תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    09.02.2008
    אז ככה, לפני כחצי שנה בקירוב, קיבלתי ליום הולדתי את ספר הנשגבים הבסיסי במהדורה השנייה(בעברית אוביאסלי), התמכרתי למשחק, אומנם לא הספקתי עדיין למצוא מספיק אנשים שמכירים את המשחק(אפס אנשים ליתר דיוק), אך אני מקווה למצוא אנשים באזור המרכז שישמחו למשחק מרגש בבריאה, המשחק גאוני!! הרעיונות שהביאו את יצירת המשחק מבריקים!
    אז מה דעתכם? ספרו על המשחקים שלכם.

BY DA WAY, שמי לירון, אני בן 13 ומאזור המרכז, אני מתחבר למשחקי תפקידים ופנטזיה מגיל פצלוח, אני מאוד רוצה למצוא שותפים למשחק נשגבים, אומנם אני מנסה לשכנע חברים להתחבר למשחק, אך יוקר הספרים מעיבים על המצב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2008
    איפה במרכז? אני בתל אביב ויש די הרבה אנשים, למען האמת בדיוק אני מקים קבוצה אתה מוזמן להצטרף
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    אני אישית ממליץ לך לנסות למצוא קבוצה קיברנטית, אני תמיד בעד השיטה הזו, אני מסכים שיש חסרונות למשחק שהוא לא פנים אל פנים, אבל לדעתי יש גם הרבה יתרונות:
    אתה יכול לשקול את מה שאתה אומר, ולראות את מה שאתה עושה כתוב לפניך, לראות איך זה נראה ולמה, עוד לפני שאתה מגיב.
    הרבה יותר נוח/נעים להתנסח בצורה טובה, בלי להישמע נוד נורא.
    אתה יכול לוודא שגיאות או לחשוב פעמיים על מה שאתה הולך לעשות.
    אתה יכול לאכול באמצע.
    אתה יכול לאכול באמצע שוב.
    אתה לא צריך ליסוע רחוק, לצאת מהבית, או אפילו מהחדר בשביל לשחק, אתה יכול לשחק הרבה יותר זמן.
    אתה יכול למצוא המוווווווון שחקנים מעוניינים, ממש בקלות, ולפגוש עוד ועוד בכל יום.
    זהו לבנתיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    כל השחקנים בתל אביב.
    סמוך עליי, אתה מפרסם בפורום או איפהשהו בתל אביב יום יומיים מקסימום אתה מקבל תשובה.
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    אני לא מבין מה כל המהומה הזאת סביב אקזלטד. כן הוא משחק טוב אבל הוא לא באמת מחדש. הנקודה הבאמת חזקה שלו היא השינוי שהוא מביא ממו"ד לשחקנים בעלי אנגלית דלה. כמובן שלקחתי עליו טראמפ אבל זה רק בגלל שאני מת על התמה האוריינטלית והרבה אנשים קצת נמנעים ממנה.

אם חברים שלך לא מעוניינים לקנות את הספר פשוט תשאיל להם את שלך, אני יודע שזה מה שאני עושה.

אגב, איזור המרכז הוא איזור גדול ויש הבדל בין רמות צפיפות שחקני התפקידים שבו.

נ.ב. נחל חצי מהדברים האלה לא באמת עובדים, לפחות אצלנו (חוץ מאוכל, אנחנו תמיד איכשהו מוצאים זמן לאוכל).
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    מה פירוש לא עובד?
    אני יודע שאצלי זה עובד, ממש עובד.
    אני אישית נהנה מאוד לשחק ככה.
    לא חייבתי אותו, רק הצעתי.
    זהו.

.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2008
    האמת היא שאני קצת לא מוכן להיפרד^^ אני קשור אליו!! אקסלציון שלי... אני האמת עוד לא מצאתי קבוצה קיברנטית, יש לך הצעות? ואני רחוק מתל אביב, שעה וחצי נסיעה באוטו ושום רכבת אפשרית באזור, אני גר קרוב לגדרה, שמעת על זה?

ANYWAY... אהבתי את הקטע עם הלאכול, בהחלט סיטואציה קשה, ואני מאמין שאקזלטד תופס בגלל שהוא נותן גישה חדשה יותר למשחקי התפקידים, ואני יכול להבטיח לך שאני לא עילג באנגלית^^
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    אמממ, אני אישית את רוב המשחקים שלי מנהל במסנג'ר, אני מכיר כמה אנשים, אבל רובם כבר התגייסו, ככה שלא יוצא לי מי-יודע מה לשחק, אתה מוזמן לדבר איתי במסנג'ר לקצת יותר מידע (nahal14nana.co.il)
    שתף ב-Google+

הרשמה