תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 18 מ 18
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    אתם מכירים את זה.
    שדמות אחת משתינה, והדמות השניה מפליצה ואז יוצא קומבו של שניהם של זימון שד הגועל והוא מנצח הכל.

איך עושים לזה מכניקה בנשגבים?

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

לא יודע על שדים אבל אלי צחנה עלולים להופיע.
    בלי קשר לכך, פעם היה לי רעיון נחמד לסטאנט משולב, (אאל"ט לעמוד על פרפר בזלת שאיזה מכשף הטיל בעזרת עמידת העגור החינני, ולחבוט עם מקל בפרפרים לעבר יריבים הבורחים מאזור הקרב...)

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    עיר
    תל אביב
    לא יודע בקשר לסטנאטים שמשולבים עם כישוף אבל אני וחבר שלי ממציאים כמעט כל פגישה סטאנט משולב שלנו
    בברכה Xaldin
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אני, כבן אדם שמעולם לא שיחק הנשגבים, חושב שזה גאוני, ורק תחשבו על כל הסטאנטים המשותפים האפשרים.
    אם כבר, אני חושב שצריכים שתן, פלוץ, גרעפס ומישהו מיוזע ביותר.
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

תודה תודה... (אני לא מאמין אין פה סמיילי מסמיק!)
    --
    בעיקרון זה רעיון שיצא אחרי משחק עם ערן שבו סתם חבטתי בפרפר אחד והרגתי ניצב, ואז חשבתי מה היה קורה אם הייתי מכוון למישהו רציני, האם שווה לתת מתאמים לפרפר בזלת יחידי או פשוט להוסיף סטאנט X לתוצאה של מטיל הלחש?

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    אבל אני לא מדבר על סטאנטים, אני מדבר על קומבואים.
    כנראה שזה יוביל לסטאנט, אבל אני מדבר על זה שדמות אחת מפעילה קומבו שלה, הדמות השניה מפעילה קומבו שלה ובייחד זה הופך למגה קומבו. עם אפקטים מיוחדים יותר מהקוביות הנוספות על הסטאנט..

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    זה לא קומבו, אבל זו פעולה מגניבה בשילוב 2 דמויות:

אחד משתמש על יצור כלשהו בתעצומה מהעץ לחימה של נשגבי השמש (לא זוכר את השם של התעצומה, אבל היא בופיעה בספר הבסיס), מעיף אותו על חבר שלו והחבר מפלח את המועף בעזרת הדייקלהב שלו!
    מוהאהאהאהאהאהאהאהאהאהא!!!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.08.2007
    אני לא מבין גדול בנשגבים, אבל - לפי הבנתי, הקומבואים הם שילוב של יכולות שמעצימות האחת את השנייה. אם יכולת של דמות אחת יכולה להעצים יכולת של דמות אחרת, אין בעיה, ומכאן נובע גם שילוב יכולות של דמות אחת וכו'.
    אבל אם דמות אחת מבצעת קומבו וכך משפרת את יכולותיה ודמות אחרת כנ"ל, השילוב בין היכולות הוא פעלול - מוצלח ומעניין, כן, אבל עדיין פעלול.
    במילים אחרות - מה שכתוב בחוקים. אם היכולות יכולות להשפיע על דמות חיצונית, סבבה. לא? לא, ואל תתן לזה למנוע ממך לעשות דברים מגניבים עם החברים שלך.
    להיפך, אם יש משהו שאני לא אוהב ברעיון הפעלולים העצמאיים זו העובדה שכל שחקן "גונב" את תשומת הלב למשך התיאור. תיאורים משתלבים נשמעים לי כמו משהו הרבה יותר הרמוני לרעיון הקבוצה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2008
    האמת היא שקומבואים מטרתם לאפשר לדמויות לבצע מהלכים אדירים (great deeds\feats if ye insist), אבל הרעיון לשלב את הרצפים(סורי אני מקוראי הגרסה העברית, ואני חושב שקומבו זה לא השם הנכון) נראה לי מגניב לחלוטין, שילוב יכולות מוחלט. אולי קוסם המטיל גשם חומצתי יחד מהלך הסערה שמשולב בצ'רמי הטלה של צ'קראם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    התגובה שלך נתנה לי הארה:
    אם רצף הוא מהלך ייחודי לנשגב, מהלך בו הוא חושף את כל עוצמתו, אז שילוב של רצפים יהיה הדבר המרהיב ביותר שראית! כשנשגב בודד משתמש ברצף, זהו דבר אגדי. כששניים משלבים את המהלכים האדירים שלהם ביחד, הם יוצרים דבר אלוהי!

למשל, תארו לעצמכם שני נשגבים עומדים יחד על גבעה ומביטים בפלוגה המתקרבת אליהם. אחד מהם שולף את קשתו, יורה חץ שמתחיל לבעור במהות ומתפצל לעוד עשרות חיצים, ואז הנשגב השני קופץ על אחד החיצים, ולאחר שזה עף וננעץ בחזהו של ראש הפלוגה הוא עורף את ראשו ומחיל לטבוח בחיילים!

וגם זה, לדעתי, לא משהו מדהים לגמרי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2008
    קודם כל, אתה חייב להסתמך על תכונות הזריזות והמשקל של הנשגב האמור, כי חץ לעולם לא נודע כחומר אחיזה ומשקל מדהים במיוחד, ואם הנשגב הראשון מבעיר את חציו במהות עוד יותר הפגיעה בנשגב השני, גם שהחצים המתפצלים יהרגו בוודאי את החיילים חסרי האונים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    בנוגע למשקל החץ זה לא בעיה, ניתן לפתירה בעזרת צ'ארם אחד. מה גם, שזה לא הדבר הכי מקורי שאפשר לחשוב עליו, אבל מה שכולם מפספסים בעץ הזה, זה שיונתן שאל איך יוצרים לכל זה קראנץ', לא האם זה אפשרי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    חוקי בית.
    מה לעשות, לא להכל יש חוקים, אז משתמשים במה שמכירים עם מתאמים שהמספר מחליט ומשחקים.
    זה מגניב- עושים את זה.
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    אתה מבקש מכאניקה,הנה כמה הצעות,אני אפתח את זה בהמשך.
    1. על שני השחקנים לרכוש את אותו קומבו משולב
    2. על שני השחקנים לפעול באותו הטיק כדי להפעיל את הקומבו
    3. במקרה שאף אחת מתעצומות הקומבו אינה פיצול פעולות, על המטרה של שני השחקנים להיות זהה.
    4. בונוס הקוביות מפעלול מוכפל
    5. יהיו סוגים שונים של רצפים משולבים. למשל רצף משולב התקפתי ייתן בונוסים לפי מספר הנזק שנעשה באותו הרצף.

אלו כמה חוקי בסיס, צריך עוד חסרון לקומבו משולב ולעבוד על היתרון כדי שזה יהיה מגניב.
    ריצ'ארד חביב הקהל- פרקים ראשון, שני , שלישי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    אני מופתע שאף אחד לא הציע את זה: http://www.youtube.com/watch?v=-0haO...eature=related

בחיית, זה Exalted
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    נכתב במקור על ידי Gloom
    אני מופתע שאף אחד לא הציע את זה:

בחיית, זה Exalted
    זה קצת בעייתי ששני שחקנים שולטים בדמות אחת .
    ריצ'ארד חביב הקהל- פרקים ראשון, שני , שלישי
    שתף ב-Google+

הרשמה