תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  15.09.2007
  הודעות
  4,183
  Raph מאתר raphnet.net יצר פרוייקט מיוחד ומאד מורכב שיאפשר לנו להפעיל את השלטים הקלאסים של נינטנדו על גבי הגיימקיוב או הווי.
  כמובן שהאידאל שלנו זה להפעיל את שלט הN64 בכדי לשחק במשחקי N64 בVC כפי שצריך ולא באופן יחסית לקוי של שלט הGC או השלט הרטרו.
  הנה מה raph אמר בקצרה:
  Nintendo’s idea of implementing support for NES, SNES and N64 games in their new console, the Wii, is in my opinion one of their greatest ideas. As soon as I learned that it would be possible to use Gamecube controllers to play those games, I started thinking about designing an Snes/Nes controllers to Gamecube adapter which would be compatible with the Wii.

  As soon as I got access to a Wii (I still dont have mine), I started testing my code which I had prepared in advance. I started by doing the NES and SNES adapter. Later, since a friend kept insisting that I should also design a N64 to Gamecube/Wii adapter, I implemented such an adapter.

  Because of the complexity of the Gamecube’s controller protocol, it’s not possible to build a simple conversion circuit without using programmable components. For this project, I used an atmel Atmega8 microcontroller. Maybe it’s a little overkill, but using this chip allowed me to use my Multiuse tiny 1 PCB. Given the small size of this circuit, it’s possible to fit it inside an original controller.
  ובכן באתר שלו המוקדש לפרוייקט ניתן לראות סכמטיקות מלאות וכמובן את קוד התכונה המלא. ולמי שלא יכול לבנות את לבד, יוכל גם לרכוש מיקרוקונטורלר שכבר מקונפג ויש צורך להחלים אותו רק. או אפילו לקנות קבל שהוא בעצם כבר מוכן לחיבור של שלט N64 לחיבורי הGC שבWII.

  http://www.raphnet.net/electronique/x2wii/index_en.php
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  25.10.2006
  עיר
  כפר-סבא
  הודעות
  6,360
  מגניב, עכשיו ה-VC תוכל ממש להיות העתק מושלם של המשחקים הישנים (עם תוספת של תמיכה ב-16:9). חבל שנינטנדו לא לקחו את היוזמה לעשות את זה בעצמם, אבל אני מניח שהם לא רצו שאנשים יגידו שהם יעשו הכל בשביל להרוויח עוד שקל, ככה שבמקום לעשות כמה שלטים ל-VC הם עשו שלט יחיד שמתאים להכל.
  בעלים לשעבר של Xbox 360

  שתף ב-Google+

הרשמה