תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    19.06.2007
    עיר
    חולון
    טוב, אז כמו שאתם יודעים, זהוא הטור השבועי שבו אפרסם הרפתקאת D&D כל שבוע אז הנה ההרפתקאה השניה:
    *תזכורת*
    אני: בתור ג'וזל קלריק ברמה 2 שרואה באמונה וכוחותיה אמצעי ולא מטרה, ומחפש את מקומו ותהילה בעולם.
    דור: בתור בוריס, הפלינג ברברי ברמה 2 ולו חזיר יבלות בשם פוצי(פעם היה קוראים לו פנקיק) בעל חיבה גדולה לפזיזות יתר. כמו-כן הוא גם בעל מזל נאחס ביותר(על ההרפתקאה הראשונה אחרי הפסקה של חצי שנה, בקרב הראשון הוא הוציא 2 ולאחר מכן 1 ושבר את גרזנו, ועוד כל מיני שטויות של זריקות מטופשות חח )
    אסתר: בתור לנה אלפית רינג'רית/אשפית ברמה 2, בעלת חוש מפותח לאדישות יתר. (מה קורה אסתר? )

טוב. אז בהרפתקאה הקודמת, ניצלנו בנס מהתקפתם של הדיידרים ביער האפל.
    לאחר מכן, חזרנו אל העגלה עם הגמדים, והמשכנו במסענו אל עבר העיר:

הקמנו את המחנה בשעת הערב. אני שמרתי ראשון. לפתע אני שומע רישרוש מסוים, אני מנסה להבחין מה פשר הרעש, ולפתע אני מגלה שהבטן שלי....מקרקרת! אני לוקח פיסת בשר, ומתחיל לצלות אתה על האש הקטנה בתור "נישנוש חצות" כזה.. כשלפתע, אחד הגמדים מתעורר לריח הבשר המגרה(אני כמו הבשר הצלוי שלי). אני והוא יושבים ומנשנשים(תוך כדי שהוא אוכל חלק לא קטן מהמזון) אבל בתמורה, הוא מציע לי בירת גמדים משובחת. אנחנו שותים ומדברים, ולפתע אני מגלה שתורו של בוריס לשמור! אני מעיר אותו בבעיטה ונכנס לשק השינה שלי.
    בוריס שומר, ומעביר את הלילה דיי בשקט כשלפתע, נראה הבזק חזק בשמים גוש קטן ולהן טס במהירות לקרקע ומתנגש בה בקול נפץ חזק. נדהם מהמראה, הוא מעיר את לנה כשלפתע הם שומעים קול דהירות. הם מסתכלים ובוחנים את סביבתם, כשלפתע הם רואים סוס רץ באתרף כאילו הוא בורח מהקרחת של בריטני ספירס(!)
    בוריס מנסה לעשות מעשה נועז ולקפוץ על הסוס, הוא מכוון היטב, קופץ, ובשניה האחרונה מחטיא ודופק סלייד על הקרקע הבוצית משהוא.
    לאחר מכן הוא מדבר עם הגמדים בדבר המטאור. אנחנו מבינים מהם שברזל מטאורי שווה המון כסף, ושבבוקר נלך לבדוק את הענין ולא עכשיו בלילה.

לאחר שינה חטופה, אנחנו קמים מפרקים את המחנה ולאחר זמן קצר מאתרים את מקום הנפילה.
    כשאנו מגיעים לשם אנחנו רואים מכתש וחצי גופה התחתון של מה שנראה כמו אדם לשעבר.
    חתיכות של בשר ועצם מפוזרת ליד, הגמדים נראים נגעלים למראה בעוד אני פולט במרץ את "נשנוש החצות" שלי. בוריס כרגיל ללא חשיבה מוקדמת מחליט לחפש האם נשאר משהוא מהמטאור (תוך התנגדות ברורה של הגמדים שנראים נרתעים במקצת בהסבר של:"תגיד?! מה קרה לך?! מה נראה לך הסיכוי שמטאור כ"כ קטן ירסק דווקא את האיש הזה דווקא פה?! אנחנו לא לוקחים סיכונים מיותרים, גם שחתיכה כ"כ קטנה לא תהיה שווה את הכסף והמאמצים שנאלץ להשקיע בחיפוש את הבשר הזה" ) אך בוריס בעל התושיה והשכל הלא כ"כ גדול ממשיך לנבור באתר הזוגלובק הזה, כשלפתע הוא מוצא תיק(שכמובן מלא בחתיכות עצם ובשר) אך זה לא מרתיע את חברנו הרוסי. הוא מחפש בתיק מעט, ומוצא שם ספרון קטן. הוא לוקח אותו מבלי ידיעת הגמדים וחוזר לקרקרה, בהמשך מסענו לעבר העיר.
    לאחר כמה שעות של נסיעה, אנו מגיעים לשערי העיר, כשלפתע שני אבירים מאיימים למראה, חבושי שריון מלא(FullPlate) מתקרבים אלינו(לעיר זאת אין מלך, אבל יש מסדר של אבירים שמגן עליה ומהווה את משטרה ושני אבירים אלו שייכים אליו).
    הם עוצרים אותנו, ומבקשים לדבר עם בוריס. הם לוקחים אותו לצד:
    "אדון בוריס, נכון?"
    "כן, מה? למה אתם לא נותנים לנו להכנס?"
    "האם ידוע לך שהאדם שהסתבכת איתו בקטטה בפונדק נפטר מפצעיו?"
    (כמובן שלדברי השה"מ עכשיו, אנחנו המומים מכיוון שדבר זה לא קרא והוא המציא אותו למען ההרפתקאה...)
    "מה?! לא הכתי אותו כ"כ חזק, בטח משהוא אחר קרה לו..."
    "אמממ, שברת לא את הברך עם הראש שלך"
    "-.-"
    "בכל מקרה אתה מורחק מהעיר למשך 10 השנים הבאות בפקודת מועצת האבירים."
    "מה?!"
    לאחר שאני רואה שהשיחה מתעכבת אני נגש למקום.
    "מה פשר העיקוב?"
    חברי בוריס מסביר לי את פשר הדבר והמקרה.
    "אני מבין, בתור כהן ממסדר מכובד אני מוכן להיות ערב לכך שהוא לא יתקוף/יקלל/יהווה איום לאף אחד בגבולות עירכם."
    "כמובן." אומר השומר. "אז אם כך גם אתה יכול להיות מורחק ל10 שנים."
    אני "-.-"
    "האם יש משהוא שנוכל לעשות או לתת לכם כהוחכה שלא נעשה כלום? אולי פיקדון מסוים?" חברי בוריס אומר(כמובן שהוא הציע את כל נשקיו כפקדון אך השומרים סירבו.)
    "כן" אומר השומר. "אם יש לכם 1000מ"ז נמחק את אות הקלון מחברך"
    כמובן שאין לנו סכום כזה(או סכום בכלל) אז אנחנו מחליטים ללכת אל כפר הנמצא מרחק יום וחצי הליכה מהעיר.
    אנחנו נפרדים מחברנו הגמדים, שממשיכים לעיר והולכים את שאר היום אל עבר הכפר.
    אנחנו מחליטים להקים מחנה ללון בלילה ולהמשיך בבוקר.
    אנחנו מתחילים את השמירה. כרגיל אני שומר ראשון, ואחרי בוריס.
    בוריס מתחיל את המשמרת שלו כשלפתע הוא שומע....................(המשך בקרוב, פשוט אני צריך ללכת להתקלח, מקווה שנהנתם.)

כמובן שחלק מההרפתקאה לא מוצג מכיוון שנמחק מזכרוני, וגם כל ההרפתקאה מסופרת מזכרוני ומנקודת מבטי. כמו-כן גם השיחות ופרטים שולים מהמקרים עוותו מעט ע"י זכרוני.

*כל הזכויות שמורות לעורך/עורכי השמן הנודד ולyourfatmama.*
    *הרפתקאה ע"י אורי השה"מ הכי מעושן בארץ(חח הנה לך ) *
    YourFatMama

ושאמא שלכם תמיד תהיה שמנה!
    (/__\)
    ( O.o)
    ( > <)
    זהו ארנב.
    אנא העתיקו את ארנב אל חתימותייכם על מנת לעזור לו לכבוש את העולם!!!
    ---------------------------------------------
    (\__/)
    (^.^)
    (>.<)
    (___)
    (O)(O)
    זהו ארנב פסיכי
    העתיקו אותו לחתימתכם
    ולא הוא יבוא בלילה ויאכל לכם את
    כל הממתקים
    גם את העוגיות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2008
    חעח! מעולה! תיאור מדויק ומלא תובנה על ההתלהבות והאנרגיות החיוביות והקבוצתיות שמתבטאות במשחקי מו"ד!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.06.2007
    עיר
    חולון
    חחח.. תודה, אפרסם את ההמשך בזמן הקרוב.
    YourFatMama

ושאמא שלכם תמיד תהיה שמנה!
    (/__\)
    ( O.o)
    ( > <)
    זהו ארנב.
    אנא העתיקו את ארנב אל חתימותייכם על מנת לעזור לו לכבוש את העולם!!!
    ---------------------------------------------
    (\__/)
    (^.^)
    (>.<)
    (___)
    (O)(O)
    זהו ארנב פסיכי
    העתיקו אותו לחתימתכם
    ולא הוא יבוא בלילה ויאכל לכם את
    כל הממתקים
    גם את העוגיות
    שתף ב-Google+