תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    היי שמעו הצלחתי לחסוך כסף ויש לי מספיק כסף לקניית משחק ps3 האמת שחשבתי על dmc4 אבל אני לא ממש בטוח אני מעוניין שווה ורציתי לשאול את דעתכם וחשוב לציין אני לא אוהב משחקים כמו cod4 או ut אז לא להציע משחקי גוף ראשון
    נ.ב המשחקים שיש לי הם wwe 2008 udf r&c darkness וmotorstorm אז לא להציע אחד מהם תודה רבה למי שיעזור לי לבחור משחק פעולה מגוף שלישי!!!

לדעתי dmc4 היא בחירה מצוינת,אבל תברר על assassin's creed,לדעתי אם אתה תאהב את הסוג הוא יעשה בישבילך את העבודה
    וכמובן שאם לא אכפת לך לקנות משחקים מ"הדור הקודם"(ps2)אז לך על המשחק פעולה הטוב היותר (לדעתי)כרגע בשוק-god of war1/2

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    רמת השרון
    כדי לך לנסות AC אבל אולי כדי לך גם uncharted שזה משחק יריות\הרפתקאות לא מגוף ראשון
    אחלה משחק שיחקתי בדמו ואני מתכנן לקנות אותו
    וכדי לבדוק משחקים אם יש לך PS3 תוריד דמוים ותבדוק הכל בחינם!!

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    1. יש לו UNCHARTED ואחי כדאי לך לשחק את אנצרטד עם הפסקות, אני רואה שאתה מתכוון לקנות אותו. אני אומר את זה מכיוון שאנצרטד יגמול אותך מ-WOW. (אני מתכוון ל-WOW 4EVER)
    2. בשביל מה לו GOD OF WAR 2? הוא דור קודם ולא שווה כרגע קנייה שאפשר לקנות עם אותו תקציב משחק לדור הבא. (ואל תתחיל עם ה: "חמדתי, הם לא אוהבים אותנו ננקום בהם!")
    3. אתה מכור לאנצרטד, אתה שונא את AC...... אתה יכול לקנות את DMC4 אבל תנסה להשיג דמו או פשוט להתנסות בו קצת לפני שאתה קונה.
    4. תנסה שינוי. קנה FPS כמו COD4 שהמולטיפלייר שלו יחזיק מעמד חודש, הסינגל שלו לא משהו חוץ משתי משימות- משימת הצלפים ועוד אחת שאתה עדיין עם האמריקאים.

הצטרף בתאריך
    27.09.2007
    לא הבנתי עד עכשיו מה זה אומר dmc4 ואני ממליץ בחום על אסאסין קריד.

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    יא אללה אתכם.... מי ששיחק באנצרטד לא יכול לשחק ב-AC. הוא פשוט פחות טוב.

כן כן, עכשיו הולכים לצלוב אותי.......

הצטרף בתאריך
    27.09.2007
    לדעתי ac הרבה יותר כיפי מאנצ'רטד למרות שהמשימות בו חוזרות על עצמן זה פשוט משחק גדול.

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    היי תודה על התגובות יש לי כמה דברים לומר
    1.יש לי את gow גם את אחד וגם את שתיים אני חולה על הסדרה אז אין מצב שזה לא יהיה בספריית המשחקים שלי
    2.אני יודע שהרבה אוהבים את ac אבל אני לא סובל אותו היה לי אותו והוא פשוט שיעמם אותי הוא לא משתווה לudf
    3.בסוף קניתי משחק אתמול והוא... stranglhold כן כן זה המשחק ותאמינו לי זה באמת אחלה משחק יש בו פשוט אקשן בלי הפסקה הוא מאוד מאתגר וקשה אני מאוד ממליץ לכם אל תחשבו אחרת stranglehold פשוט מדהים !!!!!!!

טוב...אני לא הייתי הולך אליו אבל מה שתגיד...

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    נכתב במקור על ידי עדן כליף
    לדעתי ac הרבה יותר כיפי מאנצ'רטד למרות שהמשימות בו חוזרות על עצמן זה פשוט משחק גדול.
    אה? יש לך אותו בכלל שאתה אומר את זה?

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נכתב במקור על ידי לורץ 2 הראשון
    טוב...אני לא הייתי הולך אליו אבל מה שתגיד...
    האמת שבהתחלה גם אני לא חשבתי אליו יותר מידי אבל הלכתי אליו ואני לא מתחרט זה באמת משחק מגניב אני ממליץ לך ולכול בעלי הps3 את המשחק הזה

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    STARNGLEHOLD משחק אדיר (חבל רק שהוא קצר).

הרשמה