תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הפורום די יבש בזמן האחרון,אז חשבתי שיהיה נחמד אם כל אחד יגיד מה הדמו שהוא הכי אהב,או שנים...אני אתחיל:
    אני הכי אהבתי את הדמו של טורוק,אני לא יודע בידיוק איך להסביר למה,הרבה לא אהבו אותו,אבל לדעתי זה היה הדמו החזק ביותר שיש עד אכשיו בחנות של הפלייסטיישן
    ובמקום השני או dmc4 או אנצ'רטד

ואתם?

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    זה בערך כמו לשאול איזה משחק הכי טוב, אבל זה לא ממש אותו דבר.
    אהבתי את אנצ'רטד, וזה המשחק הכי שכמעט קניתי, אהבתי גם את טורוק, והדמו שהעסיק אותי הרבה הם אנצ'רטד, וגם העברתי הרבה זמן הם המשחקי היריות ה"מטורפים", המועדון וסרנגהולד... אהה, ולא לשכוח את ברואנט...אני לא יודע מה הייתי עושה בלי הדמואים...

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    עיר
    צפת
    אנצ'רטד.

קרדיט לINK מפורום אחר
    מי שרוצה הזמנה ללוקרז: הסבר + הזמנה מסן: [email protected].

הצטרף בתאריך
    28.12.2007
    עיר
    רמת-השרון
    הדמו של אנצ'רטד!!

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    עיר
    רמת השרון
    ברנאוט ווירטואה טניס חח

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    אוףףףףףףףףףף לעזאזל כן כן זה יישמע הזוי אבל אני לא השתמשתי אף פעם בדמואים או בכלל באינטרנט בps3 ועכשיו אני לא יספר למה כי הסיפור יותר הזוי אבל לפחות עוד כמה שבועות אני יוכל!!!!! באסה איזה כיף לכם

הצטרף בתאריך
    01.10.2007
    עיר
    נשר-חיפה
    אחי לא נורא אבל חבל למה יש דמואים ממש טובים קיצר מה שאניי אהבתי זה r&c אנצרטד וdmc4 וזהו נראלי...

הצטרף בתאריך
    14.10.2007
    איך זה שכל אחד פה הוריד דמו שלא ראיתי שקיים בכלל, יכול להיות בגלל שכשנרשמתי אז עשיתי UK
    ולא משו אחר ?

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    נכתב במקור על ידי maorbenamer
    איך זה שכל אחד פה הוריד דמו שלא ראיתי שקיים בכלל, יכול להיות בגלל שכשנרשמתי אז עשיתי UK
    ולא משו אחר ?
    בדיוק, היית צריך לפתוח משתמש אמריקאי כדי להוריד את מה שאנחנו הורדנו. אתה עדין יכול לפתוח משתמש חדש.

הצטרף בתאריך
    14.10.2007
    תודה אחי, פתחתי 2 משתמשים , אמריקאי וארופאי ...

איזה משחקים יאללה !!!
    ושוב תודה .

תגידו,למה לcod4(דוגמא כללית,לא ספציפי...)יש דמו למחשב,דמו של מולטי לאקסבוקס ואין כלום לps3?

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    נכתב במקור על ידי לורץ 2 הראשון
    תגידו,למה לcod4(דוגמא כללית,לא ספציפי...)יש דמו למחשב,דמו של מולטי לאקסבוקס ואין כלום לps3?
    אל תשכח שהלייב של 360 בתשלום, לכן יש להם הטבות (אם אפשר לקרוא לזה כך...) ודמואים שמגיעים קודם. לגביי המחשב אני לא יודע, ל COD4 יצא בטא למחשב, זה פשוט שונה, אם אתה כבר רוצה להשוות אז אפשר בין הדמואים של הלייב ושל הPSN וכבר הזכרתי למה יהיו הבדלים. זה לא ממש יהיה נכון להשוות את המחשב עם הקונסולות.

הרשמה