תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 39
    הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    חברת Namco Bandai הודיע כי היא עומדת לסגור כ50-60 אולמות משחקים המהווים כחמישית ממרכזי הארקייד שלה והיא תולה את הכשלון בהצלחת הווי.
    "A lot of the types of games that people played at an arcade can now be done at home" כך אומר דובר החברה Yuji Machida. תוסיפו לזה את העלות הגבוהה של הייצור מכונות המשחק, והתמעטות הביקורים של המשפחה היפנית הממוצעת בקניונים (שם ממוקמים אולמות המשחק) וקיבלת ירידה חדה בהכנסות ואילוצי סגירה.
    החברה הורידה את תחזית הרווחים שלה ב-38% לאזור של 155 מליון דולר.
    גם חברת Rival arcade מפעילת Sega Sammy Holdings הודיעה לפני זמן מה על סגירת 100 מרכזי ארקייד מהרשת שלה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אה... הארקייד לא ממוקמים בקניונים ביפן, הארקייד ממוקמים בארקייד. אלו בניינים עצמאיים שמכילים המון מכונות ארקייד, לפחות בכל מקום שאני הייתי.

ברור, נאשים את ה-Wii בירידה בארקייד, אני לא חושב שזה קשור, אני מניח שזה פשוט התנועה הכללית ביפן לעבר קונסולות ניידות, והרצון להוציא פחות זמן וכסף על ארקייד.
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    למה שלא נאשים את ה360, שהחליף את החוייה החברתית עם אנשים אמיתיים במשחק לייב עם חברים באינטרנט?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    היי, זה ככה אתה קורה לדובר החברה? בכל מקרה אני מניח שלא כל אולמות הארקייד הם בניינים עצומים. הרם הגדול שלהם מצויי במרכזי הבילוי בדומה למה שיש אצלנו.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי bozeman
    היי, זה ככה אתה קורה לדובר החברה? בכל מקרה אני מניח שלא כל אולמות הארקייד הם בניינים עצומים. הרם הגדול שלהם מצויי במרכזי הבילוי בדומה למה שיש אצלנו.
    לא. אני מבטיח לך. יש להם אולמות ארקייד, שיש בהם רק ארקייד. אולי יש פה ושם ארקייד בסוג של קניון, אבל ברוב הערים אתה תראה אולם ארקייד לבדו. זה שאצלנו זה בתוך קניון זה בעיקר כי מבנה של 5 קומות של ארקייד לא ממש יניב רווחים. אני לא חושב שאולמות ארקייד בארץ מניבים יותר מדי רווחים.
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אתה אומר שהרוב של מרכזי הארקייד הם בניינים בפני עצמם? אני לא מדבר על זה שיש באיזה מרכז של עיר גדולה מרכז ענק. אלא על מקום פרברי טיפוסי, שם אני מניח הארקייד הוא חלק מהמרכז המסחרי הכללי. (אבל אם אני טועה, ולחברה שיש לה 300 מרכזים רובם המכריע הם מרכזים של בניין, תקן אותי)
    וברור שאנו לא דוגמא למקום שבו בניין ארקייד יצליח (אני לא חושב שאפילו סתם אחד יצליח)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    יש אולמות ארקייד בארץ.

אה... אולי ITP יוכל לספר על זה יותר כי הוא היה בכל מיני חורים שאני לא הייתי ביפן, אבל בערים הגדולות זה רק מרכזים, או חנויות מרכזיות על הרחוב.
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    כן, עדי צודק. בכל עיר,יישוב או חור, רוב הארקיידס הם בניינים משל עצמם, עם מליון ואחד מכונות ו3-7 קומות. זה גם מחולק לפי ז'אנרים וכאלה. יש המון המון ארקיידים כאלה בכל שטות.

ארקיידים בתוך קניון זה נדיר מאוד.
    אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2

מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    מצחיק שהעלתם את הנושא, בדיוק חזרתי מעזריאלי ויצא לי להיכנס לג'וייסטיק ולשחק בגולדן אקס (אני יותר גרוע ממה שחשבתי). התפלאתי שהם לא מחדשים שם שום דבר, כנראה אין מספיק ישראלים שמוכנים לשלם כסף על משחקי וידאו אז מה אכפת להם לשים משחקי וידאו ישנים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אז מעניין למה הדובר הוסיף והסביר את הירידה בזה שהמשפחה היפנית פחות יוצאת

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי bozeman
    אז מעניין למה הדובר הוסיף והסביר את הירידה בזה שהמשפחה היפנית פחות יוצאת
    כי הם יוצאים לארקיידים ולפאצ'ינקו פרלורס, זה חלק ממקומות הבילוי שלהם.

הם לא צריכים קניון בשביל ארקייד

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    כן בוזי, התרבות אצלהם היא אחרת. ועדיפה. במקום להירגע בבית, הם הולכים להירגע ומוציאים כסף בארקייד או בקריוקי (שגם להם יש בניינים משלהם ולא מסעדות עם אוכל גרוע).

הם מנסים פשוט לתלות את כל הסיבות האפשרויות לעובדה שהם פשוט לא מחדשים מספיק בתחום הארקייד. הם טוענים שזה ה-Wii, טוענים שזה העליה במחיר הנפט, עוד מעט הם יגידו שזה בגלל SSBB, בקיצור, חרטא.

הדבר היחיד שלא מתקדם שם זו הטלויזיה היפנית. זה כאילו אתה חוזר לשנות ה-70. או לפחות זה מה שאתה קולט מהמלון.
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    אני מסכים עם עדי.
    יפנים פשוט לא יוצאים יותר מהבית. מה הם צריכים? יש להם קונסולות ניידות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי Mega
    אני מסכים עם עדי.
    יפנים פשוט לא יוצאים יותר מהבית. מה הם צריכים? יש להם קונסולות ניידות.
    האמת שקונסולות ניידות אצלהם זה בשביל תחבורה ציבורית ותורים, בכל נסיעה ברכבת תראה לפחות 6-10 אנשים עם דיאסים וPSPים בכל קרון. אני לא מגזים.

ועדי, אני לא יודע על מה אתה מדבר לגבי הטלויזיה, יש להם 50 ומשהו ערוצים, הם קולטים AXN, ESPN, ערוצי אנימה, נשיונל ג'יאגרפיק, אנימל פלאנט פוקס Movies ועוד. ובערוצים היפניים תמיד יש להם כל מיני סדרות דרמה או שעשועונים דפוקים.

כלומר הטלויזיה שלהם בדיוק כמו בארץ

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני מדבר על הערוצים היפנים. אתה תמיד רואה איזה יפני צועק עליך משהו, ביפנית.
    לא ראיתי סדרות דרמה יפניות, אבל שוב, אולי המלונות לא מראים הכל.
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    טוב, אף פעם לא התיימרתי להבין יפנים. אבל לא משנה הסיבות עדיין התוצאה שאולמות הארקייד נסגרים, ודווקא יפנים תמיד נראו לי הסוג שאוהב את המקומות האלו, אז מעניין באמת למה?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי I.T.P
    כן, עדי צודק. בכל עיר,יישוב או חור, רוב הארקיידס הם בניינים משל עצמם, עם מליון ואחד מכונות ו3-7 קומות. זה גם מחולק לפי ז'אנרים וכאלה. יש המון המון ארקיידים כאלה בכל שטות.
    וואו! מרכז החלומות. למה אין כאלה בארץ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני רוצה את הקריאוקי. זה כזה כיף להיכנס לחדר שזה רק אתה ועוד מישהו ואתם יכולים להשתגע לבד. אה... ואני לא מדבר על לאב הוטלז!
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי ADi
    אני רוצה את הקריאוקי. זה כזה כיף להיכנס לחדר שזה רק אתה ועוד מישהו ואתם יכולים להשתגע לבד. אה... ואני לא מדבר על לאב הוטלז!
    אני מסכים! לפני כמה ימים יצאתי עם חברים לערב קריוקי באחד מהברים המקומיים. to make the story short קבענו שנשיר ביחד כמה שירים, בסופו של דבר הם השאירו אותי לבד בחזית של השירים ונאלצתי לשיר את יחזקאל של החלונות הגבוהים. עכשיו אני לא יודע לשיר בשיט, אבל אני בכל זאת מאוד נהנה לשיר (וגם אחרי ששרתי את יחזקאל קצת צחקו עלי ועל השיר שבחרתי), רק חבל לי על ההשפלה הציבורית (לא שזה כזה אכפתי לי, הרי בסופו של דבר בכל זאת שרתי ), זה פשוט היה יכול להיות הרבה יותר כיף לשיר בבר אם לא הייתי צריך להשפיל את עצמי תוך כדי .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    איפה בכלל יש ברים עם קריוקי בארץ? שלא נדבר עוד על שירים בעברית.
    שתף ב-Google+

הרשמה