תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  03.04.2007
  עיר
  טירת כרמל
  הודעות
  2,249
  שם מלא: דריק ווילסון (Derrick Wilson)
  כינוי/שם חיבה: ביזי-די (Bizzy-D)
  תאריך לידה: 27.9.1984
  מוצא: קנדי
  מקום לידה: טורונטו, אונטריו, קנדה
  Toronto, Ontario, Canada
  אזור מגורים לפני המעבר לארה"ב((לסאן אנדרס)):
  טורונטו, אונטריו, קנדה
  Toronto, Ontario, Canada
  מראה: עור לבן, שיער בלונדיני-חום בהיר,
  עיניים כחולות, שרירי אבל לא "מנופח" מדי.
  אופי: אדם נחמד ושנון (ציני), הוא מתבל את סגנון הדיבור שלו בהומור ואמירות שנונות שמצליחות להצחיק אפילו את אנשים ששונאים אותו, שונא ש"מדברים מלוכלך" על אחותו ומשפחתו ועלול להגיב בקיצוניות ולעיתים אף באלימות. אך הצדדים הטובים בו כמו האופי הקליל והרצון לעזור הפכו אותו לשוטר האהוד ביותר במשטרת טורונטו.
  מבטא: מבטא אנגלי בערבוב עם צרפתי
  מקצוע לפני המעבר: שוטר; מפקד יחידת התנועה במשטרת טורונטו;
  הועבר מאוחר יותר להיות שוטר סמוי;
  עזב את המדינה (קנדה) עם דרגת סגן Lieutenant))
  שלא בטוח שתתקבל ע"י ארצות הברית
  ((לא בטוח שישימו אותי שוטר ב-RP));
  מצב כלכלי: בינוני - טוב
  שפות: אנגלית((אנגלית זה גם עברית)) וצרפתית.
  משפחה: הורים בטורונטו, אחותו לומדת רפואה במונטריאול ושאר המשפחה הרחוקה באיזורים שונים בקנדה.


  קורות חיים:
  דריק נולד למשפחה של צרפתים – קנדים שעברו ממונטריאול לטורונטו. הוא נולד להורים ניקול דה פרדייה וג'ון ווילסון, ויש לו אחות שגדולה ממנו ב-4 שנים בשם אבריל, שמעדיפה שייקראו לה אייבי (Avie). דריק מילדותו אהב שוטרים, כאלו שנוסעים על ניידות, לובשים מדים ואוכפים את חוקי התנועה. כשגדל מעט התחיל לאהוב שוטרים מסוג אחר: כאלו שלובשים חליפות או סתם בגדים אזרחיים, נוהגים ברכב משטרתי שנראה אזרחי לכל דבר ומפריעים לתנועה. והחלק שהוא הכי אהב: לירות בפושעים או בסתם אנשים מרושעים. בגיל 17 הוא הלך למעין תכנית שנקראה אז "עזרה לקהילה" בחסות ממשלת קנדה, הממשל של פרובינציית אונטריו ועיריית טורונטו. היו שם כמה תחומים כמו: סיוע לקשישים, כבאות, פרמדיקים (כמו מד"א), מכבי אש ומשטרה. דריק הלך למשטרה. הוא קיבל מהמפקדים שלו עיטורי כבוד ומדליות ונכתב בתעודה בסוף השנה כי "דריק מראה רצינות והתמדה ובעל פוטנציאל להגן ולשרת בכבוד על עירנו..."; אחרי התיכון הלך לאוניברסיטה ללמוד קרימינולוגיה הוא סיים שני תארים בהצלחה והוציא רישיון לנשיאת ואחזקת נשק. אחורי קורסים שהוא לקח בנהיגה וירי הוא ניסה להתקבל למשטרת טורונטו והצליח שם. הוא אפילו קיבל צל"ש:
  1.משפחה של נערה שהציל מחטיפה אכזרית דרשו מהעירייה לתת לו צל"ש על המעשה(פירוט בהמשך).
  2.סיוע למשטרת מונטריאול, טורונטו ומשטרת הגבולות האמריקנית בלכידת ראש של ארגון פשע גדול שחצה שלא כחוק את הגבול לקנדה ותכנן לפגוע באזרחים (יפורט בהמשך).

  אירועים בנעוריו וילדותו:
  כפי שצוין למעלה דריק מאוד אהב שוטרים ותמיד חיקה אותם עד שהפך לאחד מהם. גם אחותו, שהייתה "טום בוי" לא קטנה בעצמה אהבה את זה. דריק היה מאוד קשור אליה ואם מישהו לא דיבר עליה יפה דריק היה במקרה הטוב מאיים עליו ובמקרה הרע ממש רב איתו מכות. פעם אחת כשהיה בן 13 (אחותו אז הייתה בת 17) אחד התלמידים אמר לו בהפסקה "ואוו... אחותך בחורה מה זה כוסית! מה הייתי עושה איתה..." כשהוא עבר במסדרון. כשדריק שמע את זה הוא התנפל עליו והצמיד אותו לקיר. "מה אמרת על אחותי?! הא?!" הילד חזר על דבריו בזלזול: "שאחותך כוסית בטירוף והייתי עושה איתה..." הוא לא הספיק לסיים את המשפט ודריק נתן לו אגרוף עוצמתי בפנים. אחותו שמעה את זה ורצה אליו "דריק עזוב אותו! מה קרה?!" דריק אמר לה "הוא דיבר עלייך לא יפה ואני מלמד אותו לקח!" אבריל (אחותו) צחקה קצת ואמרה לו "תעזוב, תן לי אותו!" דריק עזב אותו ואבריל תפסה אותו. "מה אמרת עליי? דבר, כלבה!" צעקה לו באוזן. "אמרתי שאני רוצה... לעשות איתך.." אבריל לא נתנה לו לסיים את המשפט והעיפה לו שתי סטירות חזקות בלחיים. ואיימה עליו: "אתה רואה את הציפורן שלי??" היא הרימה אצבע ונופפה בה מול עיניו. "אני אוציא לך את העיניים אם זה ייקרה שוב!" הילד צחק ואמר "איומים של פריקית שוחטת חתולים!" אבריל בעטה לו בביצים, חיבקה את דריק והלכה איתו. "אתה לא צריך לריב בשבילי, אני יכולה לריב לבד!" כך האירוע נגמר. דריק ואבריל יצאו נקיים מזה.


  האירועים החשובים ביותר של דריק בקריירה שלו כשוטר

  אירוע 1:
  כשדריק היה סטודנט לקרימינולוגיה וקצין (Officer) במשטרת טורונטו היה להם מעין פרויקט באוניברסיטה לחנוך בני נוער מהאזור(כמו פר"ח). דריק הכיר נערה בת 14.5 בשם אבריל דה בור, בת לצרפתים קנדים שעברו מקוויבק סיטי לטורונטו, כמעט כמו המשפחה שלו. אותה אבריל הייתה יפה עם עיני תכלת מבריקות ודריק תמיד אמר "גם לאחותי קוראים אבריל והיא מאוד דומה לך..." והוסיף חיוך קטן. התפתח ביניהם קשר ידידות חזק ואחרי חצי שנה דריק והמשפחה שלו הפכו לחברים טובים של המשפחה של אבריל; כשנפגשו בפעם הראשונה דריק נתן לה את המספר שלו ואמר לה:
  "אם את מפחדת, מאוימת או משהו תתקשרי אליי בלי לחשוב פעמיים!"; יום אחד, זה מה שהציל אותה מלמצוא את עצמה מתה בנסיבות מחרידות. זה היה כמו עוד יום רגיל, אבריל חזרה ברגל מביה"ס כי החמיצה את ההסעה הביתה. איש אחד במכונית ישנה קרא לה להיכנס, היא סירבה והמשיכה ללכת.
  בינתיים האיש התגנב מאחוריה עם סכין חסם את פיה עם ידו ואמר שאם תצעק זה יהיה הסוף שלה. היא הספיקה לראות את לוחית הרישוי של הרכב לפני שהאיש זרק אותה אל תא המטען של הרכב. היא חייגה לדריק: "דריק! זאת אבריל! איזה מטורף אחד חטף אותי!" דריק נלחץ ורץ אל הרכב שלו. חברו במוסך שאל אותו לאן הוא הולך ודריק ענה לו בעצבים: "אבריל בצרות! אני נוסע אליה!" האיש עיקם מבט ושאל: "אחותך..?" דריק צעק לו "לא! אולי במקום לחפור כנס איתי?!" חברו נכנס לרכב, הם הדליקו סירנה ויצאו. דריק שאל את אבריל מה לוחית הרישוי של הרכב, היא ענתה: "לוחית של פרובינציית קוויבק, UGTKDNPD! בואו כבר!" דריק רשם את המספר במחשב: "לעזאזל! הנבלה רק השתחרר לפני יומיים מריצוי מאסר!" דריק איתר את הרכב והם קראו לו לעצור. "מה קרה ילדה? הזמנת שוטרים?? זה באמת הסוף שלך!" הוא עצר את הרכב שלו, דריק ושותפו יצאו עם רובים שלופים. "אל תזוז! משטרת טורונטו!" האיש תפס את אבריל והצמיד את הסכין לצוואר שלה. "עוד צעד אחד ואני מטפל במתוקה שלך! אל תזוז!" דריק עמד שם זמן מה. "אדי(פנה לשוטר שאיתו), תסיח את דעתו ואני כבר אחלץ אותה!" אדי עשה שבקשתו והתחיל "לשחק" עם הנשק ולכוון אותו לאזורים שונים בגופו של החוטף. "היי, איפה החבר של...?" הוא לא סיים את המשפט ודריק נתן לו מכה ועילף אותו. אבריל חיבקה אותו ונישקה אותו (נשיקה קטנה על הלחי, כן?) ואמרה שהיא חייבת לו את החיים שלה. הם סיפרו את כל הדרמה למשפחה של אבריל וההורים שלה כתבו מכתב בקשה למשטרה על מנת שיעניקו צל"ש לדריק ולאדי ושיעלו אותם לדרגת סמל (Sergeant). דריק ואדי קיבלו קידום ואבריל קיבלה את הנקמה המתוקה שלה – החוטף שלה, ששמו היה ג'ון ג'יימסון נשלח לכלא לשלוש שנים בפועל ושש שנים על תנאי.

  אירוע 2:
  "טוב, אני חייב להגיד.. זה עוד בוקר משעמם...
  אני על הגבול האמרי... היי! מה זה?!"
  *דריק שמע קולות של פיצוץ ובניין קורס. לפני שהספיק להבין מה קרה הוא שמע בקשר:
  "כל היחידות! יש לנו אירוע 1337 במסוף הגבול של מונטריאול – אלבני. משטרת מונטריאול ומשטרת הגבולות האמריקנית מבקשות את עזרתן של כל הניידות באיזור קוויבק – מערב אונטריו, הקרובות לקו הגבול. עבור."
  דריק הפעיל סירנה ונסע לשם. לאחר מכן הוא ראה שהכל כשורה והמשיך לסייר על קו הגבול תוך כדי שהוא מקשיב למוזיקה בווליום יחסית גבוה. הוא שאל את המוקד "מוקד, כאן ניידת במסווה 6369, האם יש חשודים לפריצה? עבור."
  במוקד ענו:
  "ניידת 6369, יש רכב שטח עם לוחית רישוי של מדינת ניו יורק החשוד כי פרץ את מסוף הגבול. אנו מנסים לאתר אותו כעת."
  דריק ראה מולו רכב שטח התואם את תיאור המוקדנית ועקב אחריו זמן מה.
  "נראה לך שזה שוטר?" שאל הנהג את אחד מנוסעיו.
  "לא... שוטרים לא מקשיבים לפאנק רוק, רק זוללים סופגניות!" כולם צחקו קצת מהבדיחה.
  "למה הוא נוהג על פורד קראון ויקטוריה ועוקב אחרינו??" אחד האנשים נשמע מודאג.
  "תקשיב טמבל, נראה לי שגם בקנדה יש אנשים שנוהגים על קראון ויק! ואולי הוא באותה הדרך שלנו?!" הנהג צעק עליו.
  לדריק נמאס. הוא לקח את הקשר, כיוון למצב "מגה-פון" ואמר: "משטרת טורונטו! עצרו בצד וצאו מהרכב בידיים מורמות! אל תאלצו אותי לבעוט לכם בתחת! קדימה!"
  הנהג צעק לו "קפוץ לי, חזירון קנדי!"; דריק הזמין גיבוי של 4 ניידות נוספות שכיתרו את הרכב ואילצו אותו לעצור בצד. דריק ניגש אל הנהג ושאל אותו "איך קראת לי?!" הנהג שתק. "אמריקאי מטומטם... היה כתוב שם "גבול קנדה – ארצות הברית" לא "קנה וסע"! היית צריך לחכות לתורך בביקורת הדרכונים ולא להפוך את כל המסוף! בנאדם... אתה הולך לאכול אותה אצלנו ובגדול!" חבריו צחקו הצחוק גדול. הנהג הלך לכלא באשמת חבלה ברכוש ציבורי תוך סיכון חיי אזרחים ואנשי כוחות החוק הקנדיים והאמריקניים, חציית גבול בינלאומי שלא כחוק ולבסוף, אחרי חיפוש ברכב גם באחזקת סמים שנועדו לסחר.
  המושל של ניו יורק הציע לדריק עבודה בארצות הברית במחוז "סאן אנדריאס" בעיר בשם לוס סאנטוס. כשהתייצב ונתן למפקד המשטרה בלוס סאנטוס את המסמכים המפקד אמר לו:
  "מה שהיה בקנדה, נשאר בקנדה; כאן אתה מתחיל דרך חדשה, אדון ווילסון."
  חבר קהילת GTA/SAMP
  מ-2007 עד בערך 2010
  -
  המפרט שלי:  OS: Windows 10 Home 64 bit
  CPU: Intel i7-7700K 4.2 GHz
  Motherboard: ASUS PRIME-B250M-A
  RAM: 16GB (Hynix 8GB DDR4 2400Mhz [x2])
  GPU: ASUS GeForce GTX1070 STRIX OC 8GB GDDR5
  SSD: 240 GB (222 GB)
  Hard Drive #1: 1 TB (931 GB)
  Hard Drive #2: 1 TB (931 GB)
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  05.09.2007
  הודעות
  5,944
  כמה רשמת

  אחלה קורות חיים XD  קרדיט לאמיר

  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  23.01.2008
  הודעות
  2,819
  יאי עוד קנדי!
  אני אוהב אותך דני
  D: חזרתי
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  09.07.2007
  הודעות
  1,452
  יפה סיפור נחמד..
  שתף ב-Google+

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  14.10.2007
  עיר
  נתניה
  הודעות
  3,680
  יפה אחי כל הכבוד
  שתף ב-Google+

 6. #6
  הצטרף בתאריך
  07.09.2007
  עיר
  פתח תקוה
  הודעות
  355
  פייי יפה חח אהבתי תקורות חיים
  כן כן גם אני עברתי 3xxתגובות
  היי , גם אני ישראלי !
  אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !
  שתף ב-Google+

 7. #7
  הצטרף בתאריך
  10.02.2008
  הודעות
  65
  תקשיב,
  בעיברית לקרוא כאלה סיפורים זה מעפןן רצח..
  נסח אותו לאנגלית, עדיף..
  שתף ב-Google+

 8. #8
  הצטרף בתאריך
  02.03.2007
  עיר
  באר שבע
  הודעות
  1,056
  אתה צודק ב100% רן אבל הבעיה שלרוב הקהילה אין פה רמת אנגלית גבוהה
  אז סיפורים בעברית יותר קלים לקריאה , ב LS-RP לאף אחד אין בעיה עם אנגלית...
  Silas 'Cash' West

  שתף ב-Google+

 9. #9
  הצטרף בתאריך
  03.04.2007
  עיר
  טירת כרמל
  הודעות
  2,249
  ****עידכנתי והוספתי דברים****
  חבר קהילת GTA/SAMP
  מ-2007 עד בערך 2010
  -
  המפרט שלי:  OS: Windows 10 Home 64 bit
  CPU: Intel i7-7700K 4.2 GHz
  Motherboard: ASUS PRIME-B250M-A
  RAM: 16GB (Hynix 8GB DDR4 2400Mhz [x2])
  GPU: ASUS GeForce GTX1070 STRIX OC 8GB GDDR5
  SSD: 240 GB (222 GB)
  Hard Drive #1: 1 TB (931 GB)
  Hard Drive #2: 1 TB (931 GB)
  שתף ב-Google+

 10. #10
  הצטרף בתאריך
  23.01.2008
  הודעות
  2,819
  עודכן בדיון הנעוץ
  D: חזרתי
  שתף ב-Google+

 11. #11
  הצטרף בתאריך
  03.04.2007
  עיר
  טירת כרמל
  הודעות
  2,249
  עידכנתי שוב!
  חבר קהילת GTA/SAMP
  מ-2007 עד בערך 2010
  -
  המפרט שלי:  OS: Windows 10 Home 64 bit
  CPU: Intel i7-7700K 4.2 GHz
  Motherboard: ASUS PRIME-B250M-A
  RAM: 16GB (Hynix 8GB DDR4 2400Mhz [x2])
  GPU: ASUS GeForce GTX1070 STRIX OC 8GB GDDR5
  SSD: 240 GB (222 GB)
  Hard Drive #1: 1 TB (931 GB)
  Hard Drive #2: 1 TB (931 GB)
  שתף ב-Google+

 12. #12
  הצטרף בתאריך
  28.06.2007
  הודעות
  80
  סיפור מצוין אחי !!! אני מקווה שיהיו עוד כמה אנשי חוק .
  שתף ב-Google+

 13. #13
  הצטרף בתאריך
  14.02.2008
  הודעות
  108
  נכתב במקור על ידי Gdil
  סיפור מצוין אחי !!! אני מקווה שיהיו עוד כמה אנשי חוק .

  חח וגם אזרחים טובים..
  שתף ב-Google+

 14. #14
  הצטרף בתאריך
  23.01.2008
  הודעות
  2,819
  אני ודני נהיה חברים לניידת בעזרת ה'
  עדכנתי שוב דני,כל הכבד עכשיו זה מושלם ,בהצלחה גבר.
  D: חזרתי
  שתף ב-Google+

 15. #15
  הצטרף בתאריך
  03.04.2007
  עיר
  טירת כרמל
  הודעות
  2,249
  נכתב במקור על ידי Anpu
  אני ודני נהיה חברים לניידת בעזרת ה'
  עדכנתי שוב דני,כל הכבד עכשיו זה מושלם ,בהצלחה גבר.
  תודה אחי!
  חבר קהילת GTA/SAMP
  מ-2007 עד בערך 2010
  -
  המפרט שלי:  OS: Windows 10 Home 64 bit
  CPU: Intel i7-7700K 4.2 GHz
  Motherboard: ASUS PRIME-B250M-A
  RAM: 16GB (Hynix 8GB DDR4 2400Mhz [x2])
  GPU: ASUS GeForce GTX1070 STRIX OC 8GB GDDR5
  SSD: 240 GB (222 GB)
  Hard Drive #1: 1 TB (931 GB)
  Hard Drive #2: 1 TB (931 GB)
  שתף ב-Google+

 16. #16
  הצטרף בתאריך
  19.03.2007
  הודעות
  2,647
  Wsup my litel canada?
  Danny Come to the WR Vent Port 9992
  I Want To Talk WHhit My litel Canada man.. BB Danny
  דרך הגב אחלה של כתיבה חח
  בברכה,
  דור
  שתף ב-Google+

 17. #17
  הצטרף בתאריך
  11.01.2008
  עיר
  חולון
  הודעות
  5,740
  דני יפה מאוד אחי אחלה סיפור!!!!
  שתף ב-Google+

הרשמה