תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    23.04.2007
    חוקי השרת בכניסה מכתיבים במפורש:

Commanders - Command! No flying and no tank driving!

מתוך כך אני גם מסיק שזה יהיה לא חוקי לנסוע בנגמ"ש למשל ולהתבנקר בתוכו.

עד פה הכל כשר למהדרין.

אני, בתור NadavN (עם תחילית IDF) הייתי Commander של קבוצה לפני יומיים במפה Mashtuur City ונזרקתי מהשרת בדיוק כשהקבוצה שלנו התחילה לנצח ותפסה פער אדיר לקבוצה השניה.

נימוק הזריקה היה - Commanders dont play. אין שום חוק, לא באתר שלכם, ולא בכניסה לשרת שלכם, האוסר על Commanderים מלשחק משחק רגיל (ואיני מדבר על נסיעה בטנק, כלי טיס או שאר ירקות. להפך, למעט ישיבה במקלע הכבד של רכבים כדי להגן על עצמי, דאגתי שלא להיכנס לשום רכב). בנוסף - ה-ADMIN שזרק לא ציין את שמו והתחבא בצורה פחדנית מאחורי התואר. החוק היחיד שאתם מדגישים הוא "שהעניין באם אתה INF נתון לשיקול דעתו של ה-ADMIN". נראה לכם הגיוני באמת? באף שרת תקין אין דרישה מ-COMMANDER להתחפר בנקודה מסוימת. בעיקר כשהקבוצה מנצחת וה-COMMANDER כן עושה את עבודתו. שיקול הדעת פה ממש לא "מתקבל על הדעת". יש לקבוע נהלים ברורים ולא לתת למספר לא מבוטל של ADMINS לקבל החלטות שנויות במחלוקת שאיש לא מפקח עליהם.

איני רואה כל פסול ב-Commander שעוזר לקבוצה שלו להגן על דגל, ואני לא מבין עד עכשיו מדוע נזרקתי מהשרת. כרגע, אין לי כל סיבה להאמין שנזרקתי משום שהגנתי על דגל (בדגש כבד על אי נהיגה ברכבים או שימוש בדברים אחרים למעט G36E).

אשמח לתגובות מנהלנים בלבד.

תודה.

הצטרף בתאריך
    20.04.2007
    עיר
    אזור
    אני לא העפתי אותך, (העפתי מישהו אחר על זהXP שהיה בAPC...)

מצטער להגיד לך אבל קומדר זה עבודה במשרה מלאה וקומנדר שלנחם לא עושה את העבודה באמת אחוז (זו דעתי לפחות) ועל פי השרת קומנדר שנילחם יותר ממתפקד עף פשוט מאוד

אני יכול להגיד לך שכשאני קומנדר אני יושב באיזה חור ולא נח לשנייה... בין בסקן לUAV והקבוצה שלי תמיד יודעת איפה האוייב גם אם הוא לא ב UAV בנוסף צריך לסמן מסוקים ומטוסים כדי לעזור למסוקים ולמסוקים שלך...

בכל מקרה אם קומדנר לא עושה UAV או שלוקחים דגל חשוב בסוף המפה בלי שהקבוצה תדע אז כניראה שהקומנדר לא מתפקד.

ובכל מקרה קומנדר מת לא יכול לתפקד, ו15 שניות זה הרבה זמן
    ערפדילה -

הצטרף בתאריך
    23.04.2007
    קומנדר מתפקד זה גם קומנדר שנלחם. לא כובש, לא מנהיג, אבל מגן על דגל, ונע מנקודה לנקודה.

אולי אתה לא יושב כל שניה ומבצע ספוט על חיילים, אבל אם המזל"ט באוויר כל הזמן, ואתה דואג לסמן למחלקות איפה נמצאים חיילי אויב באופן עקרוני וכמובן כלים כבדים - אין כל פסול במה שקורה.

בפועל, במקרה הספציפי, הועפתי כשאני מגן על דגל, עם רימונים ונשק אישי.

וכן, צר לי לומר לך, כשקומנדר נמצא תחת אש - הוא צריך להחזיר אש, ולא להישאר חייב. הסיטואציה הייתה שהועפתי בעודי נלחם עם חיילים נוספים על דגל שעמד תחת התקפה כבדה.

אני מצטער, אני לא שותף לגישה שלך. זה אומנם עבודה במשרה מלאה, אבל אין כל פסול בהגנה על איזורים שנחשבים אזורים אסטרטגיים.

הצטרף בתאריך
    30.10.2007
    עיר
    קרקנד
    נכתב במקור על ידי Foxtrot1
    קומנדר מתפקד זה גם קומנדר שנלחם. לא כובש, לא מנהיג, אבל מגן על דגל, ונע מנקודה לנקודה.

אולי אתה לא יושב כל שניה ומבצע ספוט על חיילים, אבל אם המזל"ט באוויר כל הזמן, ואתה דואג לסמן למחלקות איפה נמצאים חיילי אויב באופן עקרוני וכמובן כלים כבדים - אין כל פסול במה שקורה.

וכן, צר לי לומר לך, כשקומנדר נמצא תחת אש - הוא צריך להחזיר אש, ולא להישאר חייב. הסיטואציה הייתה שהועפתי בעודי נלחם עם חיילים נוספים על דגל שעמד תחת התקפה כבדה.

אני מצטער, אני לא שותף לגישה שלך. זה אומנם עבודה במשרה מלאה, אבל אין כל פסול בהגנה על איזורים שנחשבים אזורים אסטרטגיים.
    כל עוד עשית את מה שאתה צריך לעשות זה בסדר.
    אבל אני לא הייתי שם ולכן לא יכול להגיד כלום.

VIVA LA SHPAM!

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    קומנדר אשר לא יעשה את עבודתו יקבל כמה קיקים שצריך עד שיבין את תפקידו.
    חוץ מזה, אין לי מה להוסיף. אני לא בטוח שאני האדמין שהעיף אותך אבל אם כן אתה יכול להיות בטוח שהייתה לזה סיבה מוצדקת.

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי barakzan
    אני יכול להגיד לך שכשאני קומנדר אני יושב באיזה חור ולא נח לשנייה... בין בסקן לUAV והקבוצה שלי תמיד יודעת איפה האוייב גם אם הוא לא ב UAV בנוסף צריך לסמן מסוקים ומטוסים כדי לעזור למסוקים ולמסוקים שלך...
    למה אתה אף-פעם לא קומנדר כשאני משחק?

תמיד יש חוסר בקומנדרים נורמליים בשרת, אולי תתחיל לחרוש קצת על המשרה הזו?
    עמוד ההרכב שלי:
    https://www.facebook.com/4SourGrapes

הצטרף בתאריך
    20.04.2007
    עיר
    אזור
    נכתב במקור על ידי Lord.Arkis
    למה אתה אף-פעם לא קומנדר כשאני משחק?

תמיד יש חוסר בקומנדרים נורמליים בשרת, אולי תתחיל לחרוש קצת על המשרה הזו?
    איזה יום אני יהיה רק בשבילך
    ערפדילה -

הצטרף בתאריך
    23.04.2007
    שמח שהסוגייה הביאה לכם למסקנה שאתם צריכים לשחק ביחד ואחד מכם צריך להיות קומנדר מקובע.

תמיד כאן בשבילכם

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    שמח שהסוגייה הביאה לכם למסקנה שאתם צריכים לשחק ביחד ואחד מכם צריך להיות קומנדר מקובע.

תמיד כאן בשבילכם
    אם זאת המסקנה שהסקת מפה אז אתה בצרות צרורות...
    עצה: תקרא את חוקי השרת בדיון המיועד לכך.

הצטרף בתאריך
    23.04.2007
    יש עוד משהו שאתה יודע לעשות למעט לנגח?

מה גם שקצת הבנת הנקרא לא תזיק לך. "שמח שהסוגייה הביאה לכם למסקנה..." זאת לא המסקנה שאני הגעתי אליה, אבל ניחא.

לא מתכוון להתווכח איתך על זוטות.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה

מה שנכון, נכון.
    לא יודע מי העיף אותך , נבדוק את זה ונתקן את העניין.
    קבל את התנצלותי. אתה בסדר גמור.

הצטרף בתאריך
    23.04.2007
    גם אתה בסדר

לא שיש משהו לתקן האמת. אף אחד לא יוכל להחזיר אותי לקבוצה המנצחת ולתת לי את ההלל על הניצחון המרהיב של האמריקאים במפה!

אני צוחק שיהיה בפאנן.

תודה על ההתייחסות החיובית לשם שינוי, ד"א.

הצטרף בתאריך
    08.02.2008
    זה נכון לא רק במשחק הזה ...

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    עיר
    הרצליה
    נכתב במקור על ידי RightInTheFace
    מה שנכון, נכון.
    לא יודע מי העיף אותך , נבדוק את זה ונתקן את העניין.
    קבל את התנצלותי. אתה בסדר גמור.
    עמוס זה לא פייר אני פתחתי דיון על זה ועוד על יום שהיה בראנק אינפנטרי שיותר קל לפקד ולהילחם בו זמנתי לא זכתי לכזאת ההדעה ממך, ולא גם הנושא שלי לא נבדק בושה פעם כן בודקים פעם לא בודקים .

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי dodo445544554455
    עמוס זה לא פייר אני פתחתי דיון על זה ועוד על יום שהיה בראנק אינפנטרי שיותר קל לפקד ולהילחם בו זמנתי לא זכתי לכזאת ההדעה ממך, ולא גם הנושא שלי לא נבדק בושה פעם כן בודקים פעם לא בודקים .
    בעוד כמה ימים, יתחילו לפתוח עליך דיונים, נראה איך תתנהג מהצד השני.

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    עיר
    הרצליה
    נכתב במקור על ידי RightInTheFace
    בעוד כמה ימים, יתחילו לפתוח עליך דיונים, נראה איך תתנהג מהצד השני.
    אני אומר BRING IT ON

הרשמה