תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 25
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    האם אנו צפויים לראות Crysis לקונסולות?

לכתבה המלאה לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    לידיעתכם, קרייסיס מכר מעל למליון עותקים, שזה מספר הקסם, לא?
    לא רע בשביל משחק מחשב בלעדי, בעל דרישות מערכת מטורפות, פירטיות ואיכות שנתנת לויכוח.

ואני בספק כמה הוא ימכור על ה PS3, שהבלעדיים שלה מכרו פחות מקרייסיס על המחשב.
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    לידיעתכם זה כבר פורסם ב"גיימר"...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Kazz
    לידיעתכם, קרייסיס מכר מעל למליון עותקים, שזה מספר הקסם, לא?
    לא רע בשביל משחק מחשב בלעדי, בעל דרישות מערכת מטורפות, פירטיות ואיכות שנתנת לויכוח.

ואני בספק כמה הוא ימכור על ה PS3, שהבלעדיים שלה מכרו פחות מקרייסיס על המחשב.
    אנצ'רטד מכר כמוהו.
    אז נכון שHS, רצ'ט, LAIR ו-EOJ לא הגיעו לסכום הזה, אבל סוני חברה נכשלת וקרייטק לא

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אנצ'רטד מכר כמוהו.
    אז נכון שHS, רצ'ט, LAIR ו-EOJ לא הגיעו לסכום הזה, אבל סוני חברה נכשלת וקרייטק לא
    נכון שבחרת את המשחקים הכי גרועים לסוני (חוץ מ ראצ'ט)

היה ברור שקרייסיס יגיע לקונסולות
    אולי במחשב הוא מכר מיליון עותקים אבל אם הוא היה מגיע לPS3 ול360 הוא מוכר לפחות פי 3
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    ואני מניח שזה סקופ בלעדי שלהם...
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    21.11.2007
    מה מיליון..צחי בסרט לא מזמן קראתי שהוא מכר בערך 80-90 אלף רק,עקב הדרישות החזקות שלו...כשנאי אמצע אני אביא קישור

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי הורביץ
    נכון שבחרת את המשחקים הכי גרועים לסוני (חוץ מ ראצ'ט)

היה ברור שקרייסיס יגיע לקונסולות
    אולי במחשב הוא מכר מיליון עותקים אבל אם הוא היה מגיע לPS3 ול360 הוא מוכר לפחות פי 3
    לא בחרתי, זה המשחקים שסוני הוציאו ב2007. זאת לא אשמתי שהם הוציאו בעיקר זבל ב2007.
    אולי שכחתי אחד, אני לא בטוח.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    שלא לדבר על מליון.
    משחק המחשב היחידי שעבר את המליון השנה הוא WOW.
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.

הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    http://www.incrysis.com/index.php?option=com_content&task=view&id=612
    וVgames תפסיקו לעוות דברים
    "Lets show them that justice always win!"

הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    נתוני המכירות לא כוללים מכירות דיגיטליות שהולכות ועולות,תשלום חודשי,ומכירות בשאר העולם!
    כך שקשה לקבוע עם משחקי המחשב הולכים ויורדים במכירות
    ו Crysis מכר מעד מיליון בכל העולם,כך שקשה להגיד שהוא נכשל...
    וAv!shee
    זה רק בארה"ב,ולא כולל מכירות דיגטליות.
    "Lets show them that justice always win!"

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    כן, בעדכון האחרון של EA לפני כמה ימים הודיעו שהמשחק עבר את מליון העותקים.
    מן הסתם אם המשחק יהיה זמין גם לקונסולות הוא ימכור עוד, גם אם משחקי קונסולה יומרו למחשב.
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#

הצטרף בתאריך
    27.12.2007
    עיר
    הוד השרון
    ובכלל מעצבן אותי שחברות מאיימות לנטוש את שוק הPC במיוחד אחרי שמפתחי COD4 התבכיינו ואז פורסם שהם המשחק הכי נמכר השנה לכל השווקים, הם סתם מנסים לאיים בשביל להרוויח עוד כמה מיליונים. שיורידו מחיר ל 20 דולר ואז נדבר.

הצטרף בתאריך
    11.10.2007
    עיר
    הוד השרון
    20 דולר זה כמעט 40 אחוז מהמשחק(COD4 למחשב).....למה נראה לך שיורידו 20 דולר?
    COD4 מכר למעלה מ-7 מיליון עותקים לכל הקונסולות....אבל זה לא יהיה חוכמה אם הוא יעבור את הילו 3 במכירות,כי הוא רק לקונסולה אחת!עוד כמה זמן הוא יצא גם למחשב(ואני בטוח בזה) ואז המכירות של הילו 3 עוד יותר יעלו,כך שהוא יוכל להתחרות ב-COD4.....
    הילו 3 מכר מעל 8 מליון עותקים לקונסולה אחת,ו-COD4 מכר למעלה מ-7 מיליון עותקים לכל הקונסולות אז תחשוב....הילו 3 שחט את COD4 במכירות והוא ישחוט אותו עוד יותר כאשר הוא(הילו 3) יצא למחשב!

אם יש סנייפר,הנצחון מעבר לפינה.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    לכל מוצר יש מחיר שבו היצרן רוצה למכור, ומחיר שבו הלקוח רוצה לקנות. ככל שהמחיר עולה היצרנים רוצים לייצר יותר והצרכנים רוצים לקנות פחות ולהפך.
    קיים בשוק מחיר שנקרא "שיווי משקל" שזה מחיר שמוסכם על שני הצדדים והוא גורם למיקסום הרווחים של היצרנים. שהוא גם גבוה מספיק כדי לכסות את עלויות היצרנים (משכורת, ציוד וכו'..) וגם נמוך מספיק כדי לעודד את הצרכנים לקנות. לצערי המחיר שעכשיו קיים בשוק (200 ש"ח בממוצע) הוא עצום בשביל רוב האנשים. אני עד עצם היום הזה לא מבין למה הם לא מוכנים להוריד את המחיר, לדעתי המחיר האידיאלי הוא בין 50-100 ש"ח, שזה סכום שהרבה אנשים יסכימו לשלם על משחק.
    ואלה היו 60 שניות על כלכלה...טוב, בעצם אולי יותר, תלוי באיזה מהירות אתה קורא

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי cooler4004
    לכל מוצר יש מחיר שבו היצרן רוצה למכור, ומחיר שבו הלקוח רוצה לקנות. ככל שהמחיר עולה היצרנים רוצים לייצר יותר והצרכנים רוצים לקנות פחות ולהפך.
    קיים בשוק מחיר שנקרא "שיווי משקל" שזה מחיר שמוסכם על שני הצדדים והוא גורם למיקסום הרווחים של היצרנים. שהוא גם גבוה מספיק כדי לכסות את עלויות היצרנים (משכורת, ציוד וכו'..) וגם נמוך מספיק כדי לעודד את הצרכנים לקנות. לצערי המחיר שעכשיו קיים בשוק (200 ש"ח בממוצע) הוא עצום בשביל רוב האנשים. אני עד עצם היום הזה לא מבין למה הם לא מוכנים להוריד את המחיר, לדעתי המחיר האידיאלי הוא בין 50-100 ש"ח, שזה סכום שהרבה אנשים יסכימו לשלם על משחק.
    ואלה היו 60 שניות על כלכלה...טוב, בעצם אולי יותר, תלוי באיזה מהירות אתה קורא
    אתה ממש מערב שמחה בשמחה. 200 ש"ח למשחק מחשב הוא מחיר זול יחסית לתמורה. למה יציאה לסרט שהיא לא פחות מ-100 ש"ח (לזוג) בשביל בילוי של שעתיים זה סביר מבחינתך (וגם אם לא, אז להרבה מאוד אנשים כן, תראה את בתי הקולנוע) אבל משחק מחשב שנותן לך הרבה יותר שעות של הנאה (ולזכור שמשחק של 8 שעות נחשב קצר, וזה לא כולל משחקי עם מולטי שיש להם ערך ניצול הרבה יותר גבוה) זה יקר?
    הסיבה היחידה שאנשים אומרים ש-200 ש"ח זה יקר זה כי הם יכולים לגנוב את ה-200 ש"ח האלו בלי הרבה מאמץ או פחד. ואת התכונה הזאת אין צורך לעטוף באיצטלה של "כלכלה".

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    שמע, להשוות משחק מחשב לסרט ולחשב שעות הנאה זה לא בדיוק מדד מתמטי או חכם לקביעת מחיר. הדברים שאמרת נשמעים יותר כמו מחלקת פרסום של החברות שמנסות להצדיק את המחיר הגבוה. אני יודע שזה אולי יפתיע אותך, אבל הורדת מחירים יכולה דווקא להעלות את הרווחים של מפתחי המשחקים. העקרון פשוט - המחיר יורד, יותר אנשים מוכנים לקנות, ואז הפדיון עולה. כמובן שזה לא תמיד נכון, אבל במקרה שלנו, שבו יש 80% פיראטיות (שזה נתון שפורסמו ע"י ויגיימס) שחלק עצום מהם טוען שהמחירים גבוהים מדי, אין ספק שכדאי להוריד מחירים.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    שמע, להשוות משחק מחשב לסרט ולחשב שעות הנאה זה לא בדיוק מדד מתמטי או חכם לקביעת מחיר. הדברים שאמרת נשמעים יותר כמו מחלקת פרסום של החברות שמנסות להצדיק את המחיר הגבוה. אני יודע שזה אולי יפתיע אותך, אבל הורדת מחירים יכולה דווקא להעלות את הרווחים של מפתחי המשחקים. העקרון פשוט - המחיר יורד, יותר אנשים מוכנים לקנות, ואז הפדיון עולה. כמובן שזה לא תמיד נכון, אבל במקרה שלנו, שבו יש 80% פיראטיות (שזה נתון שפורסמו ע"י ויגיימס) שחלק עצום מהם טוען שהמחירים גבוהים מדי, אין ספק שכדאי להוריד מחירים.
    אני בהחלט לא ממחלקת פרסום, אבל אני כנראה יותר מודע ממך לעלויות של פיתוח תוכנה ומשחקים.
    אין לי גם כמובן שום דבר נגד הורדת מחירים, אבל נשים כמה דברים על השולחן: אנשים פה בארץ ייגנבו גם אם זה יהיה רק 50 שקל (כי גם 50>0). שלא לדבר על זה שבמחיר כזה לגודל השוק שלנו אין לחברות המשחקים בכלל מה לחפש, אפילו אם כולם ייקנו את המשחק.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני לא התכוונתי רק למצב בארץ, פיראטיות זו תופעה עולמית. בימינו יש אפשרות לקנות משחקים בצורה מקוונת בשירותים כמו Steam. מה שמוריד משמעותית את הוצאות היצרנים. אבל איפה השינוי (?) - משחקים ממשיכים להמכר בסטים ב-50$ כאשר למפיצים אין בכלל הוצאות, או שיש אבל זניחות בהשוואה למצב שבו מפיצים בקופסא עם חוברת.
    מדובר ברווח נטו שאפשר לוותר עליו לטובת הגדלת המכירות. שים לב מה קורה בעולם הקונסולות, איזו קונסולה נמכרת בקצב הכי מהיר? נינטנדו Wii, שעולה בערך חצי מהקונסולות המתחרות. זה לא נראה לך השפיע קצת? מדובר בקונסולה הכי חלשה...בלי תמיכה ב-HD והנה היא מככבת בראש טבלת המכירות. מכאן ניתן להסיק שהגיימרים מושפעים מאוד מהמחיר. תמיד יש את אלה שיוציאו כל סכום על משחקים אבל הם בודדים לעומת שאר האוכלוסיה. ובקשר לזה ש- 0<50, אז ברור שימשיכו להוריד מהאינטרנט, אבל היקף התופעה יקטן במידה גדולה.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אני לא התכוונתי רק למצב בארץ, פיראטיות זו תופעה עולמית. בימינו יש אפשרות לקנות משחקים בצורה מקוונת בשירותים כמו Steam. מה שמוריד משמעותית את הוצאות היצרנים. אבל איפה השינוי (?) - משחקים ממשיכים להמכר בסטים ב-50$ כאשר למפיצים אין בכלל הוצאות, או שיש אבל זניחות בהשוואה למצב שבו מפיצים בקופסא עם חוברת.
    מדובר ברווח נטו שאפשר לוותר עליו לטובת הגדלת המכירות. שים לב מה קורה בעולם הקונסולות, איזו קונסולה נמכרת בקצב הכי מהיר? נינטנדו Wii, שעולה בערך חצי מהקונסולות המתחרות. זה לא נראה לך השפיע קצת? מדובר בקונסולה הכי חלשה...בלי תמיכה ב-HD והנה היא מככבת בראש טבלת המכירות. מכאן ניתן להסיק שהגיימרים מושפעים מאוד מהמחיר. תמיד יש את אלה שיוציאו כל סכום על משחקים אבל הם בודדים לעומת שאר האוכלוסיה. ובקשר לזה ש- 0<50, אז ברור שימשיכו להוריד מהאינטרנט, אבל היקף התופעה יקטן במידה גדולה.

רק ההערה שלך על הקונסולות מראה לי כמה אתה לא מבין בעניין. נתחיל בזה שההבדל במחיר בין הקונסולות הוא 100$ ובוודאי לא כפול. ההצלחה של הווי נובעת מהרבה דברים אחרים , ולמחיר יש השפעה קטנה כרגע.

הרשמה