תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    אני לא מבין מה קורה פה עם חדשות הקהילה, למה מתפרסמות אצלנו חדשות של קהילת האקסבוקס? זה די מוזר לא? או שזה בעצם חדשות כל קהילת הקונסולות, what gives?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אני מכין חלק מהכתבות. לעיתים אני מפרסם חדשה רק לקהילה פה ולעיתים זה לכל שלוש הקונסולות אם זאת ידיעה הנוגעת גם להם או מעניינת אותם. (נניח משחק שיוצא לשלוש הקונסולות)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    אה עכשיו יותר ברור לי, תודה על ההבהרה .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    אולי תבקר בפורום xbox פעם ותראה כמה חלוקת הקהילה של הקונסולות מפריעה. כולנו גיימרים אבל כל אחד אוהב לשחק בקונסולה אחרת אבל זה לא צריך להיות משהו שמפריד ביננו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    אני דווקא מבקר מדי פעם גם בפורום של ה360 והPS, אבל אני לא מסכים איתך שחלוקה לקונסולות מפריעה, נכון שיש דיונים שיכולים להיות משמעותיים לכלל קהילת הגיימרים ללא קשר לפלטפורה האהובה עליך אבל ברוב המקרים לא כך הדבר ושלא נדבר על התנצחות של פאןבויז של כל אחת מהקונסולות או הPC.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    גם לי לעיתים מפריע שאני לא יכול לשים דיון משותף לכל הקונסולות. בכל מקרה לגבי החדשות אני די מחליט לפי מה שנראה לי. נניח החדשות על ההמבורגר, אומנם מדובר על משחק XBOX אקסלוסיבי, אבל הרעיון של הפרסום והנסיון של מיקרוסופט לחדור לאזור האסייתי שנשלט ע"י הווי (וסוני) נראה לי מעניין (וגם הידיעה בפני עצמה) לפרסום גם פה.
    לדוגמא הידיעה כי רוק באנד מגיע גם לווי, היא ידעה שמעניינת את פורום ווי, אבל גם בעל ערך לפלטפורמות האחרות ולכן פורסמה בכולן. הידיעה על הארקייד והווי פורמסה רק בפורום ווי, למרות שהתלבטתי אם לפרסם גם בפורומים אחרים וכן הלאה.
    בד"כ אני "שופט לקולא" סה"כ עדיף שיהיו הרבה חדשות למרות שחלקן לא קשורות באפן ישיר מאשר חדשה בשבועיים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    בוזמן, אין אפשרות לפתוח דיונים בפורום קונסולות הראשי?
    ודרך אגב אני מסכים איתך שיהיה הרבה חדשות, זה נותן רעננות לפרומים, כך שזה החלטה מבורכת בהחלט. פשוט לא הבנתי בהתחלה למה זה כך, חשבתי שזה אולי באג או משהו כזה או אולי ניסיון של השתלטות עויינת מצד הקהילה שלכם על שלנו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    לצערי אין אפשרות כזאת וכרגע אנחנו חושבים איך באמת אפשר לקיים דיונים כאלו אם רוצים.
    לגבי החדשות זה לא נסיון השתלטות על הפורום שלכם כמובן... אני פשוט מתרכז בזמן המוגבל שיש לי לכתוב חדשות בחדשות של ה-360 מן הסתם, וכמו שאמרתי שיש משהו רלוונטי הוא מגיע גם לפה. לעיתים יותר רחוקות אני כותב ידיעות שהן רק קשורות לפורום מסויים (ווי או PS3). מה לעשות זמני מוגבל...
    בכל מקרה רק שתדעו שאם יש פה מישהו שכותב הוא גם יוכל (לאחר נסיון ותיאום כמובן) גישות למערכת החדשות הקהילתיות, וככה תוכלו לקבל תוכן יותר ספציפי לגבי הווי ממה שאני כותב.

(נ.ב. אני לא אחראי על נדב ששורץ פה...)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    אני בטוח בכך שאתם לא מנסים להשתלט, סתם בדיחות הדעת בנוגע לכתיבה, אני חושב שאני אוכל לתרום מעט, אני בא מתחום הכתיבה אז אולי אנ אוכל להתאים וכן גם עדי מביע חדשות לא מועטות לדיונים בפורום אז אולי גם הוא ירצה. כמובן שבתיאום שלכם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    כמובן שאני לא הכתובת, אלא מנהל הפורום שלכם... (אין לי מילה בעניין, אני רק כותב...) גם לגבי עדי שאני מניח שהוא יכול לחזור למעמדו הקודם (אם הוא רוצה)...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    נכון, אדבר עם רונן על זה בהזדמנות.
    שתף ב-Google+

הרשמה