תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 88
    הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נינטנדו עוד לא הכריזה רשמית על תאריך ל-WiiWare בארה"ב ואירופה, אך ידוע כי ביפן הוא ייצא לעולם במרץ הקרוב מחוזק במשחק פוקימונים, Final Fatnasy כלשהו וגם שוטר מדליק מבית האדסון (למיטב זכרוני).

מפתחים מערביים כבר הכריזו תמיכה רבה בערוץ המשחקים החדשים של נינטנדו, ולמעשה, רבים מהם זנחו את ה-XBLA וה-PSN, בגלל שהם מאמינים שנינטנדו פתוחה יותר, זולה יותר ומשתלמת הרבה יותר.
    מוקדם מהמשחק.

מן הסתם, שיש בסיס משתמשים גדול יותר על הקונסולה, וערכות הפיתוח עולות רבע ממה שיש בשוק, קל לרצות לפתח ל-WiiWare. מה שכן מפתיע, הוא הקלות שבה נינטנדו מאשרת למפתחות שונות להיות מפתחות רשמיות. רק תחתום על NDA (מסמך סודיות) וזהו, אתה מאושר בתור מפתח.
    ברור שדבר כזה יכול לגרור משחקים נוראיים, אך לנינטנדו יש פה ושם הגבלות שונות כדי לנסות למנוע מבול של חרא. על פי השמועות כל מפתח יוכל להוציא משחק 1 בכל חודש ולקבוע את המחיר של המשחק בעצמו.

Next-Gen ערכו ראיון עם כמה מפתחים עצמאיים, כדי לברר עד כמה נינטנדו משוחררת, ועד כמה זבל יוכלו אנשי ה-Wii לספוג.

הנה ציטוט של ציטוט נבחר:
    “We spent a lot of time talking to Microsoft and that process was taking quite a while,” says creative director Nic Watt. “The expectations they have, for something that’s supposed to be helping small developers, are high – they were asking for demos and lots of concept art and design documents, things like that. At the same time I’d been talking to Nintendo on and off, and then out of the blue they said, ‘Have you signed an NDA?’ I said ‘no’; they sent one through and I signed it, and the next day I was able to buy development kits.”
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אז בעצם אתה יורד על העובדה שיש למיקרוסופט בקרת איכות לעומת נינטנדו שתתן לכל חתיכת צואה לצאת לWII WARE?

בניגוד למשחקי WII שבשוק שיכולים לצאת מתי שהם רוצים, אני בטוח שיהיה לWII WARE מגבלה של כמה משחקים יוצאים בשבוע (כמו שהם משחררים 3 משחקי VC כל שבוע).
    כל משחק צואתי שנקבל אומר שמשחק אחר לא יצא או נדחה בגללו (לא אומר שהמשחק האחר איכותי, אבל עדין) אז אני לא רואה איך אלה חדשות טובות.

בכל מקרה WII WARE זאת חדשה מבורכת לWII, הגיע הזמן שיהיה שירות כזה אצל נינטנדו.
    עכשיו צריך רק איזה דיסק קשיח או משהו כזה כדי שהמשחקים לא יהיו מוגבלים לאיזה 50 מגה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    יאללה עדי!
    הגיע הזמן לעשות את משחק WILLOW שתמיד רצית!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    Eternity's Child נראה באמת מבטיח. 20 שעות משחק והוא עולה בסך הכל 500 WiiPoints.
    הנה חלק מאימייל שDestructoid קיבלו מאחד היוצרים של Eternity's Child:

"Hi Luc Bernard here, the creator of Eternity's Child for wii. well I'm happy to tell you guys that Eternity's Child will be coming to wiiware at the cheap price of 500 points ;) And still be beautiful, both musically and visually. Oh might i also mention that there is a new gameplay, that uses the wii remote, wow!!! it seems that eternity's child might actually be good lol

Luc "

נראה מבטיח ^^
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    נדב איפה ראית בדבריו של עדי ירידה על בקרת האיכות של מיקרובלוף? הוא ציין שני דברים אחד שמפתחים רבים יפתחו לWII ואף יתכן ויעזבו את את PSN וXBLA עקב ערכת פיתוח זולה ויד יותר חופשית ואת התוצאה ההגיונית שיגיע הרבה זבל עקב זה.

אתם הפאנבוייז כל כך רגישים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    נכתב במקור על ידי HealingAura
    Eternity's Child נראה באמת מבטיח. 20 שעות משחק והוא עולה בסך הכל 500 WiiPoints.
    הנה חלק מאימייל שDestructoid קיבלו מאחד היוצרים של Eternity's Child:

"Hi Luc Bernard here, the creator of Eternity's Child for wii. well I'm happy to tell you guys that Eternity's Child will be coming to wiiware at the cheap price of 500 points ;) And still be beautiful, both musically and visually. Oh might i also mention that there is a new gameplay, that uses the wii remote, wow!!! it seems that eternity's child might actually be good lol

Luc "

נראה מבטיח ^^
    ראית את הסרטון של המשחק שעדי הביא ? זה נראה נורא ! דרך אגב, המשחקים של ה-wiiware ישתמשו בווימוט והחיישנים שלו, או שמשחקים אותם עם שלט קלסי ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Laskin
    יאללה עדי!
    הגיע הזמן לעשות את משחק WILLOW שתמיד רצית!
    תכלס. הקטע ההזוי שאתה אומר את זה, שאני בדיוק פיפשתי בקבצים הישנים שלי, ומצאתי את המסמך המלא של המשחק!!! בדיוק היום. איזה הזוי אתה!

נדב, תחשוב כמה אוצרות חבויים במשחקים של אנשים אחרים, וכל אוצר בים של חרא, יהיה זורח הרבה יותר. נכון, יכול להיות שיהיה הרבה דברים רעים, אבל אני חושב שגם יהיו דברים טובים. תקרא את המאמר ותראה כמה אנשים שיש להם רעיון עם פוטנציאל, יכולים לממש אותו, כי עלות הפיתוח זולה יותר משתי הקונסולות האחרות.

הסרטון שהבאתי הוא מגרסת ה-360, והוא מגרסה מאוד מוקדמת. בשביל 5 דולר משחק, וואלה, אולי זה שווה את זה.

תחשוב שיש איזה משחק חרא, אבל הוא עולה 2 דולר, מה, לא תנסה?

עם השליטה החדשנית, אני בטוח שנזכה לכמה דברים ממש מדליקים, וגם הרבה פיקשושים. עדיין, לדעתי עדיף סכר פתוח מאשר סכר מבוקר. מפתחים מן הסתם יודעים שחרא לא ימכור על ה-WiiWare כמו שהוא מוכר בחנויות, שהרי רוב הקהל של ה-WiiWare מתרכז באנשים שהם יותר לכיוון ההארדוקר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי shgadlic
    נדב איפה ראית בדבריו של עדי ירידה על בקרת האיכות של מיקרובלוף? הוא ציין שני דברים אחד שמפתחים רבים יפתחו לWII ואף יתכן ויעזבו את את PSN וXBLA עקב ערכת פיתוח זולה ויד יותר חופשית ואת התוצאה ההגיונית שיגיע הרבה זבל עקב זה.

אתם הפאנבוייז כל כך רגישים.
    כי עדי מדבר שטויות כמו נהירה של מפתחות לWII על חשבון XBLA ו-PSN שזאת שטות גמורה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    תראה, אני פוסל לגמרי את מה שאמרת עם העניין של נטישה של XBLA ו-PSN.
    העובדה שיהיו כמה שינצצו בהר הצואה זה נכון, אין ספק שיהיו כמה נוצצים בהר הצואה.

עדין, לפתח לXBLA ולPSN אין בעיה לאף אחד כל עוד המשחק שלהם טוב, מיקרוסופט וסוני לא לוקחים כסף גדול יותר מנינטנדו להתחיל לפתח, פשוט יש להם תהליך סינון על בסיס איכות וכנראה שגם עמלה גבוהה יותר על כל משחק שנמכר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    lidorit3, הסרטון שהוא הביא הוא ביוטיוב אז ובאיכות לא משהו.
    ראיתי את המשחק פעם ראשונה כאן והוא דווקא נראה מאוד נחמד (אמנם גם כאן האיכות לא משהו) עם סאונד מושקע וגיימפליי שמזכיר את לי את ריימן המקורי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    עדין, לפתח לXBLA ולPSN אין בעיה לאף אחד כל עוד המשחק שלהם טוב, מיקרוסופט וסוני לא לוקחים כסף גדול יותר מנינטנדו להתחיל לפתח, פשוט יש להם תהליך סינון על בסיס איכות וכנראה שגם עמלה גבוהה יותר על כל משחק שנמכר.
    קראת את הכתבה בכלל? זה כתוב בפירוש שערכות הפיתוח של סוני ומייקרוסופט יקרות פי ארבעה מערכה של נינטנדו.

בטח שעדיף להם ומשתלם הרבה יותר לפתח ל-WiiWare.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    כי עדי מדבר שטויות כמו נהירה של מפתחות לWII על חשבון XBLA ו-PSN שזאת שטות גמורה.
    אני לא בטוח שלזה הוא התכוון ואבל אם כן אז הוא טועה, למרות שאכן תיהיה אפשרות שחברות מסויימות יעדיפו לזנוח את הפיתוח לאותן רשתות עקב העלויות, לא כולם זה מה שבטוח אבל יתכן שיהיו כמה וכמה כאלו.
    תפסיקו להיות קיצונים כל כך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נדב זו לא שטות גמורה, יש אחת שעשתה את זה, מן הסתם, נראה בהמשך מה יקרה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    קראת את הכתבה בכלל? זה כתוב בפירוש שערכות הפיתוח של סוני ומייקרוסופט יקרות פי ארבעה מערכה של נינטנדו.

בטח שעדיף להם ומשתלם הרבה יותר לפתח ל-WiiWare.
    אתה בסדר? אתה יודע כמה עולה ערכת פיתוח של 360 ו-PS3?
    איזה 3000$.

עם כל הכבוד, כל אדם שלא גר באוהל ורוצה לפתוח עסק (ולפתח משחק זה לפתוח עסק) מסוגל להשקיע 11,000 שקל, זה לא פאקטור בכלל לאדם פרטי ושלא לדבר על חברה גדולה כמו קאפקום למשל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    נדב זו לא שטות גמורה, יש אחת שעשתה את זה, מן הסתם, נראה בהמשך מה יקרה.
    או הו, לוק ברנארד עבר מXBLA ל-WIIWARE! אלוהים!

תגיד לי עדי, אתה בסדר?
    אדם פרטי שמעולם לא עשה משחק הלך לנינטנדו כי חסר לו 5000 שקל בארנק ואתה מחליט פה על טראנד?

כבר טענת בחייך טעונים קלושים ולא מבוססים במציאות, אבל זה שיא חדש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    הוא לא היחיד אבל, יש לך עוד חברה שמספרת שם שהיא היתה בדיבורים עם מייקרוסופט, ועם כל התנאים שלה החליטה לעבור לנינטנדו.

ומי יודע עוד כמה רצו לפתח ל-XBLA ומצאו את הפלטפורמה של נינטנדו קלה יותר ופתוחה יותר?

זו אולי לא נהירה, אבל זה בהחלט התחלה של טרנד. בין אם תאמין לזה או לא.

אותי יותר מפתיעה העובדה שנינטנדו כל כך פתוחה בנושא. הם אמרו שהם יתנו למפתחים עצמאיים לפרוח על ה-Wii, אבל אף אחד לא באמת חשב שזה יהיה בכזו קלות. למעשה, שהיא חשפה את השירות ביפן, לא ראינו שום דבר שהזכיר מפתחים עצמאיים, לכן אני מעדיף להסב את הדיון לזה ולא לקשר את זה ל-XBLA וה-PSN.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    סבבה, אני לא אסיט את הנושא.
    אני חוזר לשחק HL2:E2 עם פרשנות, זה פשוט קורס לפיתוח משחקי AAA+.

ד"א, מגיע לי מזל טוב, עברתי את 10,000 היום
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    וואו, מגניבוס, זו ידיעה חיובית, ואני אחכה לדעת אילו משחקים יהיו לערוץ בסופו של דבר.

נכתב במקור על ידי ADi
    Eternity's Chikd עבר מה-XBLA ל-WiiWare.
    אוי, הוא מזכיר לי את המשחקים הדו ממדיים הנוראיים שהיו בעידן ה-16 ביט. כזה סתמי ומשעמם.

אבל זו התרשמות שטחית, ואולי אתבדה, למרות שאין לי ציפיות גבוהות. מה שכן, הוא יוצר אצלי ציפייה למשחקי פלטפורמה דו ממדיים אחרים. ניתן לעשות כאלה מעולים.

נכתב במקור על ידי נדב
    אז בעצם אתה יורד על העובדה שיש למיקרוסופט בקרת איכות לעומת נינטנדו שתתן לכל חתיכת צואה לצאת לWII WARE?
    כן, זה יאפשר הרבה זבל, אבל באותה המידה לא יקשה על חברות אחרות שבסופו דבר יביאו לנו משהו איכותי. לכן יש שני צדדים למטבע, ויש גם פלוס למצב.

והחברות יודעות שלקבל אישור מנינטנדו זה לא מספיק בשביל למכור ולכסות את הוצאות הפיתוח, אלא הן צריכות להשקיע באיכות כדי שהמוצר שלהן יצליח, וכמה שיותר.

וחוץ מזה, אני חושב שכבר היינו כאן, כי גם הווי מציעה הרבה משחקי זבל, אבל האם הם מבטלים את המשחקים האדירים האחרים? לא, אני מתעלם מהם, הרי לא בשבילם קניתי את הווי. לכן, מצדי שיצאו המון משחקי זבל, אך אם מדי פעם יצאו כמה אדירים - דיינו.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי ADi
    תכלס. הקטע ההזוי שאתה אומר את זה, שאני בדיוק פיפשתי בקבצים הישנים שלי, ומצאתי את המסמך המלא של המשחק!!! בדיוק היום. איזה הזוי אתה!
    זה לא הזוי, וזה לא גורל.
    אני עוקב אחרייך...

עכשיו, תעזוב את הבננה שיש לך ביד ותמשיך לראות את הפרק...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Laskin
    זה לא הזוי, וזה לא גורל.
    אני עוקב אחרייך...

עכשיו, תעזוב את הבננה שיש לך ביד ותמשיך לראות את הפרק...
    זו לא בננה, אבל כן, זה ארוך וצהוב... OMG! איך ידעת?!?! טוב, אני חוזר לעקרות בית נואשות... OMG! איך ידעת???
    שתף ב-Google+

הרשמה