תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    23.01.2008
    רכזתי את כל המדריכים שלי על RP.
    בקרוב יכנס ללינקיה ולנעוץ,קראו והבינו,כל הכתוב כאן נכתב במו ידיי לכן אבקש לא להעתיק ללא האישור והקרדיט המלא שלי!
    אוקי,אני אסביר לכם צעד צעד מזה בדיוק הסיפור רקע של הדמות שלכם וכמה היא חשובה.
    בRP אתם צריכים לדמיין הכל בדמות שלכם,גוף,צלקות,עניים,צבע שיער,אורך שיער,גבוה או נמוך,האם הוא עיוור בעין אחת,האם הוא יכול לדבר רק אנגלית,איזה קשר חברתי הדמות שלכם מפתחת,איך היא למדה,כמה חברים היו לה,אם אילו חברים היא התחברה,אילו אנשים היא אוהבת/לא ממש אוהבת/שונאת,מה הדמות שלכם אוהבת,לצאת עם חברים או להשאר סגור לבד בבית וכד' וכד'.

בדמות שלכם,אתם צריכים לדמין פרט למראה,את האישיות של הדמות.
    מה היא אוהבת לעשות,מה היא לא אוהבת לעשות,האם היא אוהבת אלימות,שונאת אלימות,אוהבת בעליי חים,אילו בעליי חיים היא אוהבת,האם היא אוהבת מדע,האם היא מתעניינת ברפואה,עזרה לזולת,האם הוא יעזור למישהו/י בשעת צרה..וכד'.

מה מומלץ לחשוב בדמות? היסטוריה,משפחה,בית (האם זה היה בית עשירים או בית עוני על גבעה נטושה וכד'..)..,חברים,בית ספר,בכלליות הכל, אתם צריכים לחשוב כמו בן-אדם במציאות,ממש על הכל,אפילו הפרטים הקטנים ביותר כמו עבר קשה ,האם הדמות שלכם היתה מוכת בצעירותה?,האם התייחסו אליה טוב או רע,האם היא חוותה התעללות פיזית/פסיכולוגית/מילולית או נפשית בכל צורה שהיא,האם יש לה צלקות,האם היא הייתה קורבן לשוד,עוינות,האם היא עזרה אי פעם למישהו להחלץ מחובות,מצרות או אפילו מהרג?
    האם היא עברה פעם תאונת דרכים,הכל!

שוב אני מזכיר כמו במדריך הקודם שלי.
    קשה להפוך לרוצח ,אך אם הדמות שלכם נאנסה או עברה התעללות פסיכולוגית,פיזית או נפשית בעבר,כנראה שהיא פשוט חולה בראש וקל להפוך לרוצח סדרתי במצב כזה.

תחשבו היטב על סיפור רקע הדמות שלכם,תזכרו שזה IC,וזה חשוב להמשך המשחקיות שלכם,אם אתם שחקני RP רציניים אתם תשחקו בדיוק ע"פ המראה,האישיות וכמובן הסיפור דמות שהצבתם לדמות שלכם,אם לא,אתם וודאי תכתבו סתם סיפור או תעתיקו בלי להתייחס אליו במשחק עצמו.
    עכשיו תחשבו על הדמות,על האישיות והמראה,העבר,החברים הכל,תהפכו אותה למציאות,לאט לאט תראו שתחשבו על סיפור מעניין ומתאים לדמות שלכם,האם הדמות שלכם היא בן/בת אדם טוב שלא אוהב אלימות והוא איש עסקים עם משפחה וילדים ושם טוב בעיר,או בדיוק ההפך,רוצח דם קר עם עבר פלילי ארוך ומסובך? הכל צריך ליהות מחושב ולא מזולזל.

תמיד תדעו שהאורך של הביוגרפיה אינו חשוב בכלל,אלה התוכן הוא החשוב.
    אני אישית אוהב לכתוב הרבה כי עולים לי עוד ועוד רעיונות לדמות שלי,אתם לא חייבים לעשות כמוני,מישהו יכול לעשות סיפור מושלם מ5 שורות ופחות,העניין הוא ליהות יצירתיים ולא להתבסס על אותו בסיס של "כל המשפחה שלי נהרגה ע"י המאפיה/הכנופיה בשכונה ונשארתי לבד ,נאלצתי לשרוד ,באתי לפה באתי לשם" וכד'.

עובדות חשובות שאןתם אני ממליץ לכתוב על הדמות שלכם בביוגרפיה (הסיפור דמות).

-משקל
    -גובה
    -מגדר
    -לאומיות
    -שפות
    -משפחה (כולל עבר,חברים,בית ספר,כל המכלול הגדול הזה)
    -מחלות שונות מהילדות שמסכנות אתכם(דברים שיכולים לעשות לכם אלגריות ולגרום לבעיות)

אלו דברים שבאמת נראים לי הכי בסיסיים לבנית הדמות שלכם.
    למה כל זה חשוב?
    ע"פ המשקל והגובה,ניתן לקבוע אם תוכלו לרוץ הרבה,לקפוץ הרבה בלי להתעייף ולעסוק הרבה בפעיולת גופנית בלי להתעייף,השפות שאתם דוברים,השפות שלמדתם,יקבעו איך תדברו בשרת,כמובן אם כתבתם ששפת האם שלכם היא רוסית כנראה יהיה לכם מבטא כלשהו,מחלות,אלרגיות שונות קובעות את הRP שתשחקו מאוד ברמות קיצוניות,מעשן שיוצא ממכוניות עד לדברים הכי הזוים כמו ריח של כדור שהרגע נפלט מהרובה,אני בטוח שרובכם לא תעשו כאלה דברים כי תרגישו עצלנים מכדי לעשות את זה ורק תרצו לשחק ולהשיג מה שבא לכם,אך חברה,כל הכיף זה לקבוע לדמות שלכם גבולות,מה מותר לה לעשות נפשית,מה מותר לה לעשות פיזית,כל זה RP.
    יש עוד מלא דברים שקובעים איך תשחקו RP בשרת,במידה ותשחקו ע"פ מה שכתבתם.

-כמובן אתם לא חייבים לכתוב פרטים כאלו בסיפור דמות העיקר שתדעו לשחק אותה,אבל זה מאוד חשוב כי זו בעצם ההיסטוריה של הדמות שלכם שתלווה אתכם עד מותה/עזיבתה של LS לארץ אחרת,או במילים אחרות,שאתם גומרים לשחק את הדמות מכל סיבה שהיא.

אם יהיה ביקוש רב אני אשמח לתת מגוון רחב של הצעות כיצד לבנות דמות,מבחינת כל פרט ופרט,לא אתנגד לעזור לקהילה בכל צורה שהיא.

זכרו שהסיפור דמות שלכם קובע את המשחקיות שלכם,תמיד תזכרו לעבוד ע"פ עובדות מן העולם האמיתי,ככה בונים דמות,והסיפור דמות זה IC,זאת אומרת שכל מה שאתם כותבים חייב ליהות קשור אך ורק למשחק ולדמות שלכם-עירבוב דברים מן החיים שלכם בצורה משמעותית לא יהיה דבר חכם לעשות.

1.0
    האדמינים,קודם כל האדמינים,הם הדבר הכי חשוב בסרבר וצריך לכבד אותם ולהקשיב להם יותר מכל,תקשיבו לחוקים של השרת,אל תעשו NONRP כי נתקעתם באמצע שום מקום,זה לא מענין אף אחד,RP צריך ליהות בכל מקום ובכל מצב,אף פעם אל תקללו/תתכווחו עם אדמין,אם קיבלתם באן או עונש כתוצאה מטעות או משהו שלא נכון לגביכם,יש דרך להגיד את זה,תתנהגו כמו בני אדם זה הדבר הכי חשוב.

2.0
    OOC/IC.
    בזמן שתשחקו במשחק,2 המונחים שתראו הכי הרבה הם OOC וIC,החלק הזה יעזור לכם לדעת איך להשתמש בשניהם.

IC - In Character /בתוך הדמות.
    זה שרת RolePlay,בRP אתם לא סתם יושבים בבית על הכיסא והורגים אנשים בשביל כסף,בשרת הRP תצטרכו לחקות את החיים האמיתיים,כמובן באופן רפוי,לא הכל יש בחיים האמיתיים,אם אתם רוצים לדבר בתוך הדמות שלכם,יש מספר דרכים לעשות את זה.

על מנת לדבר אל דמות אחר הקרובה אליכם,פשוט תכתבו רגיל בצ'אט הרגיל ללא שום פקודה,
    על מנת לפרסם מודעה (אני משער שגם פה זה יהיה אותה פקודה)
    "/ad <Message>" ,ברגע שתכתבו בצ'אט זה,כל האנשים במשחק יראו אותה,זו בעצם מודעה לפרסום דברים שאתם רוצים למכור,לקנות,מסיבות וכד'.

על מנת ללחוש לבן אדם שקרוב אליך,ככה שאחרים לא ישמעו את זה (לא יראו את הטקסט),תצטרכו להקליד את הפקודה "/w [ID] <Message>".
    במילים אחרות האנשים האחרים ידעו שלחשת לו,אך לא ידעו מה לחשת לו,זה RP.

על מנת לצעוק ככה שאנשים קצת יותר רחוקים ממך (לא במיוחד) יוכלו לשמוע אותך השתמשו בפקודה, "/s <Message>" ,בכל מקרה אל תשתמשו בפקודה זו כל הזמן,רק במצבים שיווצר מצב של RP,אתם לא תצעקו על בן אדם שעומד 2 מטר ממכם.

חשוב לדעת!
    כשאתם משתמשים בצ'אטים אלו,אין לכתוב קיצורים למילים כמו lol,omg,rofl,lmao,wtf וכד',אלו לא באמת מילים,כמובן אסור להשתמש גם בסמיילים,אי אפשר להתבטא במציאות בעזרת סמיילי,אפשר לעשות פרצופים אך בRP מעדיפים לא לבטאות את זה .
    (סמיילים כמו S: :O וכל שאר הסמיילים שאתם מכירים..)

(במידה והפקודות שונות,אתם תדעו בשרת עצמו או ממנהלי השרת)

OOC - Out Of Character/מחוץ לדמות.
    OOC בא לידי ביטוי כשאתם לא באמצע RPING,כשאתם לא משחקים את הדמות עצמה !
    זה בעצם כאשר אתם,אותו אדם שיושב בבית/בעבודה ורוצה לדבר אל אחרים,לא הדמות שלכם.
    ושוב יש מספר דרכים לעשות את זה.

הודעה פרטית למישהו מהשרת,כל מה שאתם צריכים לעשות זה למצוא את הID שלו על ידי שימוש בפקודה "/ID <name>" ולאחר מכן "/pm <ID> <Message>"
    לפקודה הזו אין שום הגבלת מרחק,אתה יכול להתכתב איתו כך מכל מרחק ומקום בעיר.
    יהיו סוגריים סביב מה שאמרתם,על מנת להדגיש ולציין שזהו צ'אט מחוץ לדמות וזה לא כתוב למטרת RP,או לכל מטרה של הדמות שלכם.

GLOBAL OOC-הצ'אט OOC הגלובאלי,שכל השרת רואה,נעשה פשוט ע"י שימוש בפקודה.
    "/o <Message>",שוב יהיו סוגריים סביב מה שכתוב על מנת לציין שזהו OOC בלבד!
    בדרך כלל הצ'אט מכובה ע"י האדמינים על מנת למנוע ספאם והצפות של האנשים בשרת.

הרעיון המרכזי שצריך לדעת הוא,על מנת לדבר כדמות שלכם,השתמשו בצורה של IC,על מנת לדבר כאתם-מחוץ לדמות,האדם האמיתי,השתמשו בצורה של OOC.

הערה:לעולם אל תשתמשו מידע מOOC למטרות בIC.
    מה זה אומר?
    למשל כאשר חבר שלכם נקלע ע"י המשטרה או בכל צרה שהיא בIC,במקום לתקשר איתכם בRP בתוך הדמות,אתם עוזרים לו דרך הPM.
    או כל דיבור אחר של OOC מעורב בצ'אט של IC.
    למשל אתם בדמות שלכם לא יכולים לדבר על משהו שמישהו כתב בפורום,זה OOC.

Powergamer 2.1
    בן אדם כזה הוא בעצם בן אדם ש'מחייב' שחקנים אחרים להקלע למצב בRP לטובתו כשהם לא רוצים להקלע אליו,לדגמא,שחקן שבצורה לא חוקית בRP מתאר את הדמות שלו שהוא משהו (או למישהו) לדמות אחרת שבדרך כלל תדרוש ממנו לעשות RP ושיתוף פעולה בין 2 הצדדים,נחשב לפאורגיימר.

או לדגמא:
    XXX_DDD hits XXX_YYY in the face making him faint.
    או בתרגום פשוט בן אדם אחד גורם לדמות שונה להתעלף סתם ככה,מרצונו החופשי ,בצורה שהיא לא RP לחלוטין.
    על מנת למנוע PowerGaming,זה אמור ליהות ככה.
    XXX_DDD throws a punch at XXX_YYY face
    כמו שאתם רואים,הדוגמא השניה מביאה לדמות השניה הזדמנות להגיב לפעולה שלכם,הסתכלו למטה לדוגמא:
    XXX_YYY dodges the blow
    מצב כזה מקנה לדמות השניה אפשרות להתחמק מן המכה ולשנות את כל הסוטציאציה.

Metagaming 2.2
    במשחקי RP,מטגיימינג זה שימוש ידע מהעולם האמיתי ,העולם שבחוץ במצב בתוך הדמות שלכם בIC,מישהו שעושה מטהגיימינג ומערב ידע מהעולם שבחוץ בדמות שלו,יוצר מצב שהדמות שלו לא מתנהגת כמו העבר שלה או הידע שהיא צברה (הדמות עצמה) .
    דוגמא של זה היא בעצם לדעת שם של מישהו בלי לדעת את שמו בIC,בקיצור הדמות עצמה לא יודעת את השם (IC).

3.0 Getting started/מתחילים.
    3.1 הרשמה והתחברות.
    הקלידו את שמכם בתוכנת הSAMP,זכרו השם שלכם צריך ליהות שם RP,בלי XmassKIngzor או 1337buttplug ושאר השמות של הDM והכינוים המוזרים,זהו שרת RP ויש צורך בפורמט של שם פרטי ושם משפחה.
    תשתמשו בצורת ההקלדה של Firstname_Lastname,כאשר 2 אותיות גדולות בשם ובשם משפחה.
    לאחר ההרשמה והוספת הפרטים,הגיע שלב בחירת הסקין.
    בדרך כלל אנשים יבחרו סקין שהם ישחקו אותו לאורך כל הדרך,או עד שיאלצו לשנות אותו (הצטרפות לFaction מסוים),אך במידה ותרצו לשנות,F4 ומוות.

!!אני ליצן!!
    אל תכנסו לפניקה,אתם כנראה תתחילו כליצן אם לא בחרתם סקין,על מנת לשנות אותו,לחצו F4 וחכו עד שתמותו או שפשוט-תתאבדו(בדרך RP לא סתם לקפוץ מגשר 3 פעמים עד שירדו החיים).
    האדמינים יעדיפו לא לקבל הודעות בריפורט או בכל צ'אט אחר במשחק בנוגע לזה.

הינה כמה הצעות שלי,למי שבאמת רוצה להתקבל לכל Faction שהוא רוצה (הכוונה לעבודות עם לידרים כמו משטרה,DMV וכן הלעה),אין לי מושג איך זה יקרא בשרת שלנו אבל ככה קוראים לזה בסרברים קודמים שבאתי מהם.
    בעזרת טקסט ההצעות הבא שלי,אני מקווה לעזור לכם בשיקול דעתכם כאשר אתם כותבים הודעה להצטרפות לאותו Faction,אם באמת תקראו ותפנימו את הכתוב תוכלו להתקבל לכל מקום שרק תרצו כן כן,לכל Faction שרק תרצו!
    החוק הבאמת הכי חשוב לזכור הוא שלעולם אל תכתבו את עצמכם להתקבלות ל2 Factions באותו זמן,אתם רוצים להתקבל לFaction אחד אז מן הסתם תבחרו את הטוב ביותר,אם תציעו את עצמכם ל2 Factions שונים,סימן שאתם לא באמת סגורים על עצמכם וזה סתם עושה בעיות לאותם מנהיגים של העבודות.
    שלב ראשון-תשחקו RP ורק RP,אם אתם משחקים RP כמו שצריך,המקום שלכם מובטח השרת שלנו מתחיל ברול פלאי ומסתיים ברול פלאי,רול פלאי זה הכל בשרת!

צריך לדעת כמה דברים בסיסים לגבי RP? אל תתביש לקרוא,זה ממש לא פוגע וזה אף רצוי וממולץ מאוד,לקרוא זה בריא וזה אף פעם לא מזיק לדעת עוד קצת,גם אם אתם בטוחים שאתם יודעים איך לשחק כמו שצריך.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Roleplay

2.רקע הדמות שלכם-בבקשה,תהיו מקוריים ,אני אגלה לכם סוד,אותו סיפור של "אחותי,אבא שלי,אמא שלי כולם מתו בגלל כנופית רחוב" לא עובד הרבה פעמים ורוב הזמן מנהיג הFactin לא אוהב את זה,אם אתם רוצים למצוא סיפור מקורי,תחפשו סיפורי רקע בויקיפדיה,אני בטוח שתמצאו משהו שיעורר את השערותכם ואת עולמכם הקיב יכול מופלא,
    אף פעם אל תעתיקו סיפורים משרתים אחרים-לא יקבלו את זה ואני אשמח לעזור לאדמינים לגלות מי העתיק כי הייתי בכל כך הרבה שרתים שממש אין לי בעיה לגלות.

3.רוצה לקחת חלק בכונפיה/מאפיה הזו? מעולה,אבל למה? השאלה הזאת נשאלת רוב הזמן,וכאשר היא נשאלת זה אומר שאתם צריכים לענות עליה,ולענות עליה לא אומר שאתם צריכים לכתוב "כי אני אוהב פשע",תכתבו סיבה אמיתית למה הדמות שלכם על פי האישיות שלה תרצה להתקבל לאותה קבוצה,

4.למה אנחנו צריכים לקחת אותך?זו שאלה שנשאלת הרבה פעמים בגיוסים למאפיות וכנופיות שונות,רוב הזמן אנשים יכתבו "אני יודע לירות כמו שצריך עם כל נשק" ,"אני מתעסק הרבה בסמים" וכד',המאפיות והארגוני פשע האחרים לא זקוקים ל"צלפים" טובים או לאנשים שיכחו סמים כל יום בשרת,הם זקוקים לאנשים שיעשו רולפלאי,אנשים שיכולים לחשוב,אנשים שיכולים לעבוד עם המוח שלהם,זה מה שבעצם בא לעשות הFaction,זה שאתה יורה טוב זה אחלה אבל זו לא סיבה לקחת אותך לאותה מאפיה/כנופיה.
    בקרוב עוד הרבה מדריכים והצעות בנושא,שמתי כבר כמה מדריכים אך זה עבר לכמה עמודים מאחור ולא שמתם לב אך אני משקיע באמת ואני מקווה ליהות הלידר של הFBI.
    להת' עד מחר לעוד מדריך,עצה,מאמר איך שתרצו לקרוא לזה

Your Character #1-1/הדמות שלכם.
    דמיינו את הדמות שלכם,האם היא שמנה? רזה? שחורה? חזקה?האם הוא מרוסיה או ארה"ב?אם הדמות שלכם מרוסיה היא חייבת לדבר עם מבטא,בRP אתם צריכים לדמיין הכל בדמות שלכם,גוף,צלקות,עניים,צבע שיער,אורך שיער,גבוה או נמוך,האם הוא עיוור בעין אחת,האם הוא יכול לדבר רק אנגלית וכד' וכד'.
    Your Character #1-2/הדמות שלכם-המשך.
    כשדיימנתם את המראה החיצוני של הדמות שלכם,בואו נדמיין את האישיות שלו,האם יש לו לב קר להרג?או האם הוא איש שמח ומרוצה כאשר אין שום אלימות סביבו,אם כשמישהו נמצא תחת סכנה,האם הוא יעזור לקורבן?או אולי.....ישדוד את הקרובן?
    תזכרו שלהרוג-זה מאוד מאוד קשה,מה מומלץ לחשוב בדמות? היסטוריה,משפחה,בית (האם זה היה בית עשירים או בית עוני על גבעה נטושה וכד'..)..,חברים,בית ספר,הכל!
    אם היו לדמות שלכם חיים מושלמים-הכל בסדר,זה קשה להפוך לרוצח ,אך אם הדמות שלכם נאנסה או עברה התעללות פסיכולוגית,פיזית או נפשית בעבר,כנראה שהיא פשוט חולה בראש וקל להפוך לרוצח סדרתי במצב כזה.

Your Character #1-3-הדמות שלכם,חלק מס' 3.
    עכשיו שחשבתם על הכל,תרשמו את הכל,ותכתבו סיפור רקע על הדמות שלכם בפורום,תאמינו לי שזה יעזור לכולם,לכם זה יעזור לקבל השראה ולהנות מהכתיבה שלכם ולגלות כמה זה גאוני,אחרים יקבלו השראה מהסיפור שלכם ורעיונות חדשים לדמויות שלהם.
    תהיו יצירתיים,בדרך כלל סיפורים על חיים קשים,הורים שנהרגו בגיל צעיר,נורא משעממים,תכתבו סיפורים יצירתים מקורים וארוכים,תכתבו כמה שאתם יכולים הכל על הדמות שלכם,שנה על גבי שנה,ילדות,הורים,בית ספר,חברים,שכונה,פשעים,חברים/חברות,מבטא,צורת דיבור,פחדים,אהבות,מחלות,דברים רעים,דברים טובים,הכל!

Your Character #1-4-הדמות שלכם,חלק מס' 4.
    עכשיו אחרי שכתבתם סיפור דמות,תקראו אותו ביסודיות,ותנסו לחיות אותו,אם הסיפור מלא דברים שלילים,אני בטוח שתיהיו אנשים רעים,אם הוא מלא דברים טובים,אתם כנראה תהיו עורכי דין,אנשי עסק אנשים שהולכים לעבודה ,בעלי משפחה ובית טוב,איש שמתרחק מבעיות ופשעים בחוץ.

פקודת זהב. #2-1
    יש 2 פקודות שתאמינו לי אם תשתמשו בהם,תשפרו את הרול פלאי שלכם בהרבה,זה לא משנה כמה מהר מישהו מקליד,כמה אינטיליגנטי הוא,אם הוא לא משתמש בפקודות הבאות,הוא לא יכול ליהות שחקן RP כל כך טוב,מניסיון אני אומר לכם את זה.
    הפקודות הם Me/ ו-Do/

פקודת זהב. #2-2
    פקודת הME/ היא חשובה ושימושית להפליא,בלעדיה,לא היה ולא יהיה שום רול פלאי בשרת,בכל אופן עצם העובדה שאתה יכול לרשום Me/ לא אומרת שאתה יכול לעשות RP.
    אתה צריך לדעת מתי להשתמש בה ובעיקר איך,זה ממש קל כשיודעים מתי להשתמש,אני כל הזמן חושב מה אני הייתי עושה בחיים האמיתיים,למשל,למלות דלק למכונית,מה קורה עכשיו?

אתה נוסע לתחנת דלק.
    /fill
    אתה נוסע חזרה.

ועכשיו Role Play:

אתה מגיע לתחנת דלק-
    /engine
    /me puts the key to the pocket.
    You walk to the gas tank.
    /me takes the key from the pocket.
    /me opens the gas tank with a key.
    You walk to the gas pumps.
    /me takes a gas line.
    You walk back to the gas tank.
    /me puts the gas line in gas tank.
    /me starts filling the car.
    /do car is filled.
    /me takes out the line and puts it back in gas pumps.
    /me closes the gas tank.
    /me locks it with a key.
    /me puts the key to the pocket.
    /me pays for the gas.
    You go to the car.
    /me takes a key from the pocket.
    /me puts it in the keyhole.
    /me turns it.
    /engine
    /fill

נכנס לרכב ונוסע משם.

או בעברית:
    /engine(מכבה מנוע)
    /me.מכניס את המפתחות לכניס
    אתה הולך לתחנת דלק.
    /me מוציא את המפתחות מהכיס.
    /me פותח את מיכל הגז עם המפתח.
    אתה הולך למאשבות הגז.
    /me לוקח את חבל הגז.
    אתה הולך חזרה למיכל הגז.
    /me מכניס את חבל הגז למיכל.
    /me מתחיל למלות את הרכב.
    /do המכונית ממולאת בדלק.
    /me מחזיר את החבל חזרה למשאבות הדלק.
    /me סוגר את מיכל הדלק.
    /me נועל את המיכל עם המפתחות.
    /me מכניס את המפתחות לכיס.
    /me משלם על הדלק.
    אתה הולך לרכב.
    /me מוציא מפתחות מהכיס.
    /me מכניס את זה למפסק.
    /me מדליק את המנוע.
    /engine (פקודה להפעלת המנוע-אני משער.)
    /fill (פקודה למילוי-אני משער)
    עד עכשיו הכל היה שימוש בME וDO וזה הכל RP עד שהגענו לחלק של הפקודה למילוי fill,כמה קל וכיפי זה היה?
    זה ארוך יותר,זה טוב יותר,זה יביא לכם כבוד והשראה לעתיד,תוכלו לעשות זאת הרבה יותר ארוך אם הדמות שלכם עיפפה אתם יכולים לעשות
    /me מפהק /Me נשען על הדלת של הרכב וכד'.
    יש אלפי דרכים

פקודת זהב. #2-3
    מתי להשתמש בפקודה Me/?כל הזמן.
    לא משנה באיזה מצב,תשתמשו בזה כל הזמן,אם אתם לא רואים שהדמות שלכם עושה את זה,למשל דריכה על סיגריה,אל תעשו את הפקודה הזו,אל תעשו Me הולך על המדרכה/ כי אנשים רואים את זה בכל מקרה,תעשו Me/ דורך על הסיגרייה,וכן הלאה.
    אחרי זה,כולם יודעים מה קרה,אם אתם סתם הולכים ברחוב ורק חושבים שדרכתם על הסיגריה,אף אחד לא ידע מזה.
    עוד צורה לRP פלאי ונהדר וכיפי למשחק,כמובן קצת קשה אבל אפשרי.
    הוא שימוש בפקודת ה do (עובדות) לדברים שקוראים מסביב.
    Do/ אורות הרכב פועלים
    Do/ ג'סון עבר למצב חנייה.
    וכן הלעה!
    פקודת זהב.#2-4
    זכרו,פקודת ה Me/ נעשת רק בזמן שאתם עושים פעולה כלשהי,שימו לב! עושים! לא חושבים!
    אתם לא יכולים לכתוב that Woozie Boozie looks hot או בעברית 'אני חושב שאוזי בוזי נראה יפה מאוד היום'
    כל מי שסביבך מן הסתם לא יכול לקרוא את המחשבות שלך,תשתמשו בפקודה זו-רק לפעולות.
    פקודת זהב. #2-5

הפקודה Do/ נעשת רק כשאתה רוצה להראות משהו,עובדה שמתבצעת סביבך,למשל.
    /do Woozies hair is dirty או בעברית ' השיער של XXX נראה מלוכלך'.
    או למשל /Do יש 20 דולר בתוך המזוודה הזו.

זכרו-RP זה הכי חשוב בכל שרת RP.
    בהצלחה,אני מבקש לקרוא ולהפנים-לקח לי הרבה זמן להכין מדריך זה אני מבקש כמה שזה נשמע לא הגיוני מחלק מכם אני באמת כתבתי אותו הרגע וחשבתי עליו הרבה!
    אני מבקש,לא תאמינו כמה מופלא עולם הRP יכול ליהות.

*הריכוז מיועד לאנשים שלא מוצאים את המדריכים או לא רוצים להקפיץ אותו בשאלות שיש להם,יש פה מקום לכל שאלה ודיון!
    D: חזרתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.07.2007
    טוב תודה קראתי את המדריכים כל אחד בניפרד אבל זה יעזור לכאלו שבאו עכשיו..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.10.2007
    עיר
    נתניה
    קראתי הכול , בזכותך למדתי דברים שלא ידעתי מקודים חוץ מהחוקים והליצן XD
    קיצור כול הכבוד על ההשקעה אח שלי

מנהלים אני חושב שצריך לשים בלינקיה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    תודה למדתי המון דברים חדשים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.02.2008
    מדריך חמוד אחי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.08.2007
    לא קראתי הכל
    אבל הקטע עם הדלק
    אולי אתה צודק בקשר לזה אבל בגלל שצריך לרשום אתה לא נראה לי חייב לרשום כל פעולה שאתה אמור לעשות
    כי אחרי הכל זה עדיין משחק ואני אישית ירגיש די אדיוטי לעשות את הדבר הזה שאין מסביבי אף אחד או שיש
    זה בכלל לא חובה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    עיר
    פתח תקוה
    נכתב במקור על ידי NonTat
    לא קראתי הכל
    אבל הקטע עם הדלק
    אולי אתה צודק בקשר לזה אבל בגלל שצריך לרשום אתה לא נראה לי חייב לרשום כל פעולה שאתה אמור לעשות
    כי אחרי הכל זה עדיין משחק ואני אישית ירגיש די אדיוטי לעשות את הדבר הזה שאין מסביבי אף אחד או שיש
    זה בכלל לא חובה
    צודק לדעתי זה יותר מדי מפורט אני מקווה שלא יהיה חייב לעשות את זה, עד שימלא דלק אני כבר יצטרך לעשות משהו אחר..
    כן כן גם אני עברתי 3xxתגובות
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.05.2007
    עיר
    אשדוד
    מדריך קטלני אחי.
    מנהל קהילת+מנהל פורום WarRock
    מנהל קהילת America's Army
    אדמין בשרת SAMP VG DM
    לשעבר
    כינויים:
    HFactor
    McLaren
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    עיר
    באר שבע
    היה פחות כבד
    עם היית מקשר כל מדריך שעשית במקום להעתיק את כולם לפה :S
    Silas 'Cash' West

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.01.2008
    כל המדריכים והקישורים אליהם נמצאים בלינקייה.
    כל המדריכים שלי הוספו לשם כך שהנושא הזה לא רלוונטי.
    D: חזרתי
    שתף ב-Google+

הרשמה