תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 26
    הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    התכוננו לחפירה מעניינת:
    יצא לי לשחק היום במפה עם מוד חדש, ZOMBIE הוא נקרא. תמיד יש אמריקאיים וערבים. כאשר הערבים הם הזומבים. המטרה היא כמובן להרוג את הקבוצה השנייה, כאשר האמריקאיים נקראים הציידים, והערבים זומבים. האמריקאים יכולים להשתמש באיזה נשק ותוספות שהם רוצים (אבל הפרקים מוגבלים). והזומבים יכולים להרוג רק על ידי דקירה בסכין! אבל להרוג זומבים זה די קשה, כי לוקח פי 3 או 4 כדורים מהרגיל בשביל להרוג אותם, ואם הם שמים את הפרק של החיים אז בכלל צריך לרסס ואתם מלא בשביל להרוג אותם, אבל אפשר להרוג אותם במהירות ע"י ירייה בראש. אז זה הולך ככה?: מתחילים כולם ציידים ואחד זומבי. כל מי שהזומבי דוקר, הופך בעצמו לזומבי. עד שיוצא מצב שכולם זומבים ונשאר צייד אחד. זה ממש ממש כיף ויש עבודת צוות מדהימה! הסבב של המפות משלב מפות חדשות ומפות קיימות אך עם שינויים קטנים, למשל STRIKE בחושך מוחלט כמעט, או BLOC עם ממקומות חדשים ולילה ממש מוחלט. (כן יש שימוש רחב בראיית לילה).
    כתובת השרת היא:
    64.34.213.105:28960
    תאמינו לי, אחרי שתשחקו קצת ותבינו מה מה קורה אז זה באמת השרת והמוד הכי טוב ששיחקתי בו עד היום.
    אהה ועוד משהו, באמצע המשחק פתאום נשמעות מוזיקות, חלקן די מגניבות אפילו. היו כמה שירי מטאל גרמניים כאלה , אהה ומה שבכלל מיוחד בשרת הוא כששיחקתי היו בשרת משהו כמו 40 אנשים. וזה לא מבאס כמו במשחק הרגיל, פה אין ספאן טיים בכלל, ותמיד יוצא לשחק.
    למשל הסיבוב הכי מצחיק שהיה לי היום, היה באיזה מפה שיש בה חדר גדול כזה, שאפשר להגיע עליו רק מעלייה במדרגות גדולות כאלה, לא יודע איך להסביר. וכשעולים במדרגות אז ממש ממול יש שולחן הפוך שאפשר להתחבא מולו. אז זה התחיל ככה שיש זומבי אחד, וכל ה 30 ומשהו אנשים כולל אני מתקמפרים בחדר.כל כמה זמן הזומבי הצליח לדקור מישהו ומספר הזומבים עלה. ותנסו להבין איך זה נראה, כשכולם שוכבים עם מכונות ירייה ושוטגאנים מול המדרגות, וכל הזמן באים זומבים שמנסים לעלות במהירות ולהשיג איזה דקירה או שניים לפני שיהרגו אותם שוב. וככה מלא זמן באים זומבים, עד שיצא איך שהוא שיש הרבה מאוד זומבים שפעלו ביחד, וכולם באותה שנייה עלו לאותו חדר, וזה פשוט היה מצחיק רצחח לראות כזה דבר, וכולנו מרססים עם השוטגאנים והמכונות ירייה, ולמרות שהורגים אותם הם ממשיכים לבוא בגל של זומבים מרושעים עד שדקרו את כולנו.
    אתם פשוט חייבים לנסות את השרת הזה!!
    תהנו
    (צילמתי תמונות בשביל להמחיש לכם כמה אנשים היו באותו חדר, אבל משום מה הם לא נמצאות בתקייה של התמונות...)

עריכה:
    הצלחתי להגיע לאותו מצב, תראו את המערב שעושים בחדר ואת הטווח הנורא בזומבים כשהם עולים במדרגות:

והנה מפה מסריחה אבל יש בה מקום שהוא כמו גליטצ' חוקי שאפשר להיכנס לתוך מערה כזאת דרך קיר ואז שם עושים אמבוש:

-"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם" פטון

-"מלחמה זה לא למות למען המדינה שלך, זה לגרום לממזר השני למות בשביל שלו" פטון

-War is not about who is right, but who is left"" ברטראנד ראסל

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    מכיר את זה... היה גם לקוד2... המפות הם בחושך?
    אני יודע שבקוד2 זה היה בחושך והייתי חייב לשים על הכי בהיר כי לא ראיתי כלום
    ובד"כ מי שנשאר אחרון היה תמיד איזה חרא אחד שמצא דרך להגיע לגג של בניין כשלהו... ואז זה כבר לא כיף
    אבל בעיקרון זה כמו מסיבה כזאתי, עזבו. בקוד2 אני יודע שזה היה ממש כיף

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נשמע חזק!

צריך להוריד את הקבצים של המשחק עוד פעם (ולהתקין אם הסידיקי המקורי ששילמתי עליו כסף)

מי שלא יודע, בטעות מחקתי 80 ג'יגה של משחקים :|

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    424 PING :|
    למישהו יש אולי שרת במקום יותר קרוב?
    צמרמורת מכף רגל ועד ראש.
    Gaming rig: AMD Ryzen 5 1600 | Stock Cooling | Corsair Value 8GBX2 2400MHz | Gigabyte AB-350 Gaming 3 | Sapphire Radeon R9 290 | XFX Pro650W | Shpam CRU

הצטרף בתאריך
    23.05.2007
    213.8.254.39:28960

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    יש את זה גם ל-CSS, אם אני זוכר נכון.
    pur1ty

הצטרף בתאריך
    05.11.2007
    עיר
    אשדוד
    נכתב במקור על ידי Purity
    יש את זה גם ל-CSS, אם אני זוכר נכון.
    יש את זה ב SWAT אותו עיקרון.... וגם ב CS אני חושב. מצחיק לאללה

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    אני משחק בזה ממש עכשיו..
    זה בסדר אבל חסר משהו...לא יודע.תחושה.

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    למרות ה 230 פינק אני לא מרגיש כזה נורא. ואני משחק די רגיל. זה ממש כיף, מצחיק מאוד! ויש גם מפות שלא בלילה

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

הצטרף בתאריך
    02.06.2007
    עיר
    נשר
    ענקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק קקקקקקקק.

חחח הרג אותי שקראתי שערבים הם זומביים, זה ענקקקקקקק.

חיפשתי בgame monitor, אין עוד שרתים כאלה, לא יכול להיכנס לזה:
    sv_maxping = 350
    יש לי 380....

הצטרף בתאריך
    02.06.2007
    עיר
    נשר
    נכתב במקור על ידי Dr_Janana
    213.8.254.39:28960

....

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    תראו את התמונות שהוספתי!

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    המפות שהם בנו הם חארות ולא מאוזנות בצורה לא רגילה
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.

הצטרף בתאריך
    23.11.2007
    חחח shotinputin187 זה איך שקוראים לפוטין במשחק חחח...

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    איזה מזדיין הוא היה...
    הוא היה כזה בלוקר שחסם את כל הקבוצה מלהגיע לנקודה מסויימת...

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    עיר
    תל השומר
    כדי לנשות! מה, צריך להורים קבצים נוספים מהשרת עם מפות ומוד! זה יורד ישר מהשרת? והנכודות נכללות (אני מנשה להשיג LMG מוזהב)
    מישרוצה לדבר על שגיות כתיב-יכול לדבר...

הצטרף בתאריך
    27.01.2007
    היה ממש כיף חחח!
    ד"א בתמונה השלישית הכי ימני זה אני (hud.golani)

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    אהההה אחיי, חחחחח היה איזה קטע שגם אתה עשית חסימה רצינית לכל הקבוצה שניסו להגיע לאיזה קמפר אחד על העץ חחח
    איך קוראים לך אחי?

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    להגיד את האמת, זה נראה כמו דרך טובה מאוד להפוך פאבליק לגרוע מאוד.
    pur1ty

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    אם עוד לא ישחקת בזה, אתה לא יודע איזה כיף זה.
    אין כזה דבר להיות בקבוצה המפסידה, כי תמיד הקבוצות משתנות!! זה יוצא ממש כיף!

הרשמה