תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    עילבון
    קונאמי הודיעה היום על שחרור מארז חדש לפלייסטישן 2 כהכנה לצאת המשחק הרביעי בסדרה. המארז יכלול את המשחק הראשון בסדרה , והשני והשלישי בגירסת הסבסטאנס שלהם -גירסת הבמאי- . קונאמי עדין לא הודיעה על תאריך שחרור למארז הזה , אבל ספקולציות אומרות שהוא אמור לצאת לקראת אמצע מרץ .
    לידיעה המקורית באתר גיימספוט אפשר ללחוץ כאן
    We are not the tools of the government or anyone else. Fighting was the only thing I was good at. But at least I fought for what I believed in.

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    מעניין.
    לפי מה שהבנתי אנשים קונים את המשחק רק בשביל העלילה, זה צעד חכם מצד קונאמי.

הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    צעד גאוני!!!

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    עילבון
    והצעד גם צעד הגיוני מכיוון שהמשחק הרביעי יסיים את הסדרה , ומכיוון שלפי הפירסומים של קונאמי כמעט כל דמות שהופיעה בסדרה תופיע בדרך זו או אחרת במשחק הרביעי בסדרה
    We are not the tools of the government or anyone else. Fighting was the only thing I was good at. But at least I fought for what I believed in.

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    נראה מה יצצא להם מזה. זה מחשבה נכונה, השאלה היא אם אנשים שמתכוננים לקנות את 4 יקנו את כל הקודמים לקונסולת דור קודם. אני חושב שיוצא מארז דומה לPS3.

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    עילבון
    נכתב במקור על ידי The Joker
    נראה מה יצצא להם מזה. זה מחשבה נכונה, השאלה היא אם אנשים שמתכוננים לקנות את 4 יקנו את כל הקודמים לקונסולת דור קודם. אני חושב שיוצא מארז דומה לPS3.
    תראה בשביל חבילה ב 30$ אני חושב שזה שווה ביותר

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו
    זה גירסה סבבה לכל מי שפספס את המשחקים הראשונים
    מה שידוע לי שזה כולל את המשחקים הבאים :
    1. Metal Gear Solid
    2. Metal Gear Solid 2: Substance
    3. Metal Gear Solid 3: Subsistence
    אבל חבל שהיפנים הוציא את חבילת שהיא חגגה 20 שנה למטל גייר שהיא רק ליפנים שיש בתוכה יותר דברים מאשר הגירסה האמריקאי...
    זה מה שיש בחבילה :

וזה נראה יותר טוב כי המארז ממתכת חבל על הזמן

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    עילבון
    החבילה האמריקאית בניגוד ליפנית תכלול את כל המשחקים לפלייסטישן 2 אפילו את MGS1

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו
    אם אתה לא רואה טוב תגיד לי
    כי בחבילה היפנית כוללת הכל ויש גם MGS1!!!!

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    עילבון
    נכתב במקור על ידי The-Crush
    אם אתה לא רואה טוב תגיד לי
    כי בחבילה היפנית כוללת הכל ויש גם MGS1!!!!
    אני התכוונתי לזה שכל גרסאות המשחק יהיו לפלייסטישן 2 בחבילה היפנית למשל יש את PORTABLE OPS שהוא ל PSP ו MGS1 יהיה ל PSONE

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו
    תשים לב שאף פעם לא יצא MGS1 לסוני 2
    מה משנקבל כאן הוא גירסה של סוני 1

הצטרף בתאריך
    14.01.2008
    עיר
    תל אביב
    אם כזה דבר יגיע לארץ אני חושב שזה יהיה נחמד כדי שחלק מאיתנו יצליחו לעקוב אחרי העלילה אבל 30 דולר נשמע זול מדי זה יוצא בערך 105 שקל
    מחליף את Uncharted למשחקים אחרים ל PS3 להצעות פשוט שלחו הודעה ומשם נדבר

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    נראה לכם שזה ירוץ על הסוני 3?
    כי יכול להיות שהגרסא תהיה שונה מהמקור, לא?

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו
    תראה אם יש לך סוני 3 עם תמיכה במשחקי סוני 2 אז לא יהיה לך בעיה אבל אם יהיה לך את הגירסה של 40 גיגה אז אין לה תמיכה

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    תראה אם יש לך סוני 3 עם תמיכה במשחקי סוני 2 אז לא יהיה לך בעיה אבל אם יהיה לך את הגירסה של 40 גיגה אז אין לה תמיכה
    יש לי את זה עם התמיכה.

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    עילבון
    תשים לב שאף פעם לא יצא MGS1 לסוני 2
    מה משנקבל כאן הוא גירסה של סוני 1
    אני יודע , אבל אולי MGS1 בחבילה הזאת יפעל רק על PS2 ולא על PSONE

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    עילבון
    צריך לציין שכל המידע שצויין לגבי תאריך שחרור (18.3) מתיחס לצפון אמריקה , ואין בכלל מידע אם החבילה הזאת תגיע לאירופה ובטח שאין תאריך שחרור . למשל באוסטרליה החבילה לא תשוחרר שם

הרשמה