תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    10.05.2007
    עיר
    אשדוד
    אוקיי חבר'ה. ביום החלטתי לחלק פרסים. כן כן אני המלך מה לעשות. הקהילה הזאת הינהגה יפה אז תקבלו פרס-מדריך איך ללמוד לשחק RP ומזה בכלל.
    קהילת ווארוק לא התנהגו יפה והעיפו אותי בבאן, אז הם לא יקבלו פרס.
    אוקיי אז קרדיט גדול חמוד וחמים לי-HFactor-McLaren........
    בקיצור חבר'ה, מדריך יחסית מסביר על הרולפליי.
    במדריך הזה אני לא הולך לפרט ממש ממש, אלה את חוקי הברזל.
    המדריך מומצלץ לקרוא עד הסוף בשביל שיהיה רולפליי נאה בשרת.
    ברולפליי אתם צריכים לחשוב עשרים אלף פעם, האם אתם הייתם עושים את זה בחיים האמיתיים. אל תעשו את עצמכם פיתאום כאלה ארסים גרים ולא מפחדים מרובים וכל זה. למשל אני לוקח AK ומאיים עליכם שתביאו לי כסף או "קליק". אז מן הסתם בחיים האמיתיים אתם לא תיהיו כאלה ארסים גאים ולא מפחדים ומתחילים לרוץ, אתם תתנו לו את הכסף ואין מה לעשות ככה זה.

בקשר לנהיגה, הרולפליי שעבר זה היה משהו גרוע ביותר. אני לא האמנתי למה שראיתי. פשוט DM שפוט. כולם נוסעים כמו משוגעים, ואפילו שיש מרדף, אתם לא עושים את עמכם מאפיונרים, ואם אתם באמת במאפיה אז תעשו מה שתרצו אבל תאכלו אותה בסוף, אז אתם תעצרו ליד המדרגה ותדברו עם השוטר.

עכשו ככה, אם נתפסתם, עצה טובה לשוטרים במיוחד! אם משהו לא רוצה ללכת למשטרה, אז אתם עושים את הפקודה הבאה: /me grabs him to the police station.
    פקודה זאת אומרת שאתם לוקחים אותו בכוח למשטרה, ואם הוא לא הולך אז הוא לא משחק RP ועל כזה דבר נותנים קיק שהוא לא משחק RP.

אם אתם בכלא, אתם לא הולכים לעשות לעתמכם נשקים וכל הדברים האלה כי לקחו לכם מן הסתם ואין לכם כלום-אתם בכלא . במקרה שאתם עושים לעצמכם נשק, זה יקרה POWER GAMING.

אם משהו מאיים עליכם, והוא לוקח לכם את הארנק דרך הפקודה /me ...... אז מן הסתם אתם נותנים לו הכל, ואם אתם אלופים בתרוצים אז תביאו לו חצי ממה שיש לכם ואת השאר את השארתם "בכיסים של החולצה". ככה שאם הוא יגיד לכם שיש לכם יותר והוא גילה את זה דרך האדמין זה גם יקרא כPOWERGAMING.

מתי שמשהו בא אליכם, משהו שלא יודע מי אתם ולא מכיר אותכם ולא ידע לעיכם, והוא בא אליכם ואומר " היי והשם שלך" זאת אומרת שזה METAGAMING. אם אתה לא יודע מי הוא וזה, עדיף תגיד שלום אדוני וזהו.

אם משהו בא אליכם ומתחיל לדבר איתכם בIC והוא מדבר משהו כמו WTF--GTG-SOMETHINK*...... זאת אומרת שהוא לא RP והוא כותב משהו OOC בIC CHAT.

בRP יש שתי סוגי צ'אטים, אחד OOC שזה OUT OF CHARACTAR שזה משהו לא כולל את המשחק וזה לא נוגע למשחק, ויש את הצ'אט הIC שזה צ'אט שהוא נוגע למשחק ואתה לא יכול לדבר שם עיברית, ולא יכול לכתוב קיצורים, ולא יכול לתקן, וכל החרטה של OOC.

אסור לכם ללכת סתם ברחוב, פתאום בכלל שיש למשהו דמות כזאת או משהו, אתם ישר מוצאים לו קדח ויורים בוא. לא! זה DM. לא נוח לכם בלי לירות כמה זמן? יש לכם את שרת הDM. לכו לשם ותירו כמה שיכנס לכם.

עכשו הסברים ומושגים:
    DM- זה DEATH MATCH. זה בעצם דוגמא של לירות בלי סיבה, כמו שאתם עושים בשרת שאתם עכשו משחקים בוא. העונש שצריך להיות זה קיק+אזהרה.
    GTA- זה גניבה של מכוניות, וכל היוצא בזה סתם ככה כי בא לו. העונש צריך להיות קיק.
    POWERGAMING- זה כוח "אלוהים". למשל לדוגמא: אני לא יכול לדעת כמה כסף יש לך בבנק. על דברים כאלה העונש צריך להיות קיק+אזהרה.
    METAGAMING- לדעת פרטים על המשתמש בלי להכיר אותו בלי כלום, למשל הדוגמא של: היי מרטין אנדרסטון.- איך אתה יודע שקוראים לו ככה?
    OOC-OUT OF CHARACTER- שזה אומר צ'אט שהוא לא קשור למשחק.
    IC- IN CHARACTER- צ'אט קשור לשמחק ורק למשחק.

בעצם זה מושגים העיקריים שצריך לדעת לעכשו לכם. יש עוד עם אני יזכר, כי אותם מלא.

וחבר'ה, אחד הדברים שהכי קובעים זה תחשבו על מה שתעשו פעמיים, כאילו אתם עושים את זה בחיים האמיתיים.

אז לבנתיים אני סיימתי כאן. מקווה שהפרס וההשקעה הייתה טובה.
    תהנו.
    מנהל קהילת+מנהל פורום WarRock
    מנהל קהילת America's Army
    אדמין בשרת SAMP VG DM
    לשעבר
    כינויים:
    HFactor
    McLaren
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    הבעיה העיקרית ברולפליי הישראלי זה הנהיגה, נוהגים כמו פראיים חסרי אחראיות, בחיים האמתיים הייתם מקפידים על נהיגה טוב מאוד, אבל במשחק זה לא בא לכם בטוב.
    וגם הרולפליי הישראלי לא הכי טוב שיש, לדוגמא ראיתי ישראלי אחד שהתחמק משוטר NONRP+עשה POWERGAMING
    cop:/me cuffs the suspect.
    stranger:/me breaks the cuffs and escapes.
    לא בדיוק הרולפליי הכי טוב בעולם, אבל הרולפליי הישראלי בשיאו.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.01.2008
    אכו הרול פלאי הישראלי לא הכי מתקדם.
    אבל מתקדמים לאט לאט.
    תודה על המדריך.
    D: חזרתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.05.2007
    עיר
    אשדוד
    נכתב במקור על ידי Rage'
    הבעיה העיקרית ברולפליי הישראלי זה הנהיגה, נוהגים כמו פראיים חסרי אחראיות, בחיים האמתיים הייתם מקפידים על נהיגה טוב מאוד, אבל במשחק זה לא בא לכם בטוב.
    וגם הרולפליי הישראלי לא הכי טוב שיש, לדוגמא ראיתי ישראלי אחד שהתחמק משוטר NONRP+עשה POWERGAMING
    cop:/me cuffs the suspect.
    stranger:/me breaks the cuffs and escapes.
    לא בדיוק הרולפליי הכי טוב בעולם, אבל הרולפליי הישראלי בשיאו.
    אני הייתי בהלם מה שקרה ברול פליי של מתן. פשוט כולם כאלה ארסים חושבים שהם מאפיונרים וזה.
    אדמין בשרת SAMP VG DM
    לשעבר
    כינויים:
    HFactor
    McLaren
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.07.2007
    חחח איזה סטלן..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.05.2007
    עיר
    אשדוד
    חחח איזה ספאם..
    אדמין בשרת SAMP VG DM
    לשעבר
    כינויים:
    HFactor
    McLaren
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2008
    עיר
    לוד
    אחלה מדריך אחי כול הכבוד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.05.2007
    עיר
    אשדוד
    נכתב במקור על ידי @[email protected]
    אחלה מדריך אחי כול הכבוד!
    תודה תודה...
    אדמין בשרת SAMP VG DM
    לשעבר
    כינויים:
    HFactor
    McLaren
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2008
    עיר
    נתניה
    כל הכבוד על המדריך אחי .
    באמת כל הכבוד על ההשקעה .

Hector "Smokey" Ramirez

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    נכתב במקור על ידי FroGeR
    אני הייתי בהלם מה שקרה ברול פליי של מתן. פשוט כולם כאלה ארסים חושבים שהם מאפיונרים וזה.
    צודק <_<
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.01.2008
    תודה על ההשקעה,המדריך שלך נכנס ללינקיה אף על פי שהוא לא המדריך הכי ברור והמסודר בעולם.
    כל השקעה מתבטאת בסופו של דבר ואנו מעריכים הכל
    תמשיכו להשקיע זה עוזר ומביא המון מוטיבציה לאנשים אחרים לקרוא וללמוד ואף להשקיע גם!
    D: חזרתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.02.2008
    שיהיה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.05.2007
    עיר
    אשדוד
    נכתב במקור על ידי 3DGlitch
    תודה על ההשקעה,המדריך שלך נכנס ללינקיה אף על פי שהוא לא המדריך הכי ברור והמסודר בעולם.
    כל השקעה מתבטאת בסופו של דבר ואנו מעריכים הכל
    תמשיכו להשקיע זה עוזר ומביא המון מוטיבציה לאנשים אחרים לקרוא וללמוד ואף להשקיע גם!
    אני יכול לעשות את המדריך בשפה גבוהה אבל בכוונה עשיתי אותו כזה דליל שפה בגלל שיש אנשים שהם... מה לעשות
    אדמין בשרת SAMP VG DM
    לשעבר
    כינויים:
    HFactor
    McLaren
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    עיר
    באר שבע