תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    שלום לכולם אני פתחתי את הדיון הזה כדי לדעת משהו שהרבה זמן רציתי לדעת,מה אתם חושבים שיותר טוב udf או ac תמיד רציתי לדעת מה אתם חושבים כי אלו שתי משחקים מאוד מצליחים.
    אני אישית מאוד אוהב את udf ולדעתי הוא הרבה יותר טוב מac אז מה המשחק המעודף עליכם?

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    UDF בהרבה.
    הוא פשוט ליגה אחרת, הוא יותר טוב ממנו בכל אלמנט.

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    אילת
    אני לא אגיד מי או מה יותר טוב, רק שני משפטים:

1) שיחקתי בUDF והיה משעמם כל כך ונמאס לי ממנו ולא סיימתי...
    2) משחק AC היה באמת משחק דור הבא רק כמה דברים מטופשים שמחסרות מהיותרנות שלו...

.....

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    אני חיב להגיד קודם כל שההשוואה דיי טיפשית וחסרת הקשר אז אני פשוט יגיד מה אני חושב על כל אחד מהמשחקים:
    אנצ'רטד, באמת כמו סרט הכל יפה אני שיחקתי רק בדמו וצפיתי במספר סרטונים והתרשמתי לטובה, מאוד. אין מה להגיד, הוא ממש טוב.
    AC, הוא בהחלט משחק ה"דור הבא" כמו שציין האיש שמעליי, אך עדין הייתי מוסיף לו כמה דברים מה שאני כן יכול להגיד, ולא ציפית שאני באמת יגיד את זה, AC נהיה טיפה משעמם *אחמ* לא טרחתי לסיים אותו עדיין*אחמ* אולי מפאת חוסר זמן, אבל עדין, לא סיימתי. הוא מצוין והכל אבל אל כמו שחשבתי שיהיה, ושלא תסיקו מסקנות מוטעות AC הו אחד המשחקים היותר טובים אך יש דברים שהייתי טיפה משנה. טוב, כמו שאתם יודעים, תמיד יש פעם הבאה. ותהיה.

הצטרף בתאריך
    28.08.2007
    עיר
    רמת גן
    שתיהם משחקים פשוט מעולים!
    כל אחד בתחום שהוא נוגע בו...

אף אחד מהם לא שיעמם אותי בכלל....
    UDF יותר מרגש בגלל כל האקשן שבו... אבל AC מכניס אותך למשחק ולעלילה חזק והמשחק פשוט מעולה, אהבתי את החופש בחירה גם של מה לעשות ועוד כמה אלמנטים במשחק...

הצטרף בתאריך
    27.10.2007
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי Splicer
    UDF בהרבה.
    הוא פשוט ליגה אחרת, הוא יותר טוב ממנו בכל אלמנט.
    בוא לא נגזים.... AC הוא רץ טוב מאוד רק שהוא מעד קצת באמצע.
    על תעצבנו אותי

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי kidkid
    בוא לא נגזים.... AC הוא רץ טוב מאוד רק שהוא מעד קצת באמצע.
    מה זה קשור למה שאמרתי :S?
    אמרתי שAC מבוגבג? אמרתי שUDF יותר טוב ממנו בהכל.
    בגראפיקה, במשחקיות, בסאונד, בAI, בדרגת קושי, פשוט בהכל.

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    עיר
    רמת השרון
    הם ממש לא קשורים אחד לשני כל אחד בסוג שלו טוב מאד.

יש לי בעיה באנצרט'ד אני תקוע .
    נינסו כזה למקום וסובבתי ראשים כאלה ואז ניפתחה לי דלת קטנה ואז אני והבת ניכנסו ואז הדלת כמאט והרגה את סלי נכון?
    הגעתי לקטע ששיחחרתי את גלגל המים.
    וז מסמן לי מקום ללכת עליו וני עובר כזה מוט עם אש אחד קופץ למדרגות מטפס טיפה ומגיעה למוט עם אש אחר שאני לא מצליח לעבור...
    מישהו יכול לעזור לי בבקשה??

השוואה טיפשית...הם לא קשורים אחד לשני...אני אישית יותר אהבתי את ac אבל בudf לא ממש שיחקתי(אין לי אותו,יש לחבר שלי...סיימתי אותו שם כבר פעם וחצי אבל אתם יודעים זה עדין לא כמו שיש לך את המשחק...)

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נכתב במקור על ידי ufazzz
    הם ממש לא קשורים אחד לשני כל אחד בסוג שלו טוב מאד.

יש לי בעיה באנצרט'ד אני תקוע .
    נינסו כזה למקום וסובבתי ראשים כאלה ואז ניפתחה לי דלת קטנה ואז אני והבת ניכנסו ואז הדלת כמאט והרגה את סלי נכון?
    הגעתי לקטע ששיחחרתי את גלגל המים.
    וז מסמן לי מקום ללכת עליו וני עובר כזה מוט עם אש אחד קופץ למדרגות מטפס טיפה ומגיעה למוט עם אש אחר שאני לא מצליח לעבור...
    מישהו יכול לעזור לי בבקשה??
    מממ הבנתי איפה אתה אז נכון שאתה ממשיך והמוט הענקי זז ואי אפשר לעלות למעלה אז בצד תראה עוד 2 מוטות קפוץ לשם ותהיה כזה תלוי אז תמשיך לזוז לצד ימין בלי ממש לעלות למעלה כי כמובן זה יהרוג אותך ואז כשתראה שאין כאלו תעלה ותמשיך (ובוא נגיד שאחר כך יצפה לך הפתעה מוזרה ומגניבה ודי מפחידה )

הצטרף בתאריך
    28.12.2007
    עיר
    רמת-השרון
    לדעתי שניהם משחקים מעולים, בין הכי טובים לPS3....

יש לי את AC ואני ממש נהנה ממנו, ובאנצ'רטד שיחקתי אצל אופז(ufazzz)וגם ממש אהבתי....

בקיצור קשה לי להגיד מי יותר טוב, מה שהם גם לא אותו דבר..

UDF הרפתקאות וAC פעולה.......

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    השוואה טיפשית, UDF יותר טוב

סתם, קשה מאוד להשוות ביניהם, השוואה בין המשחקיות של כל אחד מהם היא מבלבלת, כבר אפשר לשים לב לכך שיש תערובת של תגובות ודעות. הדבר היחיד שאפשר להשוות ביניהם הוא הגרפיקה ו-UDF לוקח בגדול אבל זה לא אומר כלום.

דרך אגב UDF כבר ניצח את AC בפורום הזה כשבחרנו בו למשחק השנה כמעט בכל הקרטריונים(זוכרים?) אז ההשוואה הזאת לא נחוצה.

# מצטער שחזרתי על מילים מהשורש ש.ו.א.

הרשמה