תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    התוכנית החלה עם אלוף ECW לשעבר, CM פאנק בזירה.
    הוא אמר שכאלוף שהפסיד את החגורה שלו, יש לו את הזכות לקבל רימצ' על האליפות והוא רוצה את האופציה הזאת ולאלוף אין ברירה אלא לקבל.
    הוא אומר שהוא רוצה זאת הלילה.
    אולם, צ'אבו נכנס ואומר שהוא אכן יקבל את הקרב החוזר אבל ב NWO.
    מיד לאחר מכן ארמנדו אסטרדה קובע קרב "הים של מקסיקו" בו צריך לזרוק את היריב לים בכדי לנצח(מהמזח).

הוכרזו קרבות לראו הבא: (אחד מהם הוכרז בראו הזה)
    וינס מקמהן נגד הורנסווגל בקרב NO DQ אך אם פינלי מתערב הוא מפוטר מה WWE(כסטוריליין)
    שון מייקלס נגד ג'ף הארדי
    ולפי מה ששמעתי ב WWE.COM יש סיכוי לקרב בין ג'ריקו ל JBL.

קרב הבא- קרב טאג טים של דיוות- ויקטוריה ולילה נגד קלי קלי ומישל מקול- נגמר בניצחון של ויקטוריה/לילה לאחר שויקטוריה עשתה את מהלך הסיום שלה על קלי קלי והצמידה את קלי קלי לניצחון.

הוכרז קרב ל SD הקרוב:
    קרב חוזר מ ECW- שלטון בנג'מין נגד קיין

ג'ון מוריסון נגד טומי דרימר- נגמר בניצחון "נקי" של מוריסון לאחר שמיז הסיח את דעתו, קולון
    דלייני ניסה לעצור את מיז אך מיז דחף את קולון, טומי עשה דרופקיק לחבלים למיז, מיז נפל אך
    זה עלה לדרימר בזה שמיד לאחר שהוא הסתובב, מוריסון ביצע את הקורקסקרו נקברייקר והצמיד
    את טומי.

ראיון של ג'ואי סטיילס עם סטיבי ריצ'רדס, סטיבי נפצע קשה מאוד בצוואר אך לאחר 5 ניתוחים
    (מוצלחים) ריצ'רדס חוזר ל ECW שבוע הבא.

קופי קינגסטון נגד ג'ובר(ג'יימס קרטיס)- נגמר לאחר סט מהלכים של קינגסון ומהלך הסיום שלו
    שמזכיר באזזסאו קיק( Buzzsaw Kick), קינגסטון הצמיד את הג'ובר לאחר המהלך.

מיין איבנט- קרב "הים של מקסיקו"- מיד לאחר התחלת הקרב החל ברואול אכזרי שנמשך אל תוך
    הקהל ומשם החוצה.
    פאנק נזרק על מכונית(בכביש) ע"י צ'אבו ופאנק זרק את צ'אבו על מיני-ואן.(בשני המקרים הזגוגית
    נשברה של שני המכוניות)
    בסוף, צ'אבו ניסה לעשות ורטיקל סופלקס( סופלקס יחיד מ" 3 החברים") לתוך הים אך הוא לא
    הצליח, פאנק עשה במקום זאת את ה GTS, ומההלם, צ'אבו נהדף אחורה ונכנס לים ועקב החוק,
    פאנק ניצח.
    מנהל פורום WWE והיאבקות

HHH I got two words for ya
    Thanks man

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.08.2007
    עיר
    ירושלים
    טאג הדיוות - גרוע .
    ג'ון VS דרימר - דרימר איז באק ! אני מקווה שבוע הבא ל:קולין ודרימר VS מוריס ומיז .
    ריצ'רדס באמת פצוע הראו את השריטה בצוואר אאוץ' .
    קופי והג'ובר היה נחמד D:

המאין איבנט :

אאוץ' איזה בראול מטורף ! איזה אקסטרים , פתאם בא אוטו והוא זורק אותו על האוטו מעניין עם זה מתכונן , ואז על המיני ואן בום ! ואז ליד הים איך פחדתי שפאנק יפול , ובסוף GTS ! איזה נפילה של צ'אבו .

תודה על הסקירה.
    קרדיט ענק לדימה על החתימה .
    ד''ש לדימה ארז והיאבקות.
    RKO RULEZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    תודה על הסקירה

דרימר רק הארדקור, אם לא זה שמעם...
    דיוות סתם חרטא, קופי רוצה לראות ומייןאיבנט נשמע סבבה אבל הקרב בנו וואי אוט לידו נישמע עלוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2008
    עיר
    חיפה
    כל הכבוד על ההשקעה
    המאיין אבנט נישמע קרב מה זה מצחיק
    Batman Arkham City - 2011

בברכה, אריאל. [email protected]
    - 20.09.08 - 20.11.10, מנהל פורום היאבקות ומשחקי מכות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2007
    עיר
    נהריה
    להפכך הקרב לא היה מצחיק ביכלל. הקרב היה אחד היפים שECW נתנה השנה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2008
    עיר
    חיפה
    מה לא מצחיק?!
    זה אחד הקרבות הכי מצחיקים ויפים שראיתי מה לא היית רוצה לראות את צ'אבו בתוך נהר??
    Batman Arkham City - 2011

בברכה, אריאל. [email protected]
    - 20.09.08 - 20.11.10, מנהל פורום היאבקות ומשחקי מכות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    עיר
    רמת גן
    תודה רבה על הסקירה.
    הקרב זוגות מאוד משעמם ולא מעניין.
    ג'ון מוריסון נגד דרימר קרב טוב והפיוד זוגות הזה יכול להוביל לקרב על אליפות הזוגות שיכול להיות מעניין.
    קופי קינגסטון נראה לי מתאבק טוב וצריכים לתת לו קצת פוש.
    המיינאבנט היה ענק, אני חייב לראות אותו

קרדיט למיקי על החתימה המדהימה הזאת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    כרגיל כל ה-ECW אוריג'ינלס הם הבררה של ה-WWE.
    המיינאיבנט נשמע נחמד, לא יותר מזה.
    אני מקווה שכבר יתנו לבורק את הפוש שמגיע לו ושיעיפו את צ'אבו מהמיינאיבנט ומ-ECW שלא הבנתי איך פתאום הוא צנח עליה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.01.2008
    נכתב במקור על ידי Terminator
    כרגיל כל ה-ECW אוריג'ינלס הם הבררה של ה-WWE.
    המיינאיבנט נשמע נחמד, לא יותר מזה.
    אני מקווה שכבר יתנו לבורק את הפוש שמגיע לו ושיעיפו את צ'אבו מהמיינאיבנט ומ-ECW שלא הבנתי איך פתאום הוא צנח עליה.

בכלל צריך להוריד את התוכנית של ה-ECW, אין לה שום זכות קיום בפני עצמה, הרוסטר קטן מאוד ואם ב-ECW בימים הטובים באמת היו קרבות אקטסרים עכשיו כל מיני פליטים מהרוסטר הראשי מעבירים שם שנה שנתיים על הדרך. צ'אבו אקסטרים? נו באמת, ג'ון מוריסון?? אחלה מתאבק אבל מה קשור ל-ECW?? ECW זה TEAM 3D של פעם, לא הנספח של וינס כדי להשתלט על העסק (מזכיר לי האמת את מכבי ת"א בכדורסל שתמיד היתה מביאה את השחקנים הישראלים הכי טובים כדי שיחממו אצלה את הספסל ולא יאיימו עליה אותו דבר וינס מחזיק את ECW אצלו שלא יצרו לו תחרות כמו פעם). עשו צעד מבורך כשצרפו אותם לסמאקדאון שגם שם הרוסטר הרבה פחות איכותי מ-RAW, צריכות להיות שתי תוכניות אבל כנראה התאוות בצע של וינס שרוצה 3 תוכניות בשבוע בשביל עוד קצת כסף מנצחת וחבל , זה סתם מוריד את הרמה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי RATED R EDGE
    בכלל צריך להוריד את התוכנית של ה-ECW, אין לה שום זכות קיום בפני עצמה, הרוסטר קטן מאוד ואם ב-ECW בימים הטובים באמת היו קרבות אקטסרים עכשיו כל מיני פליטים מהרוסטר הראשי מעבירים שם שנה שנתיים על הדרך. צ'אבו אקסטרים? נו באמת, ג'ון מוריסון?? אחלה מתאבק אבל מה קשור ל-ECW?? ECW זה TEAM 3D של פעם, לא הנספח של וינס כדי להשתלט על העסק (מזכיר לי האמת את מכבי ת"א בכדורסל שתמיד היתה מביאה את השחקנים הישראלים הכי טובים כדי שיחממו אצלה את הספסל ולא יאיימו עליה אותו דבר וינס מחזיק את ECW אצלו שלא יצרו לו תחרות כמו פעם). עשו צעד מבורך כשצרפו אותם לסמאקדאון שגם שם הרוסטר הרבה פחות איכותי מ-RAW, צריכות להיות שתי תוכניות אבל כנראה התאוות בצע של וינס שרוצה 3 תוכניות בשבוע בשביל עוד קצת כסף מנצחת וחבל , זה סתם מוריד את הרמה.
    מסכים איתך בכל מילה.
    אני בכלל בעד איחוד כללי של כל הרוסטרים לרוסטר אחד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2008
    נכתב במקור על ידי Terminator
    מסכים איתך בכל מילה.
    אני בכלל בעד איחוד כללי של כל הרוסטרים לרוסטר אחד.
    איחוד הרוסטרים יהיה צעד בעייתי, כי מספר הסטורליינים והפיודים יהיה קטן מאוד יחסית למתאבקים ב-WWE, אך ללא כל ספק צריך לצרף את ה-ECW ל-SD או ל-RAW, כי זה רוסטר קטן מאוד שכבר לא כ"כ אקסרימי..
    שתף ב-Google+

הרשמה