תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 33
    הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    עיר
    הרצליה
    חברה מי שלא שמע אני נכנס החל מיום ראשון להיות אדמין בשרת הישראלי כן כן אני המופרע לשעבר חחחח.
    אז רציתי לנצל את ההזדמנות ולהודות לכל מי שהמליץ עליי וחשב שאני מספיק איכותי ובעל ראש על הכתפיים כדי לקחת חלק בהייותי אדמין אז תודה רבה חברה ובסוף לאחד שנתן את פסק הדין לאורן שאני מקווה שאני ישמח אותו על ההחלטה הנועזת שהוא נתן פה אז תודה רבה ויאללה מה אתם עושים פה יש לנו שרת לשחק בו
    נכתב במקור על ידי aviOneManArmy
    דוגרי... אבל דוגרייי
    פעם הייתי יכול לעצור באמצע משחק לכמה שניות ולכתוב בצ'אט..b! zibi al zibilaolao
    ועדיין להשאר מקום ראשון..
    עכשיו.. אם אני שניה לא מרוכז.. בא לי איזה דודו וגונב אותו..(את המקום ראשון) שלא לדבר שאם אני עוצר לכתוב.. אני מסיים באמצע.. שזה בכלל קטסטרופה
    תסתכל ימינה->עוד -> עוד מעט את רואה את זה-) אתה עקום אמרתי ימינה

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    מודיעין
    בהצלחה דודו.
    אתה שחקן טוב ושחקן למופת, אני בטוח שהבחירה הייתה טובה ונכונה.
    עמוד ההרכב שלי:
    https://www.facebook.com/4SourGrapes

הצטרף בתאריך
    20.04.2007
    עיר
    אזור
    בהצלחה
    ערפדילה -

הצטרף בתאריך
    28.09.2007
    נכתב במקור על ידי dodo445544554455
    חברה מי שלא שמע אני נכנס החל מיום ראשון להיות אדמין בשרת הישראלי כן כן אני המופרע לשעבר חחחח.
    אז רציתי לנצל את ההזדמנות ולהודות לכל מי שהמליץ עליי וחשב שאני מספיק איכותי ובעל ראש על הכתפיים כדי לקחת חלק בהייותי אדמין אז תודה רבה חברה ובסוף לאחד שנתן את פסק הדין לאורן שאני מקווה שאני ישמח אותו על ההחלטה הנועזת שהוא נתן פה אז תודה רבה ויאללה מה אתם עושים פה יש לנו שרת לשחק בו
    בלי שטויות אה?

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    דודו הוא בהחלט בן אדם עם ראש על המותניים, מקווה שתפקיד האדמין יסיח את דעתו והוא יהרוג פחות.

קצת מידע על דודו למי שלא מכיר
    דוֹדוֹ אפור (Raphus cucullatus, נקרא על ידי ליניאוס Didus ineptus). עוף שחי באי מאוריציוס שבאוקיינוס ההודי ונכחד בשנת 1681.
    הדודו היה סוג במשפחת הדודואים (Raphidae) שבסדרת היונאים. מין אחד היה כלול בסוג, הוא הדודו האפור. במשפחה נכלל מין נוסף, הוא בן-דודו בודד שחי באי רודריגס ונכחד גם כן.
    בעבר סברו כי מין נוסף של דודו התקיים בעבר באי ראוניון, הוא הדודו הלבן (Raphus solitarius) ונטען שנכחד בשנת 1746. כיום סבורים שמדובר במגלן בודד, עוף נכחד גם הוא.
    המתיישבים ההולנדים גילו את הדודו בשנת 1601. היה זה עוף שלא הצטיין בבינה יתרה, גדול במקצת מתרנגול הודו, אורך גופו כ-75 ס"מ, גובהו כ-90 ס"מ ומשקלו הגיע ל-25 ק"ג. גופו היה כבד, רגליו היו עבות וקצרות, ראשו היה גדול ולו מקור גדול ומעוקל, כנפיו היו קצרות והוא לא היה מסוגל לעוף. הדודו היה צמחוני ואכל בעיקר פירות וזרעים. נקבת הדודו הטילה ביצה אחת גדולה על הקרקע ושני ההורים דגרו וטיפלו בגוזל תקופה ממושכת.

הכחדות הדודו

הדודו נכחד בידי המתיישבים עצמם, שהרסו את אזור המחיה שלו, היער, כדי להרחיב את מושבתם, ובידי חיות הבית שלהם - כלבים, חתולים ובעיקר חזירים, שטרפו את הביצים, העופות הצעירים, ומזון הדודואים. הפרט האחרון נצפה בשנת 1681.
    מקור השם דודו הוא מהמילה הפורטוגזית "doudo", שפירושה "שוטה". פירוש שמו המדעי גם כן "עוף שוטה", משום שהיה איטי ולא חשש מבני האדם ומחיות הבית שהביא עימו לאי. צחוק הגורל כי השוטה בסיפור זה הוא דווקא האדם שהביא בעל חיים זה לכליה.

הדודו בתרבות המודרנית

הדודו אמנם נכחד, אולם הוא מוכר מאוד בעולם. יצרן הבירה היחיד באי ראוניון בחר בדודו כסמלו המסחרי, ואפילו באי מאוריציוס נבחר הדודו להיות חלק מהסמל הלאומי. קיימים צעצועים ואף סדרות טלוויזיה הקשורות בדודו בכל העולם המערבי. למרות תדמיתו הפופולרית, הדודו היה ועודנו משל לטפשות.

הצטרף בתאריך
    03.04.2007
    עיר
    ראשון לציון
    בהצלחה

bf name-bros1 honen71

הצטרף בתאריך
    30.10.2007
    עיר
    קרקנד
    נכתב במקור על ידי Dar
    דודו הוא בהחלט בן אדם עם ראש על המותניים, מקווה שתפקיד האדמין יסיח את דעתו והוא יהרוג פחות.

קצת מידע על דודו למי שלא מכיר
    אתה סטלן
    בהצלחה דודו!

VIVA LA SHPAM!

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    בהצלחה נשמה! תן לי כבר את המספר הנייד שלך, שאני אשמע את השיר שלך
    וחוץ מזה, כמו שאמרתי, אם אתה לא נותן באן לORKY ולPUNISHER הזה לצמיתות אני תולה אותך ושורף לך את הבית!

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נכתב במקור על ידי Supr4Dud3
    אתה סטלן
    בהצלחה דודו!
    אני סטלן? ולך יש תמונה של חתול על אסלה שכתוב POOPS...

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    בהצלחה דודו, מקווה שהאדמין לא יעלה לך לראש P:

אל תנסה לברוח מצלף, סתם תמות עייף...

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    עיר
    מאדים
    בהצלחה...
    מקווה שתחסום את כול הטמבלים שמשתמשים ב-C4
    [/IMG]

הצטרף בתאריך
    24.10.2007
    עיר
    קריית שמונה
    מזל טוב ובהצלחה.
    אני מקווה שעכשיו אתה תתחיל להיות רציני יותר, כי עד עכשיו אתה לא עשית כלום חוץ מלהריץ דחקות...
    אה ואני מקווה שתהיה אדמין טוב כמו שאתה משחק טוב.
    ...fear knows no CR... - Rich Burlew
    Real Love is the rarest thing of all - Y.Z

אתם מתעצבנים כל פעם מחדש כשהמצנח לא נפתח?
    יש פתרון! הקשיבו לעצה החכמה של Dark Respect...
    "עשיתי שכשאני כותב 'נוב' בצ'אט המצנח נפתח" (הוכח כמועיל! נסו עכשיו!)

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נכתב במקור על ידי BlackV
    מזל טוב ובהצלחה.
    אני מקווה שעכשיו אתה תתחיל להיות רציני יותר, כי עד עכשיו אתה לא עשית כלום חוץ מלהריץ דחקות...
    אה ואני מקווה שתהיה אדמין טוב כמו שאתה משחק טוב.
    הגדרה של שחקן טוב היא הגדרה ברורה של שחקן שמצליח ליישם את חוקי המשחק ברמה הגבוהה ביותר, פגיעות מהירות כמה שפחות מוות דיוק מהירות וזריזות.
    אדמין טוב לא מוגדר באף מקום - האם זה אדמין שצריך לתת הרבה באנים וקיקים? או שזה אדמין שצריך להיות רחום ואהוב ע"י כל השחקנים?
    מזה אדמין טוב בשבילך? כי בשביל אחרים אדמין טוב זה משהו אחר...

הצטרף בתאריך
    14.03.2007
    עיר
    אשקלון
    בהצלחה

הצטרף בתאריך
    24.10.2007
    עיר
    קריית שמונה
    אדמין טוב נובע מהרבה דברים.

א' לא משתמש ברעה בכוחותיו החדשים...
    ב' לא עושה אפליות (מעניש את מי שצריך ולהפך).
    ג' יודע את החוקים כמו את כף ידו.
    ד' שם את הניהול לפני ההנאה במשחק.
    ה' רציני ובוגר, ובעל יחס ונימוסים.

אין פה קשר לכמה שהוא פעיל (למרות שאם הוא נכנס פעם בשנתיים, הייתי ממליץ למצוא אדמין נוסף), וגם רמת המשחק שלו לא קשורה.
    ...fear knows no CR... - Rich Burlew
    Real Love is the rarest thing of all - Y.Z

אתם מתעצבנים כל פעם מחדש כשהמצנח לא נפתח?
    יש פתרון! הקשיבו לעצה החכמה של Dark Respect...
    "עשיתי שכשאני כותב 'נוב' בצ'אט המצנח נפתח" (הוכח כמועיל! נסו עכשיו!)

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    עיר
    הרצליה
    נכתב במקור על ידי Dar
    הגדרה של שחקן טוב היא הגדרה ברורה של שחקן שמצליח ליישם את חוקי המשחק ברמה הגבוהה ביותר, פגיעות מהירות כמה שפחות מוות דיוק מהירות וזריזות.
    אדמין טוב לא מוגדר באף מקום - האם זה אדמין שצריך לתת הרבה באנים וקיקים? או שזה אדמין שצריך להיות רחום ואהוב ע"י כל השחקנים?
    מזה אדמין טוב בשבילך? כי בשביל אחרים אדמין טוב זה משהו אחר...
    תשמו דר צודק טוב בעיניי אחד לא בערכך טוב בעיניי האחר אני אומר לכם כבר עכשיו חברה תשמרו על החוקים ולא תשמעו ממני שזה טוב
    אבל במידה ותפרו אני לא יחשוב פעמיים מלחנך אתכם בצורה הכי יעילה אבל גם הכי פחות כואבת שניתנה לי אז שחקו יפה וקדימה לקרב ורגמן אל תדאג יש לי צילומים לא שכחתי גם אני אכלתי מהם לא מעט אבל שתקתי למרות האזהרות שאני ואתה רשמנו להם הם לא הקשיבו אל תדאג יטופל

הצטרף בתאריך
    08.02.2007
    לפחות מחליף אותי אדמין נורמלי

הצטרף בתאריך
    09.01.2008
    בהצלחה דודו. אני בטוח שתעשה את העבודה מצוין
    It's not a mistake, it's a Poops.

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    בהצלחה
    עכשיו כשדארק יהרוג אותך הוא יכתוב בנושא "הרגתי את דודו, האדמין"
    Smart_Bullet