תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    24.05.2007
    עיר
    tel aviv
    שלום לכולם,

פתחתי את הדיון הזה, כדי להראות לקלאנים שאולי לא יודעים על קיומו של טורניר קבוצות ב TF2 :

http://www.gamer.co.il/gamer2/php/re...TopicID=898520

כל הפרטים בדיון.

תירשמו בבקשה :]

תודה ויום טוב!

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אסור לקדם פורומים מתחרים...

הצטרף בתאריך
    24.05.2007
    עיר
    tel aviv
    נכתב במקור על ידי Mr.Kabab
    אסור לקדם פורומים מתחרים...
    זה לא קידום פורומים - זה קידום הקהילה! לא אכפת לי מהפורום , רק שירשמו, זה לטובת הקלאנים!

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אז תודיע ל"קהילה" שיש טורניר דומה גם כאן.

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    אני ממש לא אוהב את מה שאתה עושה, אולי אתה לא יודע את זה (ואולי אתה כן) אבל אתה מראה שהפורום של Gamer הוא יותר טוב מאשור הפורום שלנו. אבל לאור הדיון על הפיקאפ שנדחה אני לא אעשה עם זה כלום, ואני אפילו אעריך את זה, כי מה שהקהילה שלנו צריכה היום כדי להתרחב, זה טורניר קלאנים כמו שצריך, אבל פעם הבאה אני מבקש שלא תעשה את זה.
    מוסד לנצח איתי בלב.
    Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    הוא לא מראה, הוא מנסה להראות. תתבטא כראוי, זה נראה כאילו ויגיימס מנסים להסתיר משהו.

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    נכתב במקור על ידי Woolin
    הוא לא מראה, הוא מנסה להראות. תתבטא כראוי, זה נראה כאילו ויגיימס מנסים להסתיר משהו.

תראה לי פעם אחת שויגיימס לא הסתירה מאיתנו משהו?

אגב,כמה זמן עבר? איפה השרת של ויגיימס?

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    אני יודע איפה הוא בדיוק כמוכם, המנהלים לא מגיבים לי כבר יותר משבוע , אז בינתיים אין לי מה לעשות.
    מוסד לנצח איתי בלב.
    Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."

הרשמה