תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    עיר
    רמה"ש
    הדיון עלול להכיל ספויילרים אז על אחריותכם.

לאחרונה עיינתי בדיונים מאוד מעניינים על האם היקום של Mass Effect הגיוני ויכול לקרות אצלנו.
    הנה הטיעון שלי.

בעצם לפי היקום של Mass Effect מצאו טכנולוגיות חדישות של גזע נכחד בשם הProtheans שעוזרות לך לנוע במהירות הFTL.
    בואו אני אפרט, בעולם של Mass Effect קיימים מתקנים שנוצרו ע"י הProtheans בשם Mass Relay, מה שהמתקנים האלה בעצם עושים זה ל"העביר" אותם ליקום מגביל שבעצם חוקי הפיזיקה אינם קיימים (Element Zero), המסה שלך מתבטלת אז אין התנגדות מצד הגוף ואז נעים במהירות הרבה, הרבה, הרבה יותר גבוהה. עכשיו מאוד קשה להבין את התאוריה הזאתי וגם מאוד קשה לבסס אותה על משהו כי אין בעצם גוף בלי מסה (עד שלא יעיפו את כל התורות של ניוטון וחבריו וימציאו משהו אחר). בסופו של דבר יוצאים מכיוון של Mass Relay אחר בצידו השני של היקום וכך היה ניתן לחקור את שביל החלב (אחרת בני האדם היו משוטטים עוד הרבה זמן בחיפוש אחר כוכבים אחרים).

תזרקו את דעותכם.

נ.ב. יש לי עוד כמה דברים לשאול אבל אני רוצה קודם לדון בנושא הזה ואז נעבור לנושא הבא.

Have Fun.

נ.ג. אני מצטער אם ההסבר יצא קצת עילג אבל מאוד קשה לתאר את הדברים במילים.

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    אי אפשר דיון בלי ספויילרים? לפי זה רק בוזומן יענה לך...

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    עיר
    רמה"ש
    אלה לא ספויילרים שידפוק לך את כל המשחק, ולא הייתי קורה להם ספויילרים ב100% אבל הם עדיין תוכן מתוך המשחק, אני אתן לדעה של מישהו אחר להחליט אם הם ספויילרים או לא.
    בגדול אתה לא תבין כלום אם לא סיימת איזה 1\4 משחק.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    טוב, דבר ראשון אין פה ספויילרים. כל מי שראה את הסרטון פתיחה מכיר את זה 0או צריך להכיר את זה...
    לדעתי כמובן שמבודר פה במדע בדיוני, אבל דווקא היופי שלו זה שהוא מבוסס רק על נקודת משען אחד לא הגיונית או שלא ניתן לבסס אותה. וזה שיש דבר כזה אלמנט אפס.
    שאר התיאורה דווקא מאוד הגיונית משם והלאה. כי באמת ניתן להבין איך זה יכול לגרום לך לטוס מהר או לקבל כוחות ביוטיים.
    מצד שני לא מצאו דרך אחרת לזוז מלבד מעליות?

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    עיר
    רמה"ש
    נכתב במקור על ידי bozeman
    טוב, דבר ראשון אין פה ספויילרים. כל מי שראה את הסרטון פתיחה מכיר את זה 0או צריך להכיר את זה...
    לדעתי כמובן שמבודר פה במדע בדיוני, אבל דווקא היופי שלו זה שהוא מבוסס רק על נקודת משען אחד לא הגיונית או שלא ניתן לבסס אותה. וזה שיש דבר כזה אלמנט אפס.
    שאר התיאורה דווקא מאוד הגיונית משם והלאה. כי באמת ניתן להבין איך זה יכול לגרום לך לטוס מהר או לקבל כוחות ביוטיים.
    מצד שני לא מצאו דרך אחרת לזוז מלבד מעליות?
    האמת שאם אני לא טועה יש איזה מתקן שיכול לשגר דברים למרחק מסויים אבל זה דורש כמו אדירה של אנרגיה.
    האמת שהמדע עובד על זה שכל עוד לא סתרו את התאוריה שלך היא נכונה :ם.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    משחק עצמו אתה עובר כל הזמן במעליות. תמיד הצחיק אותי ששפרד תמיד מתמתח כאילו אין לו סבלנות...
    בכל מקרה בהחלט אני נותן הרבה כבוד לצוות הפיתוח של המשחק. זה משחק עם המון מחשבה כמעט בכל האספקטים שלו. הכוכבים, ההיסטוריה, הפיזיקה התרבויות השונות והמאפיינים שלהם. לדעתי בהחלט יש פה מקום נרחב לפיתוח של סדרת ספרים (שתצא) וטלווזיה (או סרטים כמובן)

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה
    לשמחתי אף פעם לא הייתי פריק של משחקי תפקידים, ככה ששום
    ספוילר לא יכול לבאס אותי.

מנהל פורום Xbox וקהילת הפייסבוק XBOX Israel Community
    https://www.facebook.com/groups/482469815215301/

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    נכתב במקור על ידי bozeman
    משחק עצמו אתה עובר כל הזמן במעליות. תמיד הצחיק אותי ששפרד תמיד מתמתח כאילו אין לו סבלנות...
    בכל מקרה בהחלט אני נותן הרבה כבוד לצוות הפיתוח של המשחק. זה משחק עם המון מחשבה כמעט בכל האספקטים שלו. הכוכבים, ההיסטוריה, הפיזיקה התרבויות השונות והמאפיינים שלהם. לדעתי בהחלט יש פה מקום נרחב לפיתוח של סדרת ספרים (שתצא) וטלווזיה (או סרטים כמובן)
    לא נראה לי יעשו סרט על ME כי זה יהיה דומה כבר למלחמת הכוכבים בגלל כל החייזרים,כוכבים,הכוחות הביוטיים שמזכירים את הForce...

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    עיר
    רמה"ש
    מה 7 תגובות?
    אני רוצה לראות עוד תאוריות מעניינות!
    :<

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אולי נחכה לקאוטיק שיסיים את המשחק. לפי העובדה שהוא לא פה מאז שהוא קיבל את המשחק הייתי אומר שהוא די שקוע בו...

הצטרף בתאריך
    22.08.2007
    אתה ממש טועה בכמה דברים....

המאס-רלייס לא "מעבירים" אותך לשום יקום, מאיפה הפלצת את זה? ....תקרא קצת את הקודקס, הכל יחסית מפורט שם עד לרמה מסוימת. וכן יש" גוף בלי מסה" בערך, כלומר, עם תאיץ גוף מספיק מהר תצליח להפוף מסה לאנרגיה, ולשגר אותו , מה שקורה במאס - ריליי , ולא אני אמרתי את זה , E =MC2 , זה היחס בין מסה לאנרגיה.... מה שדרך אגב גם יקרה בעוד כמה חודשים כשיסיימו לבנות את המפלצת ב CREN ....

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    איזה מפלצות?

הרשמה