תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    23.01.2008
    אוקי,אני אסביר לכם צעד צעד מזה בדיוק הסיפור רקע של הדמות שלכם וכמה היא חשובה.
    בRP אתם צריכים לדמיין הכל בדמות שלכם,גוף,צלקות,עניים,צבע שיער,אורך שיער,גבוה או נמוך,האם הוא עיוור בעין אחת,האם הוא יכול לדבר רק אנגלית,איזה קשר חברתי הדמות שלכם מפתחת,איך היא למדה,כמה חברים היו לה,אם אילו חברים היא התחברה,אילו אנשים היא אוהבת/לא ממש אוהבת/שונאת,מה הדמות שלכם אוהבת,לצאת עם חברים או להשאר סגור לבד בבית וכד' וכד'.

בדמות שלכם,אתם צריכים לדמין פרט למראה,את האישיות של הדמות.
    מה היא אוהבת לעשות,מה היא לא אוהבת לעשות,האם היא אוהבת אלימות,שונאת אלימות,אוהבת בעליי חים,אילו בעליי חיים היא אוהבת,האם היא אוהבת מדע,האם היא מתעניינת ברפואה,עזרה לזולת,האם הוא יעזור למישהו/י בשעת צרה..וכד'.

מה מומלץ לחשוב בדמות? היסטוריה,משפחה,בית (האם זה היה בית עשירים או בית עוני על גבעה נטושה וכד'..)..,חברים,בית ספר,בכלליות הכל, אתם צריכים לחשוב כמו בן-אדם במציאות,ממש על הכל,אפילו הפרטים הקטנים ביותר כמו עבר קשה ,האם הדמות שלכם היתה מוכת בצעירותה?,האם התייחסו אליה טוב או רע,האם היא חוותה התעללות פיזית/פסיכולוגית/מילולית או נפשית בכל צורה שהיא,האם יש לה צלקות,האם היא הייתה קורבן לשוד,עוינות,האם היא עזרה אי פעם למישהו להחלץ מחובות,מצרות או אפילו מהרג?
    האם היא עברה פעם תאונת דרכים,הכל!

שוב אני מזכיר כמו במדריך הקודם שלי.
    קשה להפוך לרוצח ,אך אם הדמות שלכם נאנסה או עברה התעללות פסיכולוגית,פיזית או נפשית בעבר,כנראה שהיא פשוט חולה בראש וקל להפוך לרוצח סדרתי במצב כזה.

תחשבו היטב על סיפור רקע הדמות שלכם,תזכרו שזה IC,וזה חשוב להמשך המשחקיות שלכם,אם אתם שחקני RP רציניים אתם תשחקו בדיוק ע"פ המראה,האישיות וכמובן הסיפור דמות שהצבתם לדמות שלכם,אם לא,אתם וודאי תכתבו סתם סיפור או תעתיקו בלי להתייחס אליו במשחק עצמו.
    עכשיו תחשבו על הדמות,על האישיות והמראה,העבר,החברים הכל,תהפכו אותה למציאות,לאט לאט תראו שתחשבו על סיפור מעניין ומתאים לדמות שלכם,האם הדמות שלכם היא בן/בת אדם טוב שלא אוהב אלימות והוא איש עסקים עם משפחה וילדים ושם טוב בעיר,או בדיוק ההפך,רוצח דם קר עם עבר פלילי ארוך ומסובך? הכל צריך ליהות מחושב ולא מזולזל.

תמיד תדעו שהאורך של הביוגרפיה אינו חשוב בכלל,אלה התוכן הוא החשוב.
    אני אישית אוהב לכתוב הרבה כי עולים לי עוד ועוד רעיונות לדמות שלי,אתם לא חייבים לעשות כמוני,מישהו יכול לעשות סיפור מושלם מ5 שורות ופחות,העניין הוא ליהות יצירתיים ולא להתבסס על אותו בסיס של "כל המשפחה שלי נהרגה ע"י המאפיה/הכנופיה בשכונה ונשארתי לבד ,נאלצתי לשרוד ,באתי לפה באתי לשם" וכד'.

עובדות חשובות שאןתם אני ממליץ לכתוב על הדמות שלכם בביוגרפיה (הסיפור דמות).

-משקל
    -גובה
    -מגדר
    -לאומיות
    -שפות
    -משפחה (כולל עבר,חברים,בית ספר,כל המכלול הגדול הזה)
    -מחלות שונות מהילדות שמסכנות אתכם(דברים שיכולים לעשות לכם אלגריות ולגרום לבעיות)

אלו דברים שבאמת נראים לי הכי בסיסיים לבנית הדמות שלכם.
    למה כל זה חשוב?
    ע"פ המשקל והגובה,ניתן לקבוע אם תוכלו לרוץ הרבה,לקפוץ הרבה בלי להתעייף ולעסוק הרבה בפעיולת גופנית בלי להתעייף,השפות שאתם דוברים,השפות שלמדתם,יקבעו איך תדברו בשרת,כמובן אם כתבתם ששפת האם שלכם היא רוסית כנראה יהיה לכם מבטא כלשהו,מחלות,אלרגיות שונות קובעות את הRP שתשחקו מאוד ברמות קיצוניות,מעשן שיוצא ממכוניות עד לדברים הכי הזוים כמו ריח של כדור שהרגע נפלט מהרובה,אני בטוח שרובכם לא תעשו כאלה דברים כי תרגישו עצלנים מכדי לעשות את זה ורק תרצו לשחק ולהשיג מה שבא לכם,אך חברה,כל הכיף זה לקבוע לדמות שלכם גבולות,מה מותר לה לעשות נפשית,מה מותר לה לעשות פיזית,כל זה RP.
    יש עוד מלא דברים שקובעים איך תשחקו RP בשרת,במידה ותשחקו ע"פ מה שכתבתם.

-כמובן אתם לא חייבים לכתוב פרטים כאלו בסיפור דמות העיקר שתדעו לשחק אותה,אבל זה מאוד חשוב כי זו בעצם ההיסטוריה של הדמות שלכם שתלווה אתכם עד מותה/עזיבתה של LS לארץ אחרת,או במילים אחרות,שאתם גומרים לשחק את הדמות מכל סיבה שהיא.

אם יהיה ביקוש רב אני אשמח לתת מגוון רחב של הצעות כיצד לבנות דמות,מבחינת כל פרט ופרט,לא אתנגד לעזור לקהילה בכל צורה שהיא.

זכרו שהסיפור דמות שלכם קובע את המשחקיות שלכם,תמיד תזכרו לעבוד ע"פ עובדות מן העולם האמיתי,ככה בונים דמות,והסיפור דמות זה IC,זאת אומרת שכל מה שאתם כותבים חייב ליהות קשור אך ורק למשחק ולדמות שלכם-עירבוב דברים מן החיים שלכם בצורה משמעותית לא יהיה דבר חכם לעשות.

מקווה שעזרתי ואני עוד אמשיך לעזור המון.
    תבקרו במדריך הRP הקצר-אבל משמעותי מאוד שלי,בלחיצה פה.
    D: חזרתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.07.2007
    משקיען..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    עיר
    באר שבע
    כל הכבוד על ההשקעה חסרים ילדים כמוך...
    Silas 'Cash' West

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.10.2007
    עיר
    נתניה
    אין עלייך אחי כל הכבוד על ההשקעה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.03.2007
    אחלה כול הכבוד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.09.2007
    עיר
    פ"ת
    תודה אחי עזרתי לי מאד
    כל כך משעמם לכם שאתם מסתכלים לי על החתימה !?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.11.2008
    אתה יכול להביא לי עותק של אפליקישיין ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.10.2007
    עיר
    נתניה
    Jack_Morris קבלת אזהרה על הקפצה .

נעול .
    שתף ב-Google+