תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    אם יש לי אנצ'נטמנט שקורה משהו כשהוא נגמר ואני משתמש בסקיל שגורם לי לאבד אנצ'נטמנט, האפקט עדיין קורה?

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    יאפ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    כן, זה חלק מהרעיון.
    אתה שם על עצמך אחד שכשהו יורד קורה משהו מסויים, ואז אתה זוכה ליתרון מהסקיל שמוריד אנצ'נטמנט יחד עם האפקט. זה גם מאפשר לך לנצל את האפקט של האנצ'נטמנט בזמן הנכון, כי בדרך כלל אתה לא באמת תצליח לתזמן 30 שניות למצב שתרצה...

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אני זוכר שהבנייה שלי כללה פעם שימוש בכמה Enchantments ואז הספמה של התקפה שמורידה Enchantment - ואם היה עליך אחד כזה היא נטענת אוטומטית. שרפתי את כל מי שמסביבי וריפאתי את עצמי.
    עוד דבר יפה בדרוויש זה Mysticism שגורם לזה שבכל פעם שיורד ממך Enchantment אתה מתרפא ומקבל אנרגיה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.11.2006
    אכן זה קורה אבל רק אם זה האנטאצ' האחורן שהשתמשת בו
    אני משתמש באנטאצ' שנותן לי רפואה ואנטאצ' ששורף את כל מי שמיסביבי לפני שאני משתמש ב URSAN, ככה שזה די קטלני והורג מהר יותר וגם מראפא אותי ^^

http://www.youtube.com/Korodishi כנסו כסנו, ותגיבו!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    grenth's aura + pious assult

יופי של קומבינציה.. אוייבים מוגנים ע"י enchantment טורדני חוטפים כמות של נזק שהם לא האמינו.

grenth's aura מוריד encahntment כשהו נגמר

pious assult מוריד לעצמך enchantment אחד. ועושה deep wound וגם תוספת נזק. בנוסף לכל הצרות הוא 0.5 casting time מה שמאפשר לך לתקוף רגיל ומייד להשתמש בו, ככה מקבלים שני התקפות במהירות גבוהה מהרגיל.
    שתף ב-Google+

הרשמה