תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 30
    הצטרף בתאריך
    23.01.2008
    מידע כללי/General Information
    Name/שם: Ryan Kweens.
    Gender/מגדר: זכר.
    Birth date/תאריך לידה: הראשון לפבואר1986//1st February 1986.
    Age/גיל: 21.
    Birthplace/מקום לידה: טורונטו קנדה
    Ethnic Background/לאומיות,גזע: אמריקאי,נראה כמו אירופאי.
    Religion/דת: None.
    height/גובה-1,96 מטרים.
    Weight/משקל 98 קילוגרם.
    Hair Color/צבע שיער: שחור עמוק.
    Eye Color/צבע עניים: עניים אפורות.
    Occupation/מקצוע: בעל עסק.
    Criminal Record/תיק במשטרה: שום דבר.
    Languages: /שפות.
    Primary language/שפת אם-אנגלית.
    שפה משנית-עברית,מדבר עברית מצוינת כמו שפת אם כי למד שפה זו בגיל 7.
    Previous Medical history/פתיעה מהעבר : כדור בחזה.
    Tattoos/קעקועים: None.
    Previous Occupations/עיסוק קודם: בלש פרטי,שומר עירוני.
    Education/חינוך :
    א.אקדמיה צבאית.-רוסיה,ארה"ב.
    ב.אקדימת הסחר האמריקאי.-ארה"ב.
    ג.האקדימה לשוטרים מתחילים-בריטניה.
    Financial status/מצב כספי נוכחי: שבע רצון.
    Description of appearance and character/תאור כללי של הדמות:

בן אדם בנוי היטב,רחב כתפיים וגבוה,נראה צעיר יותר בגיל,בן אדם אופטימי לגבי העתיד העולמי,חבר ידידותי ,בן אדם מקורי ומאוד בלתי צפוי,לא אוהב אלימות ומעונין להצטרף לכוחות השלום והצדק.

Additional information/מידע נוסף: ((יתווסף בהמשך במהלך המשחק))

רקע :
    ג'וש קוינס (Josh Kweens),סה"כ איש עסקים שכיח ,היו רבים כמוהו באותו זמן,הוא הריץ את העסק שלו,כשהוא היה בפגישת עסקים בבית הקפה,הוא פגש אישה שהוא מאוד אהב אחרי זמן מה הם נישאו,ונסעו לטורנוטו קנדה,בראשון לפבואר 1986 בבית החולים בטורנטו,נולד ילד גדול לגילו הוריו נתנו לו את השם 'ריאן' (Ryan Kweens) ,כאשר חלפו השנים,ריאן התחיל ללכת לאימוני איגרוף ,זה היה הרעיון החדש של אביו,ריאן למד עברית ואנגלית בבית ספר רגיל ונורמאלי כמו שכל אחד מעדיף,אך זה היה נורא קשה בשבילו,האנגלית באה לו בקלות אך העברית הייתה קשה בשבילו,אבל הוא היה בחור חרוץ שעבד קשה בשביל מטרותיו,הזמן נתן תוצאות,הוא כבר למד לדבר עברית באופן שוטף,ב7 לפבואר,מערכת התשלומים והכספים בקנדה השתנו,ומשפחתו נאלצה לסגור את העסק,הם יתגרשו בגלל זה ובגלל עוד בעיות במשפחה,האם מכרה את ביתה הישן ונסעה לרוסיה,בגלל חבר שהכירה חודשיים לפני ההתגרשות.

כאשר ריאן סיים את לימודיו הצבאיים באקדימה הצבאית, הוא היה בטיול העסקים שללו ללוס סנטוס,בזמן הזה,התחילו בחירות לראשות העיר,הוא מצא את המקום הזה נחמד למדי בשביל לחיות בו,זו הדרך בה ריאן הגיע ללוס סנטוס שבסן אנדרס ,אמריקה.

בבחירות לראשות העיר,הוא ראה עבודה בתור שומרי ראש.
    הוא כבר התחיל לחשוב על להצטרף לסוג זו של סוכנות,הוא שלח בקשה לסוכנות השמירה הגדולה והמפורסמת ביותר בלוס סנטוס ((Los Santos)),ואחרי זמן מה התקבל ועבר מבחנים מתישים ומבחנים פסיכולים רבים שהוכיחו שהוא ראוי להתקבל לסוכנות זו.

ריאן נהפך לחניך בסוכנות זו,מנהל הסוכנות ,בוב מויטו קראו לו ((Bob Mohito)) התרשם מההתנהגות והעבודה הקשה שריאן הפגין,כמה זמן לאחר מכן ריאן קיבל הצעה לקידום בתפקיד ומיד נהפך לסוכן ושומר מלא ,הוא בנה לעצמו מוניטין מעולה שם,השיג הרבה חברים.
    עת עת ,הוא הראה את הדבר הטוב ביותר אצלו,ועשה הרבה עבודה בתפקידו,וקיבל העלה לעוזר האישי של המנהל,אך זה עדין לא שינה את החיים שלו,הוא עדין רצה משהו יותר טוב.
    הוא החליט לסוע לזמן מה לבקר את אימו שנסעה לרוסיה.

הוא חזר ללוס סנטוס במצב רוח מצוין לעסקים לאחר ביקור ברוסיה,התחיל לעבוד על עתיד הסוכנות עם עמיתים לעבודה,הוא ניסה הרבה פעמים אך התוצאה הייתה X10 פחות ממה שהוא ציפה,לא יצא לו מזה כלום.
    הוא התחיל לאסוף ולקלוט מידע על ארגונים לא חוקיים בעיר בשל שיחה שהייתה לו עם החבר הכי טוב שלו-בוב מויטו,היו לו הרבה אויבים באותו זמן,במיוחד רוצח שכיר עליו-אך הוא נפתר מהם למזלו הטוב,ריאן שהבין את המצב,התחיל ללמוד ליהות שוטר קהילתי בזמן לחוץ וקצר מאוד,באקדמיה לשוטרים מתחילים בבריטניה,על מנת לעסוק במשטרה ולקבל חינוך טוב יותר לעתיד חייו.

אחרי זמן קצר,הוא מצא את אהבתו,הם יצאו יחד,נפגשו ,הכל נראה כמו שצריך,אך היא בגדה בו אהבה נעלמה,הוא השתנה המון,באותו זמן הוא ניסה להעביר את הזמן בלימודים ועסקים,בתקווה שהיא תחזור אליו מתישהו,הוא תמיד ידע שאהבה לעולם לא מתה-אבל מי יודע?.

מה שקרה לו אחרי זה,באופן מפתיע וקשה אמינות ,זיעזע אותו,והסיפור הזה ישאר בראשו עד הסוף,עד הסוף המר.

חייו של ריאן היו כמו חלל ריק בשבועות האחרונים,אהובתו לעולם לא תהיה איתו,העסק מדרדר,ההתנהגות שלו נהיית כמעט בלתי ברורה,והחברים שלו לא מזהים אותו,ולא באמת מאמינים שזהו אותו ריאן,הם מנסים לשנות אותו ולהרגיע אותו,ריאן החליט ללכת על צעד מאוד מסוכן ,הוא עושה צעד כנגד המאפיה החזקה והמסוכנת ביותר,המאפיה הרוסית,הצבא האדום.

*הימים האלה,הקרים והלילות השחורים במפעל הנטוש בכפר*..

צלילים של מכוניות וגלגלים,2 מכוניות נוסעות בשלג,בקושי שומעים אותם שוברים את השתיקה של המגרשים והכבישים בסביבה.
    ריאן,פותח טיפה את החלון ומשאיר חור קטן,מסתכל על המפה במושב האחורני בזמן הנהיגה.

*ריאן (רדיו),בדיקה,עבור.
    כמה שניות לאחר מכן הוא שומע 'מגיב על הבדיקה,עובר.'

שוב דקה של נסיעה שקטה,ריאן מסתכל סביב הכפרים,מסתכל על המפה ומסמן לימין,אחרי הגשר ואומר ברדיו,משהו נורא חלש 'כמעט הגענו,אנו נשאיר את המכוניות כאן'.

הוא מחנה בצד הדרך,לא מכבה את המנוע הולך לתא המטען ומסמן לרכב שנוסע לקראתו ,הוא פותח את תא המטען, מוציא אקדח וסכין,מחביא את הסכין בג'קט.

האיש,הרבה יותר קטן מריאן,אך בנוי היטב,מתקרב אל ריאן ובוחן אותו היטב,עם מבט מוטל ספק.
    ריי קראו לאיש,התחיל לדבר איתו באנגלית, מה שרייאן לא ידע שיקרה.

Ray: "Where is it?"
    Ryan keeps the silence, points over his yonder at the little road going to old, and deserted-looking warehouse.
    Ray nods slightly, Ryan finishes putting on his radio, and nightvision spectles.
    Ryan: "You had better to put silencer on deagle."

Ray just nods again, takes out his deagle from pocket, its already with silencer: "When are we moving out?"
    Ryan answers him, loading his deagle and putting in his pockets loaded holders for deagle: "Just a moment".
    He closes the trunk, walks to the door, bends and turns off the engine, throws keys in air slightly and catches them, closes the door and presses a button on the remote.

ריאן הסתכל על ריי בדממה ואמר,בוא נתחיל ללכת.
    והם נעלמו בריצה ליד העצים הגדולים ביער הסמוך **.

כשהם הגיעו לקיר,ריאן יושב על הקרקע ועוזר לריי לטפס על הקיר.
    ריי צעק שיש חוט חשמל שם וכנראה הזעקה כאשר נוגעים בזה,ריאן מסתכל למעלה ומבחין שריי חותך את זה בזהירות,ריי צוחק בשקט ומסתכל לשניה על ריאן, "Haha, no doubt I'm master in cutting wires" אמר ריי.
    ריי עוזר לרייאן לעלות על הקיר,הם קפצו על כיסאות העץ,זה עשה קצת רעש,הם התכופפו ליד הקיר באזור ליד החנייה,"מישהו צריך ללכת לבדוק את הדלת" אמר ריי.
    ריאן מניד בראושו במקום לענות,כשהוא כמעט עוזב אל החנייה,הוא מבחין ב2 שומרים מתקרבים אל הדלת,There're two guards, it'll not be hard to avoid them, but if more come I should be warned, go back to boxes, near the gates, and warn me if some more people will come" אמר ריאן בקול צלול וחלש.
    בזמן שהוא אמר את זה,הוא מבחין באישה (כנראה אחת מן השומרות*)נכנסת אל תוך המבנה,וכאשר השומר השני מתחיל ללכת בשורות בין המכוניות בחניה,רייאן זוחל אל תוך קיר קטן אחר קרוב יותר,כשהוא כמעט מגיע לדלת,הוא משמיעה טיפה רעש שמושך את תשומת לבם של השומרים,רייאן מתחבא מאחורי שקיות זבל,אך זה היה מאוחר מדי,האישה גילתה את מיקומו,עם AK 47 בידה מתקרבת עת עת לאזורו.
    "Shit, I need assisstance here"אמר רייאן בדממה ולחץ.
    ומכין את הסכין לתגרה/קטטה בלתי ניתנת למניעה.
    אך לא מקבל שום תשובה הוא מבקש עזרה מריי ברדיו שוב,שוב -אין תשובה.
    לעזאזל! נראה שריי עזב אותו על מנת לא להתפס בעצמו,רייאן רעד כמעט כולו וחשב "לעזאזל,אני המצא את הפחדן הזה".
    לאט ובזהירות מנסה לזחול מאחורי הקירות הקטנים,בזהירות הולך לקראת הבחורה.

האישה צועקת לו לעצור!
    ריאן מעביר את האצבע שלו לפה ולוחש "שש,בואי לא נעשה יותר מדי רעש",הוא מסתכל סביב ומבחין בעוד שומר מתקרב לאזור.
    ניקולאי: מה לעזאזל הולך פה?!
    האישה מצביעה על ריאן ואומרת לניקולאי "הוא היה הפורץ!"
    ניקולאי מסתכל על רייאן למעלה ולמטה,תופס אותו וזורק אותו לחדר העינוים.

*ניקולאי מכה את ריאן בפנים עם הAK 47 בחוזקה.
    ריאן כמעט נופל על הרצפה ומאבד את ההכרה,אך נעמד במהירות ומייצב את שווי המשקל שלו,ממשיך ללכת אחרי אלינה-השומרת,הוא מסתכל סביב,הבנין לא נראה מאוד ישן,הוא ניסה להזכר בתוכנית,פתאום הוא שומע מישהו צועק מאחוריו.
    "לצד שמאל!"
    ריאן מסתכל על החדר המאוד קטן,נכנס אליו,ניקולאי נכנס יחד איתו,אלינה ממשיכה לעמוד בכניסה לחדר,ניקולאי מצביעה על הכיסא ואומר"Sit there"במבטא מוזר וכמעט לא ברור בכלל.
    ריאן מסתכל על החדר בעצבנות ובמתח,מבחין בדם בסביבה,יושב על הכסא ופשוט מחייך קצת.

"Nikolai: "Name and occupation
    "Ryan: "Raymond Rossero, private detective
    "Nikolai says: "You lie, bitch

ניקולאי מכה בו עם הנשק בבטנו,ומכה בו פעמים נוספות בעזרת האגרופים שלו בחזה.
    ריאן נופל על הרצפה ויורק דם "Fucker.."

ניקולאי צועק לו:
    "What did you say? STAND UP" ,רייאן קם לאט לאט,מכה את ניקולאי בפנים ודוחף אותו אל הפינה,ניקולאי מסתובב,ומכה אותו חזק מספר פעמים בבטן ומכה בו שוב עם הנשק,רייאן צועק בחוזקה כמו חיית פרא וניקולאי ממשיך להכות,פונה אל אלינה ואומר לה ברוסית
    "Go make this motherfucker talk, before I kill him in madness"
    אלינה מתקרבת אליו באיטיות,רייאן מסתכל עליה' לעזאזל,יש לה גוף מושלם,רזה,יהפהיפה,גבוהה,כמו אישה ממגזין הפליבוי שכל נער חולם לראות.
    היא נשענת על הקיר ושואלת אותו משהו בקול רך,כאילו הם חברים,רייאן מתחיל לחשוב על בריחה,אבל רק מחייך,חושב על הרעיונות וחושב 'לעזאזל,זה בלתי אפשרי'.
    "אלוהים,הבחורה הזאת נחמדה מאוד אם אני יצא מהמקום הזה אני אצטרך,אממ,אני אהיה חייב להתחיל לצאת איתה!

במהלך הזמן הזה ניקולאי מכה בדלת עם הסכין שלו בדלת מספר פעמים ובשולחן שלו וצועק
    "Fuck you, you're lying!"
    רייאן מנסה לירוק עליו,ויורק על הרצפה לידו במקום.
    ניקולאי צועק ברוסית "מה!? בן זונה אתה מעז לירוק עליי?!".
    (Russian): Aline, step back!". Aline steps back, and Nikolai shoots with ak47 2-3 times in Evander, almost kills him.
    ניקולאי כמעט הרג את רייאן עם היריות האלו,רייאן מראה פני מת.
    ניקולאי אומר לאלינה להוציא את הגופה שלו החוצה,איזה בחור מגיע אליו לוקח תמונות של רייאן,ריאן מאבד את ההכרה ממחסור דם רציני.

כמה שעות לאחר מכן,הוא מתעורר בחוץ בתוך מפעל כלשהו,מאחורי תחנת דלק נטושה ,רייאן מנענע את ראשו,מנסה לעמוד,אך נופל שוב ושוב.
    הוא מנסה להשען על צד גופו על מנת לעמוד,השלג מסביבו מלא בדם,ריאן נעמד במעלה המדרגות והולך באיטיות,אך נופל שוב ממש מול תחנת הדלק ומאבד את ההכרה שוב,הרבה זמן לאחר מכן ,הוא מתעורר בבית החולים,הוא פותח את עיניו באיטיות רבה,מסתכל למעלה ומפנה את ראשו לכיוון החלון,ריאן שומע צעדים מחוץ לחדרו בבית החולים,מסתכל על האנשים שנכנסים לחדר,אחר מהם היה החבר הכי טוב שלו,בוב מויטו.

כך הסיפור מסתיים ללא כל ספק אני יכול להגיד שלRyan Kweens היה הרבה מזל בפעם הזו.

D: חזרתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.10.2007
    עיר
    נתניה
    פש יפה אחי למרות שלא קראתי את הסיפור רק שאלה אחד
    גם אני צריך לכתוב רקע לדמות שלי ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.01.2008
    בהחלט,כל דמות חייבת סיפור דמות משלה על מנת להתקבל לעבודה מסוימת או לכל Faction אחר,אגב,אני אשמח אם תקרא את הסיפור דמות שלי הוא נורא מענין אף שזה נראה ארוך אשמח לקבל ביקורת,אגב לך לאשכול שלי שהוא בעצם עצה כיצד להתקבל לכל מקום שתרצה.
    תמלא את ההרואות וככה תעשה את הסיפור דמות שלך.
    אגב,זה האורך המינימלי בשביל להתקבל לLSRP,וזה בעברית חח ושם צריך באנגלית אז אין לי ממש כוח לתרגם את זה לאנגלית למרות שנראה לי שבעברית זה בסדר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.07.2007
    יפה.. אני יעשה את שלי עכשיו...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    חיפה
    WOW כתבת את הכל ?
    ואחלה ביוגרפיה דפקת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.02.2008
    עיר
    אשדוד
    קצת נסחפנו לא?
    אפילו בLSRP מספיקות איזה 20 שורות לסיפור רקע, כל עוד הן טובות.
    כל הכבוד על ההשקעה, אבל סיפור לא אמור להיות ככך ארוך, אחרי הכל המטרה היא לשחק בשרת ולא רק לשבת ולקרוא סיפורים בפורום כל היום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.01.2008
    Xclude-הכוונה להתקבל לLSPD של LSRP, צריך סיפור ממש משכנע.
    וכמובן שהאיכות היא הטובה אבל כמו שאתה ידוע הסיפור דמות משקף את כל הדמות שלך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2008
    עיר
    לוד
    WOW אחי אחלה השקעה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.01.2008
    תודה.
    *שיעול*תלמדו קצת *שיעול*
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    עיר
    באר שבע
    כמות לא = איכות...
    אני גם יכול לכתוב המון שורות של סיפור לא איכותי , כמובן שאני לא אומר שזה "אבא שלי ואמא שלי מתו אז התחלתי למכור סמים...." אבל זה גם לא סיפור מהטופ שבטופ אבל הוא אחלה סיפור והיה מקבל very nice story מהאדמינים אני חושב...
    בכל מקרה לא חייבים כאלה סיפורים ארוכים בשביל סיפור למשטרה , אלה סיפור מתומצת עם נועזות ועלילה מעולה...
    Silas 'Cash' West

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.01.2008
    אני אישית אוהב לכתוב סיפורי רקע ארוכים ומפורטים על הדמות שלי
    וזה בכלל לא פסול ולא אמרתי שזה קשור לאיכות,בכל מקרה לדעתי (לדעתי) בשביל לכתוב סיפור מפורט ובאמת מושקע,צריך להשקיע טיפה זמן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.09.2007
    פייי
    מה זה?
    כל הכבוד אחי
    יש מצב אתה כותב לי סיפור אני חרא בזה
    "לֹא-תִקֹּם וְלֹא-תִטֹּר אֶת-בְּנֵי עַמֶּךָ, וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ, אֲנִי ה'."

-----

"אם מחפש אתה הוכחה שכלתנית ניצחת לקיומו של ה', הריני לאכזבך. ה' ברא אדם עם בחירה חופשית. אילו ברא עולם שהאמת בו נראית לעין, לא הייתה לאדם בחירה אלא בטוב."

-אורנה בורדמן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.01.2008
    יאפ,תצטרך לתת לי קצת מידע על הדמות שלך ולהגיד לי איך אתה רוצה שהיא תהיה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.09.2007
    אה יופי תודה
    יש לי אותך במסן לא?
    "לֹא-תִקֹּם וְלֹא-תִטֹּר אֶת-בְּנֵי עַמֶּךָ, וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ, אֲנִי ה'."

-----

"אם מחפש אתה הוכחה שכלתנית ניצחת לקיומו של ה', הריני לאכזבך. ה' ברא אדם עם בחירה חופשית. אילו ברא עולם שהאמת בו נראית לעין, לא הייתה לאדם בחירה אלא בטוב."

-אורנה בורדמן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    עיר
    פתח תקוה
    פייי זה ארוך קראתי רק חצי אבל סחתיין על ההשקעה, אני יעשה את שלי בקרוב..
    כן כן גם אני עברתי 3xxתגובות
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.01.2008
    תודה,מאוד מומלץ לקרוא זה סיפור גאוני חח אני נהנה מימנו כל פעם מחדש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2008
    עיר
    נתניה
    דווקא אהבתי D:
    ממש כל הכבוד על ההשקעה באמת אחי ..
    רואים שאתה RPER חבלז .. כל הכבוד .

Hector "Smokey" Ramirez

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2007
    עיר
    טירת כרמל
    ישששש!!!! עוד קנדי!!!!!!
    *זה טורונטו לא טורונו!
    חבר קהילת GTA/SAMP
    מ-2007 עד בערך 2010
    -
    המפרט שלי:

CPU: Intel i7-7700K 4.2 GHz
    Motherboard: ASUS PRIME-B250M-A
    RAM: 16GB (Hynix 8GB DDR4 2400Mhz [x2])
    GPU: ASUS GeForce GTX1070 STRIX OC 8GB GDDR5
    SSD: 240 GB (222 GB)
    Hard Drive #1: 1 TB (931 GB)
    Hard Drive #2: 1 TB (931 GB)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.01.2008
    דני,על מה אתה מדבר? :O
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2007
    עיר
    טירת כרמל
    נכתב במקור על ידי 3DGlitch
    דני,על מה אתה מדבר? :O
    כתבת בהתחלה שהוא נולד בלוס אנג'לס ואז בסיפור כתבת שהוא נולד בטורונטו (טורנו) זה *טורונטו* לא טורנו! בבקשה תתקן, שיהיה אמין...
    חבר קהילת GTA/SAMP
    מ-2007 עד בערך 2010
    -
    המפרט שלי:

CPU: Intel i7-7700K 4.2 GHz
    Motherboard: ASUS PRIME-B250M-A
    RAM: 16GB (Hynix 8GB DDR4 2400Mhz [x2])
    GPU: ASUS GeForce GTX1070 STRIX OC 8GB GDDR5
    SSD: 240 GB (222 GB)
    Hard Drive #1: 1 TB (931 GB)
    Hard Drive #2: 1 TB (931 GB)
    שתף ב-Google+