל חוץ מבגאפיקה והסתבר שגם הPS3 היה סוג של אכזבה עם סוני, שאיבדו הרבה בלעדיים (DMC4,GTA4 ועוד) ומשקחי הצד השלישי שיוצאים אלי לרב נראים יותר טוב על ה360.
    * תגובה זו לא אומרת שהPS3 לא טוב היא פשוט אובייקטיבית.
    לדעתי זה לא נכון, אם ניסתקל על המיקרוסופט והתהליך שלהם, ניראה שהוא ממש לא טוב
    קונסולה ממש גדולה ומגושמת, גם השלטים ענקיים ולא נוחים (בשבילי כביכול...) וגם אף פעם לא היה להם קונסולה ניידת, וגם הם לא הקטינו את הXbox כמו שעשו עם הPS2, בכל מיקרה לדעתי השלטים שלהם לא נוחים ושהגרפיקה לא משהו, נכון שעם תוספת HD זה נראה מצוין, אבל! זאת תוספת לPS3 יש כבר נגן בלו-ריי מובנה וגם חיבור HD האהא
    אני לא אוהב את ה360, וכן. כן שיחקתי בוא, והוא לא משך אותי.
    בכל מיקרה לדעתי הקונסולה הכי טובה היום היא הPS3.
    Go Sony!
    ()

הרשמה