תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    ובכן,מה נזכה לראות השנה מActivision? לא מעט...
    נזכה לראות כמה חבילות הרחבה למשחק הפופולארי Guitar Hero ומשחק המשך מלא- בסתיו הקרוב.
    במהלך השנה נראה גם כמה כותרים הנוגעים לעולם הקומיקס כמו כותרים חדשים בסדרת Spider -Man וMarvel Ultimate Alliance שאני באמת קיוויתי שיהיה המשך למשחקי מארוול שלא מבוססים רק על סרטים.
    כמו כן נראה גם כמה משחקי אנימציה מבוססי סרטים Kung Fu Panda (מה זה? מבולבלים? גם אני) וMadagascar 2 שלפי דעתי זה יכניס רווחים עצומים לחברה!
    כנראה שיגיע משחק חדש בסדרת Tony Hawk אבל המפתיע הוא שלטענת החברה הם מתכננים משחק ג'יימס בונד חדש שיעקוב אחרי הסרט ה22 שלו ( ) ויהיה נאמן אחרי סדרת הריגול הזו...והם אומרים שהוא יכניס הכי רציני מבין כולם...
    אז מה אתם אומרים? לפי דעתי זה דווקא לא כל כך הרבה. רוב המשחקים מיצו את עצמם ולא יחדשו משהו...וכן אני מדבר גם על גיטר הירו כי מה כבר אפשר לעשות עוד בסדרה הזו חוץ מגיטרת צעצוע חדשה?

הצטרף בתאריך
    01.10.2007
    עיר
    באר שבע
    activision כבר מזמן לא יצרה משחק נורמלי
    המשחקים של מרוול אולטימיט אליינס וכד' חמודים אבל יש מלא מה לשפר והמשחקים של ספידרמן שאתה מסתובב בניו יורק אלו המשחקים הכי דפוקים ששחקתי בחיי.
    טוני הוק כבר הבנתי שמזמן מקום שני לאחר SKATE.

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    הכרזות זה תמיד טוב, לא משנה אם זה לא מחדש המון.
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    זה כן מחדש,אבל לא חידושים טובים...
    נגיד אם עכשיו היו מוידיעים שגירס 2 יוצא עוד חודש אז היינו קופצים משמחה אבל אם אז היו דוחים אותו (סופר סמאש ברוס- קהילת נינטנדו) היינו מתאבדים...חוץ ממני! אני הייתי היחידי שנשאר בפורום ואז הייתי מנהל אותו ומתחיל להקפיץ נושאים ישנים ולנעול אותם!

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    נכתב במקור על ידי sabotageangel8
    activision כבר מזמן לא יצרה משחק נורמלי
    המשחקים של מרוול אולטימיט אליינס וכד' חמודים אבל יש מלא מה לשפר והמשחקים של ספידרמן שאתה מסתובב בניו יורק אלו המשחקים הכי דפוקים ששחקתי בחיי.
    טוני הוק כבר הבנתי שמזמן מקום שני לאחר SKATE.
    דרך אגב,כשמתכוונים משחק חדש בסדרת טוני הוק זה לא אומר דווקא משחק סקייטבורד...אולי עוד משחק משובח כמו ריינבוו או משחק אחר מקורי...

הצטרף בתאריך
    01.10.2007
    עיר
    באר שבע
    אתה בטח מתכוון לטום קלנסיס?
    איפה טוני הוק נכנס לריינבו? הוא כולה סקייטר

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    אה....נכון!
    שכחתי! פשוט על שניהם כתוב בכל מוצר שלהם את השם...

הרשמה