תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    כמו שנאמר בעצים אחרים, אין שום סיבה לסמוך על השיפוט שלי, אז אני נעזר בכם. תכתבו כן את הדעות שלכם על דמויות של אחרים- או שתסבירו לי למה דווקא הדמות שלכם מגניבה

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.08.2007
    מסתבר שמה שכתבתי לקוריאן תקף לכל הדמויות שהוגשו השבוע - שלא הוגשו השבוע דמויות, אלא רק סיפורים.
    סביר שזה נבע מההגדרה של קיום "הרפתקאה אחרונה", שדחף את הכותבים לתאר את ההרפתקאה האחרונה, לנסות לעשות זאת בצורה המרתקת ביותר - ויצא להם סיפור, במקום דף דמות.
    אישית, כלל האצבע שאני ממליץ עליו - אם רואים בקטע דיאלוג, תיאור של אדם/מצב/איזור/חפץ שאינה הדמות (והתיאור לא רלוונטי באופן ישיר לדמות המתוארת -נניח, אישה עם עיניים ירוקות לדמות שתמיד אהבה עיניים ירוקות), או דברים אחרים שעוסקים במשהו שאינו הדמות - אז זה חורג מהגבולות של דף דמות ועובר לסוגי כתיבה אחרים.
    אם אני הייתי השופט (וכאן, אני מניח, טוב שאני לא), הייתי קובע שלא הוגש השבוע שום דבר שעונה על הדרישה הבסיסית של "דמות". הוגשו שלושה סיפורים, שאין לי רצון לדבר על איכותם, אבל דמויות לא הוגשו - וסביר שזה נובע מקריטריון ראשוני בעייתי.
    במילים אחרות - בלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    אני לא מסכים, לא קראתי אף אחת מהדמויות (לא מספיק משעמם לי) אבל אני חושב שהדרך הכי הכי טובה להעביר דמות היא על ידי סיפור, הסיפור משלב את כל מה שצריך לדעת, ההתנהגות, המראה, הציוד, האישיות, הרקע, ההיסטוריה. כל מה שצריך, וזה גם יותר מעניין, ומאפשר לשלב דברים מגניבים, הרבה יותר טוב מתיאור יבש, לדעתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.08.2007
    נכתב במקור על ידי nahal14
    אני לא מסכים, לא קראתי אף אחת מהדמויות (לא מספיק משעמם לי) אבל אני חושב שהדרך הכי הכי טובה להעביר דמות היא על ידי סיפור, הסיפור משלב את כל מה שצריך לדעת, ההתנהגות, המראה, הציוד, האישיות, הרקע, ההיסטוריה.
    מצד אחד אתה אומר שלא קראת כי לא משעמם לך, ומצד שני אתה אומר שזו הדרך המעניינת יותר. ניחא.
    אבל כל מה שאמרת נכון, אם הסיפור סובב את הדמות באופן ישיר ומתמשך, וגם אז, הרבה פעמים עדיף לתאר תכונות מאשר להראות אותן באופן סיפורי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכון, אני בטוח שאם הייתי מתחיל לקרוא אחת מהדמויות, הייתי גומר לקרוא אותה, ואם היא הייתה בצורה שכפי שאני מבין אתה מעדיף, שזהו בעצם יותר תיאור נטו של הדמות, הייתי נוטש את הקריאה ועובר לשחק באבלס (אין כמו באבלס כשמשעמם!), כאשר הסיפור הוא סיפור ולא סתם קובץ של תיאורים, אני אישית מרגיש שזה הרבה יותר טוב, וגם מעיד על איכות השחקן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    ניחוחיות,i beg to differ.
    אני מאמין שסיפור הוא הדרך הכי טובה להעביר דמות, במיוחד דמות מגניבה.
    הסיבה שפסלתי את הדמות של נרוביאן היא משום שהדמות אומנם הופיעה בסיפור, אבל לא הרגשתי אותה בסיפור, היא פחות או יותר עמדה בצדף כמו דמות משנית.

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הרשמה