תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    01.10.2007
    עיר
    באר שבע
    טוב חברים אני עדיין מתלבט בין ה360 לPS3 כאילו כל יום אני מחליט שאני אקנה משהו אחר
    בגדול אני די פאן בוי של סוני אפשר לקרוא לזה ככה אבל עם הודעות בלתי פוסקות של אנשים שהמכשיר נהרס להם אחרי יום יומיים שבוע שבועיים וכבר 3 חודשים בתיקון בישפאר אין לי שום כוונה לשרוף 4000 שקל על כלום לכן אני חוזר אליכם.

מה הסיפור של הטבעת מוות הזאת? יש אותה בדגמים החדשים?
    איך ה360 מסתדר עם טלוויזיה רגילה? רואים סבבה?
    מה עדיף לקנות את הELITE או את הPREMIUM בהתחשב בעובדה שאין לי LCD.
    איך הקונסולה מתחברת לרשת? עם כבל שמתחבר לראוטר? (אני לא כזה בקטע של אונליין מי יודע מה זה בעיקר בשביל עידכונים...) ובשביל העידכונים צריך בכל מקרה לקנות את האונליין למכשיר?
    איך הקונסולה מחזיקה בלי קשר לטבעת המוות? ובסך הכל אתם מרוצים ממנה?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אומנם לכל השאלות ויותר יש תשובות בFAQ שלנו (מומלץ!) אבל הנה גרסאות מהירות:
    1. בדגמים החדשים אין טבעת המוות.
    2. רואים טוב גם בטלווזיה רגילה, אבל HD זה עולם אחר , עדיף לחבר למסך מחשב אפילו. חיבור עם משלוח יעלה כ-50 ש"ח מפליי אסיה
    3. הפרמיום עדיף בכל מקרה לדעתי, רק למי שמוריד הרבה ועם כבל HDMI זה שווה העילית
    4. כבל רשת רגיל לראוטר יעשה את העבודה מצויין
    5. חיבור לרשת לא עולה כסף, גם לא דמואים וכל השאר. רק משחק ברשת עם חברים עולה כסף.
    6. לי יש קונסולה "ישנה" והיא מחזיקה עדיין בלי בעיות טפו טפו.

מרוצה עד הגג!

הערה: אם אחריות מפחידה אותך תקנה קונסולה מהארץ בחנות, ככה תהיה מסודר גם ב360.

הצטרף בתאריך
    01.10.2007
    עיר
    באר שבע
    בעקרון חשבתי לקנות מunderdog
    למישהו יש נסיון איתם?
    זו העילית http://www.underdog.co.il/product.aspx?p_id=87473
    הפרמיום http://www.underdog.co.il/product.aspx?p_id=8679
    לדגמים האלה יש טבעת מוות?
    בgamestation זה יותר זול אבל האתר שלהם נראה כמו השוק הבדואי אז לא יודע אם כדאי לקנות מהם.

ואיך המשחק ברשת עם אינטרנט זהב 015 גם דפוק וצריך לעבור לבזק בינלאומי?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    תראה במחיר כזה רצוי מאוד שהוא יהיה מהגרסא החדשה, אבל לא מצאתי אזכור לכך. מה שכן תחשוב שאתה יכול לקנות מהקנדים, עם משלוח ומכס באזור ה2100... (נכון שזה קצת בעיה עם האחריות, אבל עדיין...)
    גייםסטיישן הבנתי שהם בסדר מבחינת הגירסה החדשה. מה שאתה צריך לשאול זה האם יש להם את הפרימיום עם הHDMI.
    לגבי האינטרנט, אינטרנט זהב הם בינוניים מהבחינה הזאת. הם לא ברק ונטוייזן אבל גם לא בינ"ל. אם אתה לא חושב על משחקי רשת זה יספיק לחלוטין.

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    וואו! אנדרדוג! לי יש ניסיון איתם! הם מביאים הכל תוך יום! אבא שלי קנה לי מהם והם הביאו את ה360 עלית שלי תוך יום וכל משחק הם מביאים תוך יום! חנות מומלצץ מאוד! (כמה סימני קריאה,חחח) הם קצת יקרנים אבל לא נורא...
    דרך אגב מעכשיו כבר עזבנו את pcgames ועברנו אליהם (אנדרדוג) כי הם באמת יותר טובים וpcgames בזמן האחרון כותבים שכל דבר שלהם לא במלאי...

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    מנהלים יקרים:
    מה דעתכם לפתוח נושא שיהיה בנעוץ, ושהכותרת שלו תהיה במודגש-
    "לכל המתלבטים בין 360 לps3"

תרשמו את כל היתרונות של ה360 לעומת הps3 ולהפך, ואז יפסיקו לשאול כל יום את אותו דבר.

זה ממש מתחיל לשגע.
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אני לא אחזיק נעוץ בשביל זה. אבל אולי אני יעביר את זה לתארד שאלות, או אוסיף לינקים לדיונים בFAQ.

הצטרף בתאריך
    01.10.2007
    עיר
    באר שבע
    לא פתחתי דיון התלבטות בין סוני ל360
    פתחתי דיון שאלות על ה360 זה שכתבתי שאני מתלבט בכלל לא קשור לעניין.

מה זאת אומרת הפרימיום עם HDMI? זה סוג אחר של מכשיר?
    ומה זה הקנדים? ואם משהו קורה למכשיר יש איזושהי חנות מומלצת שניתן לתקן אצלה?

בחבילה של הפרימיום אפשר להחליף את ההארד דיסק נכון? כמה עולה בערך הארד דיסק של 60 ג'יגה לאקס בוקס?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    הפרימיום עם הHDMI זאת הגירסה החדשה של ה-360 (לגירסה הקודמת לא הייתה יציאת HDMI ולכן ניתן להבחין בעזרת זה בקלות בין הגרסאות)
    הקנדים זה האתר של VGP שהוא http://www.videogamesplus.com/
    יש חנות בירושלים, לא מכיר. בכל מקרה תיקון בארץ מסיר את האחריות (למכשיר מחו"ל)
    ל360 יש רק דיסקים קשיחים ייעודיים. כלומר לא ניתן סתם לקנות דיסק קשיח רגיל. יש של 20 גיגה בפרמיום ו-120 גיגה בעלית. ניתן לקנות גם את ה-120 בנפרד.

הצטרף בתאריך
    01.10.2007
    עיר
    באר שבע
    יש לעילית של אנדרוג HDMI מובנה? או שגם צריך לחפש עילית HDMI?
    גם האקס בוקס לפי מה שאני רואה כאן לא עסק זול ויוצא אפילו הרבה יותר יקר מהסוני עם כל התוספות האלה שצריך לקנות למכשיר אבל מסתבר שזה מכשיר אמין ושווה את המחיר השאלה היא אם ישאר דומיננטי בעתיד או ישרך מאחור...

אבל האמת הדבר שהכי מפריע לי ואל תצחקו חחחח זה השלט לא יודע אם מתרגלים אליו או לא אבל הוא פשוט לא נוח לי ברמות שהידיים מתחילות לכאוב לי אחרי 5 דקות

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי sabotageangel8
    יש לעילית של אנדרוג HDMI מובנה? או שגם צריך לחפש עילית HDMI?
    גם האקס בוקס לפי מה שאני רואה כאן לא עסק זול ויוצא אפילו הרבה יותר יקר מהסוני עם כל התוספות האלה שצריך לקנות למכשיר אבל מסתבר שזה מכשיר אמין ושווה את המחיר השאלה היא אם ישאר דומיננטי בעתיד או ישרך מאחור...

אבל האמת הדבר שהכי מפריע לי ואל תצחקו חחחח זה השלט לא יודע אם מתרגלים אליו או לא אבל הוא פשוט לא נוח לי ברמות שהידיים מתחילות לכאוב לי אחרי 5 דקות
    אי אפשר לדעת מה שיקרה בעתיד...

הצטרף בתאריך
    01.10.2007
    עיר
    באר שבע
    אהה גם שכחתי ל360 יש הגנה של איזורים למשחקים נכון?
    כאילו מכשיר PAL יריץ רק משחקי PAL נכון?
    והמכשיר מגיע עם כבל AV?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    יש הגנת איזורים, אבל הרבה משחקים 0והטובים שבהם) באם מוליטזון ככה שהם עובדים בכל קונסולה.
    המכשיר מגיע עם כבר קומפוננט וקופוזיט למכשיר פרימיום. וגם HDMI לעילית. יש בFAQ את הרשימה המלאה של מה מגיע עם מה.

הצטרף בתאריך
    01.10.2007
    עיר
    באר שבע
    שאני אהיה סגור על זה למכשיר הזה
    http://www.gamestation.co.il/product.asp?productid=402
    אין טבעת מוות?
    ומה עוד צריך יחד עם החבילה
    עוד שלט, קירור ו...?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    לא בטוח בכלל. זה העילית, לו היה HDMI גם מקודם ולכן הוא לא בטוח וקשה יותר לדעת אם הוא מהגירסא החדשה.
    מה שאתה צריך זה את הפרימיום עם הHDMI. אם על המדבקה מאחורה גם רשום 175W אז בכלל אתה מסודר.
    אתה לא צריך עוד שום דבר עם החבליה כדי לשחק חוץ מ-... משחקים! כמו כן שלט נוסף זה אם יבואו אליך חברים, תחשוב על זה שאם לא באים הרבה זה עוד 50$ ששוכבים סתם. לא צריך קירור לקונסולות החדשות, רק להשאיר אותן במקום מאוורר ופתוח (מדף לדוגמא)
    אם אתה רוצה גם לשחק עם חברים, אתה צריך לקנות מנוי ללייב גולד (הסילבר בחינם. ההבדל הוא רק משחק עם חברים) שהוא עוד כחמישים דולר.

הצטרף בתאריך
    01.10.2007
    עיר
    באר שבע
    עכשיו דברתי עם גייםסטיישן הם אמרו שהעילית זה הדגמים החדשים זרק לי איזה שם N משהו נראה לי ואמר שיש לעילית גם קירור מובנה או משהו ביחד ואין להם טבעת מוות ואם אני קונה אז הוא נותן לי שלט נוסף ב150 במקום 280 או משהו

הצטרף בתאריך
    01.10.2007
    עיר
    באר שבע
    לעילית יש גירסה של 65NM או שהם סתם זייני שכל?

הרשמה